בלש אמתי (True Detective) עונה 3

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: בלש אמתי (True Detective) עונה 3

zek

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
תודה על הסקירה המושקעת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תודה על הסיקור המעמיק, אבל האיטיות של העונה השלישית (ואיך אפשר להגדיר זאת ללא ספוילרים) לא מתחבר לי הסהפרק האחרון עם כל שאר הפרקים והחקירה הארוכה שבעצם לא מובילה לכלום - או במילים אחרות חסרה לי כאן סגירת מעגל (הסיפור שמסופר מרגיש לי לא מוביל לסוף).

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
262
נקודות
63
העונה השנייה הייתה כל כך גרוע שלגמרי איבדתי עיניין לבדוק את השלישית
אבל אני מניח שהיא דיי טובה

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תודה על הסיקור המעמיק, אבל האיטיות של העונה השלישית (ואיך אפשר להגדיר זאת ללא ספוילרים) לא מתחבר לי הסהפרק האחרון עם כל שאר הפרקים והחקירה הארוכה שבעצם לא מובילה לכלום - או במילים אחרות חסרה לי כאן סגירת מעגל (הסיפור שמסופר מרגיש לי לא מוביל לסוף).

כל הסיפור דיי מתגלה בפרק הסיום, לא ממש הבנתי למה אתה אומר שהחקירה לא הובילה לכלום.

[למרות שאני מאוד מנסה שלא, עדיין יש סוג של ספויילר בהודעה שלי - אז היזהרו]

יכול להיות שאתה מתכוון שלא התגלה משהו כמו בעונה הראשונה?
אכן ישנה בעייתיות בפרק הסיום, לאחר שבמשך כל העונה רומזים לדמיון לעונה הראשונה האפלה והמיסתורית, פתאום מקבלים סיום על גבול האופטימי מידי. זה אכן מרגיש מעט לא שייך לרוח הסדרה, כאילו רך מידי, אבל עדיין מאוד נהנתי מהעונה הזו ולדעתי היא לגמרי שווה צפייה.

[פה זה כבר ממש ספויילר]

למי שכן מחפש את האופל, אומנם הייז מצליח לקבל את ה-closure שלו, בגלל מחלתו, ברגע שהוא מגיע לבית של <אחסוך את השם> הוא שוכח למה בכלל הוא הגיע לשם בטוויסט דיי אכזרי של הגורל.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
העונה השנייה הייתה כל כך גרוע שלגמרי איבדתי עיניין לבדוק את השלישית
אבל אני מניח שהיא דיי טובה

מסכים איתך, העונה השנייה הייתה פשוט זוועה.
אבל כמו שכתבתי כל עונה הסיפור הוא נפרד והעונה השלישית בהחלט שווה צפייה לטעמי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אנטוו.
תודה על הביקורת המושקעת:בעד:
לטעמי העונה השנייה היתה מצוינת ואף טובה יותר מהראשונה..

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני מצאתי שהעונה השלישית היא החלשה ודווקא בשנייה היו איכויות של פילם נואר שמילאה צורך אסקפיטי עבור מי שצופה בסדרות מסוגה זו.
בעונה השלישית הדגש היה על שתי הדמויות הראשיות ועל ההתפתחות שחלה בהם באמצעות מעברים בין הווה לעבר מה שסירבל את העלילה שהתבררה כחסרת עמוד שידרה תסריטי, יצירת קצב איטי ומהורהר היא משימה לא פשוטה ואין הרבה במאים שמסוגלים לצלוח אותה, במקרה דנן יש כישלון לדעתי.
סייד נוט: בסדרה הגיבורים צרכני אלכוהול כבדים דבר ששמתי לב אליו בהרבה סדרות אמריקאיות מהזמן האחרון ולדעתי יש בזה ביקורת ברוכה על מגיפת האלכוהול של העולם המערבי.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תמיד מאוד מעניין לראות את ההבדלים בטעם. מדהים איך משהו גרוע בעיני אחד יהיה מדהים בעיני אחר וההפך.
אם נסתכל למשל ב-rotten tomatoes:
https://www.rottentomatoes.com/tv/true_detective

אז הציונים הם:
עונה 1 - 87
עונה 2 - 64
עונה 3 - 84

אז נראה שהרוב דיי חושב כמוני במקרה הזה.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
סייד נוט: בסדרה הגיבורים צרכני אלכוהול כבדים דבר ששמתי לב אליו בהרבה סדרות אמריקאיות מהזמן האחרון ולדעתי יש בזה ביקורת ברוכה על מגיפת האלכוהול של העולם המערבי.

עד כמה שזכור לי הקטע עם האלכוהול היה חזק גם בשתי העונות הקודמות.

זה בכלל נמצא כמעט בכל סדרת משטרה, למשל בסמוייה הבלשים מקנולטי ובאק שותים בלי הפסקה... ועוד אינספור דוגמאות. לדעתי זו תופעה שמתייחסים אליה כבר הרבה מאוד שנים בטלוויזיה. אם זו ביקורות, תמונת ראי או אפילו משהו שמעודד צריכה זו כבר שאלה אחרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור