מיואש טוטאלית מהמצב ..

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
663
נקודות
113
חביבי, אין ייאוש בעולם. לשמחתך אתה בתחילת הדרך מבחינת ציוד ודרישות . רוצה לשמוע קצת/ הרבה יותר טוב? קח את הרמקולים לחבר ותשמע אצלו אם התקלה חוזרת על עצמה במערכת נורמלית. אם הרמקולים בעייתים תקן אם כלכלי. אם הם תקינים, תקנה אינטגרייטד טוב , ממיר /סטרימר נחמד או כל שילוב דומה כמקור ( אם המקור יהיה גם קדם מגבר תוכל לקנות פאוור נחמד, לדוגמא)- והכל מיד שנייה. רק פתח את הראש לכל מיני אופציות מעניינות בלוחות וגם בחו"ל וגם וינטאג' ווינטאג מודרני ( שנות 80 +/-). ותחסוך הרבה אנרגיות. וכסף. ותרבה בהנאה ממוסיקה(ורד).

omi

חבר משקיען
מעורבות
413
נקודות
63
ניסית לאטום עם גרביים/מגבת קטנה מקופלת את התעלה מקדימה?

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
יתכן שקיים משוב מכני בין הרמקולים לציוד ההגברה או למקור.. תנסה להעביר ציוד למעמד עצמאי..

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
תודה על ההסבר
יש לי מגבר אחד בעיקרון..יש שירים שזה לא קורה בהם אבל יש שירים ששומעים את הבעיה היטב,תראה בבקשה בדקה 1:39 בסרטון ששמתי בתגובה לעיל עד 1:41
המגבר שלך מחובר למחשב?

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
ניסית לאטום עם גרביים/מגבת קטנה מקופלת את התעלה מקדימה?

לא יצא לי להפעיל את הרמקולים בימים האחרונים,אני אנסה את זה
אבל מה הפעולה הזו אמורה לעשות?

המגבר שלך מחובר למחשב?
לא הוא לא מחובר הכל בינתיים אלחוטי. משדר דרך וויפי או בלוטוס.
רציתי לקנות חיבור 3.5 ולבדוק אבל זה מתעכב לי בינתיים.

יתכן שקיים משוב מכני בין הרמקולים לציוד ההגברה או למקור.. תנסה להעביר ציוד למעמד עצמאי..

מזה אומר נשמה,אני לא מבין את השפה הגבוהה שלכם :)

אגב העלתי שוב לדרייב גוגל ,
תראו כאן למשל בשיר הזה שומעים בבירור שהסאונד מונמך ועולה בהדרגה אחרי שהרמקול יוצא מה"הלם" של הרעש הזה שיוצא מהבס . אני אפילו לא צריך לכתוב יותר מידי כל מי שיש לו אוזניים תקינות שומע את זה. הסאונד פשוט מתגמד ומונמך ואז חוזר בהדרגה למצב נורמלי.. :/
מבאס..

https://drive.google.com/file/d/1ZiG4-9F3jSTBphkbF5AbpSPHBBzE6Wdx/view?usp=sharing

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
יכול להיות שקניתי רמקולים שלא עושים את העבודה בכל השירים כמו שצריך?..
אני ממש תוהה לגבי זה ולא מצליח לעכל את זה..

יתכן שהבס הבלתי נשלט הזה נובע מיזה שאני שומע על נמוך?
שמתי לב שזה מיטשטש כששומעים גבוהה. מצד שני יש שירים שזה מבלגן את כל השיר..
בילבלתי את עצמי כבר. טוב תתעלמו ממני בינתיים אני אחזור עם תובנות בעוד כמה זמן

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור