מגבר מארק לוינסון במבחן מול סובריין

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
הספק המגבר הנו2X200w ב8אום ו-2X400 w ב4אום.
נצילות הרמקולים 88db ולרמגבר אין שום בעיה הוא שולט בהם ביד רמה.
החדר קטן וברור לי שמיקום הרמקולים מול נקודת ההאזנה הנו די בעיתי בלשון המעטה אך זה המצב כרגע בתוכנית לעבור לחדר יותר מכפול בגודל ואני מאמין שהתוצאה תהיה טובה בהרבה, אך גם עכשיו אני נהנה מהמוסיקה (וזה העיקר לא?)אז בבקשה אל תחפסו את הליכלוך מתחת לציפורנים ס"הכ פגשתי חבר עם ציוד שונה וכדי להתרשם וללמוד אחד מהשני נפגשנו השונו ונהננו וכל אחד לקח לעצמו את מה שנראה לו הכי כייפי מהמפגש כן ירבו מפגשים שכאלה.
דרך אגב האם יש מישהו שיודע לטפל בטיפים שכאלה יש בעיה באחד הראשים המכשיר היה אצל שולמן (מי שמכיר)בבני ברק אך לא הצליח להסיג ראש אשמח אם למשהו יש אינפורמציה על בעל מקצוע / מעבדה שיוכל לבדוק את המכשיר
תודה יורם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
דרך אגב יורם.

נסה להוריד את הנוטינגהם מהמדף השחור שמקבלים איתו - שיפור דרמטי מובטח.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
אנסה מחר בבוקר להוריד את המדף של הפטפון ונראה מה התוצאה
תודה לנמר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
בכייף.

אגב, איזה ראש מורכב על הפטיפון?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני מסכים לגבי המדף שמגיע עם הפטיפון - הוא מעניק צליל טיפה שמנמן. מצד שני לא ניסיתי פלטות כמו SRA ושות'.

kool

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מגבר סובריין במבחן.

לדעתי משהו שם לא הסתדר בבדיקה.
אני מכיר את הסובריין ממש טוב, הוא אמור לעשות מהמארק לווינסון הזה קרקס.

השאלה אם אתה מכיר ממש טוב גם את המארק לווינסון?......

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
לדעתי משהו שם לא הסתדר בבדיקה.
אני מכיר את הסובריין ממש טוב, הוא אמור לעשות מהמארק לווינסון הזה קרקס.

השאלה אם אתה מכיר ממש טוב גם את המארק לווינסון?......

השאלה אם נמר יודע איך נשמע המארק לאחר שיפוץ הקבלים וספק אם יצא לו להשוות אותו מול המגבר האישי שלו בביתו:מבולבל:

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
וכל ההשוואה עם ציוד באלפי שקלים, דולרים או יורו ובעקבות כך דיון מלומד והסקת מסקנות מתנהל על בדיקה שיר או שירים בודדים של אסתר עופרים בליווי של הרכב קטן או אפילו רק עם כלי אחד גיטרה או פסנתר (אני משער). לא מוגזם?

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
וכל ההשוואה עם ציוד באלפי שקלים, דולרים או יורו ובעקבות כך דיון מלומד והסקת מסקנות מתנהל על בדיקה שיר או שרים בודדים של אסתר עופרים בליווי של הרכב קטן או אפילו רק עם כלי אחד גיטרה או פסנתר (אני משער). לא מוגזם?

אני ציינתי כמה מהסיגנונות ששמענו אבל בין היתר שמענו גם דברים אחרים שנתנו לנו מספיק אינפורמציה מה הציוד מסוגל ומה לא.

maor_av

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
עידו.

מה הסיבה להדגשת שמות המוצרים? {חוץ מהסיבה שאני מכיר}.

דבר שני, לבחון מגבר בן 20 שנה {אולי קצת פחות} שיש סיכוי יותר מסביר שהקבלים שלו יבשים או שבכלל משהו שם כבר עייף, למגבר חדש זה לא חכמה גדולה. יחד עם זאת המארק לוינסון לטענתך שלט טוב יותר או "נכון" יותר בתחום התחתון מה שאומר שלמרות היותו מבוגר ויכול להיות שגם קצת עייף מלמד אותי שהוא החזק מביניהם.

כל הכבוד למארק לוינסון שלאחר 18 שנה מצליח עדיין להתמודד עם מוצרים איכותיים חדשים. מה שנותר זה לבחון את הסובריין מול מגברים איכותיים חדשים יותר מסדרות מודרניות.

מעבר לכך, המארק לוינסון עולה 5K דולר לעומת קצת הרבה יותר בסובריין.

נמר.
מה זה משנה בן כמה המגבר ?
אם הוא מתוכנן נכון למה שלא יצליח להתמודד עם מגברים חדשים ?

maor_av

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לא הצלחתי להבין. האם הקומפקט הוא של בלו נוט או של Black Note ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
נמר.
מה זה משנה בן כמה המגבר ?
אם הוא מתוכנן נכון למה שלא יצליח להתמודד עם מגברים חדשים ?

משנה מאוד ידידי.
זו הסיבה שהחליפו לו את הקבלים. כנראה שאם לא היו מחליפים היה נשמע הרבה פחות טוב מהסובריין.

מגבר, לאחר 20 שנים, צריך ריענון.

maor_av

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני חשבתי שאתה התכוונת שבגלל שהמגבר ישן אז ללא קשר למצב הרכיבים הוא ישמע פחות טוב..

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
בוקר טוב
המגבר אכן עבר החלפת קבלים הדבר נתן לו זריקת מרץ והוא אכן נשמע מעולה ותפסיקו להתפלסף כל אחד עם החוכמולוגיה שלו
סך הכל העברנו רשמים שמענו מספר דיסקים בסגנונות שונים וכן גם אסתר עופרים בליווי גיטרה השמענו אז מה רע בכך אף אחד לא התכון לקטול את מגברו של השני אז אם יש למשהו הערות לענין אז בכיף אם לא שלא יגיב.
נמר הראש שמורכב על הנוטינגהם הוא ortofon 2m black.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אחלה ראש.

לגבי אסתר עופרים - זה אחלה מבחן וההקלטות שלה נדירות באיכותן. גרמנית אני לא ממש אוהב אבל זה עניין של טעם.

גבי החלפת הקבלים. אם כך אז זה מעולה. מגברים מהשנים הללו באמת דורשים ריענון.

לגבי הראש. נחמד מאוד, אבל הייתי מפנק בראש יותר איכותי.

maor_av

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יורם,
אפשר לדעת את הדגם המדוייק של הנגן ?

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
נמר מנסיונך איזה ראש היתה ממליץ ,כי לדאבוני אין אפשרות לשמוע /להשוות ראשים ונראה שהדרך היחידה זה נסיון של משתמשים בראשים שונים.
maor av
דגם הנגן שלי הוא STIBBERT BLACK PEARL של BLUENOTE

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
האמת שזה מאוד תלוי מה גוון הצליל שאתה אוהב או מחפש.

בראשים, על פי נסיוני, יקר יותר = טוב יותר {בלי קשר לטופולוגיה}.

ראשית צריך {ואני מאמין שאתה בוודאי יודע זאת} לקחת בחשבון שהרוב המוחלט של ראשי MC בהירים ומפורטים יותר מראשי MM אך הרוב המוחלט של ראשי ה-MM מציגים משקל ונפח רב מאשר רוב ראשי ה-MC.

אם נחשוב על ראשים לפטיפון שלך אז אצלי היו כמה וכמה ראשים. מדנון 103 שמשום מה לא יושב טוב על הזרוע שלי ועד לראש הנוכחי שלי שבדרך עברו כאן עוד כמה של יצרניות שונות.

השאלה היא מה התקציב שלך ומה גוון הצליל המועדף עלייך, יש המון הצעות.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
נמר תודה
אני רוצה ראש שידגיש חזק את הגבוהים אך לא על חשבון הנמוכים(יש לי ירידת שמע בתדרים גבוהים).
ררשותי פונוסטייג EAR 384P כך שהוא יודע להתמודד עם MC זה לגבי הצליל המועדף

סגנון המוסיקה שאני שומע בעיקר בלוז ורוק,לגבי תקציב אין לי מוסג עלויות אבל 2-3K יכול לבוא בחשבון.
הזרוע שאצלי הנה ACE SPACE 9
יורם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אם כך אתה בכיוון הנכון. האורטופון הם ראשים נטרלים עם תחום גבוה אוורירי ומפורט מאוד.
יחד איתו יש גם את הראשים של זיקס שמייבא עופר שחורי שגם יכולים בהחלט להתאים אבל אותם לא שמעתי. לעומת זאת אני יודע שלחבר יהושוע גומא יש את הראש הזה והוא מאוד מרוצה.
הראשים של שלטר שייכים גם כן לאותה משפחה של האורטופון והם מציגים בס יותר מדויק והדוק מהאורטופון וגבוהים מפורטים יותר. למרות שהם מאותה משפחה, הראשים של שלטר מציגים בס קצת פחות "שמן" מהאורטופון מה שיכול בהחלט לסדר עוד אווריריות בסטאפ שלך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור