האם אתה מרוצה ממערכת האודיו שלך?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה השורה התחתונה שהוא כתב ? מתערבב או שלא ?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אולי אצטט את המשפט האחרון הכתבה:
I think it's time time for me to do what makes me an audiophile: Listen to music.
On the hi-fi.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
If you want to listen - then listen, Dont Talk

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מן הסתם הוצאתי את זה מה- context לכן זה נשמע דבילי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני מניח שהכוונה היא שיש יותר מדי דיבורים בתחביב ופחות מדי עשייה של הדבר האמיתי: האזנה.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הנושא הוא מה זה אודיופיליה, מה יותר חשוב הציוד או מוסיקה וכו'...

כפי ששלמה נגע קודם.

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ובחזרה לנושא:
אני מרוצה מהמערכת שלי.
מערכת... מצחיק, אני קורא לזה מערכת, אתם תקראו לזה בדיחה של 2 שקלים. :D
JVC 5022, סאב 12" של westra מניופאן, וסט סראונד של אלפה טכנולוג'י.
המשותף לכל הרכיבים, שקניתי את כולם במחיר זנות בזמנו:
סאב ב 650 שקלים, סראונד (עם הסאב המקורי שאותו החלפתי באחר) ב 700 שקלים, והרסיבר
עלה לי לפני 4-5 שנים 1200 שקלים.
כן, אני לא אודיופיל בבית, אלא רק ברכב :confused:
אבל מה שכן, אני מרוצה עד הגג.
באס איכותי (לטעמי) ועמוק, הסאב יורד נמוך, ואילו הרמקולים בהחלט מודיעים לי כי לרסיבר
יש שידור לא רע של סאונד דיגיטלי. (בייחוד עם הדיוידי וה XBOX360)
טוב, זה אני. ;)

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
כל המיכשור הזה בא לגרום לנו להיות מבסוטים והעיקר שאתה כזה :)

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
הציוד שלי די חדש (כולה חודשיים) ועדיין לא הספקתי להיתרגל אליו ולרצות לשדרג אותו הלאה , נכון לעכשיו אני מרוצה , מה יהי הלאה ? לאשתי פתרונים

סילבר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בדרך כלל... מרוצה. עד שמישהו מעיר משהו...

יש לי שתי מערכות בשני חדרים בבית. שתיהן מבוססות על בניה עצמית. מאז שנדלקתי על צליל איכותי ומאז שלא היה לי מספיק כסף לקנות את מה שרציתי, 'נאלצתי' לחקות, לבנות ולהמציא את מרבית הרכיבים. הבניה הראשונה שלי היתה בגיל תשע בערך (סוף שנות ה-60 ותחילת ה-70), היה לי פטיפון מונו במזוודה ומאוד רציתי סטראו. החלפתי את הראש של הפטיפון ממונו לסטראו והעתקתי את המגבר השפופרתי כדי שיהיו לי שני מגברים. רמקולים בניתי מקופסאות נעליים. הייתי כ"כ מרוצה מהתוצאה ולא שיניתי כמעט כלום במשך זמן רב. אח"כ היתה תקופה של המון קיטים בגל של חנויות סטראו. הייתי מרכיב קיטים ובונה רמקולים לחברים. מאז ועד היום, אני ממשיך לבנות רמקולים, מגברים (שפופרתיים ולאחרונה 'דיגיטליים'), כבלים, מחברים (פעם בניתי אפילו מע' Cd עם מכניקה מעניינת) וציוד אולפני אחר. בדרך כלל אני מאוד מרוצה מהמערכות שלי. הן נשמעות יותר טוב מרוב הציודים שאני שומע בחנויות, תערוכות ובתים פרטיים שביקרתי בהם. מכרים רבים מסכימים עם טענתי זו ומוסיפים תשבחות גם משלהם (יכול להיות שחלקם אינם אובייקטיביים בגלל שהם מחזיקים בפריטים שונים שבניתי). עד שמישהו חדש מגיע לביקור עם חבר או מכר של מכר ומעיר משהו... אז אני מתחיל שוב לחפש אשמים ולתכנן שיפורים (ויש המון תיכנונים ושיפורים בקנה, [כולל פטיפון שונה מהמקובל]). אז לשאלה המקורית... כן, מרוצה, אבל לא אפסיק לרצות לשפר. וכן, המוסיקה היא הכי חשובה כאן אחרי (ולפני) הכל (והקול).

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סילבר

תמונות ? פירוט מה יש לך היום ?

שלמה

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
סילבר
נשמע מעניין מאוד , תומך השלמה , מה עם כמה תמונות להרגיע את הרעב ?

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
My system sounds incredibly good. I have no urgent impulses to change anything about 2 days already... It's first time in my life. Unbeleivable.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני מאוד מרוצה מהמערכת ביחס למצבי הכלכלי בחיים.
לעומת זאת אני ממש לא מרוצה מהאקוסטיה של החדר.

elik2604

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תומר איזה רמקולים שידכתה למגבר הקרל שלך ? ובאיזה פרה השתמשתה .

ונכון להיום מה ההיתה משדך לקרל מניסיונך.

logan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מאוד מרוצה - ולא שואף לכלום (בתחום האודיו)

את השדרוג האחרון (פרה של אודיו ריסרצ', קומפקט של מרידיאן והפיכת ההגברה לבי אמפליפיקציה) ביצעתי לפני תשעה חודשים. את השדרוג שלפניו שאיפשר את הבי (מגבר הספק רב ערוצי של Nad שמניע בסטריאו את יחידות הבאס ברמקולים הקדמיים) ביצעתי לפני שנה וקצת.

הרמקולים (מרטין לוגאן אסנט) נרכש לפני חמש שנים ומגבר ההספק - מנורות של אודיו ריסרצ' נקנה לפני שש. אני מאמין בשידרוג איטי ומחושב ולוקח לי הרבה מאוד זמן - טווחים של שנים למצות את כל חוויית השמע של המערכת בהרכבה באותו שלב.

וכמובן - כל חלק במערכת נקנה לאחר האזנה יסודית של שבוע לפחות בבית. לפעמים ההאזנה מקדימה את הקנייה בשנה, שנתיים או אפילו שלוש. כך קרה לדוגמא עם המגברים - אני מאמין שאם אתה מתגעגע לצליל ששמעת בבית, מבלי שרכשת את המוצר במכה ראשונה, סימן שזה הצליל שאותו אתה מחפש.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לוגן.

יכול להיות שזה באמת הצליל שהוא מחפש או שיכול להיות שהוא פשוט מתגעגע למגע המנורות עד ששוב יבין כי עדיף לו טרנזיסטור.

אני לדוגמא לא הייתי מתנגד לרכוש רמקול אלקטרוסטטי מפני שישנם פרמטרים בהם הוא מדהים, כיוון שאני יודע שלא אוכל לחיות איתו בכל סיגנונות המוסיקה שאני אוהב עדיף לפעמים להיתענג על רמקול כזה אצל חבר קרוב לזמן מה רק בשביל להרגיש שוב את הצליל המיוחד שלהם, אך לאחר מכן אני מבין כי לא אוכל לחיות איתו בכל סיגנונות המוסיקה שלי.

וכן ... אני כבר מתגעגע לצליל האלקטרוסטטי.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תומר איזה רמקולים שידכתה למגבר הקרל שלך ? ובאיזה פרה השתמשתה .
ונכון להיום מה ההיתה משדך לקרל מניסיונך.

את הקרל FPB 400Cx, מכרתי לפני כשנה. הוא הפעיל דיינאודיו אווידנס טמפטיישן.
קדם המגבר היה טטה ג'נרישן 8. איזה דגם של קרל יש לך?

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
Look at profile...But there were some changes after my message:d

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור