הדגמים החדשים של PARASOUND

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
אני לא מכיר מקרה שיבואן הביא מכשיר מחו"ל רק כי מישהו ביקש לשמוע אותו, לא משנה כמה הוא רציני ובאיזה קרבת משפחה הוא ליבואן :)

אז כשדיברת מקודם שלא נתנו לך לשמוע, דיברת על ציוד שלא נמצא בארץ?
לא אמרתי חא נתנו.
א׳ אמרתי לא כול דבר שיבואן מייבא ע״פ פורטפולעו שלו נמצא מתצוגה (לא תמיד עפילו מוצר בודד של חברה המיובאת). .
ב׳ אמרתי שלרוב בקשו סכום להגיע.
וכמובן היו כעלה שגם הגעיו וגם השאירו ללא תמורה.
יש ויש.
ואנחנו משתדלים להתיישר לפי המצב.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לא אמרתי חא נתנו.
א׳ אמרתי לא כול דבר שיבואן מייבא ע״פ פורטפולעו שלו נמצא מתצוגה (לא תמיד עפילו מוצר בודד של חברה המיובאת). .
ב׳ אמרתי שלרוב בקשו סכום להגיע.
וכמובן היו כעלה שגם הגעיו וגם השאירו ללא תמורה.
יש ויש.
ואנחנו משתדלים להתיישר לפי המצב.

אל תבלבל את השכל:)

ביקשת ציוד שלא נמצא אצל יבואן בתצוגה?
ברור שבפורטפוליו יש מלא ציוד חח
כמו שגם זה תמיד ברבים - אנחנו מביאים, אנחנו הבעלים,.. שזה בדרך כלל עסק של בנאדם אחד חח

הרי דיברנו שלמישהו נתנו ולך - לא.
שאלה מה ביקשת?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
אל תבלבל את השכל:)

ביקשת ציוד שלא נמצא אצל יבואן בתצוגה?
ברור שבפורטפוליו יש מלא ציוד חח
כמו שגם זה תמיד ברבים - אנחנו מביאים, אנחנו הבעלים,.. שזה בדרך כלל עסק של בנאדם אחד חח

הרי דיברנו שלמישהו נתנו ולך - לא.
שאלה מה ביקשת?
מה קורה לך מיכאל?
לא אמרתי לאחד נתנו ולי לא.
כתבתי שדי הרבה יבואנים בקשו על הגעה.
כתבתי שהרבה דברים שבפורטפוליו לא במלאי וגם לא יהיה ואין איפה לשמוע מה שאתה רוצה- זה הכול. לא יותר ולא פחות.

mikis_37

חבר אתר
מעורבות
10
נקודות
8
אי אפשר לצפות מיבואנים להביא את כל ליין המוצרים של החברה לתצוגה.
מביאים לתצוגה רק חלק מהדגמים, אלה שהיבואן מאמין שיימכרו יותר, ושבסוף הוא גם יוכל למכור את המוצר מהתצוגה.
יש כאן לא מעט שרכשו מוצר מסדרה גבוהה יותר או נמוכה יותר על בסיס האזנה למוצר של החברה שהיה בתצוגה והושאל לבחינה בבית.
נכון שזה לא מתאים לכל אחד. לאלה שזה לא מתאים יש לא מעט אופציות אחרות של מוצרים שנמצאים בתצוגה וניתנים לבחינה - מיבואנים שונים ומחברות שונות.
ביקורת קשה ומוצדקת היתה על אקיופייז במשך שנים, שלא היתה אפשרות למצוא אותם בתצוגה כלל לבחינה (ושלא לדבר על המחיר המופקע בזמנו).
אבל הבנתי שזה השתנה מאז שהיבואן הנוכחי לקח אותם.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
כשאתה קונה חלום, מה זה משנה אם הוא בתצוגה או לא?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
מביאים לתצוגה רק חלק מהדגמים, אלה שהיבואן מאמין שיימכרו יותר, ושבסוף הוא גם יוכל למכור את המוצר מהתצוגה.
יש כאן לא מעט שרכשו מוצר מסדרה גבוהה יותר או נמוכה יותר על בסיס האזנה למוצר של החברה שהיה בתצוגה והושאל לבחינה בבית.
נכון שזה לא מתאים לכל אחד. לאלה שזה לא מתאים יש לא מעט אופציות אחרות של מוצרים שנמצאים בתצוגה וניתנים לבחינה - מיבואנים שונים ומחברות שונות.
ביקורת קשה ומוצדקת היתה על אקיופייז במשך שנים, שלא היתה אפשרות למצוא אותם בתצוגה כלל לבחינה (ושלא לדבר על המחיר המופקע בזמנו).
הדכשתי וציינתי שדי הרבה דברים (בדומא לאקופייז שהזכרתה) לא קיימים בתצוגה ולא כול הליין ברור שזה לא ישים וגם מיותר לרוב, אלה כלל אפילו מוצר אחד של החברה המיובאת ורשומה בדף היבואן, כלומר יש שם מוכר וידוע ובאה לך עליו - אמה מה... זה כול מה שרציתי להגיד

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
כשאתה קונה חלום, מה זה משנה אם הוא בתצוגה או לא?
זה במקרה שאתה יודע ובטוח שחלום שלך לא יהפוך לסיוט:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מה קורה לך מיכאל?
לא אמרתי לאחד נתנו ולי לא.
כך הבנתי ולא רק אני

כתבתי שדי הרבה יבואנים בקשו על הגעה.
וביקשת לקחת לשמוע את הציוד בבית לכמה ימים וסירבו? ביקשת ציוד שרץ בתצוגה?
יבואן יכול להגיע אם הוא רוצה מבחינתי להביא ציוד (עדיף אולי), אבל אני את הבחינה שלי צריך לעשות עם עצמי ללא "יעוץ"

כתבתי שהרבה דברים שבפורטפוליו לא במלאי וגם לא יהיה ואין איפה לשמוע מה שאתה רוצה- זה הכול. לא יותר ולא פחות.
נכון. הם מנסים להביא ציוד שיהיה רב-מכר ללא דברים מסוכנים להתקע איתם

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
כך הבנתי ולא רק אני

וביקשת לקחת לשמוע את הציוד בבית לכמה ימים וסירבו? ביקשת ציוד שרץ בתצוגה?
יבואן יכול להגיע אם הוא רוצה מבחינתי להביא ציוד (עדיף אולי), אבל אני את הבחינה שלי צריך לעשות עם עצמי ללא "יעוץ"

נכון. הם מנסים להביא ציוד שיהיה רב-מכר ללא דברים מסוכנים להתקע איתם
אזי כנראה הסברתי את עצמי לא מדוייק.
ברור שביקשתי ציוד מהמלאי, אני מפגר, אך לא סתום:) - ואגב לא סרבו אלה בקשו סכום על הגעה. אך מציע שנעזוב את זה, לא משנה.
רב מכר - זה בניופאן - בהיי אנד (לתפיסתי) אין רב מכר ואם יש יבואן של החברה X - אני מצפה שיהיה לפחות מוצר אחת, אחרת מה המשמעות? תפיסת זכויות? איך זה עוזר לי, לך, לכול מי שמתעניין במותג?

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אזי כנראה הסברתי את עצמי לא מדוייק.
ברור שביקשתי ציוד מהמלאי, אני מפגר, אך לא סתום:) - אך מציע שנעזוב את זה, לא משנה.
רב מכר - זה בניופאן - בהיי אנד (לתפיסתי) אין רב מכר ואם יש יבואן של החברה X - אני מצפה שיהיה לפחות מוצר אחת, אחרת מה המשמעות? תפיסת זכויות? איך זה עוזר לי, לך, לכול מי שמתעניין במותג?

בדרך כלל יש משהו, אבל איזה אינטגרייטד מהאמצע למשל,
למשל במקרה של פראסאונד, אתפלא אם יהיה בתצוגה זוג JC1+

יש לנו אופנה, ברגע שהאופנה עוברת, אודיופילים לא קונים, אז יבואן נשאר עם המותג ללא ציוד :-(

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
נו, כאן רק יבואן יכול לענות.
לא מכיר אותו, אך מאמין אם רוצה לקדם ויש פוטנציאל למכשיר - למה לא? אולי יש כבר...
גם אולי יפתח לתצוגה, מי שהוא ביקש?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
מיכאל, נכון הכול, רק אם דבר אחד לא יכול להסכים - טרם פגשתי יבואן (מלבד אחד) שמוכן שהיה מוכן לבוא ולהשקיע חצי יום בפועל ולהביא מכשיר של 50 קילו אם לא יוצר למספר שעות ולא לגבות איזה שכר טרחה - לה גם לתפיסתי (לא שאני מהמתלהביי לשלם כול פעם) ש״הגעת טכנאי״ חייבת להיות משולמת - פעם ראיתה טכנאי בתחום כול שהוא באה חינם?
שאלה היא עד כמה זה כואב - למשל ב300 - היתי מזמין אזנה בבית בכיף ובלי התלבטויות אך מעל 600 זה כבר לא נעים... תאר לעצמך שבאה או נדרך לך לבחון כמה מכשירים? זה יכאב (לי בטוח שכן).
היה כזה. קראו לו אייל פור ולצערי איננו איתנו עוד.
רק בשבוע שעבר מלאו חמש שנים לפטירתו.
המודל העסקי שלו היה מודל מנצח. הוא תרם רבות להתפתחות תחום האודיו בארץ בכמה צורות. התמחור האטרקטיבי שלו, הטריידים בשווי ריאלי, ייעוץ של שעות לכל אדם גם כאשר איננו רוכש ממנו. הרבה אנשים יכלו להתקדם בתחום דרכו . לאחר מותו היה קשה יותר לאודיופילים שרצו להתקדם. הוא גם החזיק במגוון רחב מאוד של מוצרים וידע כיצד להחדיר חברות לשוק הישראלי.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
המודל העסקי שלו היה מודל מנצח. הוא תרם רבות להתפתחות תחום האודיו בארץ בכמה צורות. התמחור האטרקטיבי שלו, הטריידים בשווי ריאלי, ייעוץ של שעות לכל אדם גם כאשר איננו רוכש ממנו. הרבה אנשים יכלו להתקדם בתחום דרכו . לאחר מותו היה קשה יותר לאודיופילים שרצו להתקדם. הוא גם החזיק במגוון רחב מאוד של מוצרים וידע כיצד להחדיר חברות לשוק הישראלי.
זה לא מודל עסקי אלא אופי.

את החלל שהוא השאיר אחריו, אף אחד לא הצליח למלא.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
לצערי לא הייתה לי הזדמנות להכיר את הבן אדם הנפלא ואולי היתי כבר במקום אחר היום...
חבל מאוד שאין מי שהוא שמרים כפפה...

נערך לאחרונה ב:

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
147
נקודות
43
אני רוצה לציין שרוני מאלרון הביא לי לבדיקה בבית מגבר אקופייז משולב מקופסא שרק נחתה מחו"ל. וזאת ללא שום התחיבות לרכישה
וזאת לאחר שניים שלושה טלפונים ששאלתי למה אין מכשיר תצוגה,
תוך 3 שבועות קראו לי לאסוף אותו, ולתקופה ארוכה מכיוון שנדרש בריק אין

נערך לאחרונה ב:

סטריאו-סאונד

עוסק בתחום
מעורבות
17
נקודות
3

יש לנו אופנה, ברגע שהאופנה עוברת, אודיופילים לא קונים, אז יבואן נשאר עם המותג ללא ציוד :-(

PARASOUND תצוגות ו HOME DOMO
מקשיב כאן לכולם ... ו-
1. +JC5 חדש יפתח לצורך HOME DEMO
2. P6 PRE. כבר קיים ל HOME DEMO
3. בדרך HINT6 יפתח לצורך HOME DEMO
4. בדרך INT200 לצורך HOME DEMO
5. בדרך +A23 לצורך HOME DEMO
5. שוקל להביא גם את ה +A52 , מתבלט, לא יודע כמה ביקוש יהיה למוצר ?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
PARASOUND תצוגות ו HOME DOMO
מקשיב כאן לכולם ... ו-
1. +JC5 חדש יפתח לצורך HOME DEMO
2. P6 PRE. כבר קיים ל HOME DEMO
3. בדרך HINT6 יפתח לצורך HOME DEMO
4. בדרך INT200 לצורך HOME DEMO
5. בדרך +A23 לצורך HOME DEMO
5. שוקל להביא גם את ה +A52 , מתבלט, לא יודע כמה ביקוש יהיה למוצר ?
ישר כוח
ב ה צ ל ח ה

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
אחד שמביא המון , המון "ברזלים", טרי טרי ...
20200707_202101.jpg

יש עוד יבואנים רבים וטובים: ערן, אמיר ארמה (שבפוסט של מערכות של יבואנים הגיע לאיזה 20 קומבינציות), שחורי, אור אודיו, גבי מסאונדקווסט (כל סוגי הכבלים, גם יקריייייים)... ועוד

תמונות מצורפות

• 20200707_202101.jpg
    20200707_202101.jpg
    KB 140.5 · צפיות: 135
נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור