מגבר מארק לוינסון במבחן מול סובריין

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
בנושא ההשוואה בין ה -ML לסובריין, אפשר להסיק מסקנה אחת והיא שלא היו הבדלים משמעותיים במערכת הספציפית שנמצאת בחדר הספציפי.
כנראה ששניהם מגברים טובים, אבל לא בטוח שההבדל בינהם במערכות אחרות יהיה דומה להבדל שהציגו במערכת הספציפית.

נכון מאד(Y) סוף סוף אחד שלא מעייף בתשובותיו

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
הדיון הוא על ההבדל בין המגברים על המערכת הספציפית הזו.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
בוקר טוב
לא ציפיתי לאן יגיע הנושא שהעלתי בתחילה,סך הכל פינטזתי על מגבר חדש (המחלה) והתרשמתי מהסוברין לטובה אך ורק מקריאה.
נוצרה אפשרות לשמוע את הסוברין אצל עדו ואכן הגעתי לשמוע (התרשמתי מאוד מבצועי הסט של עדו)אך יותר שמחתי על הצעתו להביא את הסוברין אלי.
לא היתה כל כונה לבדוק "של מי גדול יותר" סך הכל רציתי לשמוע את הסוברין בסט שלי.
לכן התיחסותו של רוזי1 הנה הכי לענין לאחר ששמעתי בזמן אמת את שני המגברים בתנאים שאצלי המסקנה שאני נשאר עם ה-ML ובואו נשוב לפרופורציות ללא התלהמויות מיותרות.
ושוב תודה לעדו על הכל
יורם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
לאור רבות מההודעות בשרשור זה, אני לא מסכים איתך.

יש משהו בדברייך.

הדיון התפתח לדברים לא קשורים. טעות שלי כנראה.(ורד)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
בוקר טוב
לא ציפיתי לאן יגיע הנושא שהעלתי בתחילה,סך הכל פינטזתי על מגבר חדש (המחלה) והתרשמתי מהסוברין לטובה אך ורק מקריאה.
נוצרה אפשרות לשמוע את הסוברין אצל עדו ואכן הגעתי לשמוע (התרשמתי מאוד מבצועי הסט של עדו)אך יותר שמחתי על הצעתו להביא את הסוברין אלי.
לא היתה כל כונה לבדוק "של מי גדול יותר" סך הכל רציתי לשמוע את הסוברין בסט שלי.
לכן התיחסותו של רוזי1 הנה הכי לענין לאחר ששמעתי בזמן אמת את שני המגברים בתנאים שאצלי המסקנה שאני נשאר עם ה-ML ובואו נשוב לפרופורציות ללא התלהמויות מיותרות.
ושוב תודה לעדו על הכל
יורם

אין על מה יורם
ותודה על הפירגון(ורד)

kool

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליורם פנתר ונמר .(Y)(Y)(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור