אכן אכזבה קשה כמו שהבטיחו לי כאן

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
אם יש לך, תנסה כבל רמקול אחר. לא משנה הרמה שלו ואפילו לערוץ אחד רק לבדיקה

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
נשמע מוזר. לא היתה לך איזו תקלה בדרך, איזה קצר או משהו שיכול לשרוף מגבר או טוויטרים?
בהקלטה ששמת זה עם טרבל ב +10?

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
אם יש לך, תנסה כבל רמקול אחר. לא משנה הרמה שלו ואפילו לערוץ אחד רק לבדיקה

אני צריך להשיג אין לי עוד כבלים בנמצא.
אנסה לעשות את זה. אגב,זה תקין שהכנסתי את הכבל כמו בתמונה ,כלומר דרך למעלה במקום מלמטה?

נשמע מוזר. לא היתה לך איזו תקלה בדרך, איזה קצר או משהו שיכול לשרוף מגבר או טוויטרים?
בהקלטה ששמת זה עם טרבל ב +10?

בערך כמה שעות אחרי שהבאתי את הרסיבר חיברתי אותו לרמקולים,הגדרתי הגדרות ראשוניות..והפעלתי על נמוך..ככה שלא נראה לי שמשהו נשרף..
לגבי ההקלטה,זה היה לדעתי עם טרבל,רק לא זוכר כמה בדיוק. הקטע הוא שמאז שמעתי עוד שירים ודווקא שומעים את הזמר/ת באופן סביר אבל ..זה נשמע כאילו הבס משתלט על הקול הטבעי.. כאילו אין זריקה של הקול החוצה (זה לדעתי הגדרה מדויקת יותר) ואז אני נצרך להעלות את הטרבל לקבל אפקט נקי יותר בכדי לשמוע את הזמר צלול, ובכלל התהייה שלי היא,האם הרמקולים האלה אמורים להשמע לא נקי ? כלומר ,אני מאזין לזה ואני פשוט לא נהנה,אין לי חשק להפעיל את המערכת ..צריך באמת להשקיע ברמקולים סכום גדול מאוד בכדי באמת להנות? ..הרמקולים האלה הם חלק מסרייה שלמה של קולנוע ביתי..קצת מוזר שהם נשמעים ככה.. עדין מנסה להבין אם זה בעיה בחיבורים או שבאמת זה המצב שלהם ..

*אני שומע עכשיו גרסה אחת של שיר שנשמע גרוע
ואז הולך לגרסא אחרת של אותו שיר ומקווה לשמוע יותר איכותי,נשמע יותר טוב (!) אבל באמצע השיר כל 4 6 שניות פתאום הבס מקבל ״הלם״ ומתחיל להוציא עוצמה בלי שום קשר לשיר עצמו ....מוזר מאוד..

נערך לאחרונה ב:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אם זה מחובר כמו שצריך והכל תקין - המגבר וגם הרמקולים, כנראה פספסת בבחירה. רמקולים זה עניין של טעם. או שאוהבים או שלא.

לפי מה שאתה כותב, לדעתי תבדוק את הרמקולים הגרמניים כמו קנטון/ELAC. המיד בולט ושקוף וזה בדיוק מה שחסר לך.

קח איתך את הג'אמו לפיוז או SG ותעשה מלחמת ראש בראש.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
כל עוד המוליכים של כבל רמקול לא נוגעים בשלדה או אחד בשני. אין בעיה לחבר משום כיוון

למה לא תיגש לחנות עם המוצרים?

עמוד 38 RESET למגבר
If operation becomes unstable Try restarting the unit The issue may be fixed by restarting this unit. After switching this unit to standby, press and hold Í ON/ STANDBY on this unit for 5 or more seconds to restart the unit. (The settings in the unit are maintained.) If the issue is not fixed by restarting, try unplugging the power cords of the unit and connected devices, and then plugging them in again

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
זכור לי כשהייתי ילד,לדוד שלי היה מערכת סטריאו רגילה ,רק מדליקים ופועל,בלי מגבר. וכל כך נהנתי מהצלילים והעוצמה זה היה חוויה.
כשהיית ילד שמעת יותר טוב (כולם אגב), לכן כנראה כל כך נהנית אפילו ממערכת סטריאו ללא מגבר...

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
כל עוד המוליכים של כבל רמקול לא נוגעים בשלדה או אחד בשני. אין בעיה לחבר משום כיוון

האמת יש קטע חשוף בכבל עצמו לא באזור החיבור אלא לפניו,אבל לא חושב שזה משפיע..
בעיקרון חוץ מהקטע המוזר של הבס שמגיע פתאום במקום שלא צריך בשירים מסויימים,אולי אני צריך להפנים שכלל הנראה זה לא רמקולי על ואין מה לצפות יותר מידי..

אם זה מחובר כמו שצריך והכל תקין - המגבר וגם הרמקולים, כנראה פספסת בבחירה. רמקולים זה עניין של טעם. או שאוהבים או שלא.

לפי מה שאתה כותב, לדעתי תבדוק את הרמקולים הגרמניים כמו קנטון/ELAC. המיד בולט ושקוף וזה בדיוק מה שחסר לך.

קח איתך את הג'אמו לפיוז או SG ותעשה מלחמת ראש בראש.

כן כנראה שאני צריך לצאת לשטח בכדי ללמוד יותר איך שומעים כל רמקול עם הרסיבר שלי,זה יעשה לי סדר. הבס ברמקול הזה משתלט על הצליל הטבעי..

כשהיית ילד שמעת יותר טוב (כולם אגב), לכן כנראה כל כך נהנית אפילו ממערכת סטריאו ללא מגבר...

חח כן כנראה..
בפעם האחרונה הרופא אמר שיש שעווה רצינית בצד שמאל ..כנראה צריך לעשות פתיחה ..
פעם אחת זה נפתח ושמעתי HD .. :)

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
תראו את זה :
(כנראה אני לא המשוגע היחיד,כאילו אני כתבתי את זה..)

Weird noises coming from brand new Jamo S 803s - What am I doing wrong?
renderTimingPixel.png

Hi guys,

I just got my Jamo S803 speakers tonight and was very excited to plug them in and get started. I am having some odd issues with them and I am not exactly sure what it is.

I uploaded a video to show what is happening - but with certain songs at medium levels the speaker is sounding like its chuffing? I don't know the proper terminology for it but the bass seems to be causing some issue where its stacking up on itself and sounds muffled like crazy.

I have a Denon AVRX3400H receiver in which I just set up Audyssey on.

Does anyone know whats causing this and what I need to do to fix it?

Thanks!

ראיתי עכשיו את הוידאו שהוא העלה בחיי,בול מה שאני שומע אצלי..
זה מצחיק לראות את זה . שורה תחתונה אני צדקתי יש בעיה..נראה מה ענו לו שם החבר'ה עוד לא בדקתי.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
שלום לכולם תעשה ככה:
תקנה ספוג עבה בסופר או עדיף בחנות סידקית קטנה. גזור אותו לפי המידה של התעלה/חור של הפורט שמאחורי כל רמקול. תכניס בעדינות את הספוג הגזור לתעלה, עדיף שיהיה קצת יותר גדול מהחור, שישב ולא יזוז, ופתרת את הבעיה.

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שלום לכולם תעשה ככה:
תקנה ספוג עבה בסופר או עדיף בחנות סידקית קטנה. גזור אותו לפי המידה של התעלה/חור של הפורט שמאחורי כל רמקול. תכניס בעדינות את הספוג הגזור לתעלה, עדיף שיהיה קצת יותר גדול מהחור, שישב ולא יזוז, ופתרת את הבעיה.

תודה על העצה אחי,האמת זה מוזר כי התעלה אצלי מקדימה וכששמעתי את אותו שיר שצילמתי לכם היה את הרעש הזה והיום אני שומע את השיר ואין אותו..
שיחקתי עם ההגדרות למצב אופטימלי ואני מרגיש שאני נהנה יותר עכשיו,הבס מרעיד את השולחן והקול של הזמר נשמע יפה כשזה על טרבל +1 , אני חושב שמה שהכי שינה את הכל זה ההגדרה של Intelli שאין לי מושג מזה אבל שמתי את זה על 3.0db וזה נותן חוויה אחרת לגמרי. בלי זה הכל אנמי.. אז אפשר לומר שעכשיו אני מוציא מהרמקול את המיטב..כל השאר זה כנראה שלא כמו שחשבתי בהתחלה,אלא אני כנראה כן "אודיופיל" וכן צריך רמקולים שיעשו לי תענוג באוזניים ..חח טוב נשתדרג עם הזמן..מהיום רק לשמוע בחנות ואז לקנות..ולהבין יותר את המצבים , הבנתי שאני צריך רמקולים שמדגישים יותר את ה"מיד" ..

תודה על כל העזרה שלכם אני לומד בזכותכם המון דברים

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
תודה על העצה אחי,האמת זה מוזר כי התעלה אצלי מקדימה וכששמעתי את אותו שיר שצילמתי לכם היה את הרעש הזה והיום אני שומע את השיר ואין אותו..
שיחקתי עם ההגדרות למצב אופטימלי ואני מרגיש שאני נהנה יותר עכשיו,הבס מרעיד את השולחן והקול של הזמר נשמע יפה כשזה על טרבל +1 , אני חושב שמה שהכי שינה את הכל זה ההגדרה של Intelli שאין לי מושג מזה אבל שמתי את זה על 3.0db וזה נותן חוויה אחרת לגמרי. בלי זה הכל אנמי.. אז אפשר לומר שעכשיו אני מוציא מהרמקול את המיטב..כל השאר זה כנראה שלא כמו שחשבתי בהתחלה,אלא אני כנראה כן "אודיופיל" וכן צריך רמקולים שיעשו לי תענוג באוזניים ..חח טוב נשתדרג עם הזמן..מהיום רק לשמוע בחנות ואז לקנות..ולהבין יותר את המצבים , הבנתי שאני צריך רמקולים שמדגישים יותר את ה"מיד" ..

תודה על כל העזרה שלכם אני לומד בזכותכם המון דברים

מעולה. זה מה שאנחנו אומרים, לא צריך להיות איזה אנין טעם גדול כדי לשמוע הבדלים. בבירור יש לך טעם בצליל ואתה שואף אליו, אז גם אתה אודיופיל.
פרט לעצה לחסום את התעלות (אפשר גם ניסוי עם גרביים בהתחלה), אתה יכול לשחק עם המיקום והמרחק של הרמקולים מהקיר מאחור, גם עם המרחק ביניהם, תאמין, שני אלה עושים הבדלים עצומים.
עוד דבר, תנסה לבודד את הרמקול מהשולחן. בטמבוריות יש כמו טיפות סיליקון דביקות שמגיעות בטבלה, שים 3 או 4 מתחת לכל רמקול כדי שלא יהיה צמוד מדי לשולחן.
שבת שלום

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
מעולה. זה מה שאנחנו אומרים, לא צריך להיות איזה אנין טעם גדול כדי לשמוע הבדלים. בבירור יש לך טעם בצליל ואתה שואף אליו, אז גם אתה אודיופיל.
פרט לעצה לחסום את התעלות (אפשר גם ניסוי עם גרביים בהתחלה), אתה יכול לשחק עם המיקום והמרחק של הרמקולים מהקיר מאחור, גם עם המרחק ביניהם, תאמין, שני אלה עושים הבדלים עצומים.
עוד דבר, תנסה לבודד את הרמקול מהשולחן. בטמבוריות יש כמו טיפות סיליקון דביקות שמגיעות בטבלה, שים 3 או 4 מתחת לכל רמקול כדי שלא יהיה צמוד מדי לשולחן.
שבת שלום

שבת שלום אחי תודה!

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
האם שמעת את המגבר לפני הקנייה? אם יש הבדל מהותי בין מה ששמעת לבין מה שיש לך בבית,או שיש קצר או שהרמקול דפוק,או שהמגבר תקול.ממישהו שאני סומך עליו נאמר לי כי היו המון החזרות של מגברי אונקיו ליבואן סיריוס,בגלל תקלות.שווה בדיקה

Pooki

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
וואלה זה לא נשמע תקלה אלה טרייבל ובס מכוונים על מינוס או שאיך שהוא הגדרות מהיכן שאתה מזרים מדיה מוגדרות לא כסטריאו אלה לקולנוע בייתי.

שיים את בס וטרייבל על 2+ ומשמה לפי טעמך שחק עם האי קיו ותראה איך הקול של זמרת חוזר להיות מקדימה ולא נכבה לכילים:).

העניין של רעש מניח שהוא מטוויטר ,מניח בעיית מגעים יכול להיות שליפוף של של סיימתו הכבל בעת הכנסת הכבל ונעילה שינתה את צורת הליפוף וזה מכניס רעש, עוד דבר אולי החיבור לחשמל מכניס רעשים (אולי גם החיבור לרשת אבל בזה אין לי ניסיון) קיצר יש הרבה דברים שיכולים להיות לפני שמגיעים למסכנה שמגבר חדש תקול.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור