האתר החדש - הערות (2021)

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3
חברים, כאן אורי, השותף של נמר. נשמח לקבל ביקורות והערות על האתר החדש והשימושיות.

חלק מהאפשרויות בפורום ניתנות להגדרה, כך שכנראה לאט לאט נוכל לטפל בהכל.

נא להפריד בהתייחסות בין האתר לבין הפורום, אלה שתי מערכות שונות ואחנו צריכים להבין למה ספציפית אתם מתייחסים.

תודה

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
האמת שהאתר טוב
אבל אבל אני מבקש להחזיר את מונה ההודעות ,ומונה הלייקים ,זה מאוד
יעזור לי וגם לחלק מהמשתמשים ,
אשמח למענה
אייל

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
יצא יפה מאוד
בהצלחה

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
חברים, כאן אורי, השותף של נמר. נשמח לקבל ביקורות והערות על האתר החדש והשימושיות.

חלק מהאפשרויות בפורום ניתנות להגדרה, כך שכנראה לאט לאט נוכל לטפל בהכל.

נא להפריד בהתייחסות בין האתר לבין הפורום, אלה שתי מערכות שונות ואחנו צריכים להבין למה ספציפית אתם מתייחסים.

תודה

שלום אורי,
הנה מספר הערות (ראשוניות) שלי:
1. היית מאחד את הכפתור "התחבר" ביחד הרשם. במקום שמפנים הייתי שם "לוחות ".
2. חיפוש ! בתוך האתר, לדעתי חובה. האתר שומר "אוצר בלום", שימושי ,כזה שנאגר במשך 15 שנה.. לדעתי ייחודי.
3. הייתי שוקל את נושא "תואר חבר הפורום". מה זה משקיען ? אחד שמפרסם רק בלוחות ומקפיץ כל יומיים= הוא משקיען?
4. לפני ביקשו "לייק". אני חושב שזה מיותר, אבל אם כבר שיהיה גם לייק שלילי, דהיינו אצבע למטה.
5. הייתי שוקל ליישם בפועל את "חוקי האתר" במובן הזה שלא לאפשר נניח הקפצת מודעה בלוחות לפני שעבר שבוע.

דבר נוסף שרציתי לדעת- עד כמה הודעה "פרטית" היא אכן "פרטית".
דהיינו, האם אתה כמנהל יכול לראות אותה?

ודבר אחרון- האם לא כדאי לעשות את האתר "מונגש" לנכה. אנחנו אוטוטו ב- 2022.

לשיקולכם.

נערך לאחרונה ב:

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
שלום,

הנה כמה הערות:

-הייתי מחזיר את האפשרות ליראות את כל הודעות הפורומים ברשימה אחת ארוכה (היום יש אפשרות רק להודעות חדשות)
- אפשרות חיפוש באתר היא מאוד חשובה ומועילה

תודה

• Like
Reactions: omi

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3
האמת שהאתר טוב
אשמח למענה
אייל
היי אייל, טופל. תודה.

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3
שלום אורי,
הנה מספר הערות (ראשוניות) שלי:
1. היית מאחד את הכפתור "התחבר" ביחד הרשם. במקום שמפנים הייתי שם "לוחות ".
2. חיפוש ! בתוך האתר, לדעתי חובה. האתר שומר "אוצר בלום", שימושי ,כזה שנאגר במשך 15 שנה.. לדעתי ייחודי.
3. הייתי שוקל את נושא "תואר חבר הפורום". מה זה משקיען ? אחד שמפרסם רק בלוחות ומקפיץ כל יומיים= הוא משקיען?
4. לפני ביקשו "לייק". אני חושב שזה מיותר, אבל אם כבר שיהיה גם לייק שלילי, דהיינו אצבע למטה.
5. הייתי שוקל ליישם בפועל את "חוקי האתר" במובן הזה שלא לאפשר נניח הקפצת מודעה בלוחות לפני שעבר שבוע.

דבר נוסף שרציתי לדעת- עד כמה הודעה "פרטית" היא אכן "פרטית".
דהיינו, האם אתה כמנהל יכול לראות אותה?

ודבר אחרון- האם לא כדאי לעשות את האתר "מונגש" לנכה. אנחנו אוטוטו ב- 2022.

לשיקולכם.

1. נשקול את זה.
2. היי - הוספנו חזרה את חיפוש בתוך הפורום.
3. נבחן את נושא הטייטלים.
4. ביקשו לייק - הבקשה לא ברורה לי.
5. ננסה לאכוף ביתר שאת.
6. הודעה פרטית היא פרטית - לא ידוע לי על דרך לגיטימית לראות אותה. אבל... עצה שלי, תתייחס לכל מה שנכתב במדיה דיגיטלית כאל ציבורי.
7. האתר עצמו מונגש. אם אתה חווה בעיות ספציפיות אתה מוזמן לציין.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
262
נקודות
63
dark mode
בפורום

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3
dark mode
בפורום
זה בתוכנית, יבוצע בהמשך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
משום מה, כשמוסיפים לינק, זה לא נראה כמו לינק סטנדרטי -- כחול עם קו תחתון (underline), והדרך היחידה להבחין בו היא כשעוברים מעליו עם ה-cursor, שאז הוא הופך לצהוב עם קו תחתון. זה תופס גם ללינקים הקבועים שבתחתית כל פוסט, דיווח, עריכה, מחיקה, ציטוט וכו', וגם מספר הפוסט בשרשור (משהו כמו "#20"), השיתוף ו-bookmark בחלק העליון משמאל.

נראה לי עדיף שלינק יראה כמו בכל מקום -- כחול עם קו תחתון.

בפוסטים שלי, כשאני מוסיף לינק, אני צובע אותו בכחול ומוסיף קו תחתון ידנית.
למשל לינק לתגובה הזו עצמה -- ברירת המחדל לעומת צבע כחול וקו תחתון ידניים. ("ברירת המחדל" כאן הוא לינק, שיש להעביר מעליו את ה-cursor כדי להבחין בזה).

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
היי!

#1. אם אפשר בבקשה להחזיר את האפשרות של numbered list ושל unnumbered list = bullets. זה היה יכול להיות שימושי אפילו בפוסט הזה עצמו :)

#2. אם אפשר בבקשה להחזיר את האפשרות של increase/decrease indent. גם זה היה יכול להיות שימושי אפילו בפוסט הזה עצמו :)

#3. אופציה שלא הייתה בעבר, אבל נראית לי שימושית: הזנת טקסט left-to-right = LTR (אנגלית), שזה לא אותו דבר כמו יישור לשמאל.
כיום כל השדות הם right-to-left = RTL, שזה מצוין לרוב המוחלט של המצבים, אבל כשכותבים/מעתיקים טקסט באנגלית, לפעמים יש כל מיני היפוכי סדר קטנים ומעצבנים, ואם משלבים מילה בעברית באמצע, כל הטקסט מתברבר.

למשל, הטקסט "English text with a word in עברית in the middle" הוקלד או הועתק ברצף כ:
English text with a word in
עברית
in the middle

#4. כשמסמנים טקסט, הוא מושחר במידה כזו שקשה לקרוא את מה שכתוב שם. אם אפשר להשחיר פחות (או לעשות שקוף יותר)

נערך לאחרונה ב:

גדי

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אולי אני עתיק, אבל אני עדיין משתמש ב-RSS.
לאן הוא נעלם?

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3
האמת שהאתר טוב
אשמח למענה
אייל
אייל, המונה חזר. מקווה שלשביעות רצונך

• Like
Reactions: AK1

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3
משום מה, כשמוסיפים לינק, זה לא נראה כמו לינק סטנדרטי -- כחול עם קו תחתון (underline), והדרך היחידה להבחין בו היא כשעוברים מעליו עם ה-cursor, שאז הוא הופך לצהוב עם קו תחתון. זה תופס גם ללינקים הקבועים שבתחתית כל פוסט, דיווח, עריכה, מחיקה, ציטוט וכו', וגם מספר הפוסט בשרשור (משהו כמו "#20"), השיתוף ו-bookmark בחלק העליון משמאל.

למשל לינק לתגובה הזו עצמה -- ברירת המחדל לעומת צבע כחול וקו תחתון ידניים. ("ברירת המחדל" כאן הוא לינק, שיש להעביר מעליו את ה-cursor כדי להבחין בזה).
היי, טופל. תודה על הפנייה.

• Like

Uri Paz

מנהל
צוות האתר
מעורבות
17
נקודות
3
היי!

#1. אם אפשר בבקשה להחזיר את האפשרות של numbered list ושל unnumbered list = bullets. זה היה יכול להיות שימושי אפילו בפוסט הזה עצמו :)

#2. אם אפשר בבקשה להחזיר את האפשרות של increase/decrease indent. גם זה היה יכול להיות שימושי אפילו בפוסט הזה עצמו :)

#3. אופציה שלא הייתה בעבר, אבל נראית לי שימושית: הזנת טקסט left-to-right = LTR (אנגלית), שזה לא אותו דבר כמו יישור לשמאל.
כיום כל השדות הם right-to-left = RTL, שזה מצוין לרוב המוחלט של המצבים, אבל כשכותבים/מעתיקים טקסט באנגלית, לפעמים יש כל מיני היפוכי סדר קטנים ומעצבנים, ואם משלבים מילה בעברית באמצע, כל הטקסט מתברבר.

למשל, הטקסט "English text with a word in עברית in the middle" הוקלד או הועתק ברצף כ:
עברית
in the middle

#4. כשמסמנים טקסט, הוא מושחר במידה כזו שקשה לקרוא את מה שכתוב שם. אם אפשר להשחיר פחות (או לעשות שקוף יותר)
היי, להבנתי הכל טופל. תיהנה!

• Like

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113

היי, טופל. תודה על הפנייה.
תודה!! לא עם הכחול הסטנדרטי, אבל גם זה מצוין. תודה!
היי!

עברית
in the middle

היי, להבנתי הכל טופל. תיהנה!
תודה! אכן הכל טופל, למעט אולי #3 -- אולי פשוט לא מצאתי איך עושים את זה.

ראיתי רק אייקון חדש "_<" של "Inline code", אבל נראה שזה לא עוזר לבעיה של טקסט אנגלי עם עברית באמצע, למשל:
English typed first,עברית שנייה,English third

בעוד שהתוצאה צריכה להיות:
English third,עברית שנייה,English typed first
באותו font ובאותו גודל כמו כל השאר

נראה לי שנדרש שה-HTML של השדה הספציפי יכיל "dir="ltr, בניגוד לכל השאר

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
לא זוכר אם נכתב. אבל הניווט כעת לוקח יותר הקלקות מאשר קודם. "פוסטים חדשים" תמיד היה מרחק קליק אחד, והיתה גישה ישירה ללוחות מהדף הראשי.
רלוונטי גם לגירסת הסלולאר.
בסלולאר עדיין אין קפיצה לדף הבא בשרשור כאשר אני בתחתית הדף, רק בראשו.
תודה על ההשקעה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור