סרטון מעניין של Amir מהאתר ASR

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
שאלה: אם תחבר את הכבל רשת כולל המתג האודיופילי לטלויזיה ותראה נטפליקס
לפי מה שחלק אומרים פה אתה אמור לקבל תמונה ואיכות סאונד יותר טובים לא כך?

הנה תשובה לשאלה דומה:
https://audiophilestyle.com/forums/topic/58910-etherregen-formal-video-imaging-and-audio-review/

תמצא כאן גם את הסוויץ' שאדון אמיר מדבר עליו.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
כמו שאני לא טוען שאדם מאמין משקר וכמו שהפוליגרף לא טוען שאדם מאמין משקר, כך גם אתה לא משקר. אתה מאמין באמת ובתמים במה שאתה אומר. הטענה שלי היא שאתה טועה. אתה אומר עיוור, ליאור סושרד ודומיו יסבירו לך טוב מאד למה דבר ממה שעשית אינו באמת עיוור ולמה ישנם כללים מאד נוקשים לאיך עורכים מבחן עיוור.
אז זהו, שמי שטועה פה זה אתה מכיוון שהנבחן היה חסר עיניין בתוצאה ולא היתה שום מניפולציה, אצל רן מויאל בכלל לא יכולה להיות הטעיה מכיוון שאצלו לא רואים בכלל כשהוא מחליף כבלים ועוד חבר שגם אצלו התבצעה בחינה עיוורת עם תוצאות חד משמעיות. נזכרתי גם באותו ערב אצל גבי מסאונדקווסט שנציג של נורדוסט הדגים בין היתר כבל רשת ו20 אודיופילים צקצקנים ומנוסים שהופתעו מגודל ההבדל בין שני כבלי רשת.
חברות כבלים רציניות לא היו נכנסות לתחום הזה כדי לא לאבד אמינות, גם שם עושים מבחנים עיוורים וכנראה שציוד הבדיקה שלהם מראה מספרים אחרים ממה שאתה כל כך בטוח שאתה יודע.
ובזאת מבחינתי די מיצינו את הנושא, התחיל לשעמם אותי לחזור שוב ושוב על אותם דברים שבוע טוב!

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
דעתך התקבלה ונרשמה בהתאם כדעה. ממתין לעובדות.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
דעתך התקבלה ונרשמה בהתאם כדעה. ממתין לעובדות.
אתה משגר הודעות בקצב מסחרר, חושב שאתה הפיזיקאי שבנה את מאיץ החלקיקים, אבל נופל בשאלות הכי בסיסיות שהתקלתי אותך.

מזכיר לי כל מיני חכמולוגים שקוראים פורומים והפכו לרופאים.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אתה משגר הודעות בקצב מסחרר, חושב שאתה הפיזיקאי שבנה את מאיץ החלקיקים, אבל נופל בשאלות הכי בסיסיות שהתקלתי אותך.

ואתה מזכיר לי מתנגדי חיסונים וחברי הארץ השטוחה. Your point?
כשתהיה מסוגל להחזיק טיעון ולא להתהפך על הטיעון של עצמך (ע"ע סיני) נמשיך. בינתיים תלמד איך להתנהל בדיון בלי לדרוך לעצמך על הרגלים.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
פניתי לחבר, מהנדס חשמל בהכשרתו ועובד בכל מה שקשור לאלקטרוניקה RF ושאר מרעין בישין עם קישור לשרשור הזה.
תגובתו היתה חד משמעית: "הם צודקים, אתה טועה. עכשיו רד ממני, אני עסוק בדברים חשובים יותר".
ניסיתי לקבל ממנו תשובה קצת יותר מעמיקה כהרגלו בקודש אבל הוא שלח לי את זה בתגובה:

אמר החמור לנמר: "הדשא כחול'. השיב הנמר: "לא, הדשא ירוק."
הדיון התלהט והשניים החליטו ללכת לבוררות בפני האריה, מלך הג'ונגל.
עוד לפני שהגיעו לקרחת היער, בה ישב האריה על כסאו, החל החמור לצעוק: "הוד מעלתך, נכון שהדשא כחול? האריה השיב: "נכון. הדשא כחול."
החמור הזדרז והמשיך: "הנמר חולק עלי וזה מעצבן אותי אנא הענש אותו."
המלך הכריז: "הנמר יישלח לכלא לשנה".
החמור קיפץ בעליזות לדרכו, תוך שהוא נוער: "הנמר נשלח לכלא לשנה".
פנה הנמר לאריה ושאל: "הוד מעלתו, למה? הרי הדשא ירוק".
השיב האריה: "אכן הדשא ירוק".
שאל הנמר: "אם כך מדוע שלחת אותי לכלא" ?
השיב האריה: "זה לא קשור לשאלה אם הדשא כחול או ירוק. זה בגלל שיצור אמיץ וחכם כמוך התווכח עם חמור ובא להטריח אותי בשאלה הזו."​

בעקבות תשובה זאת החלטתי לפרוש מהדיון בשרשור זה. תהנו.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
ואתה מזכיר לי מתנגדי חיסונים וחברי הארץ השטוחה. Your point?
כשתהיה מסוגל להחזיק טיעון ולא להתהפך על הטיעון של עצמך (ע"ע סיני) נמשיך. בינתיים תלמד איך להתנהל בדיון בלי לדרוך לעצמך על הרגלים.
להתהפך על הטיעון? תגיד, אתה הוזה או שמשעמם לך?

עברו אצלי מיטב התוצרת הסינית, שהיו בנויות ברמות הכי מטורפות (אני יודע להעריך, הייתי בטכניון מספיק שנים) גם באודיו וגם בתחומים אחרים.

התוצרת שנסקרת אצלו ומקבלת פידבק חיובי מתבססת על מדידה נטו, ומה לעשות שהסינים אלופי העולם בתחמונים, ורק החברות מדרג ז' שולחות לו מכשירים מהונדסים היטב.

לא תמצא אפילו חברת בוטיק סינית אחת שם.

מה שאתה לא מוכן להבין ועוד רב עם עצמך, תוך שאתה מעלה טיעונים על שמירת נידה, דת ועוד כל מיני קשקושים, שאין בכלל קשר בין המדידה למציאות בפועל.

שחרר ותפסיק להקניט את כולם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,061
נקודות
113
אצלי המוזיקה מפסיקה בשניה שמנתקים את הכבל, ניסיתי למצוא הגדרות של באפרינג בסטרימר ולא מצאתי...

נדמה לי שזה קשור לעובדה שאתה עובד עם Roon להבדיל מפרוטוקול UPnP שיוצר באפר גדול בתחילת ניגון, כ 30 שניות לפני שהוא משדר. לעומת זאת הפרוטוקול של Roon שנקרא RAAT מייצר באפר של 3 שניות זאת משום שהוא מתוכנן לעבוד עם מספר zones שונים במקביל ואף לסנכרן בינהם.
במידה ויש לך אפליקציה של הסטרימר, אם תפעיל את הניגון מתוך האפליקציה תוכל לבדוק כמה באפר יש אצלך.

נערך לאחרונה ב:

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
במידה ויש לך אפליקציה של הסטרימר שלך אם תפעיל את הניגון מה אפליקציה תוכל לבדוק כמה באפר יש אצלך.

משהוא כזה אולי - אני הוספתי את זה

file.png

תמונות מצורפות

• file.png
    file.png
    KB 122.8 · צפיות: 257

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83

ואתה מזכיר לי את אלה שחושבים שהדבר הזה
"חוכמה" יש רק להם! ולאחרים אין, והרושם הוא
שבזה מסתכמת כל החוכמה שלהם.

נערך לאחרונה ב:

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
ריפרפתי בסרטון היה לי ארוך מדי וטכני מדי, בדיקות על גבי בדיקות אינסוף גרפים כשהסיכום הוא שטכנית סוויטץ׳ לא יכול להשפיע על הסאונד. הוא גם אומר תעשו מבחן עיוור ותגלו לבד. מה הבעיה? שהוא לא עושה אחד כזה...
נעזוב רגע את המבחנים שאני עושה כי אני תמיד טועה.
בפורום השכן יש דיבור על כבל רשת שבחן רן מויאל ומהמעט שיצא לי להכיר אותו הוא לעולם לא ייפול למלכודות של כבל באריזה יפה או משהו יוקרתי לחשוק בו, רן בוחן הכל מבחנים עיוורים ובד״כ מחליט על פיהם ומה לעשות שכבל רשת עבר אצלו מבחן עיוור הבנתי שההבדלים בין הכבלים שהוא בחן היה גדול. אני מניח שאם יש הבדל בכבל רשת זה אומר שיכול להיות הבדל בסוויטץ׳...
לרן מויאל אוזן ועין פנומנלית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור