האם זה אפשרי

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אלון. אלא שני הרמקולים שאני ממליץ לך עליהם.
ולמרות שאני לא יודע אם אתה רציני או לא, אם אתה עושה מאיתנו צחוק או לא אני משקיע בשבילך ונותן לך גם את המיקום המדוייק של החנות. גש לשם, שמע וחזור אלינו עם רשמייך.

הרמקול הראשון הוא NEXO VA15.
הרמקול השני הוא E.V DELTA MAX DM15

את הרמקול הראשון תוכל לשמוע ב-א.ב אלקטרוניקה בחולון ברחוב המלאכה באיזור התעשיה חולון.
את הרמקול השני תוכל לשמוע בדיזינגוף סנטר בקומת הקרקע בתל אביב, ניתן להיכנס גם מהרחוב עצמו.

מה השם של החנות שנמצאת בדיזינגוף סנטר ?...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כלי זמר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלון.

סע לשם יש להם הרבה סוגים בכל טווח מחיר.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
סידורי הגעה

אלון
משום היסודיות הניכרת בשאלותיך ,ומשום התשובות הלאקוניות שסופקו כאן-
אני חושש שהחברים ,על אף רצונם הטוב, הותירו אותך ,למעשה, עם מסת שאלות גדולה יותר מאליו שהיו באמתחתך בפתיחת השרשור.
אני מניח שתרצה לדעת בין היתר: איזה אוטובוס לקחת לחנות? , כמה עולה כרטיס אוטובוס?, באיזו תחנה יורדים ? כיצד חוצים כביש?(רמז : שמאלה , ימינה ושוב שמאלה), מה אופי האינטראקציה עם הבודק הבטחוני בשערי הדיזנגוף-סנטר ?, היכן ממוקמים השירותים הציבוריים במבנה ?,כיצד מזמינים מעלית? ,כיצד פונים למוכר בחנות? , מהי פרוצדורת הבדיקה וקבלת ההחלטות טרם קנייה? ,כיצד משלמים? , מי קובע את ערכו של הכסף ומאלו תמורות הדבר מושפע? , האם הקולות הם פנימיים ? , ומה קורה אם לפתע באופן לא מתוכנן אתה חפץ בפיצה ,דבר המציף מסה אדירה של שאלות רלוונטיות ומורכבות .וזה רק על קצה המזלג , כאמור.

ולכן , אני אומר: אתה כחבר בקהילה שלנו לא תישאר לבד -אנא שאל כל שאלה שמטרידה אותך .
זכור- פה, אתה לא לבד.

הידד

רם

נערך לאחרונה ב:

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נו?

יש חדש? , הסתדרת?

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כההאבל הקטעע הרמקלים איזה יתאימו עדיין בודק

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כהה???? מה זה?

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אז זהו רמקולים למועדון קניתי זהו השגתי את מבוקשי אבל עכשיו אני מחפש רמקולים לבית
מצאתי מגבר NAD דגם C 372

ורמקולים Cerwin Vega E712

מה אתם אומרים על הערכה הזאת ?..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מזל טוב אלון. איזה מערכת קנית למועדון? איפה המועדון?

לגבי המערכת לבית - תקנה.

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מזל טוב אלון. איזה מערכת קנית למועדון? איפה המועדון?

לגבי המערכת לבית - תקנה.

לגבי הרמקולים למועדון קניתי רמקולים בעיקר עם באס וקצת אפקטים ולא מעבר לזה אם אני לא טועה בתל אביב זה לא מועדון שלי פשוטט מכרתי להם תרמקולים

ולגבי לבית אני מפחד משני דברים שההספק של הרמקולים יהיו יחסית חזקים מהמגבר אני לא יודע אם הוא יחזיק מעמד
והדבר השני שבנוגע לרמקולים אני מפחד שיזייפו בוליום גבוה ובשירים שקטים וסרטים יאני בסרטים שלא יזייף וגם לא ברוק קלאסי

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה יכול להציע לי רמקולים הרבה יותר טובים מאלה עם מחיר בסביבות ה4 וחצי עד 5וחצי אלף אבל עם אותו כח ונצילות

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אלון
משום היסודיות הניכרת בשאלותיך ,ומשום התשובות הלאקוניות שסופקו כאן-
אני חושש שהחברים ,על אף רצונם הטוב, הותירו אותך ,למעשה, עם מסת שאלות גדולה יותר מאליו שהיו באמתחתך בפתיחת השרשור.
אני מניח שתרצה לדעת בין היתר: איזה אוטובוס לקחת לחנות? , כמה עולה כרטיס אוטובוס?, באיזו תחנה יורדים ? כיצד חוצים כביש?(רמז : שמאלה , ימינה ושוב שמאלה), מה אופי האינטראקציה עם הבודק הבטחוני בשערי הדיזנגוף-סנטר ?, היכן ממוקמים השירותים הציבוריים במבנה ?,כיצד מזמינים מעלית? ,כיצד פונים למוכר בחנות? , מהי פרוצדורת הבדיקה וקבלת ההחלטות טרם קנייה? ,כיצד משלמים? , מי קובע את ערכו של הכסף ומאלו תמורות הדבר מושפע? , האם הקולות הם פנימיים ? , ומה קורה אם לפתע באופן לא מתוכנן אתה חפץ בפיצה ,דבר המציף מסה אדירה של שאלות רלוונטיות ומורכבות .וזה רק על קצה המזלג , כאמור.

ולכן , אני אומר: אתה כחבר בקהילה שלנו לא תישאר לבד -אנא שאל כל שאלה שמטרידה אותך .
זכור- פה, אתה לא לבד.

הידד

רם

נותן לי הרגשה טובה לראות איזו עזרה אפשר לקבל כאן, ממש בית חם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם אתה יכול להציע לי רמקולים הרבה יותר טובים מאלה עם מחיר בסביבות ה4 וחצי עד 5וחצי אלף אבל עם אותו כח ונצילות

לדרישות שלך אלה הרמקולים שמתאימים בדיוק בשבילך. תתחדש.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
אלון,
למה שאתה מחפש....הסירוון ווגה תפור עליך.חזק ונציל עם באס פאנצי.

בקשה קטנה,
אל תמהר בכתיבתך.... נסה לכתוב טיפה יותר ברור עם סימני ניקוד.
נבין יותר נעזור יותר.

אגב,יש מבחן באתר זה למה שאתה מחפש...

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ולגבי לבית אני מפחד משני דברים שההספק של הרמקולים יהיו יחסית חזקים מהמגבר אני לא יודע אם הוא יחזיק מעמד
והדבר השני שבנוגע לרמקולים אני מפחד שיזייפו בוליום גבוה ובשירים שקטים וסרטים יאני בסרטים שלא יזייף וגם לא ברוק קלאסי

וגם הבאס של הרמקולים לפי מה שידוע לי נמרח ולא מדוייק האם יש רמקולים מאותו חברה בעלת באסים יותר מדוייקים ולא נמרח כזה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אלון . אתה אינך בקי בחומר. אתה מדבר על דברים שאין לך מושג קלוש בהם וכאשר אנשים מנוסים פה ממליצים לך אתה מתחיל במילה יפה "לבלבל להם את השכל".

או שתלמד את החומר (קרי ללמוד מה כל דבר באמת אומר איך כמה ולמה ולך תשמע עשרות רמקולים) או שתקבל את ההמלצות ולא תתווכח עליהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור