"Ultra High End Preamp" חדש של Topping

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
תגיד , קנית לאחרונה דאק RME ? שמעת אותו קודם?
היה ניראה לי שאתה לא מרוצה אלא אם אני טועה
דרך אגב הדאק שקניתי יקר מ- RME סתם לידיעה
אני בדאקים עדין לא במחירים שאתה מדבר וגם לא אמרתי אף פעם שדאק סיני זה הכי טוב שיש, הגדרתי שעד 3000 יורו
לא רואה סיבה לקנות משהוא אחר (דיי נראה לי שצדקתי גם)
מצד שני לפי מה שאתה מתאר המחיר של המוצר משפיע עליך אם יש הבדל באיכות או לא

וואו, שיחה איתך על דאקים מזכירה לי שיח בין שמאלני לנציג חמאס. זה פשוט שני נרטיבים שונים לגמרי.

שמעתי אותו מול שלושה אחרים לפני שקניתי. אם אני מרוצה? זה עוד דאק. אחת הסיבות העיקריות שקניתי היא כי הוא סחיר ופופולארי והיה במחיר טוב. יכול להיות מאד שבמחיר הזה היו דאקים שנשמעים טוב יותר. לא יודע, כי לא בדקתי את כל הדאקים במחיר הזה.

לגבי ההצהרות השרירותיות שלך עם 3000 יורו, זה לא שווה התייחסות כי זה שרירותי לחלוטין. אם זה עוזר לך בהחלטות הצרכניות האודיופיליות שלך, אני שמח בשבילך. נסכים שלא להסכים.

אבל כשדיברתי עם ברוך bgsound לפני כמה שנים והתעניינתי ברמקולים והוא אמר לי שיש לו חברה סינית בשם אורום קנטוס לא אמרתי לו זה סיני זבל אני לא בא לשמוע אפילו אלא נסעתי ושרפתי יום ושמעתי וגם קניתי בסוף
לכן אני דיברתי רק על ההכללה שעושים כאן
כמו להגיד שכל האשכנזים מניאקים
יש ויש :)

א. אכן, כל האשכנזים מניאקים.
ב. אני לא רואה איפה אתם רואים מישהו שאומר שכל הדאקים הסינים הזבל. יש טענות נגד שיטות הייצור הסיניות, ויש טענות נגד שיטות השיווק והמיצוב שלהם כנותנים VALUE FOR MONEY שאי אפשר למצוא במוצרים מערביים. זה לא אומר שאין מוצרים סיניים טובים. שחררו.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
ולמה matrix element x שעולה 3000 עומד מול גדולים ממנו ? בגלל שהוא סיני? הרי לא שמעת אותו
מאותה סיבה ש- WEISS DAC202 עומד מול גדולים ממנו. כי ההבדלים בין דאקים הרבה יותר קשים לזיהוי.
חוץ מזה, מה זה עומד מול גדולים ממנו? אני עכשיו נותן לך רשימה של 3 דאקים שעולים פי כמה מהוייס שהשוויתי מולם ולא ראיתי הצדקה לשידרוג. אתה מבסס את הטענה שלך על המטריקס ממה שאתה קורא בפורומים או מה ששמעת אצלך בבית?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
מאותה סיבה ש- WEISS DAC202 עומד מול גדולים ממנו. כי ההבדלים בין דאקים הרבה יותר קשים לזיהוי.
חוץ מזה, מה זה עומד מול גדולים ממנו? אני עכשיו נותן לך רשימה של 3 דאקים שעולים פי כמה מהוייס שהשוויתי מולם ולא ראיתי הצדקה לשידרוג. אתה מבסס את הטענה שלך על המטריקס ממה שאתה קורא בפורומים או מה ששמעת אצלך בבית?
אז תגיד - על מה הוויכוח פה בכלל אם אתה אומר כמעט אותו דבר? רק עם חברה אחרת

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
113
נקודות
43
השיחה לא היתה על ההסתברות שמוצר סיני כזה או אחר יהיה זבל, אלא מה העלות תועלת של מוצר סיני, בגלל שהוא סיני ובגלל שכפרה עליך (כלומר, אתה) וגנדלף וכל מני חפרני אינטנרט שמקבלים את השכלתם האודיופילית דרך קריאה ולא דרך האזנה, החלטתם שהוא טוב כי זה מה שאומרים לכם בפורומים.

נתתי כדוגמא את ה- IFI ZENDAC, שאגב - סביר להניח שמיוצר בסין - ועולה כמו טופינג מין השורה, ונשמע כמו טופינג מין השורה. להלן - אין יתרון לטופינג. רק שיווק מאסיבי מאד דרך אתרי סקירות (עאלק).

יאללה יאללה. מה שאודיופילים אוהבים הכי הרבה זה לשמוע מוסיקה באיכות סאונד גבוהה.

תגיד, מה אתה מקשקש בביצים? איזה עלות תועלת אתה מדבר? הרי אתה לא שומע לפני שאתה קונה. אתה קונה לפני שאתה שומע.
כל השיחה פה היא על האם יש הזדמנויות אדירות באליאקספרס לעומת מותגים אירופאים. לדעתכם כן. לדעתי לא.

אז תגיד שיש לך חולשה למוצרים סינים בגלל החוויה הצרכנית, לא בגלל הסאונד. וזה בסדר. גם ענצ'יק כזה, כל אחד מסיבותיו.
זה לא אומר שמוצרים סיניים מציעים עלות תמורה גבוהה יותר בהכרח, וזה בטח ובטח לא אומר שצריך להזמין דאקים למערכת הראשית מסין בלי לשמוע.

וכל זה בתוך קונטקסט שאתם לא לוקחים בחשבון, בינות לשיחות המשמימות על מכוניות קוריאניות והרגלי הצריכה של מכורי אלי אקפרס: ההבדלים בין דאקים הם יחסית קטנים. ק-ט-נ-י-ם. קשה לשמוע אותם.

הייתי אצל יבואן מוערך מאד כאן בפורום (ובצדק רב). שמעתי בסט אפ אוזניות לא זול בכלל את ה- IF I ZENDAC שלי מול סטרימר דאק שעולה... 25,000 אל"ש +-.

פייר? לקח לי זמן לשמוע את הבדל. אבל כשנפל האסימון לא היתה דרך אחורה.
האם זה בגלל שאני עילג אודיופילי? לא ככ. זה בגלל שזה באוזניות, בגלל שההבדלים קטנים, ובגלל ש*סוג* ההבדלים הוא כזה שהאוזן לא מיד שמה לב אליו. צריכים חשיפה ארוכה יותר.
למה זה רלוונטי? כי זה אומר, בסופו של דבר, שאלא אם כן חיים עם דאק אירופאי ב- $50,000, ואז מחליפים לשבוע לדאק סיני, יהיה קשה לעמוד על ההבדלים בצורה מעמיקה.
דוגמא נוספת: DAC 202 של חברת וייס שעלה $7000 עומד בגבורה מול דאקים שעולים כפול ופי שלוש. האם זה כי הוא כ"כ מוצלח והאחרים פח? לא. זה בגלל שכדי לקפוץ מדרגה בדאקים, צריך בדרך לשלש או לרבע את המחיר.
אז ב- $1000 לעומת $250 טופינג... אני כבר בדר"כ אעדיף מוצר אירופאי. או סיני, ששמעתי לפני.
אז שחררו אותנו ממציאות סיניות. הן לא יותר מציאות מאירופאיות

יאללה יאללה, אם צריך שבוע כדי לשים לב להבדל ביניהם אז אין הבדל או שהוא זניח ולא שווה את הכסף!

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
יאללה יאללה, אם צריך שבוע כדי לשים לב להבדל ביניהם אז אין הבדל או שהוא זניח ולא שווה את הכסף!
בול - רק שאחרי שבוע אתה בכלל לא זוכר איך היה קודם ומניח שהיה פחות טוב

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
יאללה יאללה. קשקוש בלבוש.
צריך יותר משבוע לדעת שאורז לבן לא טוב לך, וחסה עושה לך גזים. זה לא אומר שזה לא נכון. אתה מה זה כן אומר? שאתם מעדיפים להתעסק בראוטרים ועסקאות סיניות מאשר בסאונד.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
בול - רק שאחרי שבוע אתה בכלל לא זוכר איך היה קודם ומניח שהיה פחות טוב
כשאתה והחבר שלך מהפוסט קודם תפרטו את היסטוריית הקניות וההתקדמות שלכם בהחלפת / חשיפה לציוד, אז נוכל לנהל את השיח הזה באותה רמה. בינתיים, לא נראה לי שיש מישהו כאן בפורום שהחליף רכיב או שניים בחייו (כאלה שקונים אחרי ששומעים, אני מתכוון) שלוקח אתכם ברצינות. לא בסטראו לפחות. בארכיטקטורת רשתות וטכנאות PC? אתה הראשון שאפנה אליו.

ואגב, גם XINDAK מוצרים לא רעים. ו- ISOCLEAN? פצצה. שניהם סינים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
אז תגיד - על מה הוויכוח פה בכלל אם אתה אומר כמעט אותו דבר? רק עם חברה אחרת
הויכוח הוא
1. על שיטת הקניה: אתה אוטומטית הולך לדאקים סינים כי אתה קורא עליהם בפורומים וקונה אותם באליאקספרס לפני שאתה שומע וחושב שעשית את עסקת חייך כי זה נשמע סבבה וכי בפורומים מהללים את המכשירים האלה.

2. על ההצהרה שלך שזה VALUE FOR MONEY מטורף, כשלמעשה זה בכלל לא ברור שדאק סיני ב- $1000 נותן יתרון על דאק אירופאי ב- $1000. כנ"ל ב- $150. אולי בפחות מזה - כן.

3. על מה חשוב: ומה שחשוב לדעתי זה ההתנסות בהאזנה. מה חשוב לדעתך, ממה שאני מבין מהדברים שאתה כותב, הוא היכולת לבחור דגם על פי הסקירות שלו, והיכולת לחסוך כסף ע"י פניה לשווקים אסיאתיים.

נערך לאחרונה ב:

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
113
נקודות
43
יאללה יאללה. קשקוש בלבוש.
צריך יותר משבוע לדעת שאורז לבן לא טוב לך, וחסה עושה לך גזים. זה לא אומר שזה לא נכון. אתה מה זה כן אומר? שאתם מעדיפים להתעסק בראוטרים ועסקאות סיניות מאשר בסאונד.
עוד קשקוש בלבוש....מה הקשר בין הבחנה בסאונד טוב לתגובה פיזיולוגית למזון? לסאונד יש תגובה פיזיולוגית מיידית ולמזון יקח קצת זמן. סאונד רע עושה לך גזים? מספיק עם השטויות האלו.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
וואו, שיחה איתך על דאקים מזכירה לי שיח בין שמאלני לנציג חמאס. זה פשוט שני נרטיבים שונים לגמרי.

שמעתי אותו מול שלושה אחרים לפני שקניתי. אם אני מרוצה? זה עוד דאק. אחת הסיבות העיקריות שקניתי היא כי הוא סחיר ופופולארי והיה במחיר טוב. יכול להיות מאד שבמחיר הזה היו דאקים שנשמעים טוב יותר. לא יודע, כי לא בדקתי את כל הדאקים במחיר הזה.

לגבי ההצהרות השרירותיות שלך עם 3000 יורו, זה לא שווה התייחסות כי זה שרירותי לחלוטין. אם זה עוזר לך בהחלטות הצרכניות האודיופיליות שלך, אני שמח בשבילך. נסכים שלא להסכים.

א. אכן, כל האשכנזים מניאקים.
ב. אני לא רואה איפה אתם רואים מישהו שאומר שכל הדאקים הסינים הזבל. יש טענות נגד שיטות הייצור הסיניות, ויש טענות נגד שיטות השיווק והמיצוב שלהם כנותנים VALUE FOR MONEY שאי אפשר למצוא במוצרים מערביים. זה לא אומר שאין מוצרים סיניים טובים. שחררו.
הלייק שלי היה רק על סעיף א׳ :)
לא נשחרר כי הדיון הזה הוא לא רק לעיני מומחים כמוך (בלי ציניות)
בשנה האחרונה בגלל הקורונה הצטרפו לתחום האודיו לא מעט חדשים שפונים, שואלים , מתעניינים וקונים
תשאל את היבואנים של המוצרים הפשוטים יותר - מבחינתם שהקורונה תמשיך כי היתה להם עליה מטורפת במכירות
החברה האלו גם מסתובבים פה ולכן חשוב לציין שסיני זה לא בהכרח זבל

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
הויכוח הוא
1. על שיטת הקניה: אתה אוטומטית הולך לדאקים סינים כי אתה קורא עליהם בפורומים וקונה אותם באליאקספרס לפני שאתה שומע וחושב שעשית את עסקת חייך כי זה נשמע סבבה וכי בפורומים מהללים את המכשירים האלה.

2. על ההצהרה שלך שזה VALUE FOR MONEY מטורף, כשלמעשה זה בכלל לא ברור שדאק סיני ב- $1000 נותן יתרון על דאק אירופאי ב- $100. כנ"ל ב- $150. אולי בפחות מזה - כן.

3. על מה חשוב: ומה שחשוב לדעתי זה ההתנסות בהאזנה. מה חשוב לדעתך, ממה שאני מבין מהדברים שאתה כותב, הוא היכולת לבחור דגם על פי הסקירות שלו, והיכולת לחסוך כסף ע"י פניה לשווקים אסיאתיים.
אתה ממש מכה ,היה לי עד לפני חודש דאק אירופאי במשך יותר משנה
אומר לך זה נשמע יותר טוב ולא זול בהרבה מהקודם

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
עוד קשקוש בלבוש....מה הקשר בין הבחנה בסאונד טוב לתגובה פיזיולוגית למזון? לסאונד יש תגובה פיזיולוגית מיידית ולמזון יקח קצת זמן. סאונד רע עושה לך גזים? מספיק עם השטויות האלו.
הקשר הוא שלפעמים לוקח זמן, וזה יכול לקחת כמה ימים, להבין שמשהו נשמע טוב יותר. כי לא כל הבדל ששמיע, הוא שמיע מיידית. יש דברים שאנחנו יותר רגישים אליהם מאחרים. אם חוויית ההאזנה ה"אודיופילית" שלך לא כוללת זיהוי הבדלים אחרי מספר ימים אז כנראה שהשיח שלנו באמת לא יכול להיפגש.

הלייק שלי היה רק על סעיף א׳ :)
לא נשחרר כי הדיון הזה הוא לא רק לעיני מומחים כמוך (בלי ציניות)
בשנה האחרונה בגלל הקורונה הצטרפו לתחום האודיו לא מעט חדשים שפונים, שואלים , מתעניינים וקונים
תשאל את היבואנים של המוצרים הפשוטים יותר - מבחינתם שהקורונה תמשיך כי היתה להם עליה מטורפת במכירות
החברה האלו גם מסתובבים פה ולכן חשוב לציין שסיני זה לא בהכרח זבל
כפרה, מה הקשר בין יבואנים של ציוד זול לקנית דאקים ב- $100 מאליאקספרס? או $1000? שוב, אני שואל - מי אמר שסיני זה זבל? זה לא מה שאמרתי.

אתה ממש מכה ,היה לי עד לפני חודש דאק אירופאי במשך יותר משנה
אומר לך זה נשמע יותר טוב ולא זול בהרבה מהקודם
אחלה! שמח בשבילך. שוב - תתחדש!

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
כפרה, באהבה,
נורא קשה לך לשפר את הסאונד כי אתה קונה ציוד סיני דרדה'לה, שמחליף ציוד סיני דרדה'לה אחר.
סאונד טוב עולה כסף. אין קיצורי דרך.
כפרה, לזה אני מתכוון
בתגובה המילה סיני מיותרת

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
כפרה, לזה אני מתכוון
בתגובה המילה סיני מיותרת
אבל כפרה, מאליאקספרס זה דאק סיני:)

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אבל כפרה, מאליאקספרס זה דאק סיני:)

ולקנות מ- https://shenzhenaudio.com/ זה בסדר?
יש שם דאקים גם בהרבה יותר יקרים
זה שאתה אומר לי ובעצם לכל מי שקנה דאק ב-6000 ₪ ויש פה לא מעט שזה לא נחשב איכות ובשביל איכות צריך לשלם הרבה יותר, זה מרגיז ושלא נדבר גם לא נכון

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
113
נקודות
43
הקשר הוא שלפעמים לוקח זמן, וזה יכול לקחת כמה ימים, להבין שמשהו נשמע טוב יותר. כי לא כל הבדל ששמיע, הוא שמיע מיידית. יש דברים שאנחנו יותר רגישים אליהם מאחרים. אם חוויית ההאזנה ה"אודיופילית" שלך לא כוללת זיהוי הבדלים אחרי מספר ימים אז כנראה שהשיח שלנו באמת לא יכול להיפגש.

כפרה, מה הקשר בין יבואנים של ציוד זול לקנית דאקים ב- $100 מאליאקספרס? או $1000? שוב, אני שואל - מי אמר שסיני זה זבל? זה לא מה שאמרתי.

אחלה! שמח בשבילך. שוב - תתחדש!

"הקשר הוא שלפעמים לוקח זמן, וזה יכול לקחת כמה ימים, להבין שמשהו נשמע טוב יותר. כי לא כל הבדל ששמיע, הוא שמיע מיידית. יש דברים שאנחנו יותר רגישים אליהם מאחרים."

אני מתחיל להבין על מה אתה מדבר, אבל ההסבר הקודם שלך קילקל כי לא הסברת את עצמך טוב מספיק. אם הבנתי נכון אז באמת ישנם קטעי מוזיקה מסויימים שנשמעים שונה לאחר שמחליפים משהו במערכת, גם אם השינוי הוא קטן יחסית. השוני מתבטא לא רק בהפרדה, בדינמיות והאותנטיות של כלי הנגינה והקולות אלא בעיקר במידת הריגוש שמתקבל בההאזנה.

אם לאחר שהחלפת משהו במערכת לא בחנת את הקטעים הספיציפים שמוכרים לך היטב או שלא ההית מרוכז מספיק, יתכן באמת שיקח קצת זמן להבחין בהבדלים (תלוי בספר השעות שהקדשת לההאזנה ושבהן הריכוז היה גבוה). בכל אופן כשאני מבצע שינויים אני משתדל מאד להיות מרוכז גם אנליטית, ככל האפשר, וגם בוחן את מידת החוויה והריגוש שעוברים עלי בעקבות השינוי. במידה ואני מרוכז מספיק ובמוד הנכון, אז ההבדל השמיע יתקבל די מהר. כשהכל משתלב נכון, החוויה אחרת.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
יש המה כדאי? לא כדאי לקנות ציוד זול!
ויש למה? בשלב מסוים מגלים,
שהניסיון הוא טוב אבל יקרררר!

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
יש המה כדאי? לא כדאי לקנות ציוד זול!
ויש למה? בשלב מסוים מגלים,
שהניסיון הוא טוב אבל יקרררר!
אוי, הרסת. אז אם יש מישהו עם תקציב מוגבל תשלח אותו לחפש מי ינענע אותו כי עדיף להיות חירש ורק לא לשמוע מציוד זול? כאילו, אפשר את זה ביותר רדוד ומתלהם?

כשיש למישהו תקציב מוגבל, אני שולח אותו לחפש אוזניות נחמדות ב drop.com ודאק למידותיו אצל Schiit, Topping או Xduoo והוא מקבל אודיו-אורגזמה בפחות משלוש מאות דולר בזמן שאתה סתם יוצא סנוב.
אולי תיכנס לסקירה של Q acoustics 3020i ותטען שזה המיץ של הזבל כי רמקולים ב 1,300 ש"ח לזוג חדש בקרטון זה משהו שאתה מוריד אחריו את המים בשירותים?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור