סרטון מעניין של Amir מהאתר ASR

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אני מכיר את השם רק מהפורומים, הוא התחיל לא מזמן ביוטיוב
בטוח מעניין יהיה

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
מה שבטוח שהגישה של ASR לאודיו לגמרי הפוכה מזו של הפורום הזה.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
שאדון Amir ימשיך למדוד ולצקצק, ואני אמשיך לשמוע מוזיקה ולהינות

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,540
נקודות
113
אמיר - אודיופיל ?!
My ass.

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
הייחוד באתר של אמיר הוא שאמיר איננו מושעה ממנו.
בכל מקרה, הערך של הטקסטים שלו הוא במידה שבה הם עוזרים (או מפריעים) לקוראיו לשפר את הדיגיטל אצלם במערכת.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
גועל נפש התגובות פה
חוץ מלקלל אותו יש למישהו דעה מקצועית על מה שאמר?
אני מבין שזה לא ממש מתאים לאגנדה של האתר אבל תתייחסו מקצועית או תתעלמו

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
ריפרפתי בסרטון היה לי ארוך מדי וטכני מדי, בדיקות על גבי בדיקות אינסוף גרפים כשהסיכום הוא שטכנית סוויטץ׳ לא יכול להשפיע על הסאונד. הוא גם אומר תעשו מבחן עיוור ותגלו לבד. מה הבעיה? שהוא לא עושה אחד כזה...
נעזוב רגע את המבחנים שאני עושה כי אני תמיד טועה.
בפורום השכן יש דיבור על כבל רשת שבחן רן מויאל ומהמעט שיצא לי להכיר אותו הוא לעולם לא ייפול למלכודות של כבל באריזה יפה או משהו יוקרתי לחשוק בו, רן בוחן הכל מבחנים עיוורים ובד״כ מחליט על פיהם ומה לעשות שכבל רשת עבר אצלו מבחן עיוור הבנתי שההבדלים בין הכבלים שהוא בחן היה גדול. אני מניח שאם יש הבדל בכבל רשת זה אומר שיכול להיות הבדל בסוויטץ׳...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
יש אנשים שלא נותנים למה שקורה בחיים לבלבל אותם עם התאוריות שלמדו.

כבל רשת עושה הבדל גדול, ושמעתי אותו במספר מערכות ללא יוצא מהכלל.
למה - לא יודע.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
אמיר - אודיופיל ?!
My ass.

זה אודיופיל זה?! מודד. שידחוף לעצמו המדידות,
אולי הוא גם חרש בנוסף - מסביר למה מודד.
בנוסף הוא גם מהנדס חשמל שזה בכלל לא לעינינו ולא מתאים כאן.
אודיופיל חחחחחחחחחחחחחחחח....

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
בסרטונים אחרים שלו כמו כבלי USB אפשר לראות במפורש שכבלים שונים מתנהגים אחרת ולכן יש השפעה על הסאונד
לדעתי האישית כבל שנמדד אותו דבר לא יכול להישמע אחרת אבל כל אחד והתובנות שלו

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
בסרטונים אחרים שלו כמו כבלי USB אפשר לראות במפורש שכבלים שונים מתנהגים אחרת ולכן יש השפעה על הסאונד
לדעתי האישית כבל שנמדד אותו דבר לא יכול להישמע אחרת אבל כל אחד והתובנות שלו
זה הקיבעון הכי גדול...
בכל התחומים.
בני אדם בכל נקודת זמן בטוחים שהם יודעים מה למדוד ולבחון כדי להגיע למסקנות.
עובדתית, אנו יודעים היום בערך פי 100 על מגוון דברים לעומת לפני 100 שנה, וכנראה שבעוד 100 ידעו בערך פי 100 יותר משאנו יודעים ומבינים היום.
הפלא ופלא, בכל תחומי החיים מוצאים לעיתים קרובות, שמדידות שנעשו בעבר אינן מביאות למסקנות הנכונות או נדרש למדוד בצורה אחרת ו\או נדרשים מדידות נוספות.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
זה הקיבעון הכי גדול...
בכל התחומים.
עובדתית, אנו יודעים היום בערך פי 100 על מגוון דברים לעומת לפני 100 שנה, וכנראה שבעוד 100 ידעו בערך פי 100 יותר משאנו יודעים ומבינים היום.
הפלא ופלא, בכל תחומי החיים מוצאים לעיתים קרובות, שמדידות שנעשו בעבר אינן מביאות למסקנות הנכונות או נדרש למדוד בצורה אחרת ו\או נדרשים מדידות נוספות.

"עובדתית, אנו יודעים היום בערך פי 100 על מגוון דברים לעומת לפני 100 שנה, וכנראה שבעוד 100 ידעו בערך פי 100 יותר משאנו יודעים ומבינים היום."
ומכאן יוצא שעד היום עדיין לא יודעים מה למדוד בכבלים כדי להבין את ההבדלים ששומעים... שלא לדבר מה למדוד בציוד אלקטרוני. להערכתי גם בעוד 1000 שנה כשידעו פי 1000 ממה שיודעים היום, עדיין לא ידעו מה למדוד. וזה מה שיפה כאן ועושה את העיניין.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אפשר להשקיע באקוסטיקה, רמקולים, לא יודע, לא חייבים כבל רשת ב-300 יורו :)
זה לא משחק לפי כללים של רוזי1 או itay123

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
זה הקיבעון הכי גדול...
בכל התחומים.
לא אטען שאני או המציג מבינים בצליל, אבל פה מדובר באלקטרוניקה והעברת מידע דיגיטלי. מה שנטען פה זה שאם כתבתי מספר כלשהו בפונט וצבע שונה, על נייר במשקל אחר, כשמאן דהוא יקרא אותו בקול, הערך של המספר משתנה. אפשר את זה ביותר הזוי?

אני מתחיל לחשוב שבבנקים יש רק "מתגים אודיופיליים" כדי שהמספרים בחשבונות לא ישתגעו בכל העברת כספים. צריך לנסות את זה פעם על מנהל הסניף בבנק, "אני לא באמת באוברדראפט, זה הג'יטר אצלכם במתג שגורם לזה להיראות ככה".

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
גם מתגים וגם כבלים דיגיטלים עוברים מבחנים עיוורים ונשמעים שונה. המדידות שמראות שהם זהים לא רלוונטיות.

dtshd

אוהב את התחום
מעורבות
19
נקודות
8
ריפרפתי בסרטון היה לי ארוך מדי וטכני מדי, בדיקות על גבי בדיקות אינסוף גרפים כשהסיכום הוא שטכנית סוויטץ׳ לא יכול להשפיע על הסאונד. הוא גם אומר תעשו מבחן עיוור ותגלו לבד. מה הבעיה? שהוא לא עושה אחד כזה...
נעזוב רגע את המבחנים שאני עושה כי אני תמיד טועה.
בפורום השכן יש דיבור על כבל רשת שבחן רן מויאל ומהמעט שיצא לי להכיר אותו הוא לעולם לא ייפול למלכודות של כבל באריזה יפה או משהו יוקרתי לחשוק בו, רן בוחן הכל מבחנים עיוורים ובד״כ מחליט על פיהם ומה לעשות שכבל רשת עבר אצלו מבחן עיוור הבנתי שההבדלים בין הכבלים שהוא בחן היה גדול. אני מניח שאם יש הבדל בכבל רשת זה אומר שיכול להיות הבדל בסוויטץ׳...

הנה, זה סרטון יותר קצר, ועוד מפול עצמו שעוסק בשמן נחשים :)::

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
"עובדתית, אנו יודעים היום בערך פי 100 על מגוון דברים לעומת לפני 100 שנה, וכנראה שבעוד 100 ידעו בערך פי 100 יותר משאנו יודעים ומבינים היום."
ומכאן יוצא שעד היום עדיין לא יודעים מה למדוד בכבלים כדי להבין את ההבדלים ששומעים... שלא לדבר מה למדוד בציוד אלקטרוני. להערכתי גם בעוד 1000 שנה כשידעו פי 1000 ממה שיודעים היום, עדיין לא ידעו מה למדוד. וזה מה שיפה כאן ועושה את העיניין.
אתה בהחלט מוכיח את טעוני.
בכל זמן נתון יש אנשים החושבים שהם יודעים כל מה שצריך וניתן לדעת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור