שאלה על כבל חשמל

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
תודה גיא,
ניסיתי פורוטק דגם בסיסי, פיוריסט, אקוסטיק ריבייב, PS AUDIO ו Sine .
הSINE מדגם זונמו, היה הכי טוב, ניגן פתוח עם תחום תחתון טוב, אבל עדיין קצת פחות טוב בתחום התחתון לעומת כבל רגיל, היצרן (SINE) כותב שהגדם הזה הוא בשביל מקור, אצלי הוא מחובר לטרנספורט ועושה עבודה מעולה.
עוד אציין שהSINE חוץ מתחום התחתון שיפר את התוצאה מהמיד ומעלה, גם הפורוטק והפיוריסט שיפרו אתה מהמיד ומעלה.
התכנון הוא להכין כבל מגידים של LABORATORY47, שבהם אני משתמש בכל השרשרת.
לטובת כבל החשמל, יש לי מחברים של פורוטק (כמו בגדם הבסיסי) וגידים 0.65mm Diameter (22Awg) של לאב47, כשהתכנון הוא לשים 3 גידים בכל מוליך.
מה אומר?
מה שכתבת כאן מראה שאתה סיכון לעצמך ולסביבה !
אין לך שום ידע בחשמל ואתה הולך בנוסף לעשות כבל חשמל מגידים של LAB47 השתגעת ?!
זה כבל אודיו עם בידוד שכלל לא מתאים למתח 230V, הפסק מיד כל התעסקות בנושא.

נמר אם יש משהו שאתה צריך להפסיק זה זה !

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,444
נקודות
113
בכל נושא החשמל
כמה שאני חושב שאני מבין
אני לא מבין כלום
ותמיד כל פיפס אצלי הקשור לחשמל,
נתתי לחשמלאי מוסמך לעשות.

החברה פה יודעים מה שאומרים
אל תתעסק עם נושא החשמל לבדך ותן לאנשים מוסמכים לעזור ולעשות זאת עבורך.

בהצלחה.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
חברים, תודה על הדאגה, הבנתי את זה מהודעות קודמות, אין צורך לחזור.
בהודעה מספר 14 בשרשור כתבתי שאני יורד מהעניין של בניה עצמית ולאב47.
אתן למישהו אחר לבנות, תודה לשניצל שמוכן לתת לי מתנה גידים מתאימים!
שוב תודה לכולם.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אופציה א׳, נראה ש-sine הכי אהבת. נסה דגמים נוספים.
.
אם כבר דיברו סיין - לעופר יש (היה) כבל סיין באלק (לא זוכר איזה דגם) מאמין שיש גם כבל מוכן מזה או שאפשר להכין מזה עם יש פלאגים.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
לכבל חשמל אין כמעט עד בכלל אפקט על הסאונד( במידה ומדובר בכבל סביר)אז לא הבנתי את הטרחה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לכבל חשמל אין כמעט עד בכלל אפקט על הסאונד( במידה ומדובר בכבל סביר)אז לא הבנתי את הטרחה

אתה ממחזר פוסטים וגם תגובות , אדון שרון 100 / audiogod/ audioaudio .
אולי הפעם, כהצעת gds ואחרים , ניסיונות המיחזור שלך לייצר בלגן לא יזכו לתגובה.

נערך לאחרונה ב:

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אתה ממחזר פוסטים וגם תגובות , אדון שרון 100 / audiogod/ audioaudio .
אולי הפעם, כהצעת gds ואחרים , ניסיונות המיחזור שלך לייצר בלגן לא יזכו לתגובה.
לא יודע איך לספר לך את זה אבל יש לי זכות לדעה משלי גם אם היא שונה מ99% מהדעות כאן.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
לא יודע איך לספר לך את זה אבל יש לי זכות לדעה משלי גם היא שונה משלך.
אני סבור שאתה
לא חכם גדול ולא טיפש קטן.
זו לא דעה
זאת חלוקת ציונים לאינטלקט שלי ולחוכמה שלי
דבר די משעשע האמת.
אגב אם אפשר את הציון בפונט יותר גדול ומודגש בפעם הבאה זה יהיה סבבה.

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
הניסיון הראשון שלי עם כבל חשמל היה לפני כ-12 שנים, עת נתן לי אייל פור לנסות כבל חשמל " תנסה - מה אכפת לך.." אמר לי - חשבתי שהבנאדם ירד מהפסים, חשבתי לעצמי "איך זה יעשה הבדל ? זה כבל חשמל !!
מתוך כבוד לקחתי וניסיתי : וואלה ! יש הבדל !! לא יודע למה ? אבל הבדל היה גם היה.
בקיצור, ממליץ לנסות ואז להחליט.
אגב הוא לא ביקש כסף וגם לא רצה כסף - רצה ללמד אותי משהו.. למדתי..

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
הניסיון הראשון שלי עם כבל חשמל היה לפני כ-12 שנים, עת נתן לי אייל פור לנסות כבל חשמל " תנסה - מה אכפת לך.." אמר לי - חשבתי שהבנאדם ירד מהפסים, חשבתי לעצמי "איך זה יעשה הבדל ? זה כבל חשמל !!
יפה
ואני לא חולק על הניסיון שלך אישית
פשוט אומר איך זה הגיוני שבאולפנים למשל ששם כל דבר שקשור לסאונד הוא קריטי הרבה יותר ממערכת ביתית משתמשים בכבלים רגילים ולא ובכבלים אודיופילים באלפי דולרים
ההיגיון אומר שאם זה באמת היה משפיע על הסאונד הם היו משקיעים גם בכבלים, הרי יש אולפנים שעולים גם מיליוני דולרים והם לא יחסכו על זה.

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
יפה
ואני לא חולק על הניסיון שלך אישית
פשוט אומר איך זה הגיוני שבאולפנים למשל ששם כל דבר שקשור לסאונד הוא קריטי הרבה יותר ממערכת ביתית משתמשים בכבלים רגילים ולא ובכבלים אודיופילים באלפי דולרים
ההיגיון אומר שאם זה באמת היה משפיע על הסאונד הם היו משקיעים גם בכבלים, הרי יש אולפנים שעולים גם מיליוני דולרים והם לא יחסכו על זה.
תשמע, אני לא יודע להסביר הרבה דברים בתחום הזה, הרבה דברים נשמעים לי קשקוש אבל רובם עובדים בפועל.
אני רק יכול לשתף מהניסיון שלי.. אולי יש פה אחרים עם הבנה יותר גדולה בתחום החשמל וההסבר למה זה יוצר הבדל שמיע וברור אבל זה מאד ברור שיש הבדלים.
אגב, גם בבית חולים יש כבלים מיוחדים למכשירים שלנו - גם שם אני לא יודע למה יש תקן מיוחד למכשירים שונים..

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

תוריד הילוך חבר. הפוסט הזה לא יחורב!! מודיע לך מייד בהתחלה לפני שזה מדרדר.
אתה לא בעניין של אודיופיליה את זה כולנו יודעים ומכירים היטב. סבבה.
לכן אתה יכול פשוט לחסוך את התגובות מהסוג הזה. אם אתה לא רוצה שוב להיות זה ״שהפך לקורבן״ בגלל שהוא חושב אחרת אז אל תתגרה באנשים.
הינה, נאמר כאן מייד בהתחלה, שחרר ותמשיך הלאה. הפוסט הזה איננו בשבילך.
שלא תגיד שלא גילו סובלנות כלפיך.
במידה ויתחיל הרפש, התגובות שלך ושל שאר החברים ימחקו לאלתר. הפוסט ינעל היות ונראה פותח הפוסט מיצא את הדיון ושלום על ישראל.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
תוריד הילוך חבר. הפוסט הזה לא יחורב!! מודיע לך מייד בהתחלה לפני שזה מדרדר.
אתה לא בעניין של אודיופיליה את זה כולנו יודעים ומכירים היטב. סבבה.
לכן אתה יכול פשוט לחסוך את התגובות מהסוג הזה. אם אתה לא רוצה שוב להיות זה ״שהפך לקורבן״ בגלל שהוא חושב אחרת אז אל תתגרה באנשים.
הינה, נאמר כאן מייד בהתחלה, שחרר ותמשיך הלאה. הפוסט הזה איננו בשבילך.
שלא תגיד שלא גילו סובלנות כלפיך.
במידה ויתחיל הרפש, התגובות שלך ושל שאר החברים ימחקו לאלתר. הפוסט ינעל היות ונראה פותח הפוסט מיצא את הדיון ושלום על ישראל.
תעביר את הפוסט לפורום אודיופיליה. כל עוד הוא פה מה הבעיה ים הדעה שלו?????

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
גם לי יש סיפור
הייתי אצל יבואן מאד מכובד כאן
התווכח איתי אם יש או אין השפעה לכבל מתח. הדגים לי שני כבלים. וואלה לא שמעתי הבדל. אז הוא אמר לי ״איך אתה לא שומע?״.
אמרתי לו ״אתה רואה את הכבל אז אתה שומע הבדל״
בקיצור הייתי שם עם עוד חבר שגם לא שמע הבדל. עשינו לו מבחן עיוור אצלו בעסק על שני כבלים שהוא טען שהוא מבדיל ביניהם מהחדר השני
3 פעמים מתוך 3 הוא טעה
רק להבין סטאטיסטית אם היה מנחש היה לו סיכוי של 12.5 אחוז לטעות 3 פעמים

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הבעיה עם ההודעה שלו היא שפותח השירשור כתב שהוא שומע הבדלים בין כבלי חשמל והוא אומר לו שהוא הוזה.
אם פותח השירשור היה שואל אם יש הבדלים בין כבלי חשמל, ניחא.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
זה נובע מהשאיפה למצויינות, שלמות ואחידות ציודית, וזה חלק נכבד מהתחביב, אין באמת קשר לצליל, מאידך יש כאלו שכן מצליחים להבדיל בצליל אז הם מרוויחים פעמיים.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
אני קצת באמצע על זה. לטעמי כבל החשמל משפיע ועוד איך אבל לי נראה שזה תחום רווי בשמן נחשים ומתח רווחים . הפתרון שמצאתי הוא מישהו שעושה לי את הכבלים במחיר הרבה יותר דמוקרטי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני קצת באמצע על זה. לטעמי כבל החשמל משפיע ועוד איך אבל לי נראה שזה תחום רווי בשמן נחשים ומתח רווחים . הפתרון שמצאתי הוא מישהו שעושה לי את הכבלים במחיר הרבה יותר דמוקרטי.

אם מניסיונך יש השפעה של כבל חשמל אז מדוע לא להתייחס אליו כמו אל רכיב אחר בשרשרת ?
החלפה של קדם מגבר גם משפיעה על הסאונד ועדיין תמצא מכשירים במחירים מאוד גבוהים (שלא לומר הזויים…) שקהל היעד שלהם הוא כנראה אוליגרכים.
במה זה שונה מכבלי חשמל ?
לא זכור לי שיש ביקורת כל כך שלילית על קדם מגבר ב 100 אלף דולר או יותר…

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור