טכנולוגיה , הלדעתכם מקדמת או מדרדרת האודיו?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לליאור

האם אתה רוצה פורום שבו יכתבו דברים שאינם אמת?

האם אתה רוצה פורום שיהיה ידוע בכך שאפשר לכתוב בו כל מה שרוצים, גם אם הוא דמיון ופאנטזיה, רק כדי להתנגח במי שלא אוהבים?

כתבתי כבר שאין לי בעיה אם מישהוא מעדיף מוצר כלשהוא על פני מוצר שלי. זה לא משמח אותי אבל לכל אחד הטעם שלו ולכל מוצר אינטרקציה קצת אחרת עם שאר המערכת.

כשאני רואה "ביקורת" שאין מאחוריה ביסוס ושטוענת טענות שאינן אמת - אני מגיב. מכיון שאני יבואן, ומכיר היטב את הציוד שלי ואיפה אפשר לשמוע אותו ועם מה, אני יכול להגיב לטענות שאינן אמיתיות לגבי הציוד שלי. את זה אני עושה.

להזכירך, כל מה שכתבתי כאן התברר כאמת: לקחתי על עצמי אפילו התחייבות לתת מכשיר יקר במתנה למי שטען כאן טענה מסוימת, ואי יכולתו לאמת את הטענה ולקבל את "הפרס" אומרת הכל.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יש אפשרות לקבל קישור למגבר המדובר ? ואם אפשר לדעת באיזה סדר של מחיר מדובר ? כמו כן אם תואיל להזכיר/לספר איזה רמקולים יש לך אם אפשר?

אם אפשר קישור גם למגברים האלו ?

בבקשה:

http://www.spectronav.com/tech1.htm
(ריטייל - 7200$ בערך)

http://www.ciaudio.com

http://www.vonschweikert.com/techspecs/1.php

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אתה פשוט פטאתי איש

האם אתה רוצה פורום שבו יכתבו דברים שאינם אמת?

האם אתה רוצה פורום שיהיה ידוע בכך שאפשר לכתוב בו כל מה שרוצים, גם אם הוא דמיון ופאנטזיה, רק כדי להתנגח במי שלא אוהבים?

כתבתי כבר שאין לי בעיה אם מישהוא מעדיף מוצר כלשהוא על פני מוצר שלי. זה לא משמח אותי אבל לכל אחד הטעם שלו ולכל מוצר אינטרקציה קצת אחרת עם שאר המערכת.

כשאני רואה "ביקורת" שאין מאחוריה ביסוס ושטוענת טענות שאינן אמת - אני מגיב. מכיון שאני יבואן, ומכיר היטב את הציוד שלי ואיפה אפשר לשמוע אותו ועם מה, אני יכול להגיב לטענות שאינן אמיתיות לגבי הציוד שלי. את זה אני עושה.

להזכירך, כל מה שכתבתי כאן התברר כאמת: לקחתי על עצמי אפילו התחייבות לתת מכשיר יקר במתנה למי שטען כאן טענה מסוימת, ואי יכולתו לאמת את הטענה ולקבל את "הפרס" אומרת הכל.

אין לי כבר מילים לתאר את הנזק שאתה גורם לעצמך בהתבטאויותייך

:D:cool::D

על איזה אמת בדיוק אנחנו מדברים?

האמת שלך לגבי המוצרים שאתה מייבא ?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אייל,

אתה צריך להבין שהפורום הזה נועד לתת במה ומקום להתנסחות חופשית ומהנה של כל חובבי האודיו בישראל.

ברגע שאתה מגיב באופן אוטומטי לכל מי שכותב משהו פחות חיובי על מוצרים שלך, נוצרת כאן מגמה שבסופו של דבר מונעת מהחברים לפתח דיון פתוח וחופשי מכל לחץ שהוא.

תאר לך מה היה קורה אם כל היבואנים בארץ היו מגיבים כאן לכל מילה על מוצריהם, זה היה מסיים את חופש הביטוי בפורום.

וזה, מבחינת רוח הדברים כאן מהווה בעיה.

ליאור
לא מכיר את המגברים נשוא הדיון הזה. גם לא מכיר את המתדיינים. אבל אם חופש הביטוי כאן מסור רק לצד אחד והצד השני אפילו לא יכול להתגונן, בגלל שהוא "נגוע" רחמנא ליצלן, באינטרס מסחרי, אפשר לקרוא לזה בלא מעט שמות, "התנסחות חופשית ומהנה של חובבי אודיו", זה לא.
העובדה שלצד שמו של אייל פור, לענין זה, מופיעה המילה "עוסק בתחום" או כיו"ב, דיה כדי להבהיר למי שקורא, שיש לו אינטרס וככזה להתייחס אליו, אבל לסתום לו את הפה ? הגזמתם!

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מסכים עם רועי 51

(QUOTE=רועי51;41230]לא מכיר את המגברים נשוא הדיון הזה. גם לא מכיר את המתדיינים. אבל אם חופש הביטוי כאן מסור רק לצד אחד והצד השני אפילו לא יכול להתגונן, בגלל שהוא "נגוע" רחמנא ליצלן, באינטרס מסחרי, אפשר לקרוא לזה בלא מעט שמות, "התנסחות חופשית ומהנה של חובבי אודיו", זה לא.
העובדה שלצד שמו של אייל פור, לענין זה, מופיעה המילה "עוסק בתחום" או כיו"ב, דיה כדי להבהיר למי שקורא, שיש לו אינטרס וככזה להתייחס אליו, אבל לסתום לו את הפה ? הגזמתם![/QUOTE]

באמת מוגזם.
זכותו של יבואן וכל אחד אחר כאן לבדוק על מה מבסס מישהו את הקטילות שלו.
כל פורום אודיו מבוסס על הדעות של החברים בו. ואם למישהו יש דעות נחרצות שהוא לא רוצה או יכול לבסס אותן, עדיף שימתן קצת את הניסוחים ולא יקטול בצורה כזו החלטית. מי שקוטל, חשוב שיידע לפחות לנמק מדוע. להגיד "שמעתי אצל חברים" כשברור שזה לא כך (אין שום פירוט על מבנה המערכת שהוא כאילו שמע, אין הסבר ורקע, וכנראה שגם אין יכולת לספר היכן שמע....פשוט כי הוא לא).
ההתבטאויות של nitayn כלפי איל נשמעות לי חמורות ובוטות מידי ואני משוכנע שמי שתוקף לגופו של אדם עושה זאת כי הוא לא יכול לנמק לגופו של עניין. רק מי שלא יודע להסביר בצורה רצינית את הנקודה שלו פונה לאופציה של התקפה אישית על היבואן.
לכתוב ככה כלפי כל גולש כאן או כלפי כל יבואן, בלי שיש בכלל גב לדברים, נשמע מאוד מכוער.
לטעמי זה כבר גובל בחוצפה כי nitayn מנצל את העובדה שהיבואן כותב "עם יד אחת קשורה" ולא ממש חופשי לענות לו באותו מטבע.

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
לשם מה נוצרו חוקי הפורום?

מזכיר שוב את חוקי הפורום שנקבעו לא עלידי-

עוסקים בתחום:
אנו מקבלים בברכה את ההשתתפות של חברים מתעשיית האודיו והקולנוע הביתי

יצרנים, יבואנים, בעלי או עובדים בחנויות, מתכננים, מעצבים, מהנדסים, מוזיקאים, כתבים, מתקינים, עורכים מסחריים באתרי מכירות ועוד. ישנם כללים מיוחדים עבור העוסקים בתחום. אם אתה בקבוצה הזו, בבקשה קרא את הכללים:

א. עוסק מסחרי בתחום חייב להזדהות כעוסק מסחרי בפני מנהל הפורום ושאר הכותבים, לפני תחילת הכתיבה בפורום.
ב. עוסק מסחרי לא יכתוב, יחווה דעה או ידון על עסקיו, או על המוצרים אותם הוא מוכר, משווק, מייבא, נותן שירות, באופן ישיר או עקיף.
ג. עוסק מסחרי לא יכתוב, יחווה דעה או ידון על עוסק מסחרי אחר, לא על מוצריו, לא על עסקיו ולא על מי מהאנשים המועסקים על ידו, באופן ישיר או עקיף.
ד. עוסק מסחרי לא ינדב מידע על מוצר, בתגובה לבקשה מידע, הנוגעת למוצר מסוים.
ה. עוסק מסחרי יוכל לתקן בהודעות רק מידע עובדתי שגוי, הקשור למוצרים אותם הוא מייבא, מוכר, משווק, נותן שירות, כגון: מחיר, נתונים טכניים, תמונה וכד'.
ו. עוסק מסחרי לא ישלח הודעות, פרסומות, מידע מכירתי או שיווקי, על מוצר אותו הוא או מי מטעמו, או אדם אחר אשר מוכר, משווק, מייצר, מייבא, או נותן שירות.
ז. עוסק מסחרי לא יבקש מלקוחות בית העסק או מאנשים אחרים לשלוח הודעות, פרסומות, מידע מכירתי או שיווקי, על מוצר אותו הוא או אדם אחר מוכר, משווק, מייצר, מייבא, נותן שירות.

יש רק יבואן אחד
שפעם אחר פעם
עובר על חוקי הפורום והוא אייל פור

מבחינתי אין לי בעייה אם החוקים הללו לא היו קיימים

אבל כל עוד הם קיימים

ממש לא מרגיש צורך להצטדק או להוכיח משהו
כלפיו

אני חוזר על דבריי-
הניופורס לדעתי האישית והסובייקטיבית הוא מגבר רע למחירו

הגיבון הוא רמקול שאני מעריך מאוד

ולear יש אחלה מוצרים

הכל סובייקטיבי אישי ורגשי

אם אייל מעדיף להתנהל באופן שבו הוא מתנהל זו בעייה שלו

ממש לא הפורום ללמד אותו יחסי אנוש דרכי ביטוי או התנהלות מסחרית נאותה

:D

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חברים,

השרשור לא עוסק בחוקי הפורום, במה מותר או אסור לעוסק מסחרי לכתוב וגם לא כיצד לנהל אותו.

אתם מתבקשים לחזור לנושא הטכנולוגיה הדיגיטאלית, יתרונות או חסרונות?

תומר

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אני חוזר על דבריי-

ולear יש אחלה מוצרים

ניסיתי להימנע מהשירשור אבל אני נוטה להסכים עם ניתאי.

חייתי עם כמה דגמים של EAR תקופה דיי ארוכה ואני מאוד אוהב ומעריך את מוצרי החברה.

יצא לי לשמוע את ה-DEVORE וגם אהבתי.

לעומת זאת, קשה לי לומר משהו טוב על NUFORCE. נרכשוו ע"י מכר שלי מאורי יפה (על עיוור לאחר שקרא את שלל הביקורות המהללות). הם ממש לא היו לטעמו ןלטעמי. לאחר תקופה מאוד קצרה הוא החליט להחליפם. במבחן בו נכחתי, הם הושוו למגברים בטופולוגיה זהה ונשמעו אחרת לגמרי.
לבסוף הוא שינה כיוון ובחר בהגברת שפופרות.

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני חושב שנעשה פה "עוול" לנופורס

אני מצאתי אותו כמגבר מדוייק ונטרלי מאד, ושכזה הוא תלוי בשאר מרכיבי הסט.

הוא היה אצלי כמה ימים (2 מונובלוקים נופורס-9) מחובר לרמקולים רפרנס 3אי, וקף 105/2,
את שני הרמקולים אני מכיר היטב.
פראים- נופורס, רדפורד אס.סי.25 ופי.אס. אודיו 5.5 אקטיבי ופסיבי (שאת שני האחרונים אני מכיר היטב) מול הקרל קי.אס.אי. 250.
כל שינוי בסט הוביל לשינוי גדול משציפיתי בסאונד. הוא הדגיש את השוני בין פרה לפרה יותר מאשר הקרל.
כך שלכתוב על האזנה למגבר מדוייק להפליא פעם בהזדמנות זו ופעם בהזדמנות אחרת עם ציוד שונה ולקטול זה לא נכון. ובאמת יכול לעשות עוול לחברה וליבואן.
אוהב או לא אוהב, מתאים או לא מתאים, זה סיפור אחר, אבל מגבר מדוייק הוא מגבר טוב.

אתן דוגמה מהאזנה שבוע שעבר במאסטרו אודיו:
בסט הראשון הצלילים/תדרים הנמוכים נשמעו לי לא מפורטים כמו בסט השני.
אנני יכול לדעת אם זו תכונה של הפרה, פוואר, או רמקולים שהיו חלק מהסט הראשון,
כי לא בוצעו החלפות ויכול להיות שההיפריון עם הוואק היה נשמע יותר מפורט בבס מהדובל.
מי יודע?
לא אני,
ואם יהיה פה דיון בעתיד על ההגברה של אג' אני לא אכתוב שהוא מגבר לא מפורט ולא עדין בבס.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
(Y)
לא מכיר את המגברים נשוא הדיון הזה. גם לא מכיר את המתדיינים. אבל אם חופש הביטוי כאן מסור רק לצד אחד והצד השני אפילו לא יכול להתגונן, בגלל שהוא "נגוע" רחמנא ליצלן, באינטרס מסחרי, אפשר לקרוא לזה בלא מעט שמות, "התנסחות חופשית ומהנה של חובבי אודיו", זה לא.
העובדה שלצד שמו של אייל פור, לענין זה, מופיעה המילה "עוסק בתחום" או כיו"ב, דיה כדי להבהיר למי שקורא, שיש לו אינטרס וככזה להתייחס אליו, אבל לסתום לו את הפה ? הגזמתם!

(Y)
יש רק בעיה אחת. כאשר סופר הציסבט על הקשבה לניופורס אצל חברים (עלק) בחו"ל (מעבר לקווי האוייב)- כאשר הביקורת הייתה שלילית-היבואן קפץ
אבל אותו ציסבטיונר סיפר בעבר על זה שהוא שמע מערכת קואינסידס עלומה על ים כינרת , עם תיאורים שלא היו מבישים את שירת רחל.
אז אף אחד לא קפץ כולל לא היבואן, למרות ששוב זה היא אצל חברים שושו

יש כאילו שמספרים ציסבט ועוד ציסבט ועוד ציסבט ,והשאלה היא מה יוצא לאותם מספרי סיפורים
.
היה פעם ציסבטיונר כאן שהגיב על + TwinDAC שזה איזשהו DACשסיפרתי עליו, כאילו הוא שמע אותו ממש במערכת שכללה כל מיני ציודי קצה, אצל (שוב) חברים עלומים בחו"ל. הבעיה היא שאפילו אהבל שלא יודע לחבר רמקול לכבל מבין שהDAC הזה לא מיועד למערכת שצויינה. כמו לבוא ולומר שחיברו מפרש של גלשן מסטרל לסירת מפרש 470
אפילו כאשר מספרים ציסבט, כדי שהסיפור יהיה יותר הגיוני.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
לדעתי אין שום בעיה אם בן אדם רוצה להביא את חוות הדעת שלו.
הרי לזה הפורום נועד, לא?

אבל, הוא יכול לכלול עם זה דברים כמו איפה שמע, כמה שמע, האם שמע בכלל (סבבה אם לא שמע, זכותו), איזה ציוד היה (לא מדבר על רמת כבלים וכל מיני TWEAKS, אבל לפחות רמת רמקולים, מגברים, PRE וSOURCE)

לדעתי אם יש כל הנתונים, אז אנשים פה יוכלו לדעת אם לקחת ברצינות או לא.

וגם כן, לא צריך ל"קטול" שום ציוד, אלא להבין שיש דברים שאנחנו לא אוהבים.
סבבה
זה לא הופך אותם לרעים או גרועים!

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
דיז - אומרים צ'יזבט...

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מזכיר שוב את חוקי הפורום שנקבעו לא עלידי-

עוסקים בתחום:
אנו מקבלים בברכה את ההשתתפות של חברים מתעשיית האודיו והקולנוע הביתי

יצרנים, יבואנים, בעלי או עובדים בחנויות, מתכננים, מעצבים, מהנדסים, מוזיקאים, כתבים, מתקינים, עורכים מסחריים באתרי מכירות ועוד. ישנם כללים מיוחדים עבור העוסקים בתחום. אם אתה בקבוצה הזו, בבקשה קרא את הכללים:

א. עוסק מסחרי בתחום חייב להזדהות כעוסק מסחרי בפני מנהל הפורום ושאר הכותבים, לפני תחילת הכתיבה בפורום.
ב. עוסק מסחרי לא יכתוב, יחווה דעה או ידון על עסקיו, או על המוצרים אותם הוא מוכר, משווק, מייבא, נותן שירות, באופן ישיר או עקיף.
ג. עוסק מסחרי לא יכתוב, יחווה דעה או ידון על עוסק מסחרי אחר, לא על מוצריו, לא על עסקיו ולא על מי מהאנשים המועסקים על ידו, באופן ישיר או עקיף.
ד. עוסק מסחרי לא ינדב מידע על מוצר, בתגובה לבקשה מידע, הנוגעת למוצר מסוים.
ה. עוסק מסחרי יוכל לתקן בהודעות רק מידע עובדתי שגוי, הקשור למוצרים אותם הוא מייבא, מוכר, משווק, נותן שירות, כגון: מחיר, נתונים טכניים, תמונה וכד'.
ו. עוסק מסחרי לא ישלח הודעות, פרסומות, מידע מכירתי או שיווקי, על מוצר אותו הוא או מי מטעמו, או אדם אחר אשר מוכר, משווק, מייצר, מייבא, או נותן שירות.
ז. עוסק מסחרי לא יבקש מלקוחות בית העסק או מאנשים אחרים לשלוח הודעות, פרסומות, מידע מכירתי או שיווקי, על מוצר אותו הוא או אדם אחר מוכר, משווק, מייצר, מייבא, נותן שירות.

יש רק יבואן אחד
שפעם אחר פעם
עובר על חוקי הפורום והוא אייל פור

מבחינתי אין לי בעייה אם החוקים הללו לא היו קיימים

אבל כל עוד הם קיימים

ממש לא מרגיש צורך להצטדק או להוכיח משהו
כלפיו

אני חוזר על דבריי-

ולear יש אחלה מוצרים

אם אייל מעדיף להתנהל באופן שבו הוא מתנהל זו בעייה שלו

ממש לא הפורום ללמד אותו יחסי אנוש דרכי ביטוי או התנהלות מסחרית נאותה

ניתאי,
חוקי הפורום גם לא מגדירים שמותר לקרוא ליבואן "פאתטי".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור