האיש ששינה את הפורום השנה !דן נגר !!!!!!!!!!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לדעתי האיש שרענן לנו את הפורום בידיעותיו ובסיגנונו הוא דן נגר , נכון שהוא גם קצת יבואן ,אבל כותב כמו אודיופיל ,ולטעמי חף ממניעים מסחריים ,הוא בכלל לא בליגה שלנו בעניני טיפול בחדר ובמדידות ותורם את ידיעותיו בנדיבות חינם אין כסף שהוא דבר שאינו מקובל במחוזותינו , אני לומד ממנו כל הזמן למרות שיש לי הרבה יותר שנים (גם מלמד קצת) ,
אבל לדעתי בעקבות הצטרפותו משום מקום ,הפורום עלה לרמה אחרת ,יש לו נטיה קשה לעבוד בחינם ,כך קרה אצל 3 חברים שלי וגם הלווה לי רמקול למשך חודשים חינם , אני קצת צרחתי עליו על העניין ,אבל מדובר באדם שכולו טוב ,שתיקן החדרים חינם לכמה מבכירי החובבים פה כמו דורון סבג ,עמיר קסנר ועוד רבים ונחשבים כולל אותי שפשוט בעברית קלה לא יודעים כלום בתחום , אז זהו , שאם אני אשמע עוד פעם עבודה חינמית הוא יקבל ממני מכות , גם ככה המחירים שלו צנועים יחסית לשיפור העצום שהוא מביא איתו ,ממש שווה .
לחברה הצנועה שלהם שעוסקת שנים בחדרי קולנוע ואולמות קוראים "סינמארט" ורק לאחרונה מכיוון שחובב סטריאו כמונו נכנס לתחום של דו ערוצי חצי בהתנדבות (תזהר ממני מההתנדבות הזו !!!)

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
בהחלט מסכים עם כל מילה, דן הוא יבואן מזן אחר במחוזותנו, בחור שאוהב לעזור ואדם נפלא שפשוט אוהב את התחום.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אלדר, מבלי לגרוע מהקומפלימנטים המגיעים בצדק לדן, אני חושב שיש פה בפורום תהליך קצת יותר ארוך ועמוק של מטוטלת שזזה מהכיוון הרגשי לכיוון הטכני (בכוונה לא כתבתי טכנוקרטי).
יותר מדע, מדידות והבנה של השפעת האקוסטיקה על הסאונד וקצת פחות אויר בין הכלים ועוד כל מיני לחשים.
היו כמה וכמה שמשכו לכיוון הזה, עוד מימי רוברט אללה ירחמו אי שם במילניום הקודם, אבל אין ספק שמי ששבר את ההגה של הפורום הכי חזק לכיוון הזה בשנתיים האחרונות הוא רן מויאל ואת זה הוא עשה בכשרון ובשכל מתוך נקודת מוצא בסיסית של היותו אודיופיל.

אני דרך אגב, מת על שמן נחשים, ולכן מבחינתי יש איזו נקודת איזון תחביבית (אולי לא נכונה מדעית) של משהו באמצע.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
ההגה של הפורום השנה זז גם לכיוון האלים והפוגע

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
באף פורום בעולם לא התייחסו אליי כמו כאן רק כי אני חושב אחרת מרוב החברים כאן
בASR אפילו על השאלה הכי דבילית בעולם כולם עונים לך בכבוד מבלי להתנשא או לזלזל

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
שמע, אין חדש תחת השמש.
אני בפורומים של אודיו משנות ה90 ותמיד אבל תמיד היו מריבות ואש ולהבות עד השמיים עם פגיעות אישיות ולכלוכים.
זה באמת תופעה שלא מובנת לי למה העיסוק באודיו מוציא כאלה אמוציות, אבל חדש זה ממש לא.
אולי ההסבר היחידי שעולה בדעתי לתופעה הזאת היא שאנשים חיים בדיסוננס מתמיד לגבי ההוצאות האדירות הכרוכות בתחביב ולכן הם נוטים להתלהם על מנת להצדיק את הפוזיציה שלהם.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
שמע, אין חדש תחת השמש.
אני בפורומים של אודיו משנות ה90 ותמיד אבל תמיד היו מריבות ואש ולהבות עד השמיים עם פגיעות אישיות ולכלוכים.
זה באמת תופעה שלא מובנת לי למה העיסוק באודיו מוציא כאלה אמוציות, אבל חדש זה ממש לא.
אולי ההסבר היחידי שעולה בדעתי לתופעה הזאת היא שאנשים חיים בדיסוננס מתמיד לגבי ההוצאות האדירות הכרוכות בתחביב ולכן הם נוטים להתלהם על מנת להצדיק את הפוזיציה שלהם.
תקפוץ לפורום של ASR ותבין שזה לא אוניברסלי אלא פרובינציאלי... שם אנשים סופר נחמדים ואדיבים אפילו כלפי דביל כמוני
למעשה ברוב הפורומים בעולם אודיופילים היו בין האנשים הכי נחמדים שנתקלתי בהם

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
שמע, אין חדש תחת השמש.
יש כאן רוב גדול דומם שאינו כותב אבל קורא ובנוסף חלק גדול מהכותבים שדבריהם נכתבים בצורה יפה ומשתפת. חבל שחלק קטן מהכותבים אחראים לפגיעה הזאת. אינני חושב שמנהלי הפורום צריכים להתערב ולהשתיק. מרביתינו אנשים מבוגרים מספיק בשביל לשלוט על עצמינו.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
יש כאן רוב גדול דומם שאינו כותב אבל קורא ובנוסף חלק גדול מהכותבים שדבריהם נכתבים בצורה יפה ומשתפת. חבל שחלק קטן מהכותבים אחראים לפגיעה הזאת. אינני חושב שמנהלי הפורום צריכים להתערב ולהשתיק. מרביתינו אנשים מבוגרים מספיק בשביל לשלוט על עצמינו.
סליחה שאני אומר לך אבל אתה קצת נאיבי.
פה ושם יש אקשן בפורום, ויכוחים ואפילו עקיצות אישיות.
הרוב הדומם כפי שאתה מכנה אותו, קורא את זה ונהנה. זה מפלט נחמד מחום יולי אוגוסט, האשה-ילדים- בוס.
זה טוב להמריץ קצת את הדם בפורום, טוב לבעלים של הפורום, טוב לטראפיק טוב לפרסומות ובסופו של דבר טוב לכולם.
כבר אמרו רבותינו: קנאת סופרים תרבה חכמה.
אחרת, היינו מתייבשים שנים על גבי שנים עם אותם דיוני כבלים עבשים ומשעממים.
כמובן - וזה קו אדום רציני, אסור לגלוש ולהשתמש באלימות מילולית מכל סוג שהוא או בפוגענות פרועה אישית כלפי אף אחד. על זה אין כמובן מחלוקת.
בפעמים הנדירות שזה קרה, היתה התערבות ו״היד הנעלמת״ סידרה את הדברים וחיזל״שה.
לא חושב שיש התדרדרות בהיבט הזה.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
תקפוץ לפורום של ASR ותבין שזה לא אוניברסלי אלא פרובינציאלי... שם אנשים סופר נחמדים ואדיבים אפילו כלפי דביל כמוני
שם המצב הפוך
תכתוב שם שהחלפת ראוטר ונפתחה לך הבמה ותראה מה יקרה

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
Audiogod

הדברים שלך שמבוססים רק מקריאה ומדידות של האיראני באופן טבעי יגרמו פה לתסיסה.

להגיד שמוצר אחד נהדר והשני גרוע רק על סמך מדידות זה קצת מצחיק.

הכי קל לשבת מול מסך ומקלדת ולהעשיר את הידע..

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אליבא דה גוד אין שום בקבוק יין ששווה יותר מארבעים שקל כי פרט למדידת אחוז האלכוהול, אחוז הסוכר ואחוז הטאנינים אי אפשר למדוד דברים כמו בוקה, עפיצות, ארומה, גוף, סיגליות, אדמתיות עור וכד'
מת ענף היין.

"היין נועד לעם העובד, הראוי לשתות ממנו, בעוד החשיש שייך למעמד החווה את תענוגותיו ביחידות: הוא נחלתם של בטלנים עלובים. היין מביא תועלת ומניב פירות. החשיש מסוכן וחסר תועלת."

שארל בודלר

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שטיות , אבל חולה על הכינוי שלך למרות שהייתי מחליף אותו לצד הגברי :D

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
למי אתה מתכוון ? הרי יש כאן חלק שגם אם הם לא "אנגלים " , תורמים לפורום אודיו הרבה יותר מאשר למתוח ביקורת ללא כיוון מוגדר !
בקשר לרוב הדומם , בוא תראה כמה "לייקים "יש מהם !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מוכרח לומר לך שאודיו באקסטרים וההודעות שקשורות לשם לא עוברות לעולם חלק , כי זה שונה ,כי זה לא בתלם בדיוק וזה מרתיח את דמם של
אלו שפחות התנסו ונראה להם כמו שויץ , קח למשל את רן מויאל ,אין לו בכלל קדם , נו מה זה עושה למי שחושב שקדם הוא לב המערכת , נלחם נגד העניינים הדיגיטלים הללו , ורק מי ששמע ויודע מעריך את זה כי זה נשמע נפלא ,סתם דוגמה קטנה ,בעיקר מאנשי הקו הטהור והקצר ונטול טכנולוגיה .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ומעניין שאף אחד לא אומר מילה על דן שעשה כאן מהפכה , הן מבחינת ההתיחסות והן מבחינה טכנולוגית ובעיקר אקוסטיקה והבנה של מה שומעים ואיך לסדר ,אם קיבלתי בנושא לייק מAK1 , זה לי מספיק :לב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אגב , רובכם יורקים שפע "מחמאות " על אודיוגוד בלי צנזורה , זה בסדר , נכון ? ואז מגיע תומר צין וטוען שאת מירב הרפש אני מביא , מצד שני לא חושב שיש פה הרבה אודיופילים , בוודאי שלא מורעלים כמו חלק כאן שמשתדלים תמיד לתרום מנסיונם , אז תעשו לי טובה ותחסכו לי את העניין באם אודיופיל שמנסה להעביר לשאר החברה התנסויות שונות צריך לקבל ביקורת "מאיש הלינקים ".,
וגם לא מחפש להיות מוערך יותר ,

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מצטרף לקומפלימנטים על דן.

את דן מכיר כמה שנים
אמנם רכשתי ממנו דברים "קטנים"

בזמנו מכשיר חיצוני של Dirac ddrc-88
וכאמור דאג שאקבל כל אינפורמציה ועזרה במייל, הודעות קוליות בווטסאפ והתכתבות.

אחכ מגבר 4 ערוצים חמוד של Stark sound שנתר לי בזמנו אחלה פתרון לערוצי הסראוונד בקולנוע
גם שם טרח, עזר וייעץ על אופן החיבור.

ולאחרונה סטרימר לקולנוע מצויין של Zappiti

אולי בהמשך
אקח גם סאב לקולנוע ואשלים החוויה.
דן נדבר על זה בקרוב.

אחלה גבר באמת.

נערך לאחרונה ב:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
גם פה נחמדים ושמחים תמיד לעזור, עד שאתה מתחיל להחליף זהויות וכותב דברים לא מבוססים.

אז תנוח לך. יש כאן לא מעט חברים שראו הכל מהכל, עם ציוד כבד שלא תשכנע אותם (גם אותי), שדאק ב-400 ש"ח עדיף מדאק בחמישים אלף ש"ח, רק בגלל המדידה.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
בASR אפילו על השאלה הכי דבילית בעולם כולם עונים לך בכבוד מבלי להתנשא או לזלזל

סלח לי אבל ב-asr זה הפורום היחיד שבו חטפתי הערות מתנשאות ועלבונות. אני התחלתי את חיי האודיופילים שם וכשהתחלתי להטיל ספק בדת של אמיר (משום שהתחלתי לנסות ולתהות) חטפתי מייד מהטאליבנים שלו ששורצים שם בפורום.

מאז הפסקתי ויותר לא חזרתי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור