אחרי 20 שנה, הגיע הזמן לפזול לצדדים....

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
נכתב ע"י RanMoyal:

אני אומנם בודק ועושה יםםם שווט אאוטים לפני שאני קונה משהו, אבל יש דברים/מוצרים שאני מעדיף לא לדעת ולא לבדוק. ביודעין.
אל תגע לי בווילסונים שלי ואל תציע לי לעשות מולם שווט אאוט של מוצר שעולה רבע....
(ציטוט של התגובה שלי לדברים למעלה , מקור כאן )

מצטער , אתה כרגע נגעת בגביע הקדוש שלך בעצמך ; עצם העובדה שאתה... נמנע ביודעין מהרעיון לעמת אותו עם אחרים אינה נובעת מהחלטה שרירותית ומעידה כאלף עדים על חוסר רצון להכיר במציאות בה ספל החרס הפשוט נושא את אותה תמורה . התוצאה הבלתי נמנעת היא הטלת ספק שמשליך באופן לא מודע על חוויית השמע , שאחרת היתה יכולה להיות מהנה יותר .

אני fan boy של ווילסון למעלה מ 20 שנה ואני מכיר בעובדה כי קיימים רמקולים שנשמעים טוב יותר מהחברה ה- Over Priced הזאת וכנראה גם עולים הרבה פחות, אבל לא רוצה לשמוע את אותם מוצרים מול ווילסון ואני סבבה עם זה.
**אולי אתבגר מתישהו..**
לאחר ההתכתבות הזו ידעתי ששדרוג כעת הוא רק עניין של זמן אך נמנעתי אז מלכתוב את זה . אבל שיהיה במזל טוב .

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
תתחדש זה מטורף!
תהנה מהם חתיכת רמקול.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
תתחדש רן, הרבה הנאה!

מראה שאפשר להביא הביתה להשמעה גם מפלצות גדולות. לא לקנות בלי זה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ואני שלא הבנתי את הרטט של רן בטלפונים , כי גיא ביקש שישמע לבד , בטח לא עם מפלצת כמוני , התגלה לי הסוד לאחר הרכישה , אחת הרכישות היותר טובות שניתן לעשות ,מסתבר שבדרך רן החליט לחשוב קצת , בא גיא וארז הרמקול (שעה ) , לאחר יומיים נקרא שוב לפתוח (עוד שעה ) , אין שרות כזה בעולם , אז מכאן אני שולח לגיא קומפלימנטים על שרות יוצא דופן ,
בקשר לרמקול , אין לי מילים לתאר את האיכות של הזלטון , פשוט נפלא ,ולדעתי הגיע לידיים הנכונות ,כי רן ידע לשדרג באמצעים שלו יותר מכל אחד אחר , מאוד אוהב את הלהט שלו להיי אנד ,וסיפר לי שהתקשה מאוד לא לשתף אותי בקניה לבקשת גיא , בכל מקרה החלטה פצצה ומכאן אני שולח איחולים גם לרן כמובן ,ובעיקר לגיא על שרות יוצא דופן (וכל זאת למרות איזה ארוע שמעיב טיפה על האיטראקציה ), שיהיה מזל טוב לכולם .

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אז ככה, עוד משהו בקשר לרן מויאל (גילוי נאות אנחנו חברים טובים) ולגל העצום של שירשורי ״טכנאות ומדידות vs נשמה״ ששוטף אותנו פה לאחרונה, גל שהתחיל בעיקר בזכותו של רן עצמו, חייב להחמיא לבחור שמראה שהוא אודיופיל אמיתי בראש ובנשמה וכשהוא נתקל ומתאהב בהיי אנד אמיתי אז הוא פשוט יודע שזה זה ו-קונה….
כן כן, כמו האודיופילים הכבדים של פעם, בלי מדידות ובלי בטיח.
זה ציוד מאוד מאוד יקר והבחירה בו היתה - אך ורק דרך האוזניים.
ללמדך, התחביב הזה הוא הרבה יותר גדול מאיזושהי הגדרה מרובעת וצרה.
שאפו גדול רן!

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
(ציטוט של התגובה שלי לדברים למעלה , מקור כאן )

מצטער , אתה כרגע נגעת בגביע הקדוש שלך בעצמך ; עצם העובדה שאתה... נמנע ביודעין מהרעיון לעמת אותו עם אחרים אינה נובעת מהחלטה שרירותית ומעידה כאלף עדים על חוסר רצון להכיר במציאות בה ספל החרס הפשוט נושא את אותה תמורה . התוצאה הבלתי נמנעת היא הטלת ספק שמשליך באופן לא מודע על חוויית השמע , שאחרת היתה יכולה להיות מהנה יותר .

לאחר ההתכתבות הזו ידעתי ששדרוג כעת הוא רק עניין של זמן אך נמנעתי אז מלכתוב את זה . אבל שיהיה במזל טוב .
ראשית, תודה על המאמץ בהבאת ציטוטים מהעבר וכמובן תודה, בסופו של דבר, על הברכות....

שנית, הציטוט שהבאת, הנוגע לחוסר הרצון שלי לעמת את הווילסונים עם מוצרים זולים יותר, נובע מהעובדה כי בניגוד לבדיקות האין סופיות שלי בתחביב הזה, ישנם מוצרים שאני בוחר, משיקולים שונים, לא להעביר אותם את אותו תהליך...

אני לא מכון של בדיקות המחויב לתקן כלשהו...

יש גם בתחביב הזה סוג של "גאוות המוצר/בעלות".

כולנו חוטאים בזה. תהרוג אותי:..)

אממה, הציטוט שהבאת, לא ממש רלוונטי לאותה "בעיה", היות ובמקרה הזה, הזלאטון אינו זול יותר מהווילסונים שלי, אלא עולה כמעט פי 2....

רן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יבואן שטורח להשאיל ציוד בעלות כזו לניסיון אצל לקוח ראוי לכל התשבחות.
אומנם רן אינו הלקוח הממוצע, ועדיין קיים סיכון רב בהשאלה של ציוד לבדיקה, בטח בעלות כזו.

כל הכבוד ל @Rag

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,026
נקודות
113
תתחדש רנצ'וק - מאחל לך אין ספור שעות הנאה וכיף מהרכש החדש :כל-הכבוד:

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
תתחדש רן!

שמעתי את הרמקול והוא יוצא מן הכלל.

הסאונד שלו מאד גדול ונוכח. כל אלמנט יודע להשמיע הרבה רבדים.
הדבר שהכי תפס אותי, הוא היכולת להציג את כל הטווח גם בווליום נמוך. בדרך כלל על מנת לקבל את זה, יש לפתוח קצת מבערים.
יחד עם הטרינוב התאפשר להגיע לתוצאה מעולה.

מאחל לך המון הנאה!

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
תתחדש בנאדם!
גמאני מאלה שאוהבים לקרוא על ההרפתקאות שלך בתחביב הזה. לפעמים חיים ריגושים באמצעות אחרים..
שומעים הרבה בזמן האחרון על הרמקול המיסתורי הזה. אפשר קצת פרטים עליו? דגם? טכנולוגיות? טריקים?
סתם סקרנות של התחום המתחדש תמיד הזה שכולנו חולקים

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
חברת זלאטון הגרמנית קיימת כבר עשרות שנים ומנוהלת עכשיו על ידי ה-דור השלישי של המייסדים.
הדגם הספציפי נקרא Plural Evo.

ניתן לקרוא עליו קצת יותר באתר של החברה:

וכן בחומר המצורף, אשר מרחיב יותר על הטכנולוגיה והמאפיינים המיוחדים של הרמקולים.

רן

תמונות מצורפות

• 20201114 ZELLATON PLURAL EVO information_EN.pdf
    KB 92.2 · צפיות: 184

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
:כל-הכבוד::בעד::מנצח:

Nimi

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
8
רן,
תתחדש ותהנה! חלום של ציוד.
גם ככה היית בטופ, עכשיו הייתי חוטף לך את הווילסון.
מחכה לשמוע אחרי שהכל יתייצב.

נמרוד

• Like
Reactions: Rag

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש ותהנה יקירי. כל כך כייף לראות אודיופיל שמשקיע בציוד קצה.
אין ספק שאתה ״חובב השנה״ מבחינתי.

• עכשיו אני כבר לא יכול שלא להגיע ולשמוע את היצירה החדשה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אין ספק שאתה ״חובב השנה״ מבחינתי

״זה חובב זה״?
פרפרזה על ״זה ילד זה?״ מהסרט מציצים.

• Like
Reactions: Rag

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
נגמר עידן הווילסונים, אה....
תתחדש רן !!!!

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
נגמר עידן הווילסונים, אה....
תתחדש רן !!!!
תודה.

"נגמר" זו מילה חזקה, אני מעדיף "הפסקה"...:)

... השווט אאוט הוכיח לי (ואגב, לעוד אנשי ווילסונים שהקשיבו לו ויצאו חפויי ראש...) כי הדברים מאוד יחסיים, אקסיומות שהייתי משוכנע לגביהם, התפוררו לי מול העיניים/אוזניים.

מצד שני, יש כאן פערים לא פשוטים במחיר, שווט אאוט הוגן יותר, היה צריך להיות אל מול האלכסייה 2 או ה-3 הבא עלינו לטובה.

רן

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
שהייתי אצל רגי ושמעתי מוזיקה
החברים אומרים לי בוא הולכים.
למה ? תנו לשמוע עוד קטע ועוד אחד ועוד...
ואז אני מבין שזה הרמקול .
לכן גיא צדקת , יהיו לרן הרבה שעות של הנאה.
(התוצאה שהוא נותן כמו שהשפים אומרים
היא לא להבה במחבת.)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור