המערכת של איתי 123 (סטריאו)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
איתי.
לא מכיר את הרמקולים שלך.. לא עדיף להציב את אותם על ספייקים מאשר על גלגלים?

איציק
רק כאשר אני בסשן האזנה, הרמקולים מקבלים את מיקומם בסלון.
כאשר הם לא בשימוש (רוב היום)
הם מצודדים הצידה/צמוד לקיר.
וכאשר הם בשימוש מורחקים לפי מידות מדוייקות סביב 1.00 מהקיר האחורי.

עם גלגלים, קל לי הרבה יותר, לעבור מפוזיציה אחת לפוזיציה שנייה.
מדובר ברמקולים ששוקלים קרוב ל 200 קג, כן.

כך גם האישה והילדות מקבלות את המרחב בסלון שם הן אוהבות לרבוץ, לראות טלוויזיה ולהשמיש את החלל בכל זאת כסלון (עד כמה שניתן, נורמטיבי).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הכי כיף ב11 בבוקר זה בירה קרה, וויסקי יותר טעים בערב...

לבירה אני אוהב מזג אויר חם יותר ואז..... טאדם

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
בירה קרה ותוססת בדיוק במקום כקונטרסט לזמנים חמים.;)

XinXin

מושעה
מעורבות
2
נקודות
1
<נערך על ידי נמר לוי>

סיבת העריכה:
חזר לפורום מבלי שישלים טיפול לשליטה בסוגרים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
עוד פעם הנודניק שנחסם....
קבלו את GuyB2 והפעם בשם XinXin.
כל מי שהיה לו כלב יודע שיש קרציות שקשה להיפטר מהן....

נערך לאחרונה ב:

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
אהלן רונן

עדכון (17/04/20)
בנוגע לנושא החשמל אצלי:

התחדשתי!! ב דגל של isotek
דגם EVO 3 Super TITAN
והתחדשתי ב- NOVA GII

להם יש כבלי חשמל יעודיים CUSTOM.
בימים אילו נבחנים שקעים איכותיים.

כבלי החשמל הקיימים במערכת כיום:
Transparent Opus power cord source
למגבר MBL
לממיר MSB

Power Cable: Transparent XL Power-cord
ל server של Request Audio
ל נגן אוניברסלי oppo 105d EVS Modified
ל מגבר כוח רב ערוצי של Hrman's JBL PRO
ל פרוססור זמני עד שיגיע החדש.

Power Cable: Transparent Reference Power-link cord
ל נגן UHD דגם: oppo udp-203
ל סאב וופר אקטיבי Wilson Audio watch dog

תתחדש ותהנה (19/4/20)

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
חתיכת עדכון, זה פשוט סוף, תתחדש ו תהנה אתה מטורף ואתה לא עוצר!

נערך לאחרונה ב:

GuyBe

מושעה
מעורבות
0
נקודות
1
וואלה לא מבין למה מוחק אותי ומקלל אותי למה אסור לשאול שאלות הגיוני לא קיללתי אף בחור רק שאלות הגיוני אני עכשיו גם לא מקלל שאלתי למה בחור
לא שולח תמונות רגילות הכל זוויות מוזרות וחושך מצרים למה לא רואים בתמונות סלון 15 מטר הכל תמונות זוויות כאילו סלון גדול למה חשש למה לא רואים איפה ספה איפה קיר מאחורה איפה קיר מקדימה איפה קיר צד איפה רמוקלים סווראוונד איפה רמקולים תקרה אטמוס איפה ויטרינה זכוכיות איפה טלויזיה ענק איפה סאב וופר לתת מכות באס הכל נעלם זוויות מוזרות רק רואים
רצפה קשה קשה בלי שטיח וכל התמונות זה וילון ענק שחור חושך וילון כמו תיאתרון הבימה אמרו לי בחור מעצב פנימי משרדים אז למה תמונות מוזרות חושך מצרים עם זוויות שאלתי שאלה קללה
צריך למחוק אותי בגלל שאלתי למה בחור בחר רמקול ותיק
ווילסון אודיו יואסאיי שחברה אומר לשים רמקול ענק בסלון 50 מטר 60 מטר ולא 15 מטר למה אומרת ככה ווילסון יואסאיי בגלל שיהיה לסאונד
לאן ללכת לאן הולך סאונד בחלל 15 מטר אז אומרים כל יום ווילסון אודיו יואסאיי חברה הכי גדולה בעולם ווילסון יואסאיי ווילסון יואסאיי ווילסון יואסאיי ואז לא מקשיבים מה אומרת חברה לשים רמקולים בחדר 50 מטר על ספייק ולא לשים רמקול
בחדר 15 מטר ולהזיז כל היום עם גלגלים הלוך ושוב הלוך ושוב הלוך ושוב כמו
עגלה שמים על ספייק בחדר 50 מטר ואז יש לסאונד לאן ללכת ואין הידהוד פתאום חברה לא מבינה פתאום ווילסון יואסאיי חברה פח אז עדיף קונים רמקול
קטנציק של ווילסון יואסאיי או פוקאל או חברה אחרת מתאים ל 15 מטר ואז שמים ספייק ולא גלגלים עגלה ואין בום בום ואין וילון ענק שחור מצריים כמו הבימה תיאתרון זה קללה? קיללתי מישהו ושאלתי למה להחליף
מגבר ותיק asr ולקנות מגבר הגברה דיגיטלי D ממש ישן טכנולוגיה ישנה למה לא לקנות מגבר פחות כסף בלי שם MBLL אבל טכנולוגיה מודרני ושאלתי למה
להשתמש ברמקול מרכז סנטר דגם watch צפייה שזה רמקול ממש קטן של ווילסון יואסאיי טוב לחלל 15 מטר אבל לא בן זוג של רמקול ענקיים אז להבין
הגיון מתחיל סרט אודיו
מגיע לרמקול קטן ואז עובר לרמקול גדול ואז עובר לרמקול קטן ואז עובר לרמקול גדול שואל מה הגיון בכלל זה רמקול ענק לסלון 50 מטר ורמקול סנטר צפייה מאוד קטן לא בני זוג וואלה לא קיללתי רק שאלות הגיון אולי מותר
בפורום רק להגיד וואוו מדהים פצצה שומע פצצה דרך טלפון שלי אבל לא לשאול שאלה כי אם אתה שואל שאלה מוחקים אותך מחיקה וישר מקללים אותך לא רוצים לתת תשובה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אהלן רונן

עדכון (17/04/20)
בנוגע לנושא החשמל אצלי:

התחדשתי!! ב דגל של isotek
דגם EVO 3 Super TITAN
והתחדשתי ב- NOVA GII

להם יש כבלי חשמל יעודיים CUSTOM.
בימים אילו נבחנים שקעים איכותיים.

כבלי החשמל הקיימים במערכת כיום:
למגבר MBL
לממיר MSB

Power Cable: Transparent XL Power-cord
ל server של Request Audio
ל נגן אוניברסלי oppo 105d EVS Modified
ל מגבר כוח רב ערוצי של Hrman's JBL PRO
ל פרוססור זמני עד שיגיע החדש.

Power Cable: Transparent Reference Power-link cord
ל נגן UHD דגם: oppo udp-203
ל סאב וופר אקטיבי Wilson Audio watch dog

ברכות על ציוד החשמל החדש :שתוי:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
תחדש ותהנה מכל היופי הזה (ורד)(ורד)(ורד)

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תתחדש ותהנה (19/4/20)
עדכון : אני הלכתי לכיוון אודיוקווסט
הזמנתי כבל צנוע , שיגיע אעדכן אם יהיה שיפור ...
( גם אם השיפור יהיה במחשבה ולא מוכח מדעית, ארוויח , כי הרי אשמע טוב יותר :))
https://www.audioquest.com/ac-power/ac-power-cables/storm-series/thunder-high-variable-current

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וואלה לא מבין למה מוחק אותי ומקלל אותי למה אסור לשאול שאלות הגיוני לא קיללתי אף בחור רק שאלות הגיוני אני עכשיו גם לא מקלל שאלתי למה בחור
לא שולח תמונות רגילות הכל זוויות מוזרות וחושך מצרים למה לא רואים בתמונות סלון 15 מטר הכל תמונות זוויות כאילו סלון גדול למה חשש למה לא רואים איפה ספה איפה קיר מאחורה איפה קיר מקדימה איפה קיר צד איפה רמוקלים סווראוונד איפה רמקולים תקרה אטמוס איפה ויטרינה זכוכיות איפה טלויזיה ענק איפה סאב וופר לתת מכות באס הכל נעלם זוויות מוזרות רק רואים
רצפה קשה קשה בלי שטיח וכל התמונות זה וילון ענק שחור חושך וילון כמו תיאתרון הבימה אמרו לי בחור מעצב פנימי משרדים אז למה תמונות מוזרות חושך מצרים עם זוויות שאלתי שאלה קללה
צריך למחוק אותי בגלל שאלתי למה בחור בחר רמקול ותיק
ווילסון אודיו יואסאיי שחברה אומר לשים רמקול ענק בסלון 50 מטר 60 מטר ולא 15 מטר למה אומרת ככה ווילסון יואסאיי בגלל שיהיה לסאונד
לאן ללכת לאן הולך סאונד בחלל 15 מטר אז אומרים כל יום ווילסון אודיו יואסאיי חברה הכי גדולה בעולם ווילסון יואסאיי ווילסון יואסאיי ווילסון יואסאיי ואז לא מקשיבים מה אומרת חברה לשים רמקולים בחדר 50 מטר על ספייק ולא לשים רמקול
בחדר 15 מטר ולהזיז כל היום עם גלגלים הלוך ושוב הלוך ושוב הלוך ושוב כמו
עגלה שמים על ספייק בחדר 50 מטר ואז יש לסאונד לאן ללכת ואין הידהוד פתאום חברה לא מבינה פתאום ווילסון יואסאיי חברה פח אז עדיף קונים רמקול
קטנציק של ווילסון יואסאיי או פוקאל או חברה אחרת מתאים ל 15 מטר ואז שמים ספייק ולא גלגלים עגלה ואין בום בום ואין וילון ענק שחור מצריים כמו הבימה תיאתרון זה קללה? קיללתי מישהו ושאלתי למה להחליף
מגבר ותיק asr ולקנות מגבר הגברה דיגיטלי D ממש ישן טכנולוגיה ישנה למה לא לקנות מגבר פחות כסף בלי שם MBLL אבל טכנולוגיה מודרני ושאלתי למה
להשתמש ברמקול מרכז סנטר דגם watch צפייה שזה רמקול ממש קטן של ווילסון יואסאיי טוב לחלל 15 מטר אבל לא בן זוג של רמקול ענקיים אז להבין
הגיון מתחיל סרט אודיו
מגיע לרמקול קטן ואז עובר לרמקול גדול ואז עובר לרמקול קטן ואז עובר לרמקול גדול שואל מה הגיון בכלל זה רמקול ענק לסלון 50 מטר ורמקול סנטר צפייה מאוד קטן לא בני זוג וואלה לא קיללתי רק שאלות הגיון אולי מותר
בפורום רק להגיד וואוו מדהים פצצה שומע פצצה דרך טלפון שלי אבל לא לשאול שאלה כי אם אתה שואל שאלה מוחקים אותך מחיקה וישר מקללים אותך לא רוצים לתת תשובה

שמע. השאלות הללו לא תמימות, ולמה בכלל זה אכפת לך? לא קיללו אותך כאן. הקטע הוא שגם אני יודע בדיוק מי אתה, מה לעשות שהמערכת של האתר חכמה מספיק בשביל לאתר.

גם כמה אתה משקיע בשביל "לשאול שאלה תמימה" ששנינו יודעים היטב מה המטרה כאן.

אם בא לו להכניס את הרמקול הזה לחלל של 6 מטר זה גם לא אמור לעניין אותך עד כדי שתבוא לפה, אחרי שנחסמת בעבר, ועוד הפעם ועוד ועוד וכל מ שמעניין אותך זה לאן הוא, דווקא הוא, הכניס את הוילסונים שלו. זו לא שאלה תמימה אם כי נסיון להקטין ולא מעבר. לא סובל את זה, לא סובל אנשים כאלה, ומכיוון שזה האתר שלי ואני מחליט, אז אתה מבחינתי, עד שלא תיכנס בשמך האמיתי, לא תמים.

בפורום השכן בו אתה גולש, היה אדם מאוד מנוסה שהכניס מפלצות לחדר קטן יותר, כמה קטן? קטן מספיק שבקושי כורסא תיכנס לשם, מילה אחת לא הוצאת. למה? כי זה אישי.

אני חוסם אותך שוב, בפעם הבאה שתנסה לערער את האווירה בפורום שלי, אני אחסום לך כל אפשרות לראות את הפורום גם כאורח.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
עדכון : אני הלכתי לכיוון אודיוקווסט
הזמנתי כבל צנוע , שיגיע אעדכן אם יהיה שיפור ...
( גם אם השיפור יהיה במחשבה ולא מוכח מדעית, ארוויח , כי הרי אשמע טוב יותר :))
https://www.audioquest.com/ac-power/ac-power-cables/storm-series/thunder-high-variable-current

אודיוקווסט חברה נהדרת ואמינה.
תהנה ותתחדש ידידי.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
איזה בוקר של כיף!
תודה לכולם :שתוי:(ורד)

נערך לאחרונה ב:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
לא יכולה להיות תמונה כל כך מבטאת את היופי של התשוקה למוסיקה לציוד לעילה ועילה שאין במרבית חובבי האודיו בישראל ... ועם הכוס קפה זה של הנפש והגוף לדעתי
ולכל אלא המרננין ו"צרות העין" הבלתי נתפסת שלהם לאדם שאוהב את הכיף שבחיים אין מה לומר אלא
לשלוח אותם לצפות באלג'זירה

ולאות סולידריות
20200423_125247.jpg

וכל אלה שמעריכים אותך שיעשו כמוני יצלמו תמונה דומה

תמונות מצורפות

• 20200423_125247.jpg
    20200423_125247.jpg
    KB 68.4 · צפיות: 366
נערך לאחרונה ב:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
איתי תראה תמונה שצילמתי בחוף דדו 16.10.2016 יום מיוחד הרכבת הראשונה מבית שאן לחיפה רכבת העמק
הקפה מול חוף הים מעט דומה לצילום ל
DSC07491.jpg מוקטן  בחוף.jpg

תמונות מצורפות

• DSC07491.jpg מוקטן  בחוף.jpg
    DSC07491.jpg מוקטן בחוף.jpg
    KB 59 · צפיות: 471

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
מדהים איתי , כל הכבוד , וזה שאומר שאי אפשר לקבל באס מ8-9 אינץ, אם יהיה לך חס וחלילה אבנים בכליות, בוא לשניצל , יש לי שמיניה של ופרים כאלו , תרסק לך האבנים !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
איתי , מה החשמל עשה ?

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
איתי123,
למרות שכל אחד זכאי לדעתו - כולל GuyBe,
אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד ! רוצה לצלם בחושך, באור, לאור נר, לאור זיקוקים - זכותך !
בסוף אתה זה שחי/נהנה עם המערכת ואם לך זה טוב - זה מה שחשוב !
אגב, שמעתי את הרמקולים האלו בחדר בגודל דומה והתוצאה הייתה מצויינת ( אמנם חדר שונה, מערכת אחרת, אבל בכל זאת הם נשמעו נפלא).
דבר אחד ממליץ לך מנסיון דומה עם בעיית מרחב וגלגלים , מרגע שתעלה אותם על ספייקים/רגליות - לא תוריד אותם משם ותמצא פיתרון יצירתי אחר לבעיית המרחב שלך.. ההבדל הוא משמעותי מאד.
תבלה איש !

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור