מערכת סאונד בתוך מזנון - מה דעתכם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ומה זה אומר יניב?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
10 מליון מה? שקלים? יצאת בזול

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
קניתי כדי למנוע מהשבועונים של הילדים לעוף ברוח

מה הייתה הסיבה ששיכנעה אותך לקנות את המכשיר המעפן הזה?

ויש לי בנוסף עוד קצת ממירים וטרנספורטים בבית אבל היה חסר לי ONE BOX דרך אגב כרגע המאפן הזה נשמע יותר טוב מהסטרימר הגדול של לין כך שלי אין תלונות,

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
זה בגלל שידעת לשפר לו ת'צורה ולהפוך אותו ממקור מעפן, רק ברגע האחרון לפני שהתיאשת לדבריך, למשהו טוב מהסטרימר של לין(שאני לא יודע מה זה אומר).
מסכנים כל אותם משתמשים שלא גילו את הטריקים שבצעת בכדי להפוך את המכשיר היקר הזה לכדאי.
המוח היהודי ממציא לנו פטנטים.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
זה לא סוד, זה ה- אצבעוני של הילדים.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נראה לי שאנשים כאן מאבדים את הכיוון ושכחו את המטרה של לשמוע מוזיקה.
אם אתה יכול לחיות עם מזנון אז סבבה. כנ"ל עם מעמד. אני יודע שאני נוטש את המעמד האודיופילי שלי לטובת מזנון שיראה לי טוב. פשוט כי נמאס לי לחיות בבית שנראה כמו מקדש אודיופילי.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
נראה לי שאנשים כאן מאבדים את הכיוון ושכחו את המטרה של לשמוע מוזיקה.
אם אתה יכול לחיות עם מזנון אז סבבה. כנ"ל עם מעמד. אני יודע שאני נוטש את המעמד האודיופילי שלי לטובת מזנון שיראה לי טוב. פשוט כי נמאס לי לחיות בבית שנראה כמו מקדש אודיופילי.

(Y)(Y)(Y)
עברתי למזנון לפני 6 חודשים...

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני מסכים עם איל פור (Y)

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני נוטה להסכים עם שניצל

בגדול ומיסיון שלי רוב המעמדים בתחום המחיר הבינוני ולפעמים גם הגבוהה עושים עבודה דיי בסיסית מבחינת שיכוך ויברציות, ישנם מעמדים מאוד נחשבים אך עלותם מאוד מאוד יקרה ואני כלל לא בטוח אם תאורטית אי אפשר להגיע לאותה תוצאה או תוצאה דומה ע"י הוספת פלטות בידוד מתחת למכשיר ולפעמים גם מעל להפתחתת רזוננטים אלקטרומגנטיים, רעשי רדיו וכו'
כל הסיפור הזה של סטנד איכותי הולך ומאבד מהמשמעות שלו אם הכל מקרה הכוונה היא להניח את המכשיר הספציפי על פלטה או משכך יקרים ואיכותיים במיוחד, לכן לדעתי יש לשקול כל עניין לגופו

מעבר לזה ממה שאני ראיתי הרבה חברות שמייצרות סטנדים שעושות עבודת שיכוך וסינון דיי בסיסית בדר"כ משקיעות(לא כולם) בעיצוב של הסטנד שלטעמי יש לו תפקיד חשוב
המון סטנדים אודיופילים שראיתי בחיימצד אחד נשמעו מאוד טוב אך נראו זוועה וזה בלשון המעטה עוד....פשוט מכוערים בצורה שאני לא חושב שאני הייתי מוכן להכניס דבר כזה אליי הביתה...צר לי
כנראה שהמראה שלהם במקרים מסויימים הוא תוצאה של מבנה נכון שאמור לטפל בבעיות של ויברציות
זהו

נ.ב
נמר שלא טטעה ידידי, גם מערכת יקרה עם סטנד מושלם היא לא בהכרח מושלמת
לטעמי סטנד עם כל הכבוד זה לא הדבר הכי חשוב בסינרגיה של הרכיבים ובאיכותם אם כי זה עוזר למקסם את הביצועים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור