צלם מתחיל

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חברי היקר, בו נסביר את זה ככה אני חושב שאתה מכוון לכיוון הנכון אבל סוטה מן המסלול.
אמרת שאתה לא צלם מומחה. שים לב שהוא צלם מתחיל והD90 היא מצלמה סוס עבודה. נהג חדש לא קונה מרצדס והD90 זה לא סוסיתה מינימום ב B.M.W מנהלים שנמצאת על הכביש כמה שנים טובות. באתר של XXXX אפשר לראות תמונות שעשיתי עם הניקון D90

מוטי, ירון, אני לא יודע איך קוראים לך - בבקשה בלי פרסומות לאתר שלך

מר לין פיאגה

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
מנחם צודק.

"למי שרוצה ל"היכנס לעולם הצילום" ורוצה להנציח "רגע" כלשהו שנתקל בו - יש את הטלפון הנייד בכיס של כולנו - והוא,הוא כבר יודע לצלם לא רע בכלל."

יאפ. גלקסי סדרה S יצלם בהרבה מקרים יותר טוב מהרבה מצלמות.
אין בשום מצלמה מעבדים כמו בפלאפונים הטובים.
לא אייפון ולא סדרות נחותות של סמסונג!
לגלקסי S8 יש צמצם 1.7 בהצלחה במציאת עדשה ל DSLR עם צמצם כזה.
בגלל צמצם הפתוח הפלאפון לא צריך לעלות להרבה אסא ולכן התמונות תמיד יהיו נקיות מאד.
יתרונות המצלמה הם בעיקר גמישות העדשה, עדשה רחבה לצילום נופים נניח וטלה לצלם מה שרחוק. לצלם אוכל אין על מצלפון, בכלל מאקרו.
אגב, גם לפלאפונים יש עדשות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני גם חושב שטלפון הוא כלי מאוד נוח לצילום היות והוא תמיד איתנו ויש דגמים עם מצלמות מוצלות.
אבל, כמה תיקונים קלים למה שנכתב.
למצלמות יש מעבדים מיוחדים לצילום והרבה יותר טובים מזה של טלפון ולמצלמות הטובות יש גם לפעמים שני מעבדי עבור עיבוד תמונות מהיר יותר.
למצלמות יש מערכת פוקוס הרבה יותר טובה מזו של הטלפון לאין שיעור וזו נקודה מאוד חשובה.
לטלפונים יש עדשה קבועה וזה על הנייר מספק יתרון מול עדשות זום זולות, אבל עדיין מדובר על עדשה מאוד מאוד קטנה. וגם עם יש כמה עדשות עדיין אלו עדשות מאוד קטנות.
צמצם גדול זה רק חלק מהמשוואה צמצם גדול הוא נקודה חשובה לא פחות הן לקבלת עומק שדה והן לקבלת צילום בתאורה חלשה.
חשוב להבין שגודל הצמצם לא תספק מידע מדוייק על כמות האור הנכנסת בגדול ככול שהצמצם גדול יותר נכנס יותר אור, אבל זה תלוי גם בנקודות אחרות ומצלמות וידאו מקצועיות באמת העדשות מסומנות הערכים אחרים שמראים כמה אור נכנס ולא רק לפי גודל הצמצם.
ניסת פעם להוסיף עדשות לטלפון, זה באמת קיים ויש מוצרים כאלו, אבל רובם זבל ולא שימושיים כלל.
יש עדשות כמו של סוני שמתחברות לטלפון, אבל זו מצלמה שלמה עם חיישן בפנים ואז כבר ניתן להחזיק מצלמה ליד הטלפון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור