מה ההבדל בין הdac's האלה

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
זה שאני לא מטומטם כמוך כדי להשתמש בגוגל טרנסלייט שהוא לא מתרגם מדוייק ואני גם לא צריך אתה השתמשת בזה לא אני אני יכול לקרוא בלעדי זה יותר נכון
דבר בשם עצמך והוא לא עוזר הוא רק מקלקל
ואידיוט חסר בינה ? יותר חכם ממך היחידי שמעיק פה זה אתה ימשועמם הייתי רוצה לראות אותך מדבר אליי ככה בפנים פחדן
רוצה שאדבר אליך לפנים? היית מקבל את ההזמנה שלי כשהיא היתה על השולחן.
אופס. נראה לי שאתה לא באמת מחפש DAC, יותר בכיוון של מחפש מי ינענע אותך. תודה אבל אני סטרייט, אז לא בעניין.

Audiolover

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בשונה ממך, אני יודע לקרוא, חוסך מאנשים חפירות מטומטמות ויש לי כסף.
שמח ששאלת :)
כן אני בטוח שיש לך כסף הרבה כסף
כן רואים בגלל זה היית צריך גוגל טרנסלייט אני מניח

Audiolover

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בשונה ממך, אני יודע לקרוא, חוסך מאנשים חפירות מטומטמות ויש לי כסף.
שמח ששאלת :)
עאלק כסף אם זה אתה בתמונה אני מרחם עליך יקבצן אתה נראה כמו תפרן מהתחת

Audiolover

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
רוצה שאדבר אליך לפנים? היית מקבל את ההזמנה שלי כשהיא היתה על השולחן.
אופס. נראה לי שאתה לא באמת מחפש DAC, יותר בכיוון של מחפש מי ינענע אותך. תודה אבל אני סטרייט, אז לא בעניין.
עבריין מקלדת חחחחחח יחתיכת ליצן אתה מעז לעצמך לדבר ככה כן אני רוצה שתדבר אליי ככה בפנים תראה מה קורה לך
אתה יותר בכיוון של גיי לא סטרייט בארון מסתתר צא כבר מהארון צא

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
עבריין מקלדת חחחחחח יחתיכת ליצן אתה מעז לעצמך לדבר ככה כן אני רוצה שתדבר אליי ככה בפנים תראה מה קורה לך
Promises, promises... Google translate that, asshole.
See ya, you poor ass loser.

Audiolover

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אתה גבר? תגיד איפה אתה גר אם אתה כזה גבר עוד לא אמרת איפה אתה נמצא ונראה אותך מדבר אליי ככה ואומר את המילים האלה שאתה מרגיש אומץ מאחורי מסך להגיד

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אתה גבר? תגיד איפה אתה גר אם אתה כזה גבר עוד לא אמרת איפה אתה נמצא ונראה אותך מדבר אליי ככה ואומר את המילים האלה שאתה מרגיש אומץ מאחורי מסך להגיד
עזוב, כבר אמרתי לאמא שלך.

Audiolover

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
לא צריך הבנתי מה אמרת ואני שוב מזכיר לך אתה זה שהשתמשת בגוגל טרנסלייט יכולת לתרגם בעצמך אה בעצם טעות שלי אתה לא יודע

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
איזה שניים יש לך כתבת הרבה לא אמרת כלום אני רוצה לדעת מה ההבדלים בין הממירים שאמרתי ולא אלה שציינת
זה לא רלוונטי עבורי ההשוואה שעשית
ההודעה שכתבת לי לא קשור לא ענית לי בכלל על מה ששאלתי
בנאדם מנסה לעזור לך בטוב לב ובשמחה, פותח את הבית שלו בפניך כדי שתוכל לנסות בעצמך,
לא מובן מאליו,
הוא לא חייב לך כלום!
מה התגובה הנוראית הזו?
מה עבר עליך?
לפעמים קשה מאוד להבין אנשים...

Audiolover

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בנאדם מנסה לעזור לך בטוב לב ובשמחה, פותח את הבית שלו בפניך כדי שתוכל לנסות בעצמך,
לא מובן מאליו,
הוא לא חייב לך כלום!
מה התגובה הנוראית הזו?
מה עבר עליך?
לפעמים קשה מאוד להבין אנשים...
עליי לא עבר כלום אולי עליך עבר משהח אתם פשוט שמאלנים כבדים בפורום הזה הוא דיבר לא יפה מה זה בטוב לב ובשמחה הרבה טוב יש בבן אדם הזה מה אני יגיד לך ממש חבל על הזמן
מה בדיוק קשה לך להבין? אני לא מבין אותך אל תנסה להבין לא מתפלא שאתה מבין את ההתנהגות הזאת יש לכם את אותו סוג של ערכים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור