כבלים Unboxing - Nordost Valhalla 2

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
מברוק!!

j w

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
התחדש. אתה הפנת אותי לגבי בפעם הראשונה לפני שש שנים. תהנה

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תתחדש גיא.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
וואו איזו קפיצה של איכות,
איזה כבל החליף Valhalla
ולאן חובר,
גם אני משודך למשפחת הנורדוסט
אבל כרגע אני באמצע הדרך,
אני מאמין שנקבל דיווח אחרי הברייקאין,
תתחדש.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
תודה רבה גיא , נהנתי לקרוא את הפוסט . תתחדש.

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
תתחדש
לאיזה חלק במערכת עדיף לתת עדיפות בחשמל?

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
מהנסיון הפרטי שלי עם נורדוסט frey שחובר למגבר אינטגרייטד והביא שינוי מטורף

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
gds,
הודעתך נמחקה מבלי שהרהרתי בנושא יותר מכמה שניות. למה? גש תקרא את נהלי הפורום אודיופיליה.
כדברי פתיחת התגובה שלך: מכיר את זה שפה לא דופקים חשבון? אז נעים מאוד. תכיר.

Tuta
הלייק שלך עף יחד עם ההודעה. שים לב לבל יתעוררו בך תחושות או רצונות פתיחה באש.

שלא תגידו שלא ידעתם.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
gds,
הודעתך נמחקה מבלי שהרהרתי בנושא יותר מכמה שניות. למה? גש תקרא את נהלי הפורום אודיופיליה.
כדברי פתיחת התגובה שלך: מכיר את זה שפה לא דופקים חשבון? אז נעים מאוד. תכיר.

Tuta
הלייק שלך עף יחד עם ההודעה. שים לב לבל יתעוררו בך תחושות או רצונות פתיחה באש.

שלא תגידו שלא ידעתם.
טוב לראות שאתה מיישר קו עם הממשלה החדשה מר גיא יריב לוין.
אני לא מוצא שום פסול בהרהור על מחיר מוצר מול תועלת, צא גבר ותחזיר את תשובתי למטרת הדיון האם היה נכון למחוק אותה או שלפי הרישא בתשובה זו גם אתה סוג של פשיסט.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אני לא מוצא שום פסול בהרהור על מחיר מוצר מול תועלת, צא גבר ותחזיר את תשובתי למטרת הדיון האם היה נכון למחוק אותה או שלפי הרישא בתשובה זו גם אתה סוג של פשיסט.
מקווה שיש לך רתמה 4 נקודות. תחגור ותחזיק חזק חזק.... ברכות, אתה המושעה הראשון פה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
3....

2....

1....

טיסה נעימה חביבי. קח שנה לעצמך. ביי.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
טוב מר gds אז ככה, מכיוון שפעולת ההשעיה שלך כאן היא כרגע גורפת באתר כולו וזאת בשל עניין טכני, השנה שונתה לחודש ימים. מה שזה אומר מבחינתך זה שאתה על קרח דק מאוד פה בפורום אודיופיליה אם בכלל... כפי הנראה הפורום הזה פחות בשבילך אז שים לב שכאן ספציפית אתה על הכוונת. אם בשובך תעשה שטויות שוב ההשעיה תוחזר ואף תוחמר. נתראה עוד חודש.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
טוב מר gds אז ככה, מכיוון שפעולת ההשעיה שלך כאן היא כרגע גורפת באתר כולו וזאת בשל עניין טכני, השנה שונתה לחודש ימים. מה שזה אומר מבחינתך זה שאתה על קרח דק מאוד פה בפורום אודיופיליה אם בכלל... כפי הנראה הפורום הזה פחות בשבילך אז שים לב שכאן ספציפית אתה על הכוונת. אם בשובך תעשה שטויות שוב ההשעיה תוחזר ואף תוחמר. נתראה עוד חודש.
מתאים מאד לימים אלו

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מתאים מאד לימים אלו
לא הבנתי. מה אתה מנסה לומר כאן?
או שמה עוד ניסיון זול לעקיצה?

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
לא הבנתי. מה אתה מנסה לומר כאן?
או שמה עוד ניסיון זול לעקיצה?
אני אומר שעשית נכון ושצריך לדכא ולהחריש בצורה מיידית וחזקה את כל מי שעובר על תקנות האתר, קטנות כגדולות, ושמשמיע דברים שמנוגדים לרוח האתר כפי שמוכוונת על ידי מנהליו.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אני אומר שעשית נכון ושצריך לדכא ולהחריש בצורה מיידית וחזקה את כל מי שעובר על תקנות האתר, קטנות כגדולות, ושמשמיע דברים שמנוגדים לרוח האתר כפי שמוכוונת על ידי מנהליו.
היה לי ברור שההערה שלך הייתה עוקצנית. נו טוב, הייתי חייב לתת סיכוי לספק.
ולגופו של עניין,
ניסיון הצגת התמונה "הדיקטטורית" זה כבר פסה. אחת לתקופה מגיע לפה איזה "צדיק העם" שנעמד בצד וצועק שכולנו שוטים שלכאורה ראו את האור האודיופילי והכל ע"ב מותגיות, יוקרה ואגו. אותו מושיע עומד ולוקח על עצמו את תפקיד מציל העם וצועק בקול "המלך הוא עירום". ממש שליח העם. היו גם כאלו שממש "הקריבו עצמן" למען הצדק לעם. בלה בלה בלה... זה מאוס, לעוס וחרוש.
כבל חשמל יקר, רזונטור של NASA או מרימי כבלים לא מעניינים אותך ו/או שאתה לא שומע הבדל, סבבה. תמשיך הלאה לפוסט הבא. לכתוב מילות זלזול ולעג זה לא במקום ולא יקבל פה במה. זה הגורם שהביא לתגובה כלפי אותו ליצן. כן כן, ליצן. הבחור קיבל את התגובה שקיבל כי זה הגיע לו (כנראה כבר מזה זמן). הוא ידע בדיוק מה עשה כשעשה והיכן עשה זאת. אז בוא, חסוך ממני את כל כותרות הצדק החברתי הציניות הללו. לעג וזלזול פה לא יהיו. שלא לדבר על תצורת דיבור מהרחוב. וכן, פה זו לא דמוקרטיה. מה לעשות.... כן, לאתר הזה יש אג'נדה והיא ברורה מאוד:
לקדם את תחום האודיו בישראל.
זה מושג באמצעות חשיפה של מוצרים, סקירות וכתבות, דיונים, מפגשים ושאר ירקות.
יש כאן פורומום שונים לנישות שונות בתחום החל מקולנוע ביתי ועד דו-ערוצי ומה לעשות גם פורום אודיופיליה.
אז כן, בהחלט יש כאן אג'נדה. ולא, זו לא דמוקרטיה ויש פה נהלים. הזלזול של האדון כלפי אישית מעניין אותי כקליפת השום. דבריו לא מזיזים לי יותר ממשב רוח ביום אביבי. הזלזול שלו כלפי הנושא עצמו והאופן שבו זה נעשה זה מה שגרם לתגובה כלפיו.
אתה חושב שכבל חשמל במחיר כזה הוא וודו, סבבה. אין בעיה, באמת שאין בעיה. דפדף הלאה. הכל בסדר.
אתה רוצה ללמוד ולהבין מדוע ומה מיוחד בכבל כזה, פה זה המקום בשבילך ותתקבל בזרועות פתוחות.
זה לא מעניין אותך ואתה לא שם, אין בעיה. יש פורומים אחרים באתר. הכל טוב.
אתה רוצה לזלזל, להעליב ולצעוק המלך הוא עירום, אז חביבי אתה תקבל בראש ופה אין דמוקרטיה ואין בטיח. רוצה לכנות זאת רוח האתר, הכוונות של מנהלי האתר, פשיזם, דיקטטורה, אג'נדה וכו' וכו'... לך על זה.

לסיכום,
לא תראה אותי נכנס לפורום צמחוניים וצועק אנטריקוט זה אוכל של גברים וטופו זה זבל של שוטים. לכל דבר יש צורה ומקום.

תודה,
גיא.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
היה לי ברור שההערה שלך הייתה עוקצנית. נו טוב, הייתי חייב לתת סיכוי לספק.
ולגופו של עניין,
ניסיון הצגת התמונה "הדיקטטורית" זה כבר פסה. אחת לתקופה מגיע לפה איזה "צדיק העם" שנעמד בצד וצועק שכולנו שוטים שלכאורה ראו את האור האודיופילי והכל ע"ב מותגיות, יוקרה ואגו. אותו מושיע עומד ולוקח על עצמו את תפקיד מציל העם וצועק בקול "המלך הוא עירום". ממש שליח העם. היו גם כאלו שממש "הקריבו עצמן" למען הצדק לעם. בלה בלה בלה... זה מאוס, לעוס וחרוש.
כבל חשמל יקר, רזונטור של NASA או מרימי כבלים לא מעניינים אותך ו/או שאתה לא שומע הבדל, סבבה. תמשיך הלאה לפוסט הבא. לכתוב מילות זלזול ולעג זה לא במקום ולא יקבל פה במה. זה הגורם שהביא לתגובה כלפי אותו ליצן. כן כן, ליצן. הבחור קיבל את התגובה שקיבל כי זה הגיע לו (כנראה כבר מזה זמן). הוא ידע בדיוק מה עשה כשעשה והיכן עשה זאת. אז בוא, חסוך ממני את כל כותרות הצדק החברתי הציניות הללו. לעג וזלזול פה לא יהיו. שלא לדבר על תצורת דיבור מהרחוב. וכן, פה זו לא דמוקרטיה. מה לעשות.... כן, לאתר הזה יש אג'נדה והיא ברורה מאוד:
לקדם את תחום האודיו בישראל.
זה מושג באמצעות חשיפה של מוצרים, סקירות וכתבות, דיונים, מפגשים ושאר ירקות.
יש כאן פורומום שונים לנישות שונות בתחום החל מקולנוע ביתי ועד דו-ערוצי ומה לעשות גם פורום אודיופיליה.
אז כן, בהחלט יש כאן אג'נדה. ולא, זו לא דמוקרטיה ויש פה נהלים. הזלזול של האדון כלפי אישית מעניין אותי כקליפת השום. דבריו לא מזיזים לי יותר ממשב רוח ביום אביבי. הזלזול שלו כלפי הנושא עצמו והאופן שבו זה נעשה זה מה שגרם לתגובה כלפיו.
אתה חושב שכבל חשמל במחיר כזה הוא וודו, סבבה. אין בעיה, באמת שאין בעיה. דפדף הלאה. הכל בסדר.
אתה רוצה ללמוד ולהבין מדוע ומה מיוחד בכבל כזה, פה זה המקום בשבילך ותתקבל בזרועות פתוחות.
זה לא מעניין אותך ואתה לא שם, אין בעיה. יש פורומים אחרים באתר. הכל טוב.
אתה רוצה לזלזל, להעליב ולצעוק המלך הוא עירום, אז חביבי אתה תקבל בראש ופה אין דמוקרטיה ואין בטיח. רוצה לכנות זאת רוח האתר, הכוונות של מנהלי האתר, פשיזם, דיקטטורה, אג'נדה וכו' וכו'... לך על זה.

לסיכום,
לא תראה אותי נכנס לפורום צמחוניים וצועק אנטריקוט זה אוכל של גברים וטופו זה זבל של שוטים. לכל דבר יש צורה ומקום.

תודה,
גיא.
אתה ממש צודק ואני ממש מסכים עם כל מילה. רק אל תחסום אותי בבקשה ...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור