מגבר משולב Pathos InPoL2 MKII במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/pathos-lnpol2-mjii-review

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
מגבר מרשים מאוד גיא כל הכבוד על הסקירה שלכה :כל-הכבוד:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
היי גיא,
בד״כ אני מאוד אוהב את הביקורות שלך, לצערי הפעם לא יכולתי להתחבר לכתוב מהסיבה המאוד פשוטה של חוסר ההתאמה בין המגבר לרמקולים שלך. לדעתי אין שום סיבה לבצע ולפרסם ביקורת שמראש מסתמכת על פשרה כל כך גדולה גם אם היא ביקורת חיובית ומפרגנת.
אם אני היבואן הייתי או מסרב למסור את המגבר לביקורת או מוסר אותו יחד עם זוג הרמקולים הכי מתאים שיש לי.

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
אני אגיד את הברור מאליו
בארץ נמכרו הפאתוס בזיווג של סונוס פאבר
גם באיטליה הם מוצגים לא פעם כך

אצלי עובד הלוגוס עם קרמונות תענוג

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מגבר מהמם ביופיו. אני מכיר כמה וכמה דגמים שלהם מהעבר, תמיד הרשימו אותי. ביקורת מעולה!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
היי גיא,
בד״כ אני מאוד אוהב את הביקורות שלך, לצערי הפעם לא יכולתי להתחבר לכתוב מהסיבה המאוד פשוטה של חוסר ההתאמה בין המגבר לרמקולים שלך. לדעתי אין שום סיבה לבצע ולפרסם ביקורת שמראש מסתמכת על פשרה כל כך גדולה גם אם היא ביקורת חיובית ומפרגנת.
אם אני היבואן הייתי או מסרב למסור את המגבר לביקורת או מוסר אותו יחד עם זוג הרמקולים הכי מתאים שיש לי.

היי pruym,
אין כאן שום פשרה. ביקורת היא ביקורת נטו ואני לא רואה כל קשר לנושא הפרגון אל מול מה שאתה מציין כפשרה. אין כאן שום פשרה(!)
זה המגבר והוא נסקר כפי שהוא. זו כל המהות של השקיפות בסקירת מוצרים. אם הסקירה איננה שקופה ב-100% אין לה כל הצדקת קיום.
העובדה שציינתי בסקירה כי לא הייתה התאמה אולטימטיבית של המגבר לרמקולים שלי לא גורע כהוא זה מהמוצר. להיפך, יש כאן דוגמה מצוינת לכך שהכתבות כאן באתר מבוצעות במקצועיות ובשקיפות. לא כל כתבה על כל מוצר צריכה להשתפך מחמאות מ-א' ועד ת'. ושוב, זה שהמגבר לא התאים לרמקולים שלי לא גורע כהוא זה מאיכותו והנושא הזה קיבל מספר התייחסויות ספציפיות במהלך הכתבה.
מה לעשות, חלק מהתובנות הנדרשות בסקירה הן בין היתר התייחסות לנושא התאמה של המגבר לרמקולים.
באשר להצעתך לסירוב היבואן למסירת המגבר... לא ממש רלוונטי. היבואנים מודעים היטב לכך שכל מוצר שהם משאילים לסקירה מרגע צאתו מדלת העסק ההשפעה שלהם על הסקירה ועל הסוקר היא אפס!! ככה זה פה אצלנו ב-dtown.
לגבי האופציה למסירת המגבר עם "רמקולים מתאימים" גם כאן, פחות רלוונטי כי הרי אז הסקירה תהיה על הרמקולים? על המגבר? על שניהם יחד?
כיצד ניתן לבדל רשמים במצב כזה על מוצר אחד מבין השניים על אחת כמה וכמה שאותם "רמקולים מתאימים" זרים לסוקר???

בקיצור, אני תמיד שמח לקבל הערות ותובנות אבל במקרה הזה אני פשוט לא מסכים עם דבריך.
נסה לקרוא שוב ולהבין את המהות המלאה של הכתבה כסקירה על המוצר.

yanivs

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
גיא אני חושב שבסקירתך המעמיקה והמעניינת לא ניצלת את מלוא הפוטנציאל של המגבר ,ולא משנה איזה, בגלל כנראה אי התאמה לרמקולים ותודה על השקיפות המקצועית! אולם נהוג בביקורות גם להחליף לרמקולים אחרים ולשקף את ההבדלים וכך גם אולי ללמוד על ההתאמה הנכונה. תודה רבה על הסקירה

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
יישר כח על הסקירה המושקעת גיא :בעד:

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
האם הסאונד של פאתוס דומה לזה של יוניסון? ישנן דעות חלוקות לגבי האחרון בכל מה שנוגע לקולורציה של צליל.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
האם הסאונד של פאתוס דומה לזה של יוניסון? ישנן דעות חלוקות לגבי האחרון בכל מה שנוגע לקולורציה של צליל.
לא יודע לומר לך כי מעולם לא היה לי יוניסון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור