האתר החדש - הערות (2021)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
תודה!! לא עם הכחול הסטנדרטי, אבל גם זה מצוין. תודה!

תודה! אכן הכל טופל, למעט אולי #3 -- אולי פשוט לא מצאתי איך עושים את זה.

ראיתי רק אייקון חדש "_<" של "Inline code", אבל נראה שזה לא עוזר לבעיה של טקסט אנגלי עם עברית באמצע, למשל:
English typed first,עברית שנייה,English third

בעוד שהתוצאה צריכה להיות:
English third,עברית שנייה,English typed first
באותו font ובאותו גודל כמו כל השאר

נראה לי שנדרש שה-HTML של השדה הספציפי יכיל "dir="ltr, בניגוד לכל השאר
פתאום ראיתי כפתור < עבור LTR, מנסה:

First שני Third

ניסיון שני:

If the entire difference between CDs and SACDs had been the resolution only, you may have been right. However, in reality, that's not the case.

In stereo-only, any improvement of SACDs over the corresponding CDs depends on the mastering of both. A well mastered CD can sound better then a less well mastered SACD, and when both are well mastered, the difference can be pretty small.

However, many CDs have been remastered before the corresponding SACDs, using less advanced technologies, so that many SACDs sound better just because their mastering is better.

וואלה! נראה עובד!! כל הכבוד @uri paz :כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד:

נערך לאחרונה ב:

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
הי,
אני לא כל-כך מבין אם זה רק אצלי או ככה זה כי לא ראיתי שזה עלה קודם, אבל האתר החדש בדסקטופ נראה כאילו נלקח מהמובייל והוגדל, ולא כאתר שמותאם לדסקטופ.
התמונות גדולות מדי, הטקסט גדול מדי, הסיידבאר נפתח כל הזמן באופן אוטומטי.
לא נראה לי שזה אמור להיות ככה... מצרף סקרינשוט

תמונות מצורפות

• new_dtown.png
    new_dtown.png
    KB 214.2 · צפיות: 54

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
משום מה, כשמוסיפים לינק, זה לא נראה כמו לינק סטנדרטי -- כחול עם קו תחתון (underline), והדרך היחידה להבחין בו היא כשעוברים מעליו עם ה-cursor, שאז הוא הופך לצהוב עם קו תחתון. זה תופס גם ללינקים הקבועים שבתחתית כל פוסט, דיווח, עריכה, מחיקה, ציטוט וכו', וגם מספר הפוסט בשרשור (משהו כמו "#20"), השיתוף ו-bookmark בחלק העליון משמאל.

נראה לי עדיף שלינק יראה כמו בכל מקום -- כחול עם קו תחתון.

בפוסטים שלי, כשאני מוסיף לינק, אני צובע אותו בכחול ומוסיף קו תחתון ידנית.
למשל לינק לתגובה הזו עצמה -- ברירת המחדל לעומת צבע כחול וקו תחתון ידניים. ("ברירת המחדל" כאן הוא לינק, שיש להעביר מעליו את ה-cursor כדי להבחין בזה).
זה כאמור כבר טופל, ותודה!

נשאר עוד מצב אחד שעדיין לא: בזמן עריכת טקסט, אחרי שהופכים משהו ללינק, לא מתווסף לו קו תחתון, אלא אולי שינוי קל ולא מספיק בולט בגוון. אחרי שמפרסמים את ההודעה הכל מסתדר. נראה לי שכדאי שאותו שינוי שמופיע לאחר הפירסום יתבצע מיידית גם בעת העריכה.

דבר נוסף שקצת חסר לי: יותר ניגוד בין טקסט מצוטט לבין טקסט חדש, שקיים בעת עריכת הטקסט (רקע אחר), אבל לאחר פירסומו, אין ניגוד (הכל עם רקע לבן). מציע ליצור קצת הבדל, לא משהו צועק, אבל משהו, אולי אפילו כמו מה שמופיע בעת העריכה. תודה!

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
הי,
אני לא כל-כך מבין אם זה רק אצלי או ככה זה כי לא ראיתי שזה עלה קודם, אבל האתר החדש בדסקטופ נראה כאילו נלקח מהמובייל והוגדל, ולא כאתר שמותאם לדסקטופ.
התמונות גדולות מדי, הטקסט גדול מדי, הסיידבאר נפתח כל הזמן באופן אוטומטי.
לא נראה לי שזה אמור להיות ככה... מצרף סקרינשוט
טוב, זה היה רק אצלי. לא יודע למה, אבל הייתי באתר הזה בזום של 200%. עכשיו נפתר.

גדי

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היי גדי, תודה על הפנייה, תוכל לשתות RSS מכאן

יש RSS מובנה בפורום של דיטאון בכתובת https://www.dtown.co.il/forum/forums/-/index.rss

אפשר גם להגיע אליו בלחיצה על אייקון RSS בפוטר של הפורום

אני משתמש ב-RSS המובנה של firefox. הוא דורש לינק ולא קובץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור