עולה חדש מליגת העל - מי אני???

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שלשום בלילה לאחר העבודה התכוננתי לנסוע הביתה כשברגע האחרון קיבלתי טלפון מחבר להגיע לסשן האזנה, של מערכת שכוללת בתוכה כמה חלקים מעניינים.

חלק אחד יותר מעניין מבחינתי מפני שאינו קיים בארץ למיטב ידיעתי, ושייך לחברה מאד מכובדת שמחירי המוצרים שלה בהחלט שייכים לליגת העל. אציין שאת הרמקולים אני מכיר היטב עם אלקטרוניקה אחרת ועד לרגע שהגעתי לחבר לא ידעתי בכלל מה אני הולך לשמוע וזה בא לי כהפתעה, מפני שבעל הבית לא הסכים לגלות במה מדובר (shocked)

כשנכנסתי לחדר האזנה שמטופל היטב מבחינה אקוסטית, ושבו ממוקם לו הסטאפ הלא שיגרתי משהו, לא היו לי שום ציפיות ואומר את האמת די הופתעתי לגלות שבאחד מהמדפים יושב לו אינטגרייטד Diablo של חברת Gryphon מדובר ברכיב לא זול שמחירו באיזור 15k $.

הנתונים של ה Diablo גם הם לא פחות ממרשימים ביחס לאיטגרייטד: 250 ב 8 אום 500 ב 4 אום ו 800 ב 2 אום.
המגבר חובר למקור של מטרונום מדגם cd one tube שמחירו באיזור 6k יורו ולרמקולים של
Gamut Audio מדגם L7 שמחירם באיזור 18k $ בחו"ל.

לאחר התבוננות קצרה על הרכיב החדש עם העיצוב המשונה בנוף האודיופילי, התחלנו "להאכיל" את המטרונום בדיסקים שאני מכיר היטב, ומשמשים אותי להשוואות בין כל המערכות שאני שומע,
ואגב לא נזקקתי לחומר משלי מפני שלבעל הבית היו דיסקים שמשמשים גם אותי כרפרנס.

לאחר האזנה ראשונית של שעה יכולתי להבחין שיש סינרגיה יפה בין הרכיבים שמתבטאת בכמה מישורים שעבורי בכל אופן הם א,ב של כל סט והם: שליטה מוחלטת של המגבר ברמקול, שאגב יורד בפיק מקסימלי (לעכבה של מתחת ל 3 אום) אוריריות בין הכלים השונים, בלי דגש מיוחד בגבוהים שיכולים לעקצץ ולתת תחושת מתכתיות אם משהו לא נכון, ועם משקל רב ובשר בתחום התחתון כמו שאני אוהב!

מה אגיד ומה אומר כזו המשכיות אין סופית של צליל וחשיפת פרטים וטבעיות לא שמעתי בהרבה מערכות!
בימת הצליל גם כן הצליחה להרשים כמו גם שקיפות צליל ברמה גבוהה. יכולתי להתרשם שה diablo מאד קשוח שצריך בקטעי מוזיקה קשים, ומאד נעים ואינטלגנט בקטעים שקטים ולא אגזים אם אומר ג'נטלמן אמיתי!

בקיצור לא צריך להכניס לבית זוג מקררי אמנה עם מנוף לחדר גדול ולא מטופל אקוסטית, אחרי 50 שנות אודיופיליה, עם מקור שעולה 25k $ לקרוא לזה סאונד ולצפות לניסים שלא יקרו בחיים! הסינרגיה בין הרכיבים היא סוד הקסם ועדיף לשמוע לפני שקונים, אחרת שומעים מערכות יקרות עם תוצאות מביכות :O

על כן הערכתי ותודה רבה לחבר יקר על אירוח בכייף ובטעם משובח תתחדש על ה Gryphon Diablo המדהים וה cd המעולה של מטרונום שגם הוא עולה חדש בארצנו ומכשיר מדהים בפני עצמו בכל קנה מידה, ושיהיו לך הרבה שעות האזנה ונחת (ורד)(ורד)(ורד)

מצורפות כמה תמונות של הסט

תמונות מצורפות

• IMG_2020.JPG
    IMG_2020.JPG
    KB 39.9 · צפיות: 408
  • IMG_2013.JPG
    IMG_2013.JPG
    KB 38.8 · צפיות: 399
  • gamut_loudspeaker_l-7.jpg
    gamut_loudspeaker_l-7.jpg
    KB 18.8 · צפיות: 409
  • MT CD One 2.jpg
    MT CD One 2.jpg
    KB 9.5 · צפיות: 392
נערך לאחרונה ב:

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אכן, תמונות קשות...

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני חייב להגיד שהרמקולים מסקרנים אותי במיוחד, שכן המהנדס של Gamut היה אחד ה-Designer-ים החשובים ב-Scan Speak והוא יודע כמה דברים על תכנון רמקולים. אם הבנתי נכון, הממברנות שלהם מצופות בעור...

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אם הבנתי נכון, הממברנות שלהם מצופות בעור...

בעור התוף של יאק טיבטי שמעולם לא שמע צליל. כלשהו

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שמעתי מחמאות על המגבר הזה. חבל שאין יבואן.
יאיר, עור תנין?
שמעתי וראיתי בארץ L5, L3 לא שמתי לב לציפוי חריג :rolleyes:

big

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
עידו,
תודה רבה על הפרגון...
מוזמן תמיד!

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שמעתי מחמאות על המגבר הזה. חבל שאין יבואן.
יאיר, עור תנין?
שמעתי וראיתי בארץ L5, L3 לא שמתי לב לציפוי חריג :rolleyes:

יש יבואן ל Gryphon כשיפרסם תדע גם אתה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עידו,
תודה רבה על הפרגון...
מוזמן תמיד!

יש חברים שאני תמיד מוכן לבקרם, בעיקר אם הסאונד כל כך משובח אתה לא משאיר לי שום ברירה ;)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,627
נקודות
113
בקיצור לא צריך להכניס לבית זוג מקררי אמנה עם מנוף לחדר גדול ולא מטופל אקוסטית, אחרי 50 שנות אודיופיליה, עם מקור שעולה 25k $ לקרוא לזה סאונד ולצפות לניסים שלא יקרו בחיים! הסינרגיה בין הרכיבים היא סוד הקסם ועדיף לשמוע לפני שקונים, אחרת שומעים מערכות יקרות עם תוצאות מביכות :O

תגיד ,הגעת אלי לקנות כבלים,עשית פדיחה שעדיף שלא נדבר עליה,איך אתה עם הקנה מידה המצוקמק שלך,שאצלך הרי "סזריה אבורה" נשמעת כמו -אמא שפלן.
מה אתה זורק לי פה חיצים אחרי שישבת שלוש דקות אצלי ונסענו להרכיב לך קונקטורים ,
זה אתה הרי שמסביר לי שאתה מרוצה מרמקול "נטול מיד" לחלוטין,
תגיד? אני הזמנתי אותך לשמוע?
לא מזמין בדרך כלל גמדים,ואם נקלעת בדרכי בדרכי כגרגמל שמנסה לנצל את טוב ליבו של המארח שמור את דעתך לעצמך.
ביננו אם כבר העלת את ענין האקוסטיקה ,עלמה אתה מדבר?הרי המצב אצלך מזעזע,יש אצלך הדהוד שאוכל כל חלקה טובה שאין לך,אין לך מיד כלל ,והאמת הדבר היחידי שנראה לי נחמד אצלך הוא הכלבה.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
תגיד ,הגעת אלי לקנות כבלים,עשית פדיחה שעדיף שלא נדבר עליה,איך אתה עם הקנה מידה המצוקמק שלך,שאצלך הרי "סזריה אבורה" נשמעת כמו -אמא שפלן.
לא מזמין בדרך כלל גמדים,ואם נקלעת בדרכי בדרכי כגרגמל שמנסה לנצל את טוב ליבו של המארח שמור את דעתך לעצמך.
ביננו אם כבר העלת את ענין האקוסטיקה ,עלמה אתה מדבר?הרי המצב אצלך מזעזע,יש אצלך הדהוד שאוכל כל חלקה טובה שאין לך,אין לך מיד כלל ,והאמת הדבר היחידי שנראה לי נחמד אצלך הוא הכלבה.

עזוב אלדר,

אל תתעצבן- הוא פשוט לא שווה את זה, כשרשמתי כאן בפורום את חוות דעתי על הסט אפ שלו
הוא התחיל להתגונן ולירות חצים לכל עבר.

עידו - אתה סתם ילד שלא מבין מהחיים שלו שום דבר!!! אתה רק מחפש לעשות רעש, להכפיש
שמות של יבואנים מעולים ומצד שני להלל ולשבח שמות של יבואנים שלא שווה להזכיר את שמם
אפילו כי הם לא שווים את זה ורק כי הם שלחו אותך במטרה אחת - להרוס!!!

מנהלי פורום- תעיפו את הייצור הזה מכאן- הוא בא רק להזיק ולהפריע.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

האמת אני מאד מסמפת אותך כאדם אני לא מתביש להודות! מצד שני כאודיופיל לא הייתי ממהר לקחת את דעותיך כרפרנס , דעות של אנשים אני מעריך לפי תוצאות בביתם, ואם התוצאה מביכה ונשמעת כך אחרי כל מאות אלפי השקלים שהושקעו במערכת, אין לי יותר מידי מה להוסיף.

אגב אם יש משהו שהוא שנוי עלי יותר מכל דבר אחר זו צביעות: כשהיית אצלי אמרת לי שאתה לא מבין מה החבר של נמר רוצה שומעים נהדר, ושנינו הסכמנו שהוא "מבין גדול"

(כשהזמנתי אותך לביתי זה היה יותר למטרת פיוס מכיוון שהרגשתי לא נעים אם מה שעשיתי לך עם הכבל. הדיעה שלך פחות עניינה אותי, מכיוון שאני מבסוט ממה שיש לי ולא אני זה שרוצה להחליף הרמקול שלו)

טיפ: כשאתה מתעצבן אתה הורס את הבריאות שלך על חשבונו של מישהו אחר:)

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
http://www.gryphon-audio.dk/files/reviews/113/review.pdf

בטוח לגבי המחיר?

נראה מאוד יפה בכל זאת
.. אגב - הביקורת עם זינגלי

מיכאל אל תתפוס אותי במילה זה מה שנאמר לי כששמעתי אותו.
אגב הרמקול בלינק שהבאת זה הדגם הקודם של הרמקול שלי, ממש כייף לקרוא את מה שהכתב מציין. אותי הוא לא צריך לשכנע:p

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
האמת אני מאד מסמפת אותך כאדם אני לא מתביש להודות! מצד שני כאודיופיל לא הייתי ממהר לקחת את דעותיך כרפרנס , דעות של אנשים אני מעריך לפי תוצאות בביתם, ואם התוצאה מביכה ונשמעת כך אחרי כל מאות אלפי השקלים שהושקעו במערכת, אין לי יותר מידי מה להוסיף.

אגב אם יש משהו שהוא שנוי עלי יותר מכל דבר אחר זו צביעות: כשהיית אצלי אמרת לי שאתה לא מבין מה החבר של נמר רוצה שומעים נהדר, ושנינו הסכמנו שהוא "מבין גדול"

(כשהזמנתי אותך לביתי זה היה יותר למטרת פיוס מכיוון שהרגשתי לא נעים אם מה שעשיתי לך עם הכבל. הדיעה שלך פחות עניינה אותי, מכיוון שאני מבסוט ממה שיש לי ולא אני זה שרוצה להחליף הרמקול שלו)

טיפ: כשאתה מתעצבן אתה הורס את הבריאות שלך על חשבונו של משהו אחר:)

סלח לי עידו. לא מתאים לך {או שאני טועה}.

אני בהחלט זוכר שאלדר הגיב לטובתך כאשר "החבר שלי" הביע את דעתו על המערכת שלך. אתה לעומת זאת שחטת את הפוסט שרצית להעביר בנוגע שמערכת הנהדרת שתארת {לא שלך - של הבחור עם הגמוט}. אני בטוח שהמטרה שלך לא היתה לספר על המערכת שלו אם כי לשלוח חץ לאלדר.

אם אתה שואל את דעתי, יש לך עוד הרבה מה ללמוד בתחום. גם לי, וגם לעוד הרבה חברים כאן. אלדר {ועוד כמה וותיקים בתחום} שכח מזמן את כל מה שאתה עדיין לא יודע שצריך לגלות.

חבל שבמקום לפייס באמת בחרת לשלוח חץ במסווה של שיתוף.(N)

ולגבי המערכת שעליה דיברת. מקווה שאותו בחור ידריך אותך כיצד להגיע לתוצאה ראויה, מקווה שגם תצליח, באמת.(ורד)

בכל מקרה, כדאי שתעשה בדק בית אצלך, מפני שאלדר סך הכל יצא איתך אחלה גבר בזה שהוא בכלל הגיע אלייך. זה היה מבחינתו יותר בשביל שתרגיש טוב עם עצמך מאשר להגיד לך מה הוא חושב, לעיתים מה שאתה קורא לו צביעות הוא בעצם נימוס. {תחשוב על זה}.(ורד)

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
סלח לי עידו. לא מתאים לך {או שאני טועה}.

אני בהחלט זוכר שאלדר הגיב לטובתך כאשר "החבר שלי" הביע את דעתו על המערכת שלך. אתה לעומת זאת שחטת את הפוסט שרצית להעביר בנוגע שמערכת הנהדרת שתארת {לא שלך - של הבחור עם הגמוט}. אני בטוח שהמטרה שלך לא היתה לספר על המערכת שלו אם כי לשלוח חץ לאלדר.

אם אתה שואל את דעתי, יש לך עוד הרבה מה ללמוד בתחום. גם לי, וגם לעוד הרבה חברים כאן. אלדר {ועוד כמה וותיקים בתחום} שכח מזמן את כל מה שאתה עדיין לא יודע שצריך לגלות.

חבל שבמקום לפייס באמת בחרת לשלוח חץ במסווה של שיתוף.(N)

ולגבי המערכת שעליה דיברת. מקווה שאותו בחור ידריך אותך כיצד להגיע לתוצאה ראויה, מקווה שגם תצליח, באמת.(ורד)

בכל מקרה, כדאי שתעשה בדק בית אצלך, מפני שאלדר סך הכל יצא איתך אחלה גבר בזה שהוא בכלל הגיע אלייך. זה היה מבחינתו יותר בשביל שתרגיש טוב עם עצמך מאשר להגיד לך מה הוא חושב, לעיתים מה שאתה קורא לו צביעות הוא בעצם נימוס. {תחשוב על זה}.(ורד)

(Y)(Y)(Y)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
נמר

אין לי דבר נגד אלדר אני מאד מעריך אותו גם כשנהג איך שנהג. הגבתי סה"כ באותו מטבע ולכן אני שלם עם עצמי.
את היתרשמותי מהסט של ה Gryphon הבאתי כי זה באמת מה שאני חושב ויש לו באמת סט מדהים, אני לא צריך לקחת ממנו כלום אני מאושר עם מה שיש לי .

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אז תתקשר אליו ותדבר איתו במקום להשתמש בפורום לסגירת חשבונות. ואם ככה אתה מתנהג כשאתה "מעריך" אדם אני לא רוצה לחשוב איך אתה מתנהג כשאתה לא מעריך מישהו.

ואני שמח שאתה כבר לא צריך ללמוד כלום. הלוואי עלי.(ורד)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,627
נקודות
113
אז תתקשר אליו ותדבר איתו במקום להשתמש בפורום לסגירת חשבונות. ואם ככה אתה מתנהג כשאתה "מעריך" אדם אני לא רוצה לחשוב איך אתה מתנהג כשאתה לא מעריך מישהו.

ואני שמח שאתה כבר לא צריך ללמוד כלום. הלוואי עלי.(ורד)
לא טלפון ולא נעליים,אני עם שכאלה גמרתי.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,594
נקודות
113
המממ מענין,
כשאני הייתי אצל אלדר (שבוע שעבר),הייתי
בטוח שאני נימצא במועדון ג'אז.
סינרגיה, לא סינרגיה....אבל מה לעשות
אצל אלדר הסאונד פשוט נכון.
לא יודע מה הסיפור עם הפנטר אבל
הייתי רוצה זוג "מקררים" כאלה ואת כל מה שמפעיל אותם.
כששמעתי אצל אלדר זה היזכיר לי
הופעות בבארבי,זאפה וכד'.
אתה יכול לשמוע שעות מבלי להיתעייף,
וזה הסאונד ששומעים מכלים אמיתיים בזמן אמת.
הייתי רוצה להגיע שוב "למועדון" של אלדר.
(אם אתה מחליף מקררים...רק LG ) ;)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,627
נקודות
113
המממ מענין,
כשאני הייתי אצל אלדר (שבוע שעבר),הייתי
בטוח שאני נימצא במועדון ג'אז.
סינרגיה, לא סינרגיה....אבל מה לעשות
אצל אלדר הסאונד פשוט נכון.
לא יודע מה הסיפור עם הפנטר אבל
הייתי רוצה זוג "מקררים" כאלה ואת כל מה שמפעיל אותם.
כששמעתי אצל אלדר זה היזכיר לי
הופעות בבארבי,זאפה וכד'.
אתה יכול לשמוע שעות מבלי להיתעייף,
וזה הסאונד ששומעים מכלים אמיתיים בזמן אמת.
הייתי רוצה להגיע שוב "למועדון" של אלדר.
(אם אתה מחליף מקררים...רק LG ) ;)
חיברת הכבלים?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור