תערוכת היי-אנד מינכן 2022 - סקירה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/hi-end-munich-22-summary

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
גיא תודה! כרגיל מעולה!
האם יהיה המשך?
נראה לי שהיו (הזכרתה בפוסטים ראשוניים שלך) עוד כמה דברים וחדרים מאתגרים.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
תודה על הסקירה. נשמע כמו כיף גדול!

לגבי MBL, אני נזכר ששמעתי את מערכת הדגל שלהם במינכן 2014. מדובר בהופעה חיה, סאונד מאוד מאוזן, לא מתאמץ ועוטף מכל כיוון. בהחלט יכול להבין את הבחירה שלך!
לגבי Ypsilon, מאוד אוהב את החברה הזאת. בכל חדר ששמעתי אותם בעבר הסאונד מאוד לטעמי, בהחלט בגדר שאיפה לעתיד. חבל שלא מספיק מוכרת בארץ...
וכנ"ל לגבי הרמקולים של Raidho, אוכלים מה שלא תזרוק עליהם, מהקטנטנים סדרה X, דרך סדרה D עד לטופ ליין שלהם. רמקולים מעולים עם תג מחיר כבד.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על הסקירה גיא.

לגבי המציג של Burmester, הבהרתי לו חד משמעית שהוא יכול להציג בכל שפה שיחפוץ כל עוד יעשה זאת באנגלית, וכך היה.
הבחור דיבר והסביר באנגלית עם מבטא גרמני קל, במקרה היחיד בו נתקע קיבל חילוץ מהקהל - בפעם הבאה שלא יספר סיפורים, בגרמניה (ובאוסטריה) יודעים אנגלית ברמה טובה לפחות ב- 20 השנים האחרונות.

בשל התנאים המאתגרים בתערוכה מתחדד עוד יותר העניין, כי הקשר בין איכות התוצאה לעלות הסטאפ כמעט ואינו קיים.
חלק מהחדרים הפתיעו לטובה, חלק לרעה, הרוב היו בינוניים ורק בודדים באמת הצליחו לרגש.
ללא קשר לתוצאות הסוניות זו חוויה לחזות בכל אחד מהסטאפים ב Live ולשוחח עם המהנדסים ואנשי השיווק שעומדים מאחורי המוצרים.
.

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
גיא,

כתבה שממש מעבירה לנו את החוויה שלך, מאוד נהנתי לקרוא.
מחכה לשאר "הגודיס" שתכננת לנו.
למרות שגם אני היתי שם (לזמן קצר יותר לצערי עקב נסיעת עבודה) , תמיד כיף לשמוע עוד דעות ולקבל רשמים נוספים.
שמחתי לראות שישנם קווים משיקים בבחירות שלנו בנוגע לדירוג רשימת החדרים - הטובים יותר\מאכזבים\תוצאה שאינה מצדיקה את המחיר:

החדרים שלגמריי עשו לי את זה (SOUND WISE):
1. Absolare + Rockport
2. MBL
3. B&M
4. Burmester
5. Gobel
6. Focal + Naim
7. Cessaro Horn Acoustics
8. ZenSati & Ypsilon & Lorenzo
9. Verity audio
10. Avangade acoustic
11. AVM + PMC

***משמח אותי לראות שלרוב היצרנים הטובים באמת (הקרם דה ל-קרם), יש נציגות בארצנו הקטנטונת - זה לא מובן מאליו!
שאפו ליבואנים הישראלים שבשנים האחרונות מביאים עוד ועוד יצרנים טובים ושמות אקזוטים ומנגישים זאת לקהל הרחב.

החדרים שפחות הצליחו להעביר לי את החוויה שציפיתי מהם:
Monitor audio - Concept
JBL + Mark L.
D'Agostino + Wilson A.
YG
Megico + Solution
Aries Cerat
Kharma & DCS

נערך לאחרונה ב:

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
לגבי המציג של Burmester, הבהרתי לו חד משמעית שהוא יכול להציג בכל שפה שיחפוץ כל עוד יעשה זאת באנגלית, וכך היה.
היי גיא,

זה מצחיק, היתי בחדר ביום הראשון (חמישי בצהריים) והמציג דיבר אנגלית - מעניין אם זה תודות להיתעקשות שלך או פשוט מציג אחר (בחור צעיר) :)

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היי גיא,

זה מצחיק, היתי בחדר ביום הראשון (חמישי בצהריים) והמציג דיבר אנגלית - מעניין אם זה תודות להיתעקשות שלך או פשוט מציג אחר (בחור צעיר) :)
אנחנו מדברים על אותו המציג (בחור צעיר), אני הייתי ביום שבת בהדגמה שהחלה בשעה 16:30, ניסה להתעקש לדבר בגרמנית, לאחר דין ודברים הבין שלטובת הקהל עדיף לו להסביר באנגלית או באנגלית ;)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
גיא כל הכבוד על ההשקעה, תודה רבה(ורד)
יופי של כתבה אני כל כך מחכה להגיע גם לתערוכה הזאת

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,017
נקודות
113
גיא , כל הכבוד על ההשקעה והכתיבה המשובחת !
תודה רבה !

orena

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
לצערי הרב לא יכולתי להגיע לתערוכה השנה, חדר אחד סיקרן אותי במיוחד ולא ראיתי אזכור שלו - החדר של סטנהיים עם דרטזיל

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
גיא תודה! כרגיל מעולה!
האם יהיה המשך?
נראה לי שהיו (הזכרתה בפוסטים ראשוניים שלך) עוד כמה דברים וחדרים מאתגרים.
יש עוד המשך בהחלט : -)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
לצערי הרב לא יכולתי להגיע לתערוכה השנה, חדר אחד סיקרן אותי במיוחד ולא ראיתי אזכור שלו - החדר של סטנהיים עם דרטזיל
פעמיים ביקרתי בחדר הזה ופעמיים הם היו עם תקלת חשמל שלא הצליחו לפתור. לא ברור מה הלך להם שם...

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
סקירה ממש מעולה, תודה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מרשים מאוד, כל עוד המערכת לא ניגנה.

תקלות חשמל, אקוסטיקה מאתגרת או השד יודע מה מנעו מהחדר הספציפי לעבוד כמו שצריך, בטח בהשוואה לבחור שניגן בחדר בסקסופון ולא השאיר סיכוי למערכת.

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
גיא, תודה על הסקירה המושקעת מתערוכת מינכן !!!

חברת TAD השיקה לאחרונה דגם ריצפתי TAD E2,הופעות בכורה ביפן, פלורידה, מינכן
וכבר מנגנים בשד יהודית בתל אביב.
מוזמנים להאזין בתיאום
רועי
קודו אודיו
054-663-4500
שד' יהודית 19 תל אביב (בתיאום מראש)
www.kodoaudio.co.il
Kodo Audio - Facebook

Pro-ject I Ortofon I Lindemann I Revox I EAR Yoshino I Vitus I TAD
TechDAS I Thales I EMT I Stirling I Dynavector I Manger I Solid Steel

tad dtown.jpg

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
כיף לקרוא, מעורר תיאבון…
תודה גיא

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור