Cary CD 306 SACD - נגן Hi End במבחן

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר.

אני מבין שאתה מדבר על רכישה עיוורת, כן?
כן :D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
בזכות הרכישות מהסוג הזה עם ישראל נחשף להיי אנד אמיתי.

אני מאוד בעד.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אין כל כך הרבה ברירות-
מי שרוצה לרכוש מוצרי היי אנד יקרים בארץ-צריך לעשות את זה בצורה עיוורת (כוונה בעיקר לרמקולים)
או ללכת לטופ אודיו ולקנות במחיר יקר.
או לשכנע את עצמו שכל המכשירים היקרים לא שווים את זה ובעזרת סינרגיה קוסמית אפשר להפוך סוסיתא לפרארי.

מניסיוני- כאשר יש פרטנרים, קרי , משתמשים, שהם אמינים , מבינים עיניין, לא עברו סדנא לחיזוק אגו בזיכרון יעקב, הדיווח שלהם רלוונטי ברוב המקרים.
דוגמא האופטלמולג שכתב לי על התרשמותו שוואת מקורות אצלו בין EMM והעריקים.
זה מדהים עד כמה תיאור של אנשים אמינים לגבי התרשמותם ממכשיר היא רלוונטית גם עבור אחרים.

בגלל שרוב המדווחים בפורומים הם אינטרסנטים-הדיווח שלהם לא נכון ולא רלוונטי לאחרים.
למה אינטרסנטים?
כי הם רוצים להראות שכאילו קנו משהו טוב שעולה שמינית מהמתחרים ויוצר סינרגיה קוסמית
ומצד שני הם עושים פרסומת כי הם יודעים שתוך שנתיים המכשיר בלוחות.

אני טוען שהלוחות לא משקרים. ניצבים שם דוממים דוממים מכשירים שבעליהם השתפכו עליהם.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
דרך אגב מה אתם אומרים על מלכודת אודיוגון הבאה

http://www.audiogon.com/cgi-bin/cls.pl?dgtlconv&1268851654&/Danish-Audio-Design-Reference/ksl-kondo

מישהו מכיר?
(שמעתי מערכת עם DAC שלהם אבל בדרגה נמוכה והיה יפה)

ההסבר התיאורטי שלהם למה ניתן למכור מוצר מושקע יותר בזול- הוא נכון

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אין כל כך הרבה ברירות-
מי שרוצה לרכוש מוצרי היי אנד יקרים בארץ-צריך לעשות את זה בצורה עיוורת (כוונה בעיקר לרמקולים)
או ללכת לטופ אודיו ולקנות במחיר יקר.
או לשכנע את עצמו שכל המכשירים היקרים לא שווים את זה ובעזרת סינרגיה קוסמית אפשר להפוך סוסיתא לפרארי.

מניסיוני- כאשר יש פרטנרים, קרי , משתמשים, שהם אמינים , מבינים עיניין, לא עברו סדנא לחיזוק אגו בזיכרון יעקב, הדיווח שלהם רלוונטי ברוב המקרים.
דוגמא האופטלמולג שכתב לי על התרשמותו שוואת מקורות אצלו בין EMM והעריקים.
זה מדהים עד כמה תיאור של אנשים אמינים לגבי התרשמותם ממכשיר היא רלוונטית גם עבור אחרים.

בגלל שרוב המדווחים בפורומים הם אינטרסנטים-הדיווח שלהם לא נכון ולא רלוונטי לאחרים.
למה אינטרסנטים?
כי הם רוצים להראות שכאילו קנו משהו טוב שעולה שמינית מהמתחרים ויוצר סינרגיה קוסמית
ומצד שני הם עושים פרסומת כי הם יודעים שתוך שנתיים המכשיר בלוחות.

אני טוען שהלוחות לא משקרים. ניצבים שם דוממים דוממים מכשירים שבעליהם השתפכו עליהם.
:D:D:D:D
אם לא היית היו צריכים ליצור אותך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור