כייף של מפגש Chez Cloudy

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
חחח
בית הספר זה סיוט שאתה עובר מחדש בניגוד לרצונך :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עמיר, רק ברמה הפילוסופית, תאר לך שההורים שלך היו אומרים את זה לפני שהביאו אותך לעולם, אתה יכול לדמיין את זה?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני לא רואה את הדברים כמוך...
אבל, אני לא שופט אותך ואני פתוח לקבל דעות אחרות אפילו אם זה חריג.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
אז לא 99% ולא נעליים, אלא בד"כ הרצון למספר ילדים גבוה הוא ביחס הפוך להשכלה. הרבה אנשים משכילים/חכמים חושבים להיפך ממך, וגם פועלים בהתאם.
ולכן על פי תורת האבולוציה והגאון AK1 , האוכלוסיה הולכת ודועכת ברמת "ההשכלה" והחוכמה" כי רוב החכמים לא מעבירים את הגנים שלהם הלאה והאנושות מתמלאת באנשים עם מטען גנטי פחות חכם ,שיצא להם ילדים.
אנחנו כולנו יצירים של אנשים לא מספיק חכמים ואכן ,יש איזה גדלות רוח לא לתרום לאנושות גנים כאילו, לדורות הבאים.

לצארלס דרווין היו רק 10 ילדים.

נערך לאחרונה ב:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
נראה לי שאין שום דבר אבסולוטי בקשר לילדים, לא דרעק ולא כיף ולא נפלא. זה עניין של טעם והתייחסות אישיים, ולרוב גם שונה בין הילדים של מישהו לילדים של אחרים.

יכולים להיות ילדים ש"מביאים נחת", מתנהגים יפה, מביאים ציונים טובים, לא מסתבכים בסמים ואלימות, בני שיחה טובים, עם מצב רוח טוב ומדבק, שעוזרים בכל דבר, עצמאיים, מרוויחים טוב, תומכים ועוזרים להוריהם גם אחרי שהם מזדקנים וחולים ודמנטיים, וכו' וכו', ותמיד יהיו הורים שלא יאהבו אותם, לא משנה מה.

יכולים להיות ילדים איומים, שהם ההפך המוחלט מזה, ותמיד יהיו הורים שכן יאהבו אותם, לא משנה מה.

ויכולים להיות ילדים אוטיסטיים לחלוטין, או חולים, שלוקחים את כל המשאבים והזמן של המשפחה, הכל סביבם ולמענם, ברמה ש"הורסת את החיים" לכולם, ושאינם מוקירים תודה אפילו, או כי הם לא מבינים במה מדובר, או שלא איכפת להם, ותמיד יהיו הורים שכן יאהבו אותם, לא משנה מה.

לא נראה לי שאפשר לומר משהו על ילדים שלא יהיו לו יוצאי דופן, והרבה, בטח ברמה עולמית.

אני מעולם לא רציתי ילדים לפחות כי:
  • אי אפשר להתחרט
  • אני לא מוכן להיות במצב שהם יצטרכו משהו או יכאב להם משהו וכד', ואני לא אוכל לעזור להם
  • זו אחריות גדולה מדי
  • זה מגביל את החופש במידה בלתי קבילה מבחינתי
  • זה לוקח יותר מדי מהזמן ותשומת הלב של בת הזוג, שלא תרצה סקס באותה מידה כמו קודם
  • הם עלולים להיות בעייתיים בכל מיני אספקטים שחלקם הוזכרו למעלה
וכל זה היה ברור לי כבר מילדותי או נעורי, ולא השתנה מעולם.
לגדל ילדים, במיוחד במדינה זה קשה. ההוצאות אדירות.
אמנם ציינת את הדברים הלא נעימים, אבל האהבה שאתה נותן ומקבל חזרה והאושר לראות אותם, לא נמדד בשום דבר.

כמובן שאינני מטיף להביא ילדים, ומקבל את מי שזה פוגע לו בחופש ומעדיף לחיות בלי ילדים, כי אני בעצמי הייתי רווק פרוע עד גיל 42.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
חוצמזה, אני לא מכיר הרבה אנשים יחסית, אבל כבר מתוך המדגם המצומצם הזה, יש כמה אוטיסטים, וגם לאנשים חכמים מעל הממוצע יש אוטיסטים בתפקוד נמוך, כך שהתרומה הגנטית של אנשים חכמים אינה בהכרח חיובית.
גועל נפש

אולי מספיק עם הסלקצייה שלך לטיב וסוג האנשים שראויים לחיות?
מי שמך לקבוע שילד אוטיסט שווה פחות ממך?

וממש עוצר את עצמי בלהמשיך לכתוב

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
גועל נפש

אולי מספיק עם הסלקצייה שלך לטיב וסוג האנשים שראויים לחיות?
מי שמך לקבוע שילד אוטיסט שווה פחות ממך?

וממש עוצר את עצמי בלהמשיך לכתוב
אז אני אמשיך אותך-
עמיר תסתכל במראה.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
אני אכן מסכים שהכיוון הכללי הוא גועל נפש, אבל בכלל לא דיברתי על מי "ראוי" לחיות, ומי "שווה" -- אלה פרשנויות שלך.
התייחסתי רק לקשיים ולבעייתיות שהדברים האלה יוצרים אצל הסובלים מהם ובסביבתם.
לא
זה לא הכיוון הכללי, זה אתה לבד
תשמור לעצמך את המחשבות על ילדים כאלה או אחרים
בין אם הם גאונים כמוך או אוטיסטים בתפקוד נמוך או גבוה

לדעתי יש חוק בארצנו שמונע או מעניש אנשים לכתוב דברים כאלה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חברה, תפסיקו זה לא יועיל לאף אחד, אחרנו את הרכבת.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
ותרשה לי לשאול: אם בבדיקות במהלך ההיריון היה חס וחלילה מתברר שהעובר יתפתח לאוטיסט בתיפקוד נמוך, או חולה במחלות קשות אחרות, במידה ואפשר לנבא אותן, או חסר חלק מאבריו, וכד', האם היית מתעקש על המשכת ההיריון, כדי חס וחלילה לא לעשות "סלקצייה לטיב וסוג האנשים שראויים לחיות?"

אני לא יודע מה אתה היית עושה, אבל נראה לי שהרוב המוחלט של האנשים היה מפסיק את ההיריון הזה.
אין לך תחתית
יש לך את זה ביות מגעיל?

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
חברה, תפסיקו זה לא יועיל לאף אחד, אחרנו את הרכבת.
״חברה״ תפסיקו?
יש דברים שנגדם אי אפשר לשתוק או לעבור על סדר היום
ולבקש להפסיק

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
וויכוח מיותר,שמתחיל להתדרדר לכיוונים לא רצויים. :בכי: אין לנו שום זכות לבקר את עמיר אל החלטתו לא להביא ילדים,כמו שאין לו זכות להגיב בצורה מגעילה לביקורת נוקבת של החברים כאן. בקיצור בואו נתרכז בתחביב.;)

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
וויכוח מיותר,שמתחיל להתדרדר לכיוונים לא רצויים. :בכי: אין לנו שום זכות לבקר את עמיר אל החלטתו לא להביא ילדים,כמו שאין לו זכות להגיב בצורה מגעילה לביקורת נוקבת של החברים כאן. בקיצור בואו נתרכז בתחביב.;)
מה קשור להחלטה שלו לא להביא ילדים?
אני כתבתי על זה?

לגיטימי לחשוב ככה

אבל לכתוב ולפגוע בילדים עם בעיות כאלה או אחרות או אוטיסטים או בהורים שלהם
זה דבר שאסור לשתוק עליו

זה גועל נפש

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
וונדטה אישית מגעילה נגדך?
ממש הקוזאק הנגזל

פעם הגבתי לך?

נשאיר את הפוסטים לשיפוט הציבור הרחב

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עמיר, זה לא תחום של אודיו ואנחנו בפורום אודיו... כדאי שנפסיק - כולם (לטובתך).

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
אני מצטער שלהתייחס במפורש לאספקטים היותר קשים של החיים, וייש כאלה, נראה לך "מגעיל", מה גם שלא אמרתי ולא התכוונתי שאוטיסטים או בעיות בריאותיות אחרות הן פחיתות כבוד ו/או ערך, או כל דבר שיפוטי אחר. התייחסתי רק לעובדה שהחיים שלהם ואיתם קשים, שנראה לי שאלה עובדות.

עכשיו אתה יוצא לוונדטה אישית כנגדי, בצורה מגעילה בהחלט.

אולי יש לך נגיעה אישית לעניין, וזה דורך עליה, ואם זה המצב, אני מתנצל. לא הייתה שום כוונה לפגוע במישהו.
ואם זה לא המצב, מה זה משנה?

ברגע שיש ילדים והורים כאלה
אסור לך לכתוב דברים כמו אלה שכתבת

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אני מצטער שלהתייחס במפורש לאספקטים היותר קשים של החיים, וייש כאלה, נראה לך "מגעיל", מה גם שלא אמרתי ולא התכוונתי שאוטיסטים או בעיות בריאותיות אחרות הן פחיתות כבוד ו/או ערך, או כל דבר שיפוטי אחר. התייחסתי רק לעובדה שהחיים שלהם ואיתם קשים, שנראה לי שאלה עובדות.

עכשיו אתה יוצא לוונדטה אישית כנגדי, בצורה מגעילה בהחלט.

אולי יש לך נגיעה אישית לעניין, וזה דורך עליה, ואם זה המצב, אני מתנצל. לא הייתה שום כוונה לפגוע במישהו.

אז זהו שמאד יכול להיות בסבירות גבוהה שפגעת במישהו
ל 99.9% מבני האדם יש ילדים ו 99.9% מהם יעשו הכל על מנת שיהיו להם ילדים.
במילים אחרות מה שאני מנסה לומר לך זה שאתה הוא החריג בנוף בנושא הרגיש הזה.
כעת , מאיפה אתה יודע שלאחד מהכותבים או הקוראים פה אין ילד אוטיסט / צרכים מיוחדים ?
שכל אחד יחיה את חייו כפי שהוא רואה לנכון רק שישמור את מחשבותיו בנושאים כאלו לעצמו.

אמיר ארמה

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
האירוניה היא שיש מצב שהוא על ספקטרום בתפקוד גבוה,
נרקיסיסט עם חרדות שעושה סתם אסקלציה מכלום ואז נפגע בסוף.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אז זהו שמאד יכול להיות בסבירות גבוהה שפגעת במישהו
ל 99.9% מבני האדם יש ילדים ו 99.9% מהם יעשו הכל על מנת שיהיו להם ילדים.
במילים אחרות מה שאני מנסה לומר לך זה שאתה הוא החריג בנוף בנושא הרגיש הזה.
כעת , מאיפה אתה יודע שלאחד מהכותבים או הקוראים פה אין ילד אוטיסט / צרכים מיוחדים ?
שכל אחד יחיה את חייו כפי שהוא רואה לנכון רק שישמור את מחשבותיו בנושאים כאלו לעצמו.

אמיר ארמה
אתה צודק, אכן חשבתי רק על עצם העניין, ולא על כל אוכלוסיית הקוראים.

מחקתי את תגובותיי בנושא, ומי שחושב שחשוב להגן על האוכלוסייה מפניהן, ימחק גם את ציטוטיהן.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
בלא שום קשר למה שנכתב כאן ומה שנכתב ונמחק
מציע לכולנו ברגע זה לזכור

תוכנית T4 - אותנסיה​

ולהיזהר בפעם הבא שאנחנו מרשים לעצמינו להיות "לא מובנים" ולכתוב שטויות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור