טושיבה LCD SV685, מסך הדגל של החברה עם LED, ביקורת

א

אורח

אורח
אפשר לקבל המלצה על כיול המסך שקניתי השבוע?
תודה רבה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש מדריך באתר: כיול מסך

STAVGO

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מתי שראיתי את המסך הזה בחנות שמתי לב שכתוב עליו HD READY 1080P אז לא כ"כ הבנתי אם זה FULL HD או HD READY

dani1958

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
זמן תגובה 6MS נחשב לאיטי מאודהיום!
איך זה מסתדר עם טענתך לאיכות התמונה מצוינת, ללא מריחות וכו' ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המספרים לא ממש מהווים אינדיקציה, כל יצרן מודד ומציג בצורה אחרת, לא בוחרים מסך רק לפי הספרות בפרמטר של זמן תגובה (או למשל גם ניגודיות דינמית).
רק בדיקה בפועל קובעת.

ג

גלעד ד

אורח
שידורי DTT
ליאור - תודה רבה על הפוסט המפורט, הוא סייע לי רבות בבחירה ולאחר שהתלבטתי אם לקנות את הסמסונג סדרה 7/8 או את הטושיבה החלטתי על מסך זה (נרכש אצל אבי סופר באלנבי/ת"א).

לאחר ההתקנה ניסיתי למצוא כיצד להפעיל את שידורי ה- DTT באמצעות הטיונר הפנימי אך לצערי ללא הצלחה שכן הסורק האוטומטי אינו מצליח למצוא את השידור. האם צריך חיבור/תוספת מיוחדת? המתקינים מניופאן לא ידעו לומר לי איך לעשות את זה גם כן..

שאלה נוספת: כדי להשתמש במע' קולנוע ביתי לצורך השמעת הסאונד יש צורך לבצע MUTE למסך. פעולה זו גוררת הודעה בתחתית המסך של "Sound Mute" ולא הצלחתי למצוא דרך לבטל אותה. האם יש לך מושג כיצד לעקוף מטרד זה?

בכבוד רב
גלעד

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום,
אני מקווה שחיברת אנטנה חיצונית לכניסה המתאימה במסך, בלעדיה לא ניתן לקלוט את שידורי עידן+.
לגבי יציאת אודיו, אם אני זוכר, אפשר לבחור האם היא תהיה תלויה בעוצמת הווליום שנשלטת ע"י השלט או לא, במקרה הזה, פשוט תוריד ווליום לאפס.

י

ירון39

אורח
מסכי LED

ליאור שלום, ראשית תודה על הכתבה ועל התגובות המפורטות.
אני מתלבט בין ה-SV686 לבין הפיליפס 9704 לבין הסמסונג סדרה 7/8 - בגודל 46".
באופן בלתי מחייב כמובן, האם יש לך דעה בהשוואה בין המסכים האלה? גם בשים לב מנגנוני מתיחת התמונה?
בתודה מראש,
ירון

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- SV685 וה- 9704 מגיעות עם מנגנון ניגודיות יעיל יותר - LED Local dimming
במסכי סמסונג מדובר על EDGE LED, שאמור להיות פחות יעיל בהשוואה בהצגת תכונות בעלות תוכן מעורב (בהיר וכהה), מנגד, העיצוב של סמסונג דק יותר והקישוריות לאינטרנט / ניגון קבצי מדיה דרך USB טובים יותר.
לגבי מנגנון מתיחת תמונה, ב- טושיבה ו- פיליפס יש מנגנונים יעילים למדי, בסמסונג מדובר בסה"כ על זום רגיל ופשוט, עם יכולת הזזה ידנית של התמונה מעלה מטה בכדי לא לחתוך את הכתוביות.

א

אורח

אורח
שאלת המשך

ליאור, תודה על התשובה. ההתלבטות שלי מתמקדת כעת בין הטושיבה sv-685 לפיליפס 9704. הפרש המחיר הוא 2,000 ש"ח (הפיליפס יקר יותר), כאשר טושיבה נותנים אחריות של שנה ועוד 6 מוגבל ואילו פיליפס שנתיים בלבד. מצד שני, המסך של פיליפס הוא חדש יותר, עם זמן תגובה מהיר יותר משמעותית. האם לדעתך מדובר במסכים שווי תכונות או שהפיליפס עדיף ואז נותר לי להחליט אם הוא שווה את התוספת הכספית? כמו שאתה מבין, אני מחפש עזרה בהכרעה...תודה מראש, ירון

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לדעתי, הפרש הביצועים בין שני המסכים הוא כזה שאתה צריך לצפות בשניהם ולהחליט, על סמך מה שראית, האם וכמה כסף שווה לך ההפרש.

STAVGO

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר שראיתי את הדגם הזה בחנות ראיתי שבפועל אין בכלל שיפור בניגודיות לעומת מסכי LED אחרים ורמת השחור במסכי סמסונג ושארפ זהה למסך הזה של טושיבה (מסכי LG עדיין צריכים שיפור).
לדעתי בזבוז כסף מיותר וגם צריכת החשמל גבוהה.

R

royh962

אורח
התלבטות בין טושיבה 685 לפנסוניק V10

שלום ליאור,
אני מעוניין לקנות טלויזיה ברמה גבוהה ביותר בתקציב של עד 20000 שקל . לכן הבחירה כרגע בין 2 טלוויזיות : טושיבה 55V685 ופנסוניק 58V10 . הבנתי שהיתרון בטושיבה הוא רמת השחור המוצגת היטב ואילו בפנסוניק היתרון שהצבעים בו הכי מציאותיים ובסצנות מהירות אין מריחה . ראיתי את אותו סרטון הדגמה בשניהם ב-BIG BOX והתמונה נראית כמעט זהה .
שאלתי היא האם אני צודק ביתרונות של 2 הטלוויזיות ? ומה היית מציע לי לקנות מבין שניהם (או אפילו דגם אחר) ? (בחנות המליצו יותר על הטושיבה והנטייה שלי יותר לפנסוניק)
הצפייה שלי סרטים וסדרות HD ברוב המוחלט ומידי פעם משחקי כדורגל HD .
אודה לך מאוד על תגובתך .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בגדול, ל- טושיבה יש שחור טוב יותר, ל- פנסוניק יש עיבוד וידאו SD יותר מוצלח.
אתה צריך להתבונן היטב בשני המסכים ולקחת מה שימצא יותר חן בעינך (מבחינת אופי תמונה), אתה מתלבט כאן בין שני מועמדים ראויים ולא אמור "ליפול" עם אף אחד מהם.

א

אורח

אורח
שלום ליאור מה דעתך על ה- של טושיבה LED 46SL733
שלום ליאור.ראשית רציתי להודות על הסקירות המעמיקות והמושקעות שלך באתר.
אני שוקל לקנות מסך חדש והומלץ לי על המסך הנ"ל בטווח מחיר של 10000 ש"ח.
האם הוא מתקדם מהדגם בסקירה? והאם היית מציע חלופות עדיפות בסכום זה ..
תודה רבה

א

אורח

אורח
שלום ליאור,אשמח לתשובה לגבי שאלתי מלמעלה בנוע לטושיבה LED 46SL733
תודה..

dancarmon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,
אמי רוצה לקנות טלוויזיה 50-55 אינץ'. מכיוון שהיא לא מבינה בזה, היא ביקשה ממני לקחת פיקוד.
האם כדאי לבחור את ה- Panasonic TH-P54S10 (פלאזמה) או את ה- (TOSHIBA 55SV685 (LCD LED? אני יודע ששתיהן טלוויזיות טובות, ואת שתיהן אוכל לקנות במחיר דומה (בין 10-11 אלף ש"ח). אמי לא צופה בהרבה שידורי HD אלא יותר בשידורי SD רגילים מממיר YES רגיל. מקווה שתוכל לענות לשאלתי... תודה מראש!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דגם 46SL733 הוא חדש יותר, אבל שייך לסדרת LCD LED נמוכה יותר, עם תאורת LED EDGE (צידית) וללא מנגנון עמעום מקומי.

שלום dancarmon, בגדול, לטושיבה יהיו שחורים טובים יותר, יש מצב שבפלזמה יראו טוב יותר שידורי SD, אבל צריך להשוות בפועל.

dancarmon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על התגובה המהירה! אני תמיד נהנה לקרוא ולהתעדכן באתר במה שחדש בשוק. אחלה ביקורות: ענייניות ומעניינות.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בשמחה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור