המערכת של איתי 123 (סטריאו)

שלומי.ש

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
8
שאפו איתי , מרשים מאוד
באופן אישי אשמח גם לפרוט של הק"ב...במידה ולא סוטה מהשרשור

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
כרגע
הקולנוע מנוטרל.

נערך לאחרונה ב:

שלומי.ש

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
8
מה על הפרק מבחינת פרוססינג והגברה ? זרוק עצם ...

האם יצא לך להשוות את הסאב שיש לך לעומת SVS סדרה 16 sealed /ported ? או לעומת PSA שבתערוכה הבנתי שיש להם ייבוא מסודר ?JL-AUDIO ?
תודה על השיתוף

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מה על הפרק מבחינת פרוססינג והגברה ? זרוק עצם ...

האם יצא לך להשוות את הסאב שיש לך לעומת SVS סדרה 16 sealed /ported ? או לעומת PSA שבתערוכה הבנתי שיש להם ייבוא מסודר ?JL-AUDIO ?
תודה על השיתוף

סאבים
נהדרים מחברות מעולות
רציתי והעדפתי Wilson.

לגבי הסט החדש
בקרוב מאמין יהיו עדכונים.

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
זהו סוגרים את בתי הקולנוע בארץ

עד שחזרו יפרחו מערכות קולנוע ביתי כנראה

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אהלן איתי
מהו גודל החדר /סלון

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אהלן איתי
מהו גודל החדר /סלון

החלל האזנה הינו סלון ארוח.
גובה תקרה 2.67
חלל האזנה שהוקצע ו-נקבע לפי המימדים הקיימים ושנדרשו עומד על כ-18 מ"ר ,
במידות מדוייקות של 4.18×4.29 (קצה תיבת הבאס ברמקול הימיני בהטייה בנק הקיצונית ביותר).

ומעבר
החלל נפתח מצד ימין לרמקול הימין
לחלל פתוח של כ1.8 מ נוספים על 5.8
אשר הינו חלל משותף שמוביל לאזור המטבח/מבואת הכניסה ולמסדרון ל-חדרי השינה.

סהכ החלל המרכזי (ללא חלל המטבח וחלל מבואת הכניסה) סביב 30 מר (דיי סטנדרטי).
שכאמור מתוכם הוקצע 18מר לטובת התחביב.

בין הרמקולים
3.16 מ' (ציר מרכז טוויטר לטוויטר)
הרמקול השמאלי מרוחק בכ- 55 ס"מ מקיר הצידי
הרמקולים מרוחקים מקיר אחורי ב 1.03 מ ב-ציר מרכז גב של הרמקול ובהטייה אחורית נמדדת של 1.10 ו 0.96 ב toe הפנימי.
הרמקולים במרחק של כ 2.45 מ' מה sweetspot.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
נהנתי מאוד לראות את המערכות של חברי האתר, סיפק יצר סקרנות ומציצנות כאחד.
תודה רבה לכל מי שהעלה סרטונים גם כאן וגם ב hifimusic
ותודה לשניצל על היוזמה.
הרבה ציוד רציני, סחתיין, אבל זה מצחיק שאנשים מתייחסים לסאונד שהוקלט בטלפון כאילו ניתן ללמוד ממנו על יכולות הסט-אפ.
אפשר מן הסתם לשמוע הדהוד קיצוני, או תדרים גבוהים מאוד חריפים, אבל בשום אופן לא ניתן להקיש מההקלטה של המערכת בפלאפון על העומק של הצליל, על האיזון, וכולי וכולי. אפשר אולי בלחץ ללמוד טיפה על הסגנון של הסט-אפ, חמים, קר, בס הדוק או רך יותר אבל גם זה בערבון מוגבל ורק ביצירות שמוכרות לנו היטב והן מגוונות בטווחי התדרים שלהן, הכלים, הקולות וכולי ולא ניתן להקיש על רמת הסט-אפ.
בקיצור נגטיב של היצירות שנוגנו בשרשור הזה.
אפשר ליצור הקלטה שתהיה טובה בהרבה מההקלטות שנוגנו בשרשור הזה עם סט-אפ שעולה 5% מהסט-אפים היקרים כאן וזה אומר הכל.
שלא יובן לא נכון, אין לי ספק שהמערכות של איתי ושל הרבה אחרים שהעלו סרטונים, נשמעות טוב, אני רק לא חושב שיש לנו היכולת להעריך זאת דרך הטלפון.
אנחנו מאוד רוצים לפרגן ותכלס זה הכי מוערך שיש כבני אדם, אבל כאודיופילים שמשכיבים מאות אלפי שח ויותר על ציוד,
אני רק אומר, בחייאת דינאק.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
ותודה לשניצל על היוזמה.
הרבה ציוד רציני, סחתיין, אבל זה מצחיק שאנשים מתייחסים לסאונד שהוקלט בטלפון כאילו ניתן ללמוד ממנו על יכולות הסט-אפ.
אפשר מן הסתם לשמוע הדהוד קיצוני, או תדרים גבוהים מאוד חריפים, אבל בשום אופן לא ניתן להקיש מההקלטה של המערכת בפלאפון על העומק של הצליל, על האיזון, וכולי וכולי. אפשר אולי בלחץ ללמוד טיפה על הסגנון של הסט-אפ, חמים, קר, בס הדוק או רך יותר אבל גם זה בערבון מוגבל ורק ביצירות שמוכרות לנו היטב והן מגוונות בטווחי התדרים שלהן, הכלים, הקולות וכולי ולא ניתן להקיש על רמת הסט-אפ.
אפשר ליצור הקלטה שתהיה טובה בהרבה מההקלטות שנוגנו בשרשור הזה עם סט-אפ שעולה 5% מהסט-אפים היקרים כאן וזה אומר הכל.
שלא יובן לא נכון, אין לי ספק שהמערכות של איתי ושל הרבה אחרים שהעלו סרטונים, נשמעות טוב, אני רק לא חושב שיש לנו היכולת להעריך זאת דרך הטלפון.
אנחנו מאוד רוצים לפרגן ותכלס זה הכי מוערך שיש כבני אדם, אבל כאודיופילים שמשכיבים מאות אלפי שח ויותר על ציוד,
אח שלו, תקופה קשה, תהיה פוזיטיבי, תן לשחק קצת.
כולם יודעים לגבי איכות הפלאפון וכו, לא נדרש חידוד.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
החלל האזנה הינו סלון ארוח.
גובה תקרה 2.67
חלל האזנה שהוקצע ו-נקבע לפי המימדים הקיימים ושנדרשו עומד על כ-18 מ"ר ,
במידות מדוייקות של 4.18×4.29 (קצה תיבת הבאס ברמקול הימיני בהטייה בנק הקיצונית ביותר).

ומעבר
החלל נפתח מצד ימין לרמקול הימין
לחלל פתוח של כ1.8 מ נוספים על 5.8
אשר הינו חלל משותף שמוביל לאזור המטבח/מבואת הכניסה ולמסדרון ל-חדרי השינה.

סהכ החלל המרכזי (ללא חלל המטבח וחלל מבואת הכניסה) סביב 30 מר (דיי סטנדרטי).
שכאמור מתוכם הוקצע 18מר לטובת התחביב.

בין הרמקולים
3.16 מ' (ציר מרכז טוויטר לטוויטר)
הרמקול השמאלי מרוחק בכ- 55 ס"מ מקיר הצידי
הרמקולים מרוחקים מקיר אחורי ב 1.03 מ ב-ציר מרכז גב של הרמקול ובהטייה אחורית נמדדת של 1.10 ו 0.96 ב toe הפנימי.
הרמקולים במרחק של כ 2.45 מ' מה sweetspot.
תתן מידות במלימטרים/תמדוד עם קליבר.
אתה מטורף איתיי(במובן הטוב כמובן).

yinonsh

חבר משקיען
מעורבות
72
נקודות
28
מערכת מטורפת שנשמעת כמו הדבר האמיתי.
קשה להאמין שזה הוקלט מסמרטפון. איתי, זה אכן מסמרטפון? או שחיברת מקרופון חיצוני?
מושלם....

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
יש מי שהקליט עם מכשיר הקלטה ומקרופון חיצוני בשביל שזה יישמע הכי טוב בעולם(חייב שופוני), איתיי לא שם.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מערכת מטורפת שנשמעת כמו הדבר האמיתי.
קשה להאמין שזה הוקלט מסמרטפון. איתי, זה אכן מסמרטפון? או שחיברת מקרופון חיצוני?
מושלם....

תודה ינון

גלקסי a50
בעל מיקרופון פשוט.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נראה שחברים רבים שברשותם ציוד משובח במיוחד התפעלו מאיכות השמע שאיתי העלה דרך הסמרטפון.
זה מסכם את הכל בקצרה, מי שאוהב ומעריך מוסיקה, יהנה ממוסיקה בכל מצב, גם אם זה דרך הסמרטפון או כל מוצר אחר ללא קשר למחיר.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
הרי כולם העלו דרך הסמרטפון כך שהבסיס להשוואה פחות או יותר זהה, כתלות כמובן באיכות הסמרטפונים השונים.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
פיייייי.
איך שומעים את הפסנתר אצלך.
נו טוב, סט כזה !!

אגב, למה זה חדר חושך.
זה גם החדר של הקולנוע ?

איציק37

חבר אתר
מעורבות
39
נקודות
13
איתי שאפו! סטאפ מדהים! תודה על השיתוף שלך. ביקרתי אצל איתי, לפני עידן הקורונה, הבמה בסטריאו ענקית! יש רק מערכת סטריאו אחת ששמעתי אי פעם אשר יכולה להתחרות במה שיש לאיתי. הדינמיות של הצליל והבהירות הטבעית שלו יוצאים מן הכלל וזה משתקף בשלושת הקטעים ששמעתי. לאיתי יש סטאפ מרשים מאוד, שמורכב מרכיבים מאוד איכותיים שבעיני מומחים רבים בעולם נחשבים לחברות הטובות שיש. גם הכבילה של Transparent נחשבת לאחת הכבילות הטובות שקיימות. רואים את הרצינות שלך לתחום, רמת ההשקעה הבלתי מתפשרת שלך, את הרצון שלך לשוט קדימה עם המערכת שלך, אנחנו מכירים הרבה מאוד שנים, תמיד נהניתי אצלך בכל גלגול.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ותודה לשניצל על היוזמה.

מעולם לא עניין אותי להקליט משהו או ללכת עם הנייד הכי עדכני... להבדיל מהאפשרות לשבת בבית ולהאזין בחדווה.
בקיצור, את הכסף אני שם היכן שחשוב לי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור