סטרימר לעומת מחשב

• פותח הנושא issi
  • פורסם בתאריך

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
יכול גם יכול
בדאקים סטנדרטים (מחריג את הטריניב כי לא בדקתי)
מי שאחראי על ההמרה בממשקים שאינם usb, הוא השעון של הסטרימר
תשמע, בין הכניסה להמרה, יש מחשב שלם. אתה ממשיך לקרוא לטרינוב (בהקשר הזה כמובן) - דאק בזמן שהוא שרשרת שלמה. אין שום הגיון תכנוני להתעלק על השעון בכניסת הקואקס כדי לתזמן המרה של דאטה חדש ואחר לגמרי בסוף השרשרת. הסטורית, דאקים היו בנויים ככה והיה בזה הגיון (של פשטות, לאו דווקא איכות). אני משתדל להמנע ממילים חזקות (הנה גם :)) - אבל זה מופרך לגמרי

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
החרגתי את הטרינוב, אמרתי שלא בטוח.
מדבר על ״דאקים סטנדרטים״

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
החרגתי את הטרינוב, אמרתי שלא בטוח.
מדבר על ״דאקים סטנדרטים״
סבבה. התיחסתי באמירה הזו לטרינוב בלבד.
אגב, גם בדאקים "סטנדרטים", אם הם מרובי כניסות ותוכננו בהווה, יותר סביר שיש פרונט-אנד ש"אוסף" וממתג את כל הקלט ובסוף מזין את הדאק באופן אחיד - אבל באודיו כמו באודיו - לפעמים לא נכון להניח "עדכניות" ויש דיזיינים ששורדים עשרות שנים, אם משום שיש להם חסידים ואם משום שפשוט אפשר..
רועי

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
נכון, וגם בגלל שהפרוטוקול לא משתנה.
מאסטר קלוק חייב שיהיה איפהשהו. ברגע שאתה מפצל לשעון קולט, שעון משדר ובאפר, נכנסת לעולם אסינכרוני שזה בגדול מה שממשק יואסבי עושה.
במצב כזה לא אכפת ממש מגיטר שמגיע מהמשדר
1. כל עוד הוא לשני הכוונים אחרת זה לא גיטר אלא הזזה בפאזה
2. הגיטר קטן ממש ביחס לזמן המחזור ככה שלא מאבדים דאטא.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
נכון, וגם בגלל שהפרוטוקול לא משתנה.
מאסטר קלוק חייב שיהיה איפהשהו. ברגע שאתה מפצל לשעון קולט, שעון משדר ובאפר, נכנסת לעולם אסינכרוני שזה בגדול מה שממשק יואסבי עושה.
במצב כזה לא אכפת ממש מגיטר שמגיע מהמשדר
1. כל עוד הוא לשני הכוונים אחרת זה לא גיטר אלא הזזה בפאזה
2. הגיטר קטן ממש ביחס לזמן המחזור ככה שלא מאבדים דאטא.
תראה, לדעתי כל עוד נצמדים לפרקטיקות תכנון סבירות - ג'יטר זו בעיה פתורה, אבל קטונתי...

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
מסכים איתך, לכן לא ברור לי נושא הסטרימרים
נראה לי אנחנו מדברים ביננו, אז אעצור ;)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
גם לי לא ברור, אבל יש הבדל וברור מאד ביניהם. מוזר. הייתי מעלה שוב את נושא החשמל אבל לירן יקפוץ. הייתי מעלה את נושא התוכנה אבל לירן יקפוץ. לא רוצה להקפיץ את לירן :)

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
גם לי לא ברור, אבל יש הבדל וברור מאד ביניהם. מוזר. הייתי מעלה שוב את נושא החשמל אבל לירן יקפוץ. הייתי מעלה את נושא התוכנה אבל לירן יקפוץ. לא רוצה להקפיץ את לירן :)
לא קופץ. מבטיח :)
קפצנו אתמול אחרי הגול מספיק לחודשיים

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
112
נקודות
43
אצלי מחובר מחשב נוק עם שנאי טדי פרדו בתכנון של יאיר פורמן עם roon ישירות ללקסמן d10x דרך usb.
לפני מספר חודשים החלפנו את מערכת ההפעלה בנוק מwindows ללינוקס. ההבדל היה מאד משמעותי לטובה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור