דדפול – גיבור וסרט הזויים, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

...........omer

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
אם לא היית אוהב את הסרט בכלל עוד הייתי מבין כי זה כנראה לא הטעם שלך אבל נמאס לך שהוא פונה לצופים? זה חלק מהדמות גם בעולם הקומיקס ( לא שטרחת לבדוק כי הרי תפקידך הוא להיות מבקר קולנוע ולא להבין שום דבר מעבר). הרגיש לך מלא מדי ברפרנסים לסרטים וסדרות - שוב , זה חלק מהדמות...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Eliltz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
צודק עומר. תודה לך :)

ולמבקר, אתה פשוט גרוע.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לי נמאס מהז'אנר של גיבורי על. כמה אפשר לגחך. לכן מוותר מראש על הסרט.
תודה על הביקורת.

אפשר להיות ענייני. לכתוב "אתה פשוט גרוע" לא תורם הרבה.
ביקורת בונה תמיד עדיף מזריקת רפש. בכל זאת מישהו עמל גם אם זה לא לטעמך.

נערך לאחרונה ב:

BAW

מבקר קולנוע
מעורבות
1
נקודות
1
האמת שהסרט הוא לא רע בכלל, אבל הוא לא רק מיועד לאוהבי הדמות ורק לאלו שראו או קראו את כל הקומקסים הקשורים אליו! מה עם אלו שלא ראו!?! יש להם זכות לראות את הסרט? יש אפשרות להגיד שאולי לא אהבו את מה שראו? שלא לדבר על הסובלנות האישית של האנשים, הסרט מאפשר לצופים חדשים להכיר את הדמות ולמתלהבים נלהבים מדי ליהנות מהיצירה המוכרת להם.
תודה על זמנכם שקראתם את הביקורת, לפעמים חשוב לא להסכים עם כל מה שקוראים

...........omer

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
כמישהו שכותב ביקורת על סרט יש לך מינימום מחוייבות להבין על מה אתה כותב. האנשים שהולכים לסרט הזה וקוראים את הביקורת שלך לפני יכולים להחליט אם ללכת או לא לפי הכתיבה שלך. הגיע הזמן שתתחילו להבין שכשאתם כותבים ביקורת יש לכם מחוייבות למינימום בדיקה כי מבחינתי זה כמו שתלך לראות סרט בצרפתית ותכתוב בביקורת שלא הבנת כלום בגלל שאתה לא יודע צרפתית.
ואת המשפטים הפופוליסטיים האלה כמו ״האם יש לאנשים זכות לראות את הסרט״ אתה יכול לשמור לעצמך - עוד אין לי את האופציה למנוע מאנשים לראות את הסרט או לתקוף אותם על הדעה שלהם - יש לי את האופציה לעומת זאת לא להסכים עם ביקורת סרט שכתובה לדעתי בחוסר אחריות , חוסר הבנה ובעיקר בחוסר מקצועיות .

לפעמים חשוב להבין את הפורמט של האינטרנט... לא טוב לך , לך תכתוב ביומן שלך

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יש משהו בדברים שאתה כותב.

למען האמת לי נמאס מסרטי גיבורי על - אבל דווקא הסרט הזה זוכה לביקורות טובות בהרבה מקומות
ומהרבה אנשים. נראה לי שבכל זאת אתן לו צ'אנס.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מבחינתי זה כמו שתלך לראות סרט בצרפתית ותכתוב בביקורת שלא הבנת כלום בגלל שאתה לא יודע צרפתית.
למה בדיוק הדוגמה שנתת רלוונטית? הרי כותב הביקורת צפה בכל סרטי גיבורי העל לפני כן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור