מתג אודיופילי משנה, זו לא שאלה, זו הצהרה!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אילו כבלים? האם עמדו בתקינת IEEE או שזה כבל של חברה קוראנית עלומת שם?

כבלי רשת מיוצרים כמו זבל, זה שכתוב עליו זה לא אומר כלום.

או שתביא נתונים מלאים או שלא.

להגיד cat5 מול cat7 זה כמו להגיד רמקול רצפתי מול רמקול מדפי. שניהם רמקולים נו אז?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אילו כבלים? האם עמדו בתקינת IEEE או שזה כבל של חברה קוראנית עלומת שם?

כבלי רשת מיוצרים כמו זבל, זה שכתוב עליו זה לא אומר כלום.

או שתביא נתונים מלאים או שלא.

להגיד cat5 מול cat7 זה כמו להגיד רמקול רצפתי מול רמקול מדפי. שניהם רמקולים נו אז?

אורי, בחייך תפסיק לכתוב שטויות.
אם תחליף כבלים במחשב האם מסמך וורד שתעביר ברשת יכתוב עצמו לבד, האם תמונה תעבור עם יותר פרטים או צבע? אתה בכלל מבין כיצד עובדת תעבורת רשת?
את האינפורמציה המועברת לא מעניין אם התווך נשען על כבלים מקטגוריה 5, 7 או רחמנה לצלן רשת token ring היסטורית.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לא יכול להיות ביט זה ביט וכבלים לא משנים כלום , הכל בראש שלך :)
עכשו לך תסביר את זה :))
האמירה הזאת נאמרת פעמים רבות עי אנשים שאין להם מושג בלי להעליב !!
נכון ביט זה ביט ?!
סאונד זו לא תוכנת מחשב !
המחשב יודע להפריד את המילה מהליכלוך שרוכב על האות החשמלי. בסאונד הצליל מורכב מאלפי רעידות בשניה וכל ליכלוך שרוכב על מידע הצליל מתורגם לצליל או יותר נכון לאובך בסאונד.
עם ביט היה ביט איף תסביר הבדל בין כבל usb אחד לשני ?
ויש עוד המון מרכיבים בצליל הדיגיטאלי שבאים לידי ביטוי בתוצאה כמו ההמרה בכניסות וביציאות השעון/ דיוק.
בפשטות הביט זה אות חשמלי שמושפעה מאיכות יציבות דיוק החשמל ובמקרה של אודיו הכל עובר לתוצאה הסופית.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
האמירה הזאת נאמרת פעמים רבות עי אנשים שאין להם מושג בלי להעליב !!
בסאונד הצליל מורכב מאלפי רעידות בשניה וכל ליכלוך שרוכב על מידע הצליל מתורגם לצליל או יותר נכון לאובך בסאונד.
גם אני מבלי להעליב, אבל אין לך מושג.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אין מושג יש נסיון !
אצלי בבית מתי שתרצה החלפת כבל usb אחד או כל שינוי אחר בליין הדיגיטלי !
יהיה הבדל אתה מפרסם הודעת מתנצל טעיתי !
אין הבדל אני מפרסם.
חהל שאני לא יכול להחזיר את השנאי הפשוט למחשב המקום הטורדיטלי הרי ביט זה ביט אין שום הבדל.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
משפט הזה היה בעייתי

בסאונד הצליל מורכב מאלפי רעידות בשניה וכל ליכלוך שרוכב על מידע הצליל מתורגם לצליל או יותר נכון לאובך בסאונד.

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
28
בתחום הזה רב הנסתר על הגלוי
אני מוכן להישבע שעם כוסית משקה אלכוהולי אני שומע טוב יותר

אני לוקח LSD כשאני יושב מול המערכת ואז המוסיקה נשמעת לי הכי טוב שיש! ;);)
ממליץ בחום למי שלא רוצה להשקיע בכל מיני רכיבים מפונפנים ושאר ירקות!

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
האם מישהו כאן בדק אם יש הבדל מהותי בין מתג אודיופילי כזה לבין הפרדה אופטית בצמוד למחשב (אם ע"י רכיב ייעודי אודיופילי ואם ע"י ממירים סטנדרטיים של TP LINK)?

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
האם מישהו כאן בדק אם יש הבדל מהותי בין מתג אודיופילי כזה לבין הפרדה אופטית בצמוד למחשב (אם ע"י רכיב ייעודי אודיופילי ואם ע"י ממירים סטנדרטיים של TP LINK)?

כן.
אצלי גם זה וגם זה עשו הבדל, לסוויצ' + בידוד גלווני של סונורה לפני הנגן יכול להיות ערך מוסף על פני אותו בידוד גלווני בלבד.

אצלי, בשני סווצ'ים מהשוק האודיופילי היה ערך מוסף (לא אותו ערך מוסף) ובשני סוויצ'ים סטנדרטיים לא היה, אף על פי שספקי הכוח בכל המקרים היו מהסגמנט האודיופילי.

אבל בניגוד לבידוד גלווני, סוויצ'ים הם פשוט קופסאות שאפשר להעמיס עליהן כל מיני תופינים, כל יצרן לפי תפיסתו. אצל אפטון למשל הדגש הוא על הבידוד, אצל SOTM הדגש הוא על השעונים ואצל מלקו הדגש הוא על הבנייה והטיונינג (קבלים למשל).

שים לב גם שבמקרה שלי, סוויץ' הוא הכרח (הסטאפ לא עובד בלי), ולכן יכול להיות שאצלי רוב הערך המוסף הוא בהתמודדות עם הרעש העצמי של הסוויצ'ים הסטנדרטיים. או במילים אחרות: אם מלכתחילה אתה לא צריך סוויץ', אולי עדיף לך לפזר בידודים וקבלים ושעונים במקומות אחרים.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור