אחרי 20 שנה, הגיע הזמן לפזול לצדדים....

Avi Shpaner2

אוהב את התחום
מעורבות
45
נקודות
28
רמקולים מהרמות הגבוהות ביותר ומהיבואן מהרמות הגבוהות ביותר וההוגן ביותר .
המון הצלחה והנאה מהסאונד.

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
תתחדש !
רמקול פגז ואחלה של יבואן !
אגב רג'ואן אודיו, יש אצלו רמקול מדהים מדהים של גריפון, הוא ככה עף מתחת לרדאר אבל תדעו שהוא מומלץ מאד.

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
תתחדש! אהבתי את הסיפור המקדים. אין על גיא!

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
תכונה נוספת ומשמעותית של הזלאטון הייתה היכולת שלו להפוך לפול ריינג' בווליום נמוך, תוך שהוא ממלא את החלל באופן יוצא דופן, הווילסון דרש משמעותית יותר ווליום על מנת להגיע למצב דברים דומה.

תמיד הוקסמתי מהתכונה הזו ברמקולים. בפרט כשאתה חי בבית עם עוד אנשים וחלק ניכר משעות החסד שמתפנות לך להתייחדות עם המוזיקה שלך הם השעות בהן שאר בני המשפחה ישנים ואין לך את האפשרות לפתוח מצערת. אבל גם בלי קשר, לפעמים כיף לשמוע בווליום נמוך והחיסרון הגדול בכך הוא איבוד מידע מוזיקלי. לכן רמקול שיודע לנגן את כל התחום בווליום נמוך (באיכות שמספקת את המאזין כמובן) הוא לתחושתי הגביע הקדוש בתחום הזה.
שאלתי אם כך, למומחים הטכנים שמיבניכם, מהם המאפיינים הטכנים ברמקול שמקנים לו את היכולת לנגן פול ריינג' בווליום נמוך?
האם זה שילוב של נצילות גבוהה עם יחידות גדולות? האם דרושות עוד תכונות טכניות/מכאניות לעניין?
אשמח למעט השכלה בנושא. ספסיבה לעונים.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,098
נקודות
113
תמיד הוקסמתי מהתכונה הזו ברמקולים. בפרט כשאתה חי בבית עם עוד אנשים וחלק ניכר משעות החסד שמתפנות לך להתייחדות עם המוזיקה שלך הם השעות בהן שאר בני המשפחה ישנים ואין לך את האפשרות לפתוח מצערת. אבל גם בלי קשר, לפעמים כיף לשמוע בווליום נמוך והחיסרון הגדול בכך הוא איבוד מידע מוזיקלי. לכן רמקול שיודע לנגן את כל התחום בווליום נמוך (באיכות שמספקת את המאזין כמובן) הוא לתחושתי הגביע הקדוש בתחום הזה.
שאלתי אם כך, למומחים הטכנים שמיבניכם, מהם המאפיינים הטכנים ברמקול שמקנים לו את היכולת לנגן פול ריינג' בווליום נמוך?
האם זה שילוב של נצילות גבוהה עם יחידות גדולות? האם דרושות עוד תכונות טכניות/מכאניות לעניין?
זה היה אכן הבדל מהותי.

זה היה ברור לי כשהקשבתי לזה אצל גיא וזה התחדד בהשוואה ישירה אל מול הווילסון.

זה מתחיל ביכולת שלו למלא את החלל בווליום מאוד נמוך ולמעשה ממשיך עם הרצון שלך לווליום.... .גבוה, יותר ממה שאתה רגיל, לאור יכולת ה- effortless הזו, שגורמת להכל להשמע מאוד נינוח ונעים.

רן

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
היום יצא לי להאזין
לטעמי בין הרמקולים המעולים ביותר ששמעתי עד היום
אין בהם שום פירוטכניקה או טריקים למשוך אודיופילים
פשוט עושים מוזיקה
דרייברים סופט, מפורטים אש, מאוזנים נפלא.
תתחדש רן, איזה כיף!!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אחרי האזנה לרמקולים של רן, אפשר לומר רק מילה אחת "ואוו".
לגבי התיאור, קראו מה @shushu רשם בתגובה מעלי - רמקול שעושה הכול מצוין ללא פירוטכניקה מיותר או גימיקים.
מדובר ברמקול מאוד מאוזן.
מיד חלומי, גבוהים מאוזנים ובאס מפורט (שכבות על גבי שכבות מכאן ועד הודעה חדשה - מדובר ברמקול עם פורט...) במה גדולה אך לא גדולה מידי. ברמקול הזה תגלו רבדים על רבדים של פרטים ביחד עם וויסינג נכון.... בקיצור "ואוו".

תתחדש ותהנה מהרמקולים החדשים רן.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אין לי הרבה מה להוסיף על קודמיי.
קלאס באפס מאמץ. רמקול עם מנוע אטמוספרי עוצמתי וי8 קלאסי. בלי שטיקים ובלי טריקים. פשוט מדהים. מוזיקלי בטירוף, בס למות, פירוט חלומי. משתלב מאוד יפה עם הנגרה.
תתחדש רן. שיחוק רציני.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
המראה שלהם אומר הכל ... פה אין חירטוטים!
זה רמקול לכל החיים.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,098
נקודות
113
המראה שלהם אומר הכל ... פה אין חירטוטים!
זה רמקול לכל החיים.
בוא נקווה שאשתי לא קוראת את הדברים האלה...

היא הצליחה לדוג איזה ווטס אפ ששלחתי לה שה- DAW הם להמוןןן שנים...

לך תסביר.

רן

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
בוא נקווה שאשתי לא קוראת את הדברים האלה...

היא הצליחה לדוג איזה ווטס אפ ששלחתי לה שה- DAW הם להמוןןן שנים...

לך תסביר.

רו
בגדול שנת רמקול = 7 שנות אדם.
זה עניין ידוע. מתפלא שאשתך לא שמעה על זה עדיין.

• Like
Reactions: omi

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
אני יכול רק לנסות לתאר את החוויה הסובייקטיבית שלי.
הייתי פעמים רבות בבית של רן לפני ואחרי שהגיע הרמקול הקודם -ווילסון DAW, ולאחר מכן בשוטאאוטים בין הגברות ,כבלים, ,סטרימרים ופרוססורים.
בביקוריי אני מאזין למספר שירים שרן בחר או שאני ביקשתי לשמוע ושומר את חוות דעתי לסוף ממגוון טעמים:
1. כדי לשמוע מגוון סגנונות ופרמטרים שיספיקו לי לגבש דעה מוצקה.
2. במידה והתוצאה חיובית, להרגיע את ההתלהבות שלי ולמתן ברן(לא פשוט) הדוחק לשמוע את מוצא פי.

הפעם הזאת חרגתי ממנהגי. היה פה משהו אחר.
המשהו הזה הספיק לי כבר בשיר השני כדי לעצור את רן ולהגיד לו על סמך מה שאני מכיר וזוכר ממה ששמעתי אצלו:
הדבר הזה הרבה יותר טוב ממה ששמעתי אצלו אי פעם.
יותר מזה- כזה דבר לא שמעתי בארץ !
בעבר שאלתי את גיא רג'ואן אחרי ביקור שלו בתערוכת האודיו במינכן 2019 אלו חדרים נשמעו הכי טוב לטעמו, אחד מהבולטים שהוא הזכיר היה הזלאטון, אצתי "לטעום" דרך יו-טיוב , לא חשבתי ששנתיים אחרי הם יהיו זמינים להאזנה בארץ.
על כך כל הכבוד לגיא על הייבוא של מותג כזה לארץ ומאחל לו בהצלחה.
לגבי רן מה יש לאמר שכבר לא נאמר עליו, הוא לא נח על זרי הדפנה ומתמיד בלנסות לשפר ולשדרג את הסאונד שיש אצלו.
אמרתי לרן אישית ואחזור על כך כאן,
לעניות דעתי החוויה הנהדרת שיש אצל רן נובעת מנתוני פתיחה מבטיחים של מימדי חלל ההאזנה יוצא הדופן אצלו, ברם מעט האנשים שהיו משקיעים את מספר השעות, הכסף והרצון לעלות למדרגה העשירית כשאחרים חולמים שתהיה להם את הראשונה.
האם במערכת איכותית כזו יש "צוואר בקבוק" שניתן לשפר? וודאי ! רן הראשון שיחפש לעשות כן.
אחת היא המדיה המנוגנת- סטרימינג עדיין לא נשמע טוב ויציב כמדיה פיזית, אני חושב שבעתיד המאוד קרוב נראה שיפור בשיטות ובאיכות ההזרמה ובמקביל ישנם כבר כיום מכשירי סטרימינג שהם רמה מעל לכל השאר נקווה לראותם בארץ הקודש בקרוב.
השניה היא הכיול בטרינוב- מתוך היכרותי את רן הבלתי נלאה ברגעים ושעות אלה ממש הוא עובד לשפר את הכיול היחסית בסיסי ומוכר שהוא מכיר ועובד איתו עם אינספור ניסויים והתייעצויות און ליין עם מומחים לדבר, בטוחני שזה ישמע טוב יותר באופן ניכר בביקור הבא שלי.
רן אתה וודאי נהנה, מאחל לך להמשיך במה שעושה לך טוב ובעיקר להנות מהקיים. יש לך המון ממה.
מזל טוב ותתחדש.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אני חושב שפגעת, נצילות גבוהה ודריברים גדולים גדולים ותיבת תהודה בעלת נפח גדול מאפשרים הפעלת רמקול בקלות רבה יותר.

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
תחושותי זהות לכל מה שכבר נכתב על הרמקול (ועל החדר) של רן.
באמת הציב רף מאוד, מאוד גבוה.
מרהגע הראשון שהאזנתי לרמקול אצל גיא, פיללתי שרן יזכה בו (זו היתה גם שיחתי הראשונה), ההתאמה של הרמקול לאלקטרוניקה ולעובדה שהחלל גדול ויש לסאונד להיכן להתפתח, מביאה לאחת התוצאות הטובות ששמעתי לאחרונה.
ניר

• Like
Reactions: Rag

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,098
נקודות
113
תחושותי זהות לכל מה שכבר נכתב על הרמקול (ועל החדר) של רן.
באמת הציב רף מאוד, מאוד גבוה.
מרהגע הראשון שהאזנתי לרמקול אצל גיא, פיללתי שרן יזכה בו (זו היתה גם שיחתי הראשונה), ההתאמה של הרמקול לאלקטרוניקה ולעובדה שהחלל גדול ויש לסאונד להיכן להתפתח, מביאה לאחת התוצאות הטובות ששמעתי לאחרונה.
ניר
תודה ניר. תמיד כיף שאתה בא.

רבים מזכירים את החדר שלי כסוג של יתרון, אבל מדובר ביתרון שיש בצידו גם חיסרון מאוד גדול.

אכן מדובר בחלל גדול, המאפשר לסאונד להתפזר, אכן הספה לא צמודה לקיר האחורי, אלא רחוקה ממנו כ-3 מטר, אך עם זאת, מדובר בחלל סופר סופר בעייתי בכל הקשור לאקוסטיקה, עם נתוני פתיחה מזעזעים של זמני הידהוד, רפלקטיביות, בליעה של תדירה ועוד ועוד.

שילוב נוראי של קירות גבס, ויטרינות ומרכיבים נוספים אנטי אקוסטיים ובקיצור, סלון מגורים.

זו הסיבה שהטרינוב מבצע שם עבודת קודש ממש.

עם זאת, ייאמר לזכותו של הזלאטון, שהוא לא מתקשה עם גודלו של החלל ומצליח למלא אותו בסאונד, כל זאת באפס מאמץ.

רן

Audioaudio

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
8
מה הסדר גודל של המחיר, מעל 100K ש"ח?

Rag

עוסק בתחום
מעורבות
314
נקודות
63
המחיר הישן של הרמקול 207000₪
המחיר צפוי לעלות החל משנת 2022 בכ 10000€
עדיין לא עודכן סופית

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
771
נקודות
113
כול היצרנים לאחרונה בחשיבה שכסף לאנשים נולדים בכיסים בלי הפסקה ומעלים מחירים ללא שום חוצפה ומצפון גם שלא נעשה שום שינוי.במוצר ומכסים זאת בסיפורי סבתא על שילוח דרך יערות וזאבים בדרך.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
ומילה על הווילסונים המוחלפים.
רמקולים מדהימים בפני עצמם עם מיד אופייני קסום שאפשר להתאהב בו בקלות, וממש לא קל לתת להם ״פייט״ ראוי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור