האם זה אפשרי

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם זה אפשרי לחבר שני מגברים מחברות שונות ומתחים שונים ולהפעילם כגוש אחד

אני יתן דוגמא שתבינו : למשל יש לי שני רמקולים של פולק אודיו שכל רמקול לוקח 200 וואט מחובר למגבר של ימהה שכל יציאה של רמקול לוקח250 וואט ומחובר אליו מגבר של סוני שכל יציאה של רמקול זה 70 וואט ומחוברים אליו רמקולים של סלירון ווגה
ויאני הכל עובד כגוש אחד

האם זה אפשרי ?...

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
האם זה אפשרי לחבר שני מגברים מחברות שונות ומתחים שונים ולהפעילם כגוש אחד

אני יתן דוגמא שתבינו : למשל יש לי שני רמקולים של פולק אודיו שכל רמקול לוקח 200 וואט מחובר למגבר של ימהה שכל יציאה של רמקול לוקח250 וואט ומחובר אליו מגבר של סוני שכל יציאה של רמקול זה 70 וואט ומחוברים אליו רמקולים של סלירון ווגה
ויאני הכל עובד כגוש אחד

האם זה אפשרי ?...

אני לא הבנתי מהסלט הזה ממה הוא מורכב ואיך.
נסה לשחזר שנית לילד בכיתה א'.
יאני=יעני.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מתקפה ?

הייתכן שאנו עדים לאחרונה למתקפת אודיופילים מזן חדש?
הייתכן שהאודיופיל המוכר לנו במתכונת המקובלת עבר מוטציה חריפה?

הידד

רם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלון.

בוא נעזוב רגע את העיניין של לחבר 4 רמקולים שונים לשני מגברים ולאחד בניהם, זה לא בעיה לעשות את זה.

תגיד תכלס, מה אתה רוצה מהמערכת? האם אתה מחפש נטו עוד כח? האם אתה מחפש ווליום? בסים שישנו לך ת'תיק הרפואי?

אם כן יש לי פיתרון הולם בשבילך שכבר הוצע לך. קח את הפולק אודיו ואת הסרווין ווגה ותמכור אותם, גש לסריוס אלקטרוניקה ותקנה סרווין ווגה 15 אינטש כפול 2 וסגור עיניין. לא צריך דוקטורט ולא חיבורים מקבילים של 4 רמקולים ושני מגברים. פשוט לרכוש אותם לחבר למגבר ולפוצץ בווליום.

אם אתה רוצה ללכת יותר רחוק אני מוכר שני עליונים של טורבו סאונד מדגם פלאד, בוא קח אותם במחיר טוב . עד 3000 איש במקום פתוח אתה מסודר בהחלט. באם תחשוק להרעיש ל-5000 איש תוסיף את יחידת הבס שלה {4 פעמים 21 אינטש} ואתה יותר ממסודר.

בהצלחה!

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אלון.

בוא נעזוב רגע את העיניין של לחבר 4 רמקולים שונים לשני מגברים ולאחד בניהם, זה לא בעיה לעשות את זה.

תגיד תכלס, מה אתה רוצה מהמערכת? האם אתה מחפש נטו עוד כח? האם אתה מחפש ווליום? בסים שישנו לך ת'תיק הרפואי?

אם כן יש לי פיתרון הולם בשבילך שכבר הוצע לך. קח את הפולק אודיו ואת הסרווין ווגה ותמכור אותם, גש לסריוס אלקטרוניקה ותקנה סרווין ווגה 15 אינטש כפול 2 וסגור עיניין. לא צריך דוקטורט ולא חיבורים מקבילים של 4 רמקולים ושני מגברים. פשוט לרכוש אותם לחבר למגבר ולפוצץ בווליום.

אם אתה רוצה ללכת יותר רחוק אני מוכר שני עליונים של טורבו סאונד מדגם פלאד, בוא קח אותם במחיר טוב . עד 3000 איש במקום פתוח אתה מסודר בהחלט. באם תחשוק להרעיש ל-5000 איש תוסיף את יחידת הבס שלה {4 פעמים 21 אינטש} ואתה יותר ממסודר.

בהצלחה!

אני יגיד לכם את זה שוב אני מחפש רמקולים עם עוצמה אבל עם זאת שתהיה איכות טובה ממש בסאונד באסים חזקים ורועשים ממש שירגישו אבל עם זאת גם שיהיה מתאים לשירים שקטחם ורוק קלאסי וכאלה אבל עם זאת שיתאים גם למיקסוסים וכאלה ולפלטות

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
השאלה שלי חוץ מזב שהם עוצמתיים ובאסים חזקים האים הרמקוליים איכותיים מבחינת סאונד ואפקטים ?
וזה ממש איכותי או סתם חרבנה ?..

ובכל זאת תודה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ושכחת את התכונה "לפרק את הדירה ..."

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
זה אודיופיל על סטרואידים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלון.

תקשיב ידידי, קיבלת את ההצעות הכי טובות כאן, אני ממליץ באופן אישי על הסרווין ווגה 15 אינטש.

אין לך יותר מידי אופציות, המוסיקה השקטה שעליה אתה מדבר יכולה בהחלט להתאים לרמקול שהומלץ לך על ידי.
עכשיו תניע ת'אוטו ולך לשמוע אותו עם הרסיבר שלך ותתחדש.

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18

אני רוצה !!!
בדיוק בשבת יהיו לי כ3-5K איש בסלון ואני צריך קצת להרעיש
היום יש לי חרה רמקולים שמיועדים רק ל0.001K איש אז הם לא מתאימים
סוגרים עסקה ?

ירון

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אלון.

בהצלחה!

שומע בא לך לעשות לי מחיר טוב על ההצעה השניה של ה5000 אנשים

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אפשר עצות על חנויות או אתרי אינטרנט של חנויות שמוכרות רמקולים מוגברים וכו

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שאתה שואל שאלה שאל אותה פעם אחת בשירשור אחד.

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם לרמקולים מוגברים יש איכות כמו ל היי אנד .?????

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פשוט אני צריך רמקולים על רמה שיכולים לתפוס חלל שלם למועדון אבל שיהיו עם איכות ושני רמקולים ממש חזקים שיאפשרו חיבור למחשב

אלון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
?????????????????????????????????????????? יש מצב לעזרה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלון. אלא שני הרמקולים שאני ממליץ לך עליהם.
ולמרות שאני לא יודע אם אתה רציני או לא, אם אתה עושה מאיתנו צחוק או לא אני משקיע בשבילך ונותן לך גם את המיקום המדוייק של החנות. גש לשם, שמע וחזור אלינו עם רשמייך.

הרמקול הראשון הוא NEXO VA15.
הרמקול השני הוא E.V DELTA MAX DM15

את הרמקול הראשון תוכל לשמוע ב-א.ב אלקטרוניקה בחולון ברחוב המלאכה באיזור התעשיה חולון.
את הרמקול השני תוכל לשמוע בדיזינגוף סנטר בקומת הקרקע בתל אביב, ניתן להיכנס גם מהרחוב עצמו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור