אמת בפרסום ו-SINE SUTRA

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
תתחדש! סיין כבלים מעולים!

יש כבלים לא סלחניים ויש רמקולים לא סלחניים תלוי איזו איכות מחברים אליהם, זו התאמה ראשונה במעלה כדי לאפשר מימוש נכון לכבלי אודיו.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני היום עורך השוואה בבית בין הסוטרה לקנטון בשביל להחליט !
הכבלים מעולים לא פחות חשוב מהמכשיר שהם מזינים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
א
אני השוואתי את הקאסיו לקנטון, הקנטון הוא כבל נפלא שהייתי משדך למערכות ברמת ביניים עם נטייה לבהירות בגלל שהוא מוסיף גוון של מנורות לצליל, הקאסיו לעומתו יותר שקט כמו פילטר רק בלי המגרעות, מה שתורם להפרדה טובה יותר, במה רחבה יותר והוא גם ניטרלי לחלוטין. יופי של כבל.
אהלן זאב...למה הייתה קורא מע ברמת בניים.
ישנם פה הודעות על כבלים מעולים ויחד עם זאת הזכרתה "רמת בניים" לפי דברך אני מבין שאילו לא מתאימים למע נניח כמו של נמר,שניצל,איתי..וכמובן ישנם עוד חברה...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,613
נקודות
113
אהלן זאב...למה הייתה קורא מע ברמת בניים.
ישנם פה הודעות על כבלים מעולים ויחד עם זאת הזכרתה "רמת בניים" לפי דברך אני מבין שאילו לא מתאימים למע נניח כמו של נמר,שניצל,איתי..וכמובן ישנם עוד חברה...
אני דווקא לא מי יודע מה בבחירת כבלים ,אם כבר מישהו קפדן בזה זה אתה , ואם כבר מדברים על מערכות ממש טובות , זה לאו דווקא הגדולות הללו שצינת , מה חסר לך ,למשה נורדיה , דורון בכלל פצצה ועוד באמת הרבה כמו שצינת.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
327
נקודות
83
אין לא מתאימים. יש מצב שכבל פשוט
יישב מצויין על המערכת ויש כבל מעולה שלא יישב טוב.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
אני דווקא לא מי יודע מה בבחירת כבלים ,אם כבר מישהו קפדן בזה זה אתה , ואם כבר מדברים על מערכות ממש טובות , זה לאו דווקא הגדולות הללו שצינת , מה חסר לך ,למשה נורדיה , דורון בכלל פצצה ועוד באמת הרבה כמו שצינת.
האמת שלא חסר כלום ב"ה... והיה לי קשה באותו רגע לזכור גם את החברה שמניתה.לכן רשמתי "ישנם ..."
אני פשוט חושב כמו שמוישה רשם.
כבל חשמל הרי עושה עבודה כל שהיא. השאלה היא אם זה יושב בדיוק כמו שאתה רוצה.
לא חושב שהמחיר הוא פקטור לתוצאה במיוחד עם כבלי חשמל.
אני יכול להעיד על עצמי שיש לי כבלים לא יקרים של פיורוטק שבישבילי עושים אחלה עבודה.
עכשיו לגבי המע שלך ושל נמר אילו שתי מערכות שונות לגמרי אבל זה כמו אריק קלפטון וג'ימי הנדריקס.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
אין לא מתאימים. יש מצב שכבל פשוט
יישב מצויין על המערכת ויש כבל מעולה שלא יישב טוב.

זה לא במקרה כבל מעולה מגלה חולשות במערכת לכן זה בלבל אותך.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
זה לא במקרה כבל מעולה מגלה חולשות במערכת לכן זה בלבל אותך.
אבל זה לא משנה את העובדה שהוא לא מתאים.
לעומת זאת אפשר לומר שכבל פשוט יוריד מרמת המע. זה צריך ל"שבת טוב".
כבל יחסית יקר של סיינרג'סטיק לא ישב לי טוב על הפט.לעומת כבל פשוט של סטלס.הסיינרג'סטיק יושב אצלי על הסידי מצויין.שני מונובלוקים ופרה עם פיורוטק...יעברו בירושה לילדים.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
כבל יחסית יקר של סיינרג'סטיק לא ישב לי טוב על הפט.לעומת כבל פשוט של סטלס.הסיינרג'סטיק יושב אצלי על הסידי מצויין.שני מונובלוקים ופרה עם פיורוטק...יעברו בירושה לילדים.

כולם מכרו או עדיין מוכרים לא במקרה, אני מכיר ארבעה, ומוישה הוא חמישי, תמיד יש
trade off כשבוחרים אישה מפסידים כל האחרות. חחחח

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
יוסי זה תאוריה של שנות ה 50.

היגענו לזמנים טובים, שהביצה מתווכחת עם התרנגולת.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
327
נקודות
83
מאיפה המסקנה שמכרתי?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
327
נקודות
83
אז לפי התאוריה של מר לוקובסקי בכיר האודיופילים, הכבל של סנרגיסטיק חשף לך חולשה במערכת?!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
אשרי האיש שאמר "זו אישתי ולא אחרת"
והיא תמיד מחזירה לו אהבה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
אז לפי התאוריה של מר לוקובסקי בכיר האודיופילים, הכבל של סנרגיסטיק חשף לך חולשה במערכת?!

משה אתה חושב שאין לך מה להפסיד, אולי תרד מהסולם, תצניע דרכך, יש לך עוד לאכול אוניית תפוחי אדמה כדי להתחיל להיות יהיר.

נערך לאחרונה ב:

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
327
נקודות
83
משה אתה חושב שאין לך מה להפסיד, אולי תרד מהשולם, תצניע דרכך, יש לך עוד לאכול אונית תפוחי אדמה כדי להתחיל להיות יהיר.
מה קשור להפסיד. דרך אגב כותבים "סולם".מצחיק שאתה מרשה לעצמך לרדת על כולם ועוד מדגיש את זה בגיחוך ואחר כך רץ לבכות שיורדים עליך.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
מה קשור להפסיד. דרך אגב כותבים "סולם".מצחיק שאתה מרשה לעצמך לרדת על כולם ועוד מדגיש את זה בגיחוך ואחר כך רץ לבכות שיורדים עליך.

אני שתקתי עד עתה ולא הגבתי לשטויות שלך עד היום, מעתה יהיה לך מה להפסיד, לא היו בינינו ניצוצות עד עתה, אך הגאווה חזקה ממך, אתה לא מכבד אנשים וגרוע מכך שאין לך חרטה, לכן אתה גם לא זכאי לחמלה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
http://www.nbscables.com/products/cables.html.
NBS חברת כבלים ממליצה על כבלים של החברה בעלות התלויה במחיר המערכת, הרעיון מוליך לתובנה שלא כידאי לערבב כבלים מחברות שונות, הטבלה יכולה לשמש כקו מנחה להתאים מחיר הכבילה כתלות במכיר המערכת, אולי העיקרון הזה יצמצם את הוויכוח מתמשך.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
http://www.nbscables.com/products/cables.html.
NBS חברת כבלים ממליצה על כבלים של החברה בעלות התלויה במחיר המערכת.

לחברה הזו יש לה "גישה חברתית" לקהיליית האודיופילים.....המייסדים והבעלים בטח מיוצאי "מחאת הקוטג' "(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור