מה מתנגן אצלכם עכשיו? יש המלצה מעניינת?

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
האלבום הכבד ביותר של הזאפס...
1.jpg

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
חלק בלתי נפרד מהתנ״ך המוזיקלי שלי ובאנלוג איכותי אפילו עוד יותר אדיר.
42589E68-E989-4DF3-91B1-034E1F360B26.jpeg

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
חלק בלתי נפרד מהתנ״ך המוזיקלי שלי ובאנלוג איכותי אפילו עוד יותר אדיר.
צפה בקובץ המצורף 57425
אכן ביצוע מצויין. בהקלטה מ-1961 הפסנתר מוקלט טוב יותר מהתזמורת. אני לא בטוח שה-LP עולה על ה-SACD.
יש לי הדפסה מקורית של Mercury ו-reissue מודרני של Decca לוויניל 180 ג'. לא שמעתי את ה-Speakers Corner. מעניין להשוות.

הפסנתרן Byron Janis הקליט את הקונצ'רטו ב-1957 עם Charles Munch בסידרת RCA Living Stereo.
index.jpg

השתדלתי מאוד להשיג את ההדפסה המקורית, ואפילו הייתי מוכן לשלם עבורה $100, אבל התקליט היה רועש והחזרתי אותו.
לא התרשמתי שאיכות הצליל טובה במיוחד, כך שהסתפקתי ב-reissue בסידרת Victrola בהדפסה אנגלית.
index.jpg

לצערי לא נתקלתי ב-SACD של זה, רק CD, אבל אני חושב שהוא נשמע יותר טוב מהתקליטים ששמעתי.

ב-CD שומעים הקלטה מצויינת, גם של הפסנתר וגם של התזמורת, שמנגנת הרבה יותר טוב מאשר בהקלטה של דוראטי, וגם הנגינה בפסנתר עדיפה לאוזני. מעניין שההבדל ב-timing של כל פרק הוא מ-12 שניות ומטה.

זה אחר הביצועים הטובים ביותר שנתקלתי בהם לקונצ'רטו הזה, ורק יחסית לאחרונה נתקלתי ב-SACD של Matsuev/Gergiev וב-CD של Valentina Lisitsa -- כוכבת ה-YouTube שמסתבר שהיא באמת יודעת לנגן, במיוחד רחמנינוב -- שמציעים אלטרנטיבות רציניות ל-Janis/Munch הזה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אכן ביצוע מצויין. בהקלטה מ-1961 הפסנתר מוקלט טוב יותר מהתזמורת. אני לא בטוח שה-LP עולה על ה-SACD.
יש לי הדפסה מקורית של Mercury ו-reissue מודרני של Decca לוויניל 180 ג'. לא שמעתי את ה-Speakers Corner. מעניין להשוות.

הפסנתרן Byron Janis הקליט את הקונצ'רטו ב-1957 עם Charles Munch בסידרת RCA Living Stereo.
צפה בקובץ המצורף 57426

השתדלתי מאוד להשיג את ההדפסה המקורית, ואפילו הייתי מוכן לשלם עבורה $100, אבל התקליט היה רועש והחזרתי אותו.
לא התרשמתי שאיכות הצליל טובה במיוחד, כך שהסתפקתי ב-reissue בסידרת Victrola בהדפסה אנגלית.
צפה בקובץ המצורף 57432

לצערי לא נתקלתי ב-SACD של זה, רק CD, אבל אני חושב שהוא נשמע יותר טוב מהתקליטים ששמעתי.

ב-CD שומעים הקלטה מצויינת, גם של הפסנתר וגם של התזמורת, שמנגנת הרבה יותר טוב מאשר בהקלטה של דוראטי, וגם הנגינה בפסנתר עדיפה לאוזני. מעניין שההבדל ב-timing של כל פרק הוא מ-12 שניות ומטה.

זה אחר הביצועים הטובים ביותר שנתקלתי בהם לקונצ'רטו הזה, ורק יחסית לאחרונה נתקלתי ב-SACD של Matsuev/Gergiev וב-CD של Valentina Lisitsa -- כוכבת ה-YouTube שמסתבר שהיא באמת יודעת לנגן, במיוחד רחמנינוב -- שמציעים אלטרנטיבות רציניות ל-Janis/Munch הזה.
יופי של סקירת ביצועים עמיר. תודה.
אין מנוס, אחרי שירד הגל הנוכחי, אני אקפוץ אליך עם הספיקרס קורנר ונעשה השוואה.

• Like
Reactions: AK1

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
משהו בקטנה...

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
קצת ג'ז טוב

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אלבום מטאל חזק עם גראולינג נשי מפתיע:https://tidal.com/browse/album/52028294

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור