האם כדאי לי להוסיף מגבר כח סטריאופוני?

ציון 2010

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,

ברשותי:
רמקולים - FOCAL SOPRA 2
סאבוופר - JL AUDIO E-112
רסיבר - NAD T 778

שאלתי היא האם כדאי לי להוסיף לזה גם מגבר כח סטריאופוני?

נערך לאחרונה ב:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אחלה מערכת,
מה המקור שלך?
למה הרסיבר..? אינטגרייטד טוב יעשה לך שינוי מאוד מבורך לעניות דעתי..

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
רסיבר זה לחובבי קולנוע ביתי ושומעי ספוטיפי
אינטגרייטד מיועד לשחקני שש בש הרוצים גם מוזיקת רקע
מגבר כח וקדם מתאים לחובבי אודיו מתחילים
ומונובלוקים שייך כבר לליגת המיקצוענים

עכשיו ברצינות ;)

בגדול מגבר כח כנראה ישפר אני מנחש בעיקר תלת מימדיות, משקל ואולי גם דינמיות. השאלה איך אתה לא נגרר להחלפות ציוד ושדרוגים אינסופיים, כי נראה לי שפתחת דלת מסוכנת...

הייתי קודם בודק/דואג שהחדר שלך סביר אקוסטית, אין הדהודים בולטים, המרקולים ממוקמים במרחק סביר מקירות ולא צמודים וכו. על ידי משחק במיקום רמקולים ניתן לשדרג את המערכת בחינם.

לאחר שעברנו את השלב הזה אתה יכול לבדוק אצליך בבית שילובים ולהחליט. מכיוון שכתבת שיש סאב, הייתי בודק אולי nad m33 שיש לו דיראק ויכולות rc. אמור לצאת גם nad m66 בקרוב, עם איזה פואר נחמד ואתה מקבל גמישות שתאפשר לך לעצב את הסאונד לטעמך. עוד אופציה זה לקנות פואר של nad ולעבוד עם הדיראק דרך הרסיבר ככה שאפשר יהיה לעבור מצבים בקלות בין קולנוע בייתי לסטיראו

רק טוב שיהיה לנו

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
הרמקול הזה דורש כוח אז במקרה שלך חד משמעית כן, ובכלל, פאוורים זה ממכר.
תצליח.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
רסיבר זה לחובבי קולנוע ביתי ושומעי ספוטיפי
אינטגרייטד מיועד לשחקני שש בש הרוצים גם מוזיקת רקע
מגבר כח וקדם מתאים לחובבי אודיו מתחילים
ומונובלוקים שייך כבר לליגת המיקצוענים

עכשיו ברצינות ;)

בגדול מגבר כח כנראה ישפר אני מנחש בעיקר תלת מימדיות, משקל ואולי גם דינמיות. השאלה איך אתה לא נגרר להחלפות ציוד ושדרוגים אינסופיים, כי נראה לי שפתחת דלת מסוכנת...

הייתי קודם בודק/דואג שהחדר שלך סביר אקוסטית, אין הדהודים בולטים, המרקולים ממוקמים במרחק סביר מקירות ולא צמודים וכו. על ידי משחק במיקום רמקולים ניתן לשדרג את המערכת בחינם.

לאחר שעברנו את השלב הזה אתה יכול לבדוק אצליך בבית שילובים ולהחליט. מכיוון שכתבת שיש סאב, הייתי בודק אולי nad m33 שיש לו דיראק ויכולות rc. אמור לצאת גם nad m66 בקרוב, עם איזה פואר נחמד ואתה מקבל גמישות שתאפשר לך לעצב את הסאונד לטעמך. עוד אופציה זה לקנות פואר של nad ולעבוד עם הדיראק דרך הרסיבר ככה שאפשר יהיה לעבור מצבים בקלות בין קולנוע בייתי לסטיראו

רק טוב שיהיה לנו
המלצה מצוינת.

הקלאס D של NAD כמו הM23 אייגנטאקט, יכול להתמודד בקלות עם רמקולים שיורדים ל-2 אוהם בלי למצמץ.

מומלץ.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
רמקולים ממש טובים.
די בזבוז על מערכת קולנוע ביתי.
תוסיף הגברה רצינית והסאונד יעוף…
שיהיה הצלחה במסע :)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
רמקולים ממש טובים.
די בזבוז על מערכת קולנוע ביתי.
תוסיף הגברה רצינית והסאונד יעוף…
שיהיה הצלחה במסע :)
צודק 100%
יש ברמקול הזה המון פוטנציאל. שידוך הגברה מתאימה תוציא ממנו פנינים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור