עשיית סדר בפורום אודיו

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
המשך רגוע יותר בבקשה
כמו שמיכאל ניסה לבנות לעצמו תדמית של גורו
אני גם חושב על ענייני תדמית:

אני מקנא בשניצל -- מה זה שרק הוא "חבר עצבני"? :כועס:

מה, אני לא מרוקאי כמו כולם? :כועס::כועס:

אז מה אם אמא שלי (ז"ל) הייתה פולנייה?

עד לא מזמן חשבתי שלפחות אבא שלי מטראנסילבאנייה -- מוצא הערפדים, דראקולה וכו' :גאה: -- אבל התברר שהוא מאיזושהי עיר אחרת לא באיזור המתאים :(

אז מה אני יכול לעשות?:בכי:

עמיר

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18

עד לא מזמן חשבתי שלפחות אבא שלי מטראנסילבאנייה -- מוצא הערפדים, דראקולה וכו' :גאה: -- אבל התברר שהוא מאיזושהי עיר אחרת לא באיזור המתאים :(

עמיר

יפה, הפנמת, ישר כח.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113

עמיר
פעם חבר בעל אחוזה הזמין את חברו לצייד ברווזים , יצאו לאחו והנה עבר ברווז באויר , הרים החבר את רובהו ירה בברווז ושלח את כלבו לאסוף אותו וקשר אותו באשפתו , פנה אליו בעל האחוזה בשאלה מדוע הוא לוקח לעצמו ברוז שעבר באחוזתו שלו , אמר לו החבר ,אני יריתי בו ,שלי הוא,
לבסוף בכדי לישב את הסכסוך הציע החבר שבעל האחוזה יעמוד ברגליים פשוקות והוא יתן לו בעיטה באשכים הכל העוצמה וכמובן ימדוד את הזמן שלוקח לו לעמוד על רגליו ,ואחר כך להיפך ,מי שיתאושש מהר יותר יקח את הברוז ,
בעל האחוזה הסכים מיד ונעמד ברגלים פשוקות , החבר לקח רוורס קטן וגמא את המרחק מבעל האחוזה במספר צעדים מהירים ובעט בכל כוחו באשכי בעל האחוזה ,שהכחיל למספר דקות ואז נעמד על רגליו ואמר לחבר ,או קי פסק רגליך ,ואז ענה לו החבר - אתה יודע מה , קח את הברוז!
בקיצור רוצה "עצבני" קח אותו , אני מוותר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
פעם חבר בעל אחוזה הזמין את חברו לצייד ברווזים , יצאו לאחו והנה עבר ברווז באויר , הרים החבר את רובהו ירה בברווז ושלח את כלבו לאסוף אותו וקשר אותו באשפתו , פנה אליו בעל האחוזה בשאלה מדוע הוא לוקח לעצמו ברוז שעבר באחוזתו שלו , אמר לו החבר ,אני יריתי בו ,שלי הוא,
לבסוף בכדי לישב את הסכסוך הציע החבר שבעל האחוזה יעמוד ברגליים פשוקות והוא יתן לו בעיטה באשכים הכל העוצמה וכמובן ימדוד את הזמן שלוקח לו לעמוד על רגליו ,ואחר כך להיפך ,מי שיתאושש מהר יותר יקח את הברוז ,
בעל האחוזה הסכים מיד ונעמד ברגלים פשוקות , החבר לקח רוורס קטן וגמא את המרחק מבעל האחוזה במספר צעדים מהירים ובעט בכל כוחו באשכי בעל האחוזה ,שהכחיל למספר דקות ואז נעמד על רגליו ואמר לחבר ,או קי פסק רגליך ,ואז ענה לו החבר - אתה יודע מה , קח את הברוז!
בקיצור רוצה "עצבני" קח אותו , אני מוותר.
אני מכיר את זה בוורסייה עם צייד שהייה עורך דין ואיזה חוואי פשוט שהציע להראות לעו"ד איך סוגרים עניינים אצלם בדרום...

אני לא באמת חייב שלט "עצבני" :)
כמו שרוטווילר יכול להסתדר מצויין גם בלי שלט "זהירות -- כלב נושך!"
:)
עמיר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אוקי, אני חושב שכולנו הבנו מה שקרה, עכשיו נמשיך הלאה, לשגרה פוריה של פורום אודיו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
Welcome back, Amir (ורד)
תודה, חבר! (ורד)

עמיר

(נ.ב., Welcome back --> בא טוב לגב? :))

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
http://www.dtown.co.il/forum/23983-...-ב-המאמר-הבא-לקרוא-ולהפנים-18.html#post170831

בפוסט הבא, הנוגע להבדלים בין כבלי חשמל, נשאל דיגי מדוע הוא אינו מוכן לשמוע "שמן נחשים". כך שהוא קבע בטרם שמע והתנגד לנסות ולשמוע מערכות אודיו איכותיות משום שלא היה מוכן לקבל את הטענות שלנו לגבי הבדלים בין כבלים.

דהיינו, אתה טועה והוא כן פסל מבלי להתנסות ואף התנגד בכל תוקף לנסות.

בקיצור, תקרא.

קרא הודעה # 172 , ויש עוד . אין כח לחפור יותר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בדיוק. שחרר אותי מחפירות רק אל תהפוך לי כאן אנשים לקדושים מעונים.
הבחור הצהיר שאין לו שום זיקה או כוונה להתעמק בתחום שלנו. מבחינתי זה מספיק בשביל להגדיר את האמרה הזו כעברה על חוקי הפורום ולהגדיר אותו כטרול. הפורום הזה נועד לחובבי האודיו בלבד ולהם יש עדיפות מוחלטת על כל יונק, זוחל, פרוק רגליים, מפריס פרסה, דג, עוף או הייברידי הקיים על האדמה. מי שלא מתאים לו יכול להשתמש בפורום האחרים שיש ב-dtown.

מבחינתי אין בכלל מה להתעמק בנושא מעבר לכך.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני מכיר את זה בוורסייה עם צייד שהייה עורך דין ואיזה חוואי פשוט שהציע להראות לעו"ד איך סוגרים עניינים אצלם בדרום...

אני לא באמת חייב שלט "עצבני" :)
כמו שרוטווילר יכול להסתדר מצויין גם בלי שלט "זהירות -- כלב נושך!"
:)
עמיר
נעשה ברטר - אני אתן לך "חבר עצבני" לשבוע,ואתה תתן לי את התואר היותר מפחיד "חבר חופר",
והנה עלה לי רעיון , ינתן מידית לעמיר התואר "חבר חופר " ,מכיוון שתואר כזה יעשה אותו פחות עצבני , וכמובן ישפר את אמינות האתר שמודע לתכונות חבריה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור