הדגמים החדשים של PARASOUND

סטריאו-סאונד

עוסק בתחום
מעורבות
17
נקודות
3
לדעתי סוגיה כאן ו״אי הבנה״-״אי שלמות״ - ״אי אימון ״ ביבואן הספציפי זה שהוא מציין שנאלץ לפעול לא מול היצרן ישירות הארצות הברית אלה מול אירופה וגם לא ישירות אלה מול איזה ״יד מכוונת״ וכך אין לו אפשרות להשיג מחיר קרוב אם לא זהה שכולנו יכולים לצפות בדפי האינטרנט .
מצב כזה הוא ממש לא בסדר מבחינת היצרן לדעתי ואם כבר כן אזי מחיר אירופאי חייב להיות זהה למחיר בארצות הברית אולי באיזה תוספת של ״יד בינים״ שזה גם חייב ליהות על היצרן (לדעתי כלקוח״.
אך עניין שוני מחיר בארצות הברית ואירופה זה העובדה ונתקלתי בכך, אותו מוצר עולה משמעותית יקר באירופה מאשר ארצות הברית.
וכן, לאומת היבואן אנינו חופשיים לקנות איפה שבאה לנו, הוא לא יכולמלמנוע או להגיד מילה ועם הוא מקובה באיזה הסכם מול היצרן - זה ממש בעיה ואולי לא שווה להתעסק עם הנוצר כזה במיוחד בשוק שלנו... חבל שזה כך.

אני רוצה להבהיר מספר דברים.
א. סטריאו סאונד פועלת ישירות מול המפיץ האחד והיחיד של PARASOUND באירופה (אין שום "יד מכוונת")
ב. סטריאו סאונד הנה היבואן המורשה הרשמי והבלעדי של המותג PARASOUND. וזוכה לכל התמיכה הטכנית הנדרשת מחברת PARASOUND ארה"ב.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
עדיין ישראל רחוקה שנות אור מקניה ברשת של הרבה דברים
וכמובן מוצרי אודיו
אצלנו עדיין כל אחד מקבל מחיר אחר במעמד הקניה
יש עוד דרך ארוכה אם בכלל זה ישתנה אי פעם
אולי השוק קטן מידי בשביל קניה און ליין

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
עדיין ישראל רחוקה שנות אור מקניה ברשת של הרבה דברים
וכמובן מוצרי אודיו
אצלנו עדיין כל אחד מקבל מחיר אחר במעמד הקניה
יש עוד דרך ארוכה אם בכלל זה ישתנה אי פעם
אולי השוק קטן מידי בשביל קניה און ליין

אפשר לקנות ברשת, ישנם המון מותגים שלא מביאים לארץ, אבל גם יש מלא ציוד בארץ לא פחות טוב מ-Parasound, זמין להאזנה ללא פקדון ובמחיר נמוך יותר מחו"ל.
זוג +JC1 להערכתי יעלה בארץ כ-70 אלף שקלים. ויש המון אלטרנטיבות במחיר הזה עם הרבה reselling value, בגלל התמחור ההיסטורי של Parasound היא עדיין נחשבת כחברה VFM ולא ממש היי-אנד. סאונד היי-אנד במחיר נגיש לכל כיס.
בוא נראה עוד כמה שנים לאן הם יגיעו עם האסטרטגיה החדשה של כפל מחיר. הרי מחיר בארה"ב יותר מכפול ממה שהיה (!) על JC1, זה עוד לפני המחיר האירופאי

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אפשר לקנות ברשת, ישנם המון מותגים שלא מביאים לארץ, אבל גם יש מלא ציוד בארץ לא פחות טוב מ-Parasound, זמין להאזנה ללא פקדון ובמחיר נמוך יותר מחו"ל.
זוג +JC1 להערכתי יעלה בארץ כ-70 אלף שקלים. ויש המון אלטרנטיבות במחיר הזה עם הרבה reselling value, בגלל התמחור ההיסטורי של Parasound היא עדיין נחשבת כחברה VFM ולא ממש היי-אנד. סאונד היי-אנד במחיר נגיש לכל כיס.
בוא נראה עוד כמה שנים לאן הם יגיעו עם האסטרטגיה החדשה של כפל מחיר. הרי מחיר בארה"ב יותר מכפול ממה שהיה (!) על JC1, זה עוד לפני המחיר האירופאי
מיכאל, נכון הכול, רק אם דבר אחד לא יכול להסכים - טרם פגשתי יבואן (מלבד אחד) שמוכן שהיה מוכן לבוא ולהשקיע חצי יום בפועל ולהביא מכשיר של 50 קילו אם לא יוצר למספר שעות ולא לגבות איזה שכר טרחה - לה גם לתפיסתי (לא שאני מהמתלהביי לשלם כול פעם) ש״הגעת טכנאי״ חייבת להיות משולמת - פעם ראיתה טכנאי בתחום כול שהוא באה חינם?
שאלה היא עד כמה זה כואב - למשל ב300 - היתי מזמין אזנה בבית בכיף ובלי התלבטויות אך מעל 600 זה כבר לא נעים... תאר לעצמך שבאה או נדרך לך לבחון כמה מכשירים? זה יכאב (לי בטוח שכן).

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מיכאל, נכון הכול, רק אם דבר אחד לא יכול להסכים - טרם פגשתי יבואן (מלבד אחד) שמוכן שהיה מוכן לבוא ולהשקיע חצי יום בפועל ולהביא מכשיר של 50 קילו אם לא יוצר למספר שעות ולא לגבות איזה שכר טרחה - לה גם לתפיסתי (לא שאני מהמתלהביי לשלם כול פעם) ש״הגעת טכנאי״ חייבת להיות משולמת - פעם ראיתה טכנאי בתחום כול שהוא באה חינם?
שאלה היא עד כמה זה כואב - למשל ב300 - היתי מזמין אזנה בבית בכיף ובלי התלבטויות אך מעל 600 זה כבר לא נעים... תאר לעצמך שבאה או נדרך לך לבחון כמה מכשירים? זה יכאב (לי בטוח שכן).

אתה טועה, טכנאי זה שרות.

פה מדובר על presale. וכן, תאמין לי בתחום שלי עושים המון ומלא מכרזים ו-demo והכל חינם. לפעמים עובדים חודשים צוות של כמה אנשים בשביל להכין גרסה. זה חלק ממה שאתה מרוויח בסוף אם תזכה.
וישנם סיטואציות רבות שאם הרווחת לקוח אחד, תרוויח גם לקוח נוסף. ואם הפסדת אחד בגלל שרות לקוי או באגים או התנהלות לקויה אחרת, אלול להפסיד גם לקוחות נוספים

כשאתה לוקח רכב לנסיעת מבחן, אתה משלם על זה?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש הרבה יבואנים שכן מגיעים להדגמה. גם ללא עלות.
כנראה תלוי במתעניין וביבואן.

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
מעניין מי אלו היבואנים שמגיעים להדגים בבית? ואפילו ללא תשלום...
מרגיש שבמקום ״להרים״ להם זה מידע שנשמר בשושו..
לי זה בטוח היה עוזר בשדרוג, מוריד את אלמנט האכזבה או רמת הסיכון.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אתה טועה, טכנאי זה שרות.

פה מדובר על presale. וכן, תאמין לי בתחום שלי עושים המון ומלא מכרזים ו-demo והכל חינם. לפעמים עובדים חודשים צוות של כמה אנשים בשביל להכין גרסה. זה חלק ממה שאתה מרוויח בסוף אם תזכה.
וישנם סיטואציות רבות שאם הרווחת לקוח אחד, תרוויח גם לקוח נוסף. ואם הפסדת אחד בגלל שרות לקוי או באגים או התנהלות לקויה אחרת, אלול להפסיד גם לקוחות נוספים

כשאתה לוקח רכב לנסיעת מבחן, אתה משלם על זה?
אתה צודק, אני מתחום מחשובי ומבין ויודע בדיוק את מה אתה מדבר.
אך כאן, שוב אני מדבר מגובה ניסיון והתקשרות עם מספר יבואנים בארץ, לא זכיתי להגעת יבואן עם מוצר שרציתי עד הבית בחינם, 90 אחוז בקשו כסף וכבר לא מדבר על כובדה שבדיוק מוצר שהתכוונתי עליו כלל קיים במלאים.
מצגת - בידיך - מוצר אודיו לא תמיד:( ולא נראה לי שאם לקוח פוטנציאלי יתעניין באיזה מוצר בשווי 50-60K יבואן ירוץ להזמין, יפתח ויביא לך בתקווה שתקנה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
יש הרבה יבואנים שכן מגיעים להדגמה. גם ללא עלות.
כנראה תלוי במתעניין וביבואן.
צודק, נכון, הכול תלוי. לא אמרתי הכול שחור:) - ראה גם המשך במענה למיכאל

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
יש לי אגב רעיון, אני מאמין שרוב היבואנים עוקבים וצצים לשרשורים, לכן למה שלא להקים כאן איזה רשימה ( רשמית ) של יבואנים בציון האם יש אצלם שרום הדגמה בבית והאם קיים שכר תרכה על הביקור (לא סכום).
דבר כזה נראה לי יכול לתרום להרבה.
שאלה גם האם כול אחד יסכים להגיע למקומות הרחוקים מהמרכז, הרי הם לא סוכני חנויות עוסקות בתחום...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אך כאן, שוב אני מדבר מגובה ניסיון והתקשרות עם מספר יבואנים בארץ, לא זכיתי להגעת יבואן עם מוצר שרציתי עד הבית בחינם, 90 אחוז בקשו כסף וכבר לא מדבר על כובדה שבדיוק מוצר שהתכוונתי עליו כלל קיים במלאים.
מצגת - בידיך - מוצר אודיו לא תמיד:( ולא נראה לי שאם לקוח פוטנציאלי יתעניין באיזה מוצר בשווי 50-60K יבואן ירוץ להזמין, יפתח ויביא לך בתקווה שתקנה.
מוכרח לומר לך שלפחות מנסיוני, באם יבואן יודע הייטב שאינך נודניק והגעת עם כוונות טהורות לקנות , ואפילו תאמר שמידה ולא ילך לא תקנה , עדיין יבוא אליך היבואן ,כאן זה כמו באמריקה בעניין האשראי ,
כלומר באם אתה מוכר כבחור רציני וישר שלא תטרטר היבואן סתם בכדי לספק את סקרנותך ,יתנו לך הדגמה ועוד איך !
הבקשה לתשלום נובעת מנסיון לסנן קרציות ותחמנים ,ויש כאלה מלא אם תשאל אותי , גם אני לא הייתי סוחב מגבר 50 קילו של CH בעלות של 200000 שקל לשכיר צעיר ומתחיל לא בתשלום אם בכלל ,
הרי כולנו יודעים שאנו חיים פה במזרח התיכון , ואת דרך ההתנהלות הצברית ,אז גם היבואנים יודעים !
לעומת זאת , לקוחות שמוכרים בעיקר ברצינותם לא יעזו לטרטר יבואן סתם , אבל כשרוצים באמת לשמוע אין יבואן שלא יביא להם , ירכיב וישאיר אפילו לכמה ימים ,זה לא עניין של דרג או זרג , אלא התנהלות מכובדת במרחב הקיומי ,
אני רואה את זה אצלי בשכונה שיש פה מרכז קניות קטן , הרי אני והמשפחה יכולים להכנס לכל חנות גם בלי ארנק ,
אותו דבר בענייני אודיו , או שאספת לך קצת מוניטין של יושרה והגינות או שלא ,
הרי ליבואנים יש כינוי לכל לקוח כגון ,_רפאל מירושלים נודניק _ אלדר לקסמן קמצן _ יוסי רחובות לא למכור כלום _
וכאן רוצה לצדד ביבואנים הנהדרים שלנו שנותנים שרות מהחלל ברגע שיש טיפה קשר חיובי , אז לכל המקטרגים , מציע לכם לא להלין כי הבאתם את זה על עצמכם והיבואנים חייבים להתגונן !

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
Z
מוכרח לומר לך שלפחות מנסיוני, באם יבואן יודע הייטב שאינך נודניק והגעת עם כוונות טהורות לקנות , ואפילו תאמר שמידה ולא ילך לא תקנה , עדיין יבוא אליך היבואן ,כאן זה כמו באמריקה בעניין האשראי ,
כלומר באם אתה מוכר כבחור רציני וישר שלא תטרטר היבואן סתם בכדי לספק את סקרנותך ,יתנו לך הדגמה ועוד איך !
הבקשה לתשלום נובעת מנסיון לסנן קרציות ותחמנים ,ויש כאלה מלא אם תשאל אותי , גם אני לא הייתי סוחב מגבר 50 קילו של CH בעלות של 200000 שקל לשכיר צעיר ומתחיל לא בתשלום אם בכלל ,
הרי כולנו יודעים שאנו חיים פה במזרח התיכון , ואת דרך ההתנהלות הצברית ,אז גם היבואנים יודעים !
לעומת זאת , לקוחות שמוכרים בעיקר ברצינותם לא יעזו לטרטר יבואן סתם , אבל כשרוצים באמת לשמוע אין יבואן שלא יביא להם , ירכיב וישאיר אפילו לכמה ימים ,זה לא עניין של דרג או זרג , אלא התנהלות מכובדת במרחב הקיומי ,
אני רואה את זה אצלי בשכונה שיש פה מרכז קניות קטן , הרי אני והמשפחה יכולים להכנס לכל חנות גם בלי ארנק ,
הרי ליבואנים יש כינוי לכל לקוח כגון ,_רפאל מירושלים נודניק _ אלדר לקסמן קמצן _ יוסי רחובות לא למכור כלום _
וכאן רוצה לצדד ביבואנים הנהדרים שלנו שנותנים שרות מהחלל ברגע שיש טיפה קשר חיובי , אז לכל המקטרגים , מציע לכם לא להלין כי הבאתם את זה על עצמכם והיבואנים חייבים להתגונן !
לא כל היבואנים מוכנים להדגים בבית ובטח שלא ישאירו ציוד.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אני חולק על דעתך.

היבואן לא יכול לטרטר את עצמו למיליון ואחד מתעניינים ממטולה ועד אילת, ולהשאיר ציוד בעשרות אלפי ש"ח למשך ימים.

אין לי בעיה לשלם על השירות הזה, שיקוזז ממחיר הרכישה.
היבואן מעמיס ציוד, נוסע, מפסיד שעות עבודה, בלאי ואין סיבה שזה יהיה בחינם.

ככה הוא גם מסנן משועממים שאין להם כוונה לרכוש, ושיחברו אותם לוורפידל.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אני חולק על דעתך.

היבואן לא יכול לטרטר את עצמו למיליון ואחד מתעניינים ממטולה ועד אילת, ולהשאיר ציוד בעשרות אלפי ש"ח למשך ימים.

אין לי בעיה לשלם על השירות הזה, שיקוזז ממחיר הרכישה.
היבואן מעמיס ציוד, נוסע, מפסיד שעות עבודה, בלאי ואין סיבה שזה יהיה בחינם.

ככה הוא גם מסנן משועממים שאין להם כוונה לרכוש, ושיחברו אותם לוורפידל.
אתה כנראה לא הבנתה מה כתבתי וכתבתי בדיוק אותו דבר.
זה לגיטימי לבקש תמורה על ההשקעה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אלדר, לא שלא היו לי מקרים - כן באו, כן נתנו וכן השאירו למספר ימים את הציוד, אך לא כולם, גם עם הראתי רצינות בכוונתי. לכולם ״שניצל״:) אולי במקרה שלך היו מתייחסים אחרת:)
הכול בסדר וכול דרך הינה מקובלת עם יש הסכמה בין הצדדים.
יותר כאן דיברתי על כך שאין דגמים (מין הסתם) שבאה לך לשמוע וכאן לא תמצא אף יבואן שיסכים להביא ציוד ע״מ להדגים לך עם צ׳אנס לא קטן שלא תוהב ולא תקנה - גם זה ברור, אך עבורי זו בעיה הכי גדולה בארץ - לא כול מה שמתה עליו עין - קיים ותהיה קיים לאזנה במתכונת לא משנה איזה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אלדר, לא שלא היו לי מקרים - כן באו, כן נתנו וכן השאירו למספר ימים את הציוד, אך לא כולם, גם עם הראתי רצינות בכוונתי. לכולם ״שניצל״:) אולי במקרה שלך היו מתייחסים אחרת:)
הכול בסדר וכול דרך הינה מקובלת עם יש הסכמה בין הצדדים.
יותר כאן דיברתי על כך שאין דגמים (מין הסתם) שבאה לך לשמוע וכאן לא תמצא אף יבואן שיסכים להביא ציוד ע״מ להדגים לך עם צ׳אנס לא קטן שלא תוהב ולא תקנה - גם זה ברור, אך עבורי זו בעיה הכי גדולה בארץ - לא כול מה שמתה עליו עין - קיים ותהיה קיים לאזנה במתכונת לא משנה איזה.

אז אם לא ידגים, איך ימכור?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אז אם לא ידגים, איך ימכור?
לגמרי צודק - אך בפועל זה לא ככה, ואני מדבר לא רק על הציוד המדובר בשרשור.
לא רוצה לתת כאן שמות, אך אני מאוד מאוד רוצה לבדוק שני מכשירים שמיובאים ע"י מי שהוא, ואין אצלו בתצוגה וסיכוי קלוש שיביא, כי זה השקעה לא קטנה. אולי יביא אחד מהם וגם לא בטוח מתי - מה עושים? כלום, או שסומכים ומזמינים על עיבר, או מזמינים ומתבאסים ומאבדים את הכסף ובתחום היי אנד זה ממש לא סכום פסול, אך אם כן מדובר באיזה מליאן שלא יכפת לו להתנסות עד שלא ימצא דבר הרצוי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לגמרי צודק - אך בפועל זה לא ככה, ואני מדבר לא רק על הציוד המדובר בשרשור.
לא רוצה לתת כאן שמות, אך אני מאוד מאוד רוצה לבדוק שני מכשירים שמיובאים ע"י מי שהוא, ואין אצלו בתצוגה וסיכוי קלוש שיביא, כי זה השקעה לא קטנה. אולי יביא אחד מהם וגם לא בטוח מתי - מה עושים? כלום, או שסומכים ומזמינים על עיבר, או מזמינים ומתבאסים ומאבדים את הכסף ובתחום היי אנד זה ממש לא סכום פסול, אך אם כן מדובר באיזה מליאן שלא יכפת לו להתנסות עד שלא ימצא דבר הרצוי.

אנחנו מדברים על ציוד שנמצא במלאי כמובן ובאריזה פתוחה או שרץ בתצוגה של יבואן.
לרוב אנחנו שומעים בבית עם דגם זול יותר שיבואן הביא, אבל מזמינים דגם בכיר יותר.
הימור, אבל פחות סיכון, בכל זאת אותם מהנדסים בתקווה גם אותו סאונד.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אנחנו מדברים על ציוד שנמצא במלאי כמובן ובאריזה פתוחה או שרץ בתצוגה של יבואן.
לרוב אנחנו שומעים בבית עם דגם זול יותר שיבואן הביא, אבל מזמינים דגם בכיר יותר.
הימור, אבל פחות סיכון, בכל זאת אותם מהנדסים בתקווה גם אותו סאונד.
אכן, אם מדובר בציוד שקיים במלאי אך לא מוצג (אם לא מדובר בפתיחת דגם בחיר בקיום בתצוגה דגם "נמוך" יותר) - אין באמת שום סיבה שלא נשמע את זה בעסק או בבית.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אכן, אם מדובר בציוד שקיים במלאי אך לא מוצג (אם לא מדובר בפתיחת דגם בחיר בקיום בתצוגה דגם "נמוך" יותר) - אין באמת שום סיבה שלא נשמע את זה בעסק או בבית.

אני לא מכיר מקרה שיבואן הביא מכשיר מחו"ל רק כי מישהו ביקש לשמוע אותו, לא משנה כמה הוא רציני ובאיזה קרבת משפחה הוא ליבואן :)

אז כשדיברת מקודם שלא נתנו לך לשמוע, דיברת על ציוד שלא נמצא בארץ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור