עולה חדש מליגת העל - מי אני???

hornless

חבר משקיען
מעורבות
366
נקודות
83
המממ מענין,
כשאני הייתי אצל אלדר (שבוע שעבר),הייתי
בטוח שאני נימצא במועדון ג'אז.
סינרגיה, לא סינרגיה....אבל מה לעשות
אצל אלדר הסאונד פשוט נכון.
לא יודע מה הסיפור עם הפנטר אבל
הייתי רוצה זוג "מקררים" כאלה ואת כל מה שמפעיל אותם.
כששמעתי אצל אלדר זה היזכיר לי
הופעות בבארבי,זאפה וכד'.
אתה יכול לשמוע שעות מבלי להיתעייף,
וזה הסאונד ששומעים מכלים אמיתיים בזמן אמת.
הייתי רוצה להגיע שוב "למועדון" של אלדר.
(אם אתה מחליף מקררים...רק LG ) ;)

גם אני. וזה עוד השתפר פלאים לאחר שהחתול התחמם. היה מהםם.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אין יותר טוב מפוסט בו אודיופילים מלכלכים אחד על השני=למי יש גדול

כי לשניהם יש אגו שדורש חיזוק רב
אבל,
החבר סודי עם הגמוט הוא בעצם חבר שליכלכך כאן לפני כמה שבועות על אייל פור עם הדבור וזאת לאחר ביקורת חיובית כאן באתר על אותו רמקול ורצון למכור את אותו רמקול על ידי אותו אודיופיל.נדמה לי שאותו חבר נחסם כאן.
גם נדמה לי, שאותו בחור הכניס את הגמוט שלו לתוך ממד של 10 מטר רבוע עם איזה טיפול אקוסטי חובבני, רק כדי להעביר אותו בהמשך לחדר מתאים יותר.
נדמה לי שאותו בחור יודע שהסטאפ כרגע הוא בעייתי מבחינה צלילית ,בגלל החדר.
כל אילו אני רואה בבירור בכדור הבדולח שלי.
כל הכבוד לפנטר שהצליח לבטל את ההשפעות הרעות של החדר ולהתרשם מהסטאפ מבחינה צלילית.
צריך לזה באמת הבנה ומומחיות.(Y):cool:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
וואו..חבר'ה, לא יפה מה שהולך פה. :(

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אבל,
החבר סודי עם הגמוט הוא בעצם חבר שליכלכך כאן לפני כמה שבועות על אייל פור עם הדבור וזאת לאחר ביקורת חיובית כאן באתר על אותו רמקול ורצון למכור את אותו רמקול על ידי אותו אודיופיל.נדמה לי שאותו חבר נחסם כאן.
גם נדמה לי, שאותו בחור הכניס את הגמוט שלו לתוך ממד של 10 מטר רבוע עם איזה טיפול אקוסטי חובבני, רק כדי להעביר אותו בהמשך לחדר מתאים יותר.
נדמה לי שאותו בחור יודע שהסטאפ כרגע הוא בעייתי מבחינה צלילית ,בגלל החדר.
כל אילו אני רואה בבירור בכדור הבדולח שלי.
כל הכבוד לפנטר שהצליח לבטל את ההשפעות הרעות של החדר ולהתרשם מהסטאפ מבחינה צלילית.
צריך לזה באמת הבנה ומומחיות.(Y):cool:

מי שקורא את מה שאתה כותב יכול לחשוב שמדובר בקוסם.
יכול להיות שהיית איתנו בפרזנטציה ולא ראינו אותך?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
עידו, מה באמת גודל החלל ומהו הטיפול האקוסטי?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עידו, מה באמת גודל החלל ומהו הטיפול האקוסטי?

אתה מאמין לי שלא מדדתי?
יכול להיות שאם היו בחדר גדול יותר היו נשמעים עוד יותר טוב, עם זה אני מסכים.
אבל זה לא משנה את התרשמותי, גם אם הרמקולים קצת גדולים על החדר עדיין אפשר להנות
מהתוצאה ולהתרשם שיש סינרגיה יפה בין הרכיבים, ועדיין אפשר לאמוד את הפער בין המגבר הקודם למגבר החדש ולחוש בהבדלים.

בקשר לאקוסטיקה אינני מומחה בשביל לומר את דעתי בעניין, אני מעריך שחברי התאים את האריחים לפי ניסוי וטעיה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,626
נקודות
113
אבל,
.(Y):cool:

אתה יותר טוב שחרר לחץ עם האבחנות שלך,חוץ מזה בקשר "לכדור בדולח","ציפור קטנה","חברים טובים שלך סיפרו לי","פגשתי את אחותך הקטנה"-כל התאווה הזו שלך ללחוץ בנקודות שאולי פוגעות באחר מעוררת שאת נפש.
אגב פנתר כותבים עם" ת" והוא בעצמו מקרה מעניין נוסף-הוא אפילו לא שומע את שנאמר לו,פגישתנו הסתימה בשיחה ערה לאיזה רמקול כדאי לו להחליף את הזינגלי שנשמע כמו שהוא נשמע ,ושום החלפת מנורות בפרה או החלפת מקור תפתור את הקטסטרופה,והנה הבחור הזה מדבר לי על "צביעות" ,
הפנתר הזה שומע את שהוא רוצה,ובוודאי לא מבין את הנאמר,נכון שנאמר בעדינות ובהרבה מילים יפות שיש לו חרה של רמקול, לגבי המערכת שלי ודעתו השלילית ,אין לי שום בעיה להסכים עם זה,הרי זהו ענין סוביקטיבי ויתכן והוא צודק,האמת היא שגם אני כבר לא נופל ממנה,
אבל בכל זאת מנסיון ברור לי לגמרי שהדברים נאמרו מתוך כוונה להעליב,צרות עיין,קנאה יתכן ,ובעיקר מטיפשות.
בקשר לבקשתך את הטלפון שלי מנמר,בוא נחסוך לעצמנו שיחה זו עד שדיז יאשר לנו שהאגו שלנו התחזק מספיק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
לא צריך למדוד על מנת להגיד את גודל החדר.

אבל על פי התגובה שלך אני מבין בהחלט שהחדר קטן, אולי אפילו קטן מאוד והייתי מסתכן ואומר שהוא קטן על הרמקולים הללו.

מתי בפעם האחרונה שמעת את המערכת הזו כשהצלחת להתרשם בהבדלים בין המגבר הזה לבין המגבר הקודם? האם המערכת היתה באותו חלל גם אז?

בקשר לאקוסטיקה.
אם לא הצלחת להגיד לי {אפילו בערך} מה גודל החדר כנראה שלא תוכל לענות לי לגבי האקוסטיקה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
לא צריך למדוד על מנת להגיד את גודל החדר.

אבל על פי התגובה שלך אני מבין בהחלט שהחדר קטן, אולי אפילו קטן מאוד והייתי מסתכן ואומר שהוא קטן על הרמקולים הללו.

מתי בפעם האחרונה שמעת את המערכת הזו כשהצלחת להתרשם בהבדלים בין המגבר הזה לבין המגבר הקודם? האם המערכת היתה באותו חלל גם אז?

בקשר לאקוסטיקה.
אם לא הצלחת להגיד לי {אפילו בערך} מה גודל החדר כנראה שלא תוכל לענות לי לגבי האקוסטיקה.

נמר גם עם המגבר הקודם וגם עם המגבר החדש שמעתי באותם התנאים בדיוק, בהפרש של כמה ימים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
גידי.

לא פעם ולא פעמיים אני מנסה להגן עלייך ועל אישיותך שבמציאות היא ללא דופי. בפורומים אתה אדם אחר, אומנם אותי מעולם הכפשת, העלבת ואני מעריך אותך מאוד בתור אדם ובתור אודיופיל.

השאלה שלי היא מדוע אתה מתרכז בלעקוץ בזמן שבמוחך יש המון מידע שאתה יכול לחלוק עם חברים, לעזור, לסייע, להמליץ ומה לא. בחייך, אני יודע מי אתה, אני מכיר אותך טוב אל תהפוך את עצמך למה שאתה לא. הרי שנינו יודעים היטב שמאחורי העקיצות יושב אדם טוב לב שעזר להרבה חברים פה {גם לי}. בחייך חלאס, תהיה מי שאתה באמת. תאמין לי שזה יעשה לך רק טוב.(ורד)

אלדר.
דיברתי עם עידו היום בטלפון, הוא נפגע ממך באחד מהפוסטים מלפני שבוע {מערכת סוף העולם} ו"סגר" איתך חשבון עכשיו.

בואו נפתח קלפים וניישר הדורים.
עידו, אל תשפוט את התוצאה של אלדר מהסיבה הפשוטה שאינך מכיר אותה, להסיק מסקנה מ-3 דקות שישבת שם למטרה אחרת ולא למטרת האזנה מרוכזת מביאה אותי למסקנה שאתה בהחלט טועה בהתרשמותך. ואם אתה חש שבאמת התוצאה אצלו "מביכה" אתה תראה בעצמך שעוד כמה גילגולים של רמקולים, מגברים, כבלים, מנורות ושאר שידרוגים אתה בהחלט תבין שהתוצאה ה"מביכה" שאצלו, אצל דורון, אצל יואל ובעוד כמה מקומות היא אולי התוצאה הנכונה.

אני מניח שישר תביא לי את הדוגמא של הסשה והמגברים ומהירות וממלז משטרתי, שחרר את זה, זה משהו אחר שהוא מעבר לנסיון שלך כרגע. צא ולמד מהוותיקים {לא ממני} שכבר לעסו את האודיו מכל הכיוונים, רק טוב יצא לך מזה. אולי לא רק אבל בטוח משהו טוב יצא.

אני מבין שאלדר אכן המליץ לך ללכת לשמוע את האודיו פיסיק ולשדרג את הרמקול שלך כשהיה אצלך, לכן אתה כבר לא יכול לשנוא אותו, הוא לא צבוע, הוא אמר. גם אבנר {חברי הטוב} אמר לך בפנים את מה שהוא חושב על הרמקול. אולי אתה שונא יותא שאומרים לך את האמת מאשר צביעות, אולי עדיף כן להיות צבוע ולהגיד לך "וואו, איזה יופי, מדהים" ותשאר תקוע בגלל צביעות.

תאמין לי שאלדר ואבנר הם הכי לא צבועים שתכיר, ועובדה, שניהם אמרו לך בבית שלך את מה שהם טוענים בפורום. בקיצור, מכיוון ששנינו הוכחנו שאלדר לא צבוע כפי שחשבת כנראה שאתה כבר לא שונא.

אני מציע שתצא מהמנטרה שלך שכל מי שלא מחמיא למערכת שלך הופך להיות אויב שלך. זה לא יביא אותך לשום מקום, זה רק אנרגיות שליליות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
נמר גם עם המגבר הקודם וגם עם המגבר החדש שמעתי באותם התנאים בדיוק, בהפרש של כמה ימים.

ומה היו ההבדלים?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
.
בקשר לבקשתך את הטלפון שלי מנמר,בוא נחסוך לעצמנו שיחה זו עד שדיז יאשר לנו שהאגו שלנו התחזק מספיק.

יש לכם אישור ממני
צאו לצימר ביחד בחג:)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מי שקורא את מה שאתה כותב יכול לחשוב שמדובר בקוסם.
יכול להיות שהיית איתנו בפרזנטציה ולא ראינו אותך?

לא
אבל אני מוכן להשכיר את כדור הבדולח:cool:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
גידי.

לא פעם ולא פעמיים אני מנסה להגן עלייך ועל אישיותך שבמציאות היא ללא דופי. בפורומים אתה אדם אחר, אומנם אותי מעולם הכפשת, העלבת ואני מעריך אותך מאוד בתור אדם ובתור אודיופיל.

השאלה שלי היא מדוע אתה מתרכז בלעקוץ בזמן שבמוחך יש המון מידע שאתה יכול לחלוק עם חברים, לעזור, לסייע, להמליץ ומה לא. בחייך, אני יודע מי אתה, אני מכיר אותך טוב אל תהפוך את עצמך למה שאתה לא. הרי שנינו יודעים היטב שמאחורי העקיצות יושב אדם טוב לב שעזר להרבה חברים פה {גם לי}. בחייך חלאס, תהיה מי שאתה באמת. תאמין לי שזה יעשה לך רק טוב.(ורד)

.

חג שמח גם לך
דרך אגב- כאשר אתה תחשוב שאמרתי דבר שקר או לא נכון -אשמח אם תתקן אותי. ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
גידי.

זה לא משנה אם זו האמת או לא, אתה יודע למה אני מתכוון.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
עזוב אותך נמר, זה לא יעזור.
דיז אוכל את הלב שאין לו זינגלי בבית.
גם השניצל יוצא מדעתו מקנאה.
תן להם זינגלי במקום הצ'וקומוקו שלהם והם ירגעו.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

:D:D:D:D אני מבין שזו הייתה בדיחה על חשבונם ?:D:D:D

ד"א , אפשר אולי לדעת איזה מקררים מנגנים אצל החבר העצבני ? ואם אפשר בלחש כדי שלא יטרוף אותי מרוב עצבים ?:D כי זו פעם ראשונה שאני שומע על LG מנגנים :D

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מאחל לך ולי את הרמקולים שיש לו בבית.
שמעתי אותם בחו"ל. סוף הדרך.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
דיברתי עם עידו היום בטלפון, הוא נפגע ממך באחד מהפוסטים מלפני שבוע {מערכת סוף העולם} ו"סגר" איתך חשבון עכשיו.

אני לא רואה את הדברים כמוך, לא סגרתי שום חשבון עם אלדר, כל עוד הוא ידבר מלוכלך אני הענה באותו מטבע.

בואו נפתח קלפים וניישר הדורים.
עידו, אל תשפוט את התוצאה של אלדר מהסיבה הפשוטה שאינך מכיר אותה, להסיק מסקנה מ-3 דקות שישבת שם למטרה אחרת ולא למטרת האזנה מרוכזת מביאה אותי למסקנה שאתה בהחלט טועה בהתרשמותך. ואם אתה חש שבאמת התוצאה אצלו "מביכה" אתה תראה בעצמך שעוד כמה גילגולים של רמקולים, מגברים, כבלים, מנורות ושאר שידרוגים אתה בהחלט תבין שהתוצאה ה"מביכה" שאצלו, אצל דורון, אצל יואל ובעוד כמה מקומות היא אולי התוצאה הנכונה.

עוד פעם אל תשפוט מה אני מכיר ומה אני לא, התרשמות ממערכת היא עניין סוביקטיבי זו דעתי כך אני חושב וזה בכלל לא חשוב מה דעתך בעניין, מפני שזה לא יגרום לי לחשוב שהיא טובה, נכונה, אמיתית או כל דבר אחר.

אני מניח שישר תביא לי את הדוגמא של הסשה והמגברים ומהירות וממלז משטרתי, שחרר את זה, זה משהו אחר שהוא מעבר לנסיון שלך כרגע. צא ולמד מהוותיקים {לא ממני} שכבר לעסו את האודיו מכל הכיוונים, רק טוב יצא לך מזה. אולי לא רק אבל בטוח משהו טוב יצא.

נמר איך אתה יודע מה שמעתי ומה מעבר לנסיון שלי? טעם במוזיקה לא צריך ללמוד מאף אחד או שאתה אוהב או שלא, אני לעומתך לא מנסה לייצר סאונד מרמקול ששמעתי אצל מישהוא אחר לי יש את הטעם שלי, וגם אם יש לי חבר שיש לו ווילסון סשה שהתוצאה אצלו מדהימה ונכונה אני עדיין מעדיף את הסט שלי כי זה טעמי.

אני מבין שאלדר אכן המליץ לך ללכת לשמוע את האודיו פיסיק ולשדרג את הרמקול שלך כשהיה אצלך, לכן אתה כבר לא יכול לשנוא אותו, הוא לא צבוע, הוא אמר. גם אבנר {חברי הטוב} אמר לך בפנים את מה שהוא חושב על הרמקול. אולי אתה שונא יותא שאומרים לך את האמת מאשר צביעות, אולי עדיף כן להיות צבוע ולהגיד לך "וואו, איזה יופי, מדהים" ותשאר תקוע בגלל צביעות.

נכון הוא יכול להמליץ מה שהוא רוצה, מי אמר שאני רוצה? לידיעתך אני מאד אוהב את האודיו פיזיק הייתי אצל תומי עם האלקטרוניקה שלי וחיברתי ל Avanti והיה מאד יפה אבל עדיין אני מעדיף את שלי. למה כי זה טעמי.
אגב אין לי שום בעיה עם החברים שלך זכותם לחשוב מה שהם רוצים אבל ברגע שהם מנבלים את הפה בפורום ואתה לא עושה עם זה כלום כי הם חברים שלך, אז אל תדאג תמיד אפשר לנער אותם ויפה שעה אחת קודם.

אני מציע שתצא מהמנטרה שלך שכל מי שלא מחמיא למערכת שלך הופך להיות אויב שלך. זה לא יביא אותך לשום מקום, זה רק אנרגיות שליליות.

לא זוכר שאי פעם לכלכתי על מישהו פה בפורום כמו שני אלה, על כל אחד שאמר שהמערכת שלי לא לטעמו היו עוד עשר שאמרו שהם אוהבים. מה זה חשוב ביננו אני מתחיל לספור אותם רק שהם מתלכלכים.

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

עוד אחד שמכיר זינגלי!
אני אוהב אנשים שיש להם: http://www.youtube.com/watch?v=-91IcihaBDQ&feature=related

כל עוד הם אחרי מקלדת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור