מערכת השמע Akoya מבית Cabasse במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/akoya-cabasse

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
סליחה עם כל הכבוד כאחד שמכיר את קאבס על בוריה. יודע שזה לא קאבס האמיתית לצערי אלא יותר ענין שיווקי וללכת על הכדור. עם כל הכבוד ואני בטוח חתימת הצליל של גורג קאבס אינה נימצאת שם אלא של הבעלים החדש. שמטרתו יותר ענין היופי פחות האיכות. בשבילי קאבס זה שנות ה2000 וה90. וה80. ואני בטוח שרובכם פה . וכבר בשאלתי ואין תשובה. לא שמו פסיפיק אבולושיין. אדריאטיס 600. או אלבטרוס והרשימה ארוכה.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
קבאס זה דינוזאור. יותר לכיוון טירקס.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
סליחה עם כל הכבוד כאחד שמכיר את קאבס על בוריה. יודע שזה לא קאבס האמיתית לצערי אלא יותר ענין שיווקי וללכת על הכדור. עם כל הכבוד ואני בטוח חתימת הצליל של גורג קאבס אינה נימצאת שם אלא של הבעלים החדש. שמטרתו יותר ענין היופי פחות האיכות. בשבילי קאבס זה שנות ה2000 וה90. וה80. ואני בטוח שרובכם פה . וכבר בשאלתי ואין תשובה. לא שמו פסיפיק אבולושיין. אדריאטיס 600. או אלבטרוס והרשימה ארוכה.
מלבד זה שאתה ד"ר לקבאס, מה עוד רצית לומר פה? מה התכלית של התגובה שלך מלבד הכפשת מוצר שלא שמעת?
תכלס אתה צודק בדבריך. כשלו שם בקבאס שלא אישרו איתך את המוצר טרם פיתוחו והבאתו לעולם.
בקיצור, למרות שאתה מכיר את קבאס על בוריה, אוזני הבטון וחוסר הניסיון המוחלטים שלי בתחום עדיין עומדים מאחורי כל מילה שנכתבה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
קבאס זה דינוזאור. יותר לכיוון טירקס.
טירקס היה טורף על... גם במונחים של היום. קיצר, אין הצדקה או בסיס אמיתי גם לדברים שלך.
קלות מיותרת על המקלדת.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
גיא
כרגיל
כתבה קולחת.

לגבי Metallica
ובכלל ז'אנר
ה Heavy Metal וה Speed Metal

מעטות המערכות שהצטיינו בהעברת
האנרגיות, מהירות, סדר, דינמיות, באס תחתון מפורט ופאנצי

ומעטות המערכות עוד יותר שיודעות לתת את ה Speed, punch והנוכחות של ה Drum Bass.

אגב כאשר אני מדגים אצלי את היכולות של המערכת, אני בוחר קטעים משמעותית "קשים" יותר מה BLACK ALBOM
שנשמע מצויין אבל מעט שבלוני במרקם הבאס שלו ובכלל (למרות שהוא מופת שלעצמו)

אבל תנסה
לצורך הניסוי אצלך
אם אתה בעניין...
תקשיב ל:

IRON MAIDEN
אלבום: "A BRAVE NEW WORLD"
(מתחבר במיוחד לקטעים 2,3,4 ו 9).

ויש עוד רבים וטובים...

Megadeth למשל האלבום האחרון שלהם.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
היו לי 4 סטים של 4 סדרות שלהם מדפיים ורצפתיים 5 סטים קניתי הכל מהיבואן דאז מיוחדים ונדירים גם היו סאבים שניים הכי גדולים שלהם סטוק שלם. קבאס וולקן הכי יקרים כל אחד בגודל מכונת כביסה וצליל קסם, מכיר קבאס טוב מאוד. אבל כמובן יש פה כאלו שמכירים יותר והיה להם גם בבית יותר, תהנו.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
גיא
כרגיל
כתבה קולחת.

לגבי Metallica
ובכלל ז'אנר
ה Heavy Metal וה Speed Metal

מעטות המערכות שהצטיינו בהעברת
האנרגיות, מהירות, סדר, דינמיות, באס תחתון מפורט ופאנצי

ומעטות המערכות עוד יותר שיודעות לתת את ה Speed, punch והנוכחות של ה Drum Bass.

אגב כאשר אני מדגים אצלי את היכולות של המערכת, אני בוחר קטעים משמעותית "קשים" יותר מה BLACK ALBOM
שנשמע מצויין אבל מעט שבלוני במרקם הבאס שלו ובכלל (למרות שהוא מופת שלעצמו)

אבל תנסה
לצורך הניסוי אצלך
אם אתה בעניין...
תקשיב ל:

IRON MAIDEN
אלבום: "A BRAVE NEW WORLD"
(מתחבר במיוחד לקטעים 2,3,4 ו 9).

ויש עוד רבים וטובים...

Megadeth למשל האלבום האחרון שלהם.
Iron ו-מגה עבורי זה כבר יותר מידי. לא נהנה מזה.
מטליקה, ACDC, נירוונה זה כבר סיפור אחר.

מסכים איתך לחלוטין, מעטות ביותר המערכות שיודעות לעשות את המוזיקה הזאת כמו שצריך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
Iron ו-מגה עבורי זה כבר יותר מידי. לא נהנה מזה.
מטליקה, ACDC, נירוונה זה כבר סיפור אחר.

מסכים איתך לחלוטין, מעטות ביותר המערכות שיודעות לעשות את המוזיקה הזאת כמו שצריך.

גדלתי על Maiden
Megadeth
Metallica
Paradis Lost
Pantera
AC/DC
Judes priest

גם אחרי יותר מ 30 שנה (עוד שבוע 44)
עדיין מטאליסט בראש.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
שלום גיא , מאד אהבתי לקרוא את הכתבה , ואני שמח שאתה עושה סקירות על רמקולים עם קונספטים שונים. אחרי שקראתי את הכתבה אני מבין שמדובר בפלא הנדסי , במחיר שפוי . מדהים איך קופסה קטנה כל כל מכילה כול כך הרבה ומתפקדת טוב. תודה שהיית מספיק הוגן לציין את החסרונות . מסקרן אותי במיוחד איך ה DAC של הרמקולים האילו...זה שקבס יודעים לעשות רמקולים טובים מאני יודע...זה שקבס יודעים לשלב מגברים ברמקולים שלהם אני יודע , אבל שה שקבס יודעים לעשות DAC ולשלב אותו ררמקולים מוגברים זה חדש , לפחות בשבילי.

כמו כן האם יצא לך לשמוע את הבלטיק 5 ? אני זוכר שבאחת התערוכות בארץ שמעתי את הבלטיק 3 והופתעתי ממש לטובה , הרמקול הוצג בתנאים אקוסטים ממש לרעתו , ועדיין לטעמי הוא היה אחד הרמקולים הטובים בתערוכה ההיא , אני זוכר שלרמקול חוברה הגברת מנורות , ולטעמי הצליל היה קצת יבש , אם אני זוכר נכון , נמר עשה כתבה על הרמקול הזה והוא טען בתוקף שזה רמקול שמתאים להגברה טרנזיסטורית , הסאונד של הבלטיק 3 היה מדהים אך לפחות לטעמי הייתה לו נטיה להשתלט על הצליל . אתה יודע אם שיפרו את זה בבלטיק 5 ? אתה יודע מה השיפורים מהבלטיק 3 , ו - 5 ? תודה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
גדלתי על Maiden
Megadeth
Metallica
Paradis Lost
Pantera
AC/DC
Judes priest

גם אחרי יותר מ 30 שנה (עוד שבוע 44)
עדיין מטאליסט בראש.
יש להקות שנמות איתם... : -)

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
גיא ידידי, כתבה מצויינת!
אני מכיר את החברה ומוצריה השונים לאורך עשור וחצי (אולי קצת יותר) ותמיד התפעלתי מהסאונד שבוקע מהרמקולים שלהם ומהפיתוחים החדשניים.
במינכן השנה אגב, הציגו שני רמקולים שלהם חצויים לשני חצאים, כך שהמבקרים יכלו לראות את פנים הרמקול ואת הטכנולוגיה הפנימית - זה היה מאוד מרשים.

לא אשכח את היום ששמעתי את הרמקול אצל גמליאל (היבואן בשעתו).
שמענו מותג אחר, ידוע מאוד במשך כחצי שעה +, ואז גמליאל חייך ושינה את הרמקול בלבד (כל שאר המערכת כולל הכבילה נשארה אותו הדבר).
באותו הרגע קרה שם פלא, הרמקול פשוט ניגן בעוצמה ורכות גם יחד והרגשתי שלא איכפת לי מה קורה בחוץ (חורף, קיץ , אביב - מה זה חשוב...)
מאז ועד היום אני חסיד החברה ומאוד אוהב את מוצריה לאורך השנים.

את הרמקול שבחנת, המלצתי כבר למספר אנשים וכולם נהנים ומודים לי עד היום.
זוהי מערכת מיוחדת שמתאימה למגוון רחב של אנשים ומיקומים בגלל עיצובה המאוד ייחודי ומתמזג בחלל וכל זאת ללא פשרה בסאונד הבוקע.
אני לגמריי מסכים עם הקביעה שלך שפשוט קשה עד בלתי אפשרי להשיג סאונד כזה במערכות אחרות באותו תג מחיר.
קבאס לגמריי שיחקו אותה עם סידרת הרמקולים הזאת (הסידרה מורכבת מ-3 רמקולים, הרמקול הניסקר הוא האמצעי בסידרה).
בהצלחה ל-ט.ר.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
שלום גיא , מאד אהבתי לקרוא את הכתבה , ואני שמח שאתה עושה סקירות על רמקולים עם קונספטים שונים. אחרי שקראתי את הכתבה אני מבין שמדובר בפלא הנדסי , במחיר שפוי . מדהים איך קופסה קטנה כל כל מכילה כול כך הרבה ומתפקדת טוב. תודה שהיית מספיק הוגן לציין את החסרונות . מסקרן אותי במיוחד איך ה DAC של הרמקולים האילו...זה שקבס יודעים לעשות רמקולים טובים מאני יודע...זה שקבס יודעים לשלב מגברים ברמקולים שלהם אני יודע , אבל שה שקבס יודעים לעשות DAC ולשלב אותו ררמקולים מוגברים זה חדש , לפחות בשבילי.

כמו כן האם יצא לך לשמוע את הבלטיק 5 ? אני זוכר שבאחת התערוכות בארץ שמעתי את הבלטיק 3 והופתעתי ממש לטובה , הרמקול הוצג בתנאים אקוסטים ממש לרעתו , ועדיין לטעמי הוא היה אחד הרמקולים הטובים בתערוכה ההיא , אני זוכר שלרמקול חוברה הגברת מנורות , ולטעמי הצליל היה קצת יבש , אם אני זוכר נכון , נמר עשה כתבה על הרמקול הזה והוא טען בתוקף שזה רמקול שמתאים להגברה טרנזיסטורית , הסאונד של הבלטיק 3 היה מדהים אך לפחות לטעמי הייתה לו נטיה להשתלט על הצליל . אתה יודע אם שיפרו את זה בבלטיק 5 ? אתה יודע מה השיפורים מהבלטיק 3 , ו - 5 ? תודה
לא השוואתי בין ה-5 ל-3 אף פעם כך שאינני יודע לומר. מה שכן, מוצרים נפלאים שניהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור