ביקור 4 של הפנל: אצל יורם

מצב
הנושא נעול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, תירגע עם הנוטינגהם, אתה נשמע כאילו אתה הסוכן שלהם.
אף אחד מהפטפונים שציינת לא נשמע מיליון דולר ולא אלף דולר.
פשוט פטפונים חביבים עם ביצועים חביבים - לא פחות, אבל גם לא יותר.
בכל מקרה, העובדות מדברות בעד עצמן, ולא ההתנצלויות:
בשני המקרים הראשונים הרמה בין הפטפון לנגן הייתה מקבילה או לטובת הדיגיטל, כשהמחיר של הסט האנלוגי השני הוא פי ארבעה משל הנגן.
ובמקרה השלישי פשוט לא היה מקום להשוואה.
הנגן המצוין של בלונוט נשמע ברמה אחרת והרבה יותר גבוהה מהנוטינגהם.

חוץ מזה, אם היית קורא את דבריי, היית מוצא שהצעתי ליורם בדיוק את מה שהצעת, רק בצורה יותר מפורטת ממה שעשית כאן. אז אולי תקרא לפני שאתה כותב?

במילים אחרות, אפשר לצעוק עד מחר שהרצפה עקומה - אבל מה לעשות שאם תשאל את אלדר וחנן הם יגידו לך את אותו הדבר?

בכל מקרה, הבעיה יסודית וכוללת יותר מוויכוח על פטפון כזה או אחר, ואני חושב שכדאי לחשוב על כך בראש נקי משיקולים מסחריים ו/או עמוסי אגו ולבדוק את העניין בכובד ראש.
אני לפחות לקחתי על עצמי לבדוק את זה בצורה כזאת, ואני חושב על ניסוי שיבדוק אם יש או אין ביסוס לדבריי.

שמעון.
אין כאן שום שיקול מסחרי ידידי. אני בטוח לא הסוכן של נוטינגהם משום שהם לא משלמים לי כסף. אם יציעו הצעה מפתה אשמח לשקול זאת. בינתיים אני מתפרנס מעולה גם בלי נוטינגהם.

עכשיו לעניין.

כתבת: "העובדות מדברות בעד עצמן". איזה עובדות? מה שאתה שומע וטוען זו עובדה מוחלטת ואין להתווכח איתה ואם מתווכחים עליה אז ישר הופכים להיות סוכנים של מוצר? התווכחת איתי גם על הפס לאב מול הסנדרס, אז מה, אני גם כנראה סוכן של פס???

הפטיפון ההוא עם הראש שעולה כמו 3 נוטינגהם הוא סטאפ אנלוגי גרוע. למה? בגלל שרק ציודופילים או חובבים מתחילים שמחפשים ציוד יוקרה ירכיבו ראש יקר על בודי מעולה וישימו אותו 20 ס"מ מהיחידה של הרמקול. אין סיכוי בעולם שהטיפון הזה ישמע אפילו סביר!

אתה לא לקחת על עצמך לבדוק ולא עברת לדיגיטל בגלל שפטיפון זה כבר לא טוב. השיקולים שלך היו שונים לחלוטין ואני ממש לא אוהב את מסע ההכפשות נגד האנלוגי שאתה מנהל בפורום {ולא משנה איזה פטיפון זה} רק בגלל שקנית נגן וממיר ועכשיו הפטיפונים זה חרטא ולא מתקרב לדיגיטל.

בכל מקרה, קראתי ולא קלטתי שהצעת לו לשפר את האנלוגי, מצטער.

אלדר.
האנלוג של שלמה נשמע יותר טוב מהדיגיטל בתקליטים מסויימים וההיפך באחרים. אין כאן יותר טוב משום שיש יתרונות ברורים לאנלוג במיוחד בג'אז ורוק בתקליטים איכותיים.
בוא נגיד את זה אחרת. שלמה לא יסכים איתך בעניין.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חשוב לי להבהיר משהו.

אין לי שום אינטרס להתווכח עם אף אחד. אני רק אומר את דעתי בכל הנוגע לאנלוג כאחד שמזוהה מאוד עם התחום האנלוגי. אני חושב שיש כאן, בפנאל הזה, חוסר איזון. שני חברי הפאנל המכובדים {בשיא הרצינות} אינם מתחברים כלל לאנלוג. מהווים סוג של אנטי לתחום האנלוגי וזה מבחינתי חבל מאוד. על מנת שיהיה איזון נכון צריך לצרף אליכם מישהו שאין לו שום אנטי לפטיפונים. אין מה לעשות, פטיפון זו חיה אחרת מ-cd וזה ניכר בצליל.

אני לא מאשים אף אחד מחברי הפאנל בשום דבר, אני חושב שהביקור הזה הוא יפה ומעניין.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמעון.
אין כאן שום שיקול מסחרי ידידי. אני בטוח לא הסוכן של נוטינגהם משום שהם לא משלמים לי כסף. אם יציעו הצעה מפתה אשמח לשקול זאת. בינתיים אני מתפרנס מעולה גם בלי נוטינגהם.

עכשיו לעניין.

כתבת: "העובדות מדברות בעד עצמן". איזה עובדות? מה שאתה שומע וטוען זו עובדה מוחלטת ואין להתווכח איתה ואם מתווכחים עליה אז ישר הופכים להיות סוכנים של מוצר? התווכחת איתי גם על הפס לאב מול הסנדרס, אז מה, אני גם כנראה סוכן של פס???

הפטיפון ההוא עם הראש שעולה כמו 3 נוטינגהם הוא סטאפ אנלוגי גרוע. למה? בגלל שרק ציודופילים או חובבים מתחילים שמחפשים ציוד יוקרה ירכיבו ראש יקר על בודי מעולה וישימו אותו 20 ס"מ מהיחידה של הרמקול. אין סיכוי בעולם שהטיפון הזה ישמע אפילו סביר!

אתה לא לקחת על עצמך לבדוק ולא עברת לדיגיטל בגלל שפטיפון זה כבר לא טוב. השיקולים שלך היו שונים לחלוטין ואני ממש לא אוהב את מסע ההכפשות נגד האנלוגי שאתה מנהל בפורום {ולא משנה איזה פטיפון זה} רק בגלל שקנית נגן וממיר ועכשיו הפטיפונים זה חרטא ולא מתקרב לדיגיטל.

בכל מקרה, קראתי ולא קלטתי שהצעת לו לשפר את האנלוגי, מצטער.

אלדר.
האנלוג של שלמה נשמע יותר טוב מהדיגיטל בתקליטים מסויימים וההיפך באחרים. אין כאן יותר טוב משום שיש יתרונות ברורים לאנלוג במיוחד בג'אז ורוק בתקליטים איכותיים.
בוא נגיד את זה אחרת. שלמה לא יסכים איתך בעניין.

טוב, נו, אתה לא באמת מצפה שאני אגיב לסגנון מביך כזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כבר ענית.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אצל שלמה הדיגיטל יותר טוב מהפטפון, אבל שם באמת הכל נשמע טוב וקרוב מאוד,
כל זה אני אומר כמובן כי יש לי חלק דיגיטלי אישי במערכת של שלמה , פגז של מערכת, חבל שלא פרסם את מה שאני כתבתי לו.
אבל הדבר הכי טוב אצל שלמה זה הרופא שיניים...........

מעל לכל צל של ספק.ומי שחושב אחרת על רופא השינים שלי שיקום...:cool:
חברה בואו נרגיע,הפוסט ניפתח יפה וחיובי וצריך להמשיך כך.
ובאופן אישי ,אני נהנה משני העולמות ,תלוי בקריז .
אני שמח ששניצל חושב שהיצלחתי להגיע קרוב מבחינתו בשני התחומים,
סימן שזה נישמע לא רע..:p
וכמו כן יש משהוא בדבריו של נמר שאולי צריך להוסיף לפאנל חובב ויניל
שמחזיק ציוד ברמה "לא חובבנית" שיתן דעתו לנקודות מסוימות אחרות.
אני מוכן להיתנדב איפה שיש ויניל,כמובן אם זה מקובל ובפה מלא.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה.

על פי טענת הפאנל הפטיפון שלך הוא חביב, לא יותר ולא פחות. אגב, הוא לא נשמע מליון דולר ואפילו לא אלף דולר.
אני לא מאמין שאתה תוכל להכנס לפאנל עם המערכת האנלוגית שברשותך. בכל מקרה, בגלל שכל העניין הזה מתחיל ממש להרגיז אותי אני אתן לפוסט הזה להמשיך ב"חיוביות שלו" ולא אתערב בעניין הזה יותר.

תבלו.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעל לכל צל של ספק.ומי שחושב אחרת על רופא השינים שלי שיקום...:cool:
חברה בואו נרגיע,הפוסט ניפתח יפה וחיובי וצריך להמשיך כך.
ובאופן אישי ,אני נהנה משני העולמות ,תלוי בקריז .
אני שמח ששניצל חושב שהיצלחתי להגיע קרוב מבחינתו בשני התחומים,
סימן שזה נישמע לא רע..:p
וכמו כן יש משהוא בדבריו של נמר שאולי צריך להוסיף לפאנל חובב ויניל
שמחזיק ציוד ברמה "לא חובבנית" שיתן דעתו לנקודות מסוימות אחרות.
אני מוכן להיתנדב איפה שיש ויניל,כמובן אם זה מקובל ובפה מלא.

שלמה, תודה על ההתנדבות, אבל ההצעה של נמר נובעת משיקולים אחרים לגמרי.
לאלדר ולי יש אוזניים לא רעות, ושנינו עברנו פטפון או שניים בחיים שלנו.
הסיבה להצעה של נמר נובעת כמובן מכך שהפטפון שהוא טורח להכריז עליו בוקר וערב, הנוטינגהם, לא נשמע לאוזנינו "מיליון דולר".
אני מניח שאם הייתי כותב את ההתרשמות הזאת על אחד מן הפטפונים של ארמה, למשל, הוא היה יושב בשקט.

נדמה לי שנמר מאוד לא אוהב את עצם קיומו של הפנל הזה ועושה כל מאמץ להרוס אותו.
זה פשוט מוציא אותו מדעתו שהפנל מצליח כל כך.

חוץ מזה, יש לי הצעה משלי לנמר: כתוב כתבות ואל תציע הצעות.
תן לאודיופילים את הפינה שלהם, והגיע הזמן שתכתוב גם על המוצרים המצוינים של ניל וארמה.
נמאס כבר לקרוא על המוצרים של אייל פור.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הייתי שמח להצטרף לפנל כשנבחנת גם מערכת אנלוגית.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שלמה.

על פי טענת הפאנל הפטיפון שלך הוא חביב, לא יותר ולא פחות. אגב, הוא לא נשמע מליון דולר ואפילו לא אלף דולר.
אני לא מאמין שאתה תוכל להכנס לפאנל עם המערכת האנלוגית שברשותך. בכל מקרה, בגלל שכל העניין הזה מתחיל ממש להרגיז אותי אני אתן לפוסט הזה להמשיך ב"חיוביות שלו" ולא אתערב בעניין הזה יותר.

תבלו.

זהוא זה בדיוק העינין,אין לי בעיה עם מי שחושב שהפט' שלי הוא "חביב".
יש לי כן בעיה שאם פטפ' שישמע טוב שלפחות יהיה מישהוא שישמע את
הטוב שבו ויוכל ליכתוב יתרונות וחסרונות .
שלי מחוץ למישחק,אני יודע איך הוא נישמע .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הסיבה להצעה של נמר נובעת כמובן מכך שהפטפון שהוא טורח להכריז עליו בוקר וערב, הנוטינגהם, לא נשמע לאוזנינו "מיליון דולר".
אני מניח שאם הייתי כותב את ההתרשמות הזאת על אחד מן הפטפונים של ארמה, למשל, הוא היה יושב בשקט.

תן לאודיופילים את הפינה שלהם, והגיע הזמן שתכתוב גם על המוצרים המצוינים של ניל וארמה.

מה קרה שמעון. אין לך שום תגובה עניינית אז אתה ניכנס להכפשות. האמת שזה היה די ברור שזה יגיע. מה כבר אני יכול לצפות ממך.
אם היתה לי בעיה עם הפאנל לא הייתי נותן לו במה. אין לי שום בעיה עם הפאנל הזה וגם לא תהיה. הטענות שלי הן חוזרות על עצמן גם בפוסטים שהם אינם קשורים לפאנל.

לגבי ניל ואמיר. שאל אותם למה אתר dtown לא משתף איתם פעולה ופרסם כאן את תגובתם.

לגבי אייל והכתבות שנמאס לך לקרוא. אחדש לך שלאייל יש מספר כתבות זהה או פחות מיבואנים אחרים. אתה מנסה לרמוז על משהו שהוא אינו נכון.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שמעון אתה אולי אחד המעוסים בשושלת הפורומים הזאת לדורותיה...

אתה עד לפני זמן לא מועט וכן עקבתי בדריכות אחרי כל הפוסטים שלך...כולם
אתה תמיד צידדת בכל מערכת בתחום האנאלוגי שפרס בפנייך במה ענקיתתתת, סאונד ממכר..עושר טונאלי, תמיד הפטיפון יוצא מגידרו בהשוואה לכל סידי, עוד אז שהיה לך את המישל וניסית בכל כוחך לנסות למצוא נגן שינסה להתקרב לפטיפון שלך תמיד זה היה נראה כאילו אין שום נגן דיגיטאלי שמצליח לגבור על הפטיפון המדהיםםםםםם הזה שהיה לך...

עכשיו לאחר זמן מה שהחלטת שאתה ""כשיר""" לחרוץ דינם של מערכות אתה בא ואומר שלאחרונה כל הנגנים הדיגיטאליים גוברים על האנאלוג, לא במקרה נוטינגהם ולא במיקרה הקשר הזה לאותו יבואן שאתה לא כך כך אוהב...

אני לא ירד יותר נמוך מזה כי את הפדיחה שלך עשית כבר ממזמן, ועכשיו אתה בא לנמר ואומר לו שיש לו סימפטיה יתרה ליבואן כזה או אחר, או שאולי הוא משוחד אנאלוגית...

אני אומר לך...כנס חזרה למעורה, עזוב, אתה הוכחה חיה שהתחום הזה הוא לא בשביל כל אחד...אני עד עכשיו לא מבין על איזה אוזני זהב אתה מדבר או שאתה מייחס לעצמך לפחות,
בתור אחד שמכיר את הנוטינגהם ספייסדק/אייס ספייס אולי קצת אבל קצת יותר ממך, חותם לך שהוא תוכן את הנגן שלך ואת הנגן של אלדר לארוחת בוקר בלי למצמץ בכלל, כל עוד הוא מכוון כראוי
עם ראש תקין, העדמה נכונה, שיכוך טוב, חשששממללל טוב, אאקקקוווסטייקה טובה
ועוד שאר דברים שאולי לא הצלחת מעולם ליישם על הפטיפון האישי שהיה לך שהוא גם לא מציאה גדולה
תשמע עזוב, אני יותר לא יענה או יגיב לך אחרי ההודעה הזו כדי שלא יקראו לי לסדר
אבל הפעם באמת שעברת תגבול ואני בתור אחד שלא כותב פה הרבה הייתי חייב לאמר את זה
אייל

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

מצטער אבל יש פה טעם לפגם,למה אתה מכניס את השם של איל פור ?
מה שביך ובין נמר לא שיך לאיל ,אתה רוצה לומר לי שפרט לאיל שאר
היבואנים(להוציא ארמה וניל)יגאל,עופר,ערן מקופחים בכתבות והסקירות...?
נכון נוטינגהם שיך לאיל ובוזנדורף שיך לעופר ,אז מה ?
וכמו שאני זוכר הסט האנלוגי שלך היה מצוין ולמרות שלא שמעתי אותו,
יש לי הרגשה שהוא לא נישמע פחות טוב מהדיגיטל שלך .
זו האינטואיציה שלי.
ופרט לזה לדעתי צריך לקחת בחשבון שגם אם היום כבר לא "בא" לך על אנלוג
והעדפות הם אחרות וזה בכל זאת פורום אודיו אז יש גם מי שיחשוב הפוך.
זה בדיוק כמו שישנם חברה שיאמרו שסטרימר ב800 ש"ח נישמע כמו הדיגיטל שלך
וחבל על הכסף שהוצאתה.כמובן שאני לא חושב כך.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

אתה תמיד צידדת בכל מערכת בתחום האנאלוגי שפרס בפנייך במה ענקיתתתת, סאונד ממכר..עושר טונאלי, תמיד הפטיפון יוצא מגידרו בהשוואה לכל סידי, עוד אז שהיה לך את המישל וניסית בכל כוחך לנסות למצוא נגן שינסה להתקרב לפטיפון שלך תמיד זה היה נראה כאילו אין שום נגן דיגיטאלי שמצליח לגבור על הפטיפון המדהיםםםםםם הזה שהיה לך...

עכשיו לאחר זמן מה שהחלטת שאתה ""כשיר""" לחרוץ דינם של מערכות אתה בא ואומר שלאחרונה כל הנגנים הדיגיטאליים גוברים על האנאלוג, לא במקרה נוטינגהם ולא במיקרה הקשר הזה לאותו יבואן שאתה לא כך כך אוהב...

אני לא ירד יותר נמוך מזה כי את הפדיחה שלך עשית כבר ממזמן, ועכשיו אתה בא לנמר ואומר לו שיש לו סימפטיה יתרה ליבואן כזה או אחר, או שאולי הוא משוחד אנאלוגית...

אני אומר לך...כנס חזרה למעורה, עזוב, אתה הוכחה חיה שהתחום הזה הוא לא בשביל כל אחד...אני עד עכשיו לא מבין על איזה אוזני זהב אתה מדבר או שאתה מייחס לעצמך לפחות,
בתור אחד שמכיר את הנוטינגהם ספייסדק/אייס ספייס אולי קצת אבל קצת יותר ממך, חותם לך שהוא תוכן את הנגן שלך ואת הנגן של אלדר לארוחת בוקר בלי למצמץ בכלל, כל עוד הוא מכוון כראוי
ועוד שאר דברים שאולי לא הצלחת מעולם ליישם על הפטיפון האישי שהיה לך שהוא גם לא מציאה גדולה
אייל

אתה מוכן לתרגם לי את זה לעברית? לא מכיר את השפה הזאת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113

אתה תמיד צידדת בכל מערכת בתחום האנאלוגי [/COLORשפרס] בפנייך במה ענקיתתתת, סאונד ממכר..עושר טונאלי, תמיד הפטיפון יוצא מגידרו בהשוואה לכל סידי, עוד אז שהיה לך את המישל וניסית בכל כוחך לנסות למצוא נגן שינסה להתקרב לפטיפון שלך תמיד זה היה נראה כאילו אין שום נגן דיגיטאלי שמצליח לגבור על הפטיפון המדהיםםםםםם הזה שהיה לך...

אייל

יש לו סיגנון לבחור? יעני אבדאי מיקלדת , רק עיברית שפה הרבה קשה.
מה עם הבוז והחמלה נשמה?
תגיד בכולם אתה ככה מזלזל , או זה רק אני ושמעון שמיביאים לך את הסעיף עד כדי כך,

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מצטער אבל יש פה טעם לפגם,למה אתה מכניס את השם של איל פור ?
מה שביך ובין נמר לא שיך לאיל ,אתה רוצה לומר לי שפרט לאיל שאר
היבואנים(להוציא ארמה וניל)יגאל,עופר,ערן מקופחים בכתבות והסקירות...?
נכון נוטינגהם שיך לאיל ובוזנדורף שיך לעופר ,אז מה ?
וכמו שאני זוכר הסט האנלוגי שלך היה מצוין ולמרות שלא שמעתי אותו,
יש לי הרגשה שהוא לא נישמע פחות טוב מהדיגיטל שלך .
זו האינטואיציה שלי.
ופרט לזה לדעתי צריך לקחת בחשבון שגם אם היום כבר לא "בא" לך על אנלוג
והעדפות הם אחרות וזה בכל זאת פורום אודיו אז יש גם מי שיחשוב הפוך.
זה בדיוק כמו שישנם חברה שיאמרו שסטרימר ב800 ש"ח נישמע כמו הדיגיטל שלך
וחבל על הכסף שהוצאתה.כמובן שאני לא חושב כך.

שלמה, עובדה פשוטה שהנוטינגהם נשמע פחות טוב בשלוש מערכות,
ויש כאן שניים נוספים ששמעו אתי את זה.
דרך אגב, אם אני לא טועה, גם אתה חושב כך, לא?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש לו סיגנון לבחור? יעני אבדאי מיקלדת , רק עיברית שפה הרבה קשה.
מה עם הבוז והחמלה נשמה?
תגיד בכולם אתה ככה מזלזל , או זה רק אני ושמעון שמיביאים לך את הסעיף עד כדי כך,

תגיד, אלדר, האיש הזה אמיתי?
הוא נשמע לי המצאה הזויה לגמרי או איזה טרול שמשתמש בכל שגיאות הכתיב שנבראו אי-פעם כדי להסתיר את זהותו.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
השרשור הזה מדרדר מדחי אל דחי, אם כל מה שנשאר ממנו הוא העלבות הדדיות, נסגור אותו וזהו.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הייתי שמח להצטרף לפנל כשנבחנת גם מערכת אנלוגית.

היינו מצרפים אותך בשמחה, גיא, אבל כתבנו בתחילת הדרך שחברי הפנל חייבים להיות אודיופילים שזה תחביבם, והם אינם עוסקים מסחריים, כתבים וכיו"ב.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
האמת שאני מצטער שהתעוררתי לקרוא את הדבר הזה, האיש מלא זעם קנאה ואלימות , מסתובב לו עכשיו עם רצח בעיניים,כוסס צפרניים ותוהה באם כדאי לו להגיב תגובה אלימה שתגרום לנו לנדום לנצח,
עזוב ,אני הולך "לתכון" קפה למחר בבוקר, אני מקווה שברגע זה אתה "מעוסה" כהוגן.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
השרשור הזה מדרדר מדחי אל דחי, אם כל מה שנשאר ממנו הוא העלבות הדדיות, נסגור אותו וזהו.

ערכתי ההודעה כדי שלא תהיה כאן תגרת רחוב ,אבל יש משהו מעורר תגרות בבחור .

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור