האיש ששינה את הפורום השנה !דן נגר !!!!!!!!!!

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
מה שלא הבנת זה שאני לא במשפט כאן ואני לא חייב להוכיח לך כלום ואני לא חייב לך כלום באופן כללי.

בתור מעריץ אדוק של האורקל האיראני, אתה היית אמור לדעת את התשובה. אבל אתה לא יודע, אז אתה מומחה בהעתק הדבק.

בייסקלי, אין לך שום מושג.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
בתור מעריץ אדוק של האורקל האיראני, אתה היית אמור לדעת את התשובה. אבל אתה לא יודע, אז אתה מומחה בהעתק הדבק.

בייסקלי, אין לך שום מושג.
רק לך יש מושג
תתחדש על הגילוי של ה Room correction.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
רק לך יש מושג
תתחדש על הגילוי של ה Room correction.
את מה שגיליתי באודיו ביותר מ-25 שנה, אתה אפילו לא גירדת את הקצה של הקצה.

יאללה. תתקדם מכאן ותחזור ל-ASR, לדאקים בשקל תשעים.

נמאס ממך.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

נמאס ממך.
אולטימטלי הגעת דפנטלי למסקנה המתבקשת.
אובייסלי הוא ימשיך להטריל אז בייסיקלי לא צריך להגיב לו.
השתמשתי בכל המילים המונפצות שלו או החסרתי משהו ?

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
מילא היית מומחה ובעל התנסות בחשמל, שיכוך וכבלים, יכולתי להבין את המילה "שטויות".
בינתיים לא התנסית ולו על הקצה בדברים האילו, וברוב שחצנות אתה מבטל ומזלזל בהם....
קצת צניעות, לא תזיק.
בנוסף, אף על פי שאתה גאה בהיותך סקרן, אז מבחינתי לפחות אתה לא.
אתה חמוד.

לא רק שאתה לא תורם לדיונים ובכל פעם ששואלים אותך שאלות טריוויאליות על חשמל, אתה מייד תוקף אותי אישית (וזו פעם שלישית ברציפות) ואז נעלם מהבושה שאתה לא מצליח להתמודד מול שאלות פשוטות..

...אתה כולך אכול שנאה ומרירות הגורמות לך לא להבין מה כתוב בעברית פשוטה:

יש מצב שאתה מפנה אותי למילה "שטויות", שאתה טוען שהשתמשתי בה?

רן

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אז אחרי שתתנצל שציטטת אותי לא נכון, כי המרירות גרמה לך להוסיף מילים שלא נבראו, לתוך המלל שכתבתי, נוכל לדון במשפט המדהים והמגוחך שלך לפיו:

טיפול בחשמל חשוב יותר בעשרות מונים מרמקולים וטיפול אקוסטי.

עדיין מחכה לאיזה סימוכין למשפט המצחיק הזה.

רן

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה חמוד.

לא רק שאתה לא תורם לדיונים ובכל פעם ששואלים אותך שאלות טריוויאליות על חשמל, אתה מייד תוקף אותי אישית (וזו פעם שלישית ברציפות) ואז נעלם מהבושה שאתה לא מצליח להתמודד מול שאלות פשוטות..

...אתה כולך אכול שנאה ומרירות הגורמות לך לא להבין מה כתוב בעברית פשוטה:

יש מצב שאתה מפנה אותי למילה "שטויות", שאתה טוען שהשתמשתי בה?
אתה פופוליסט קטן ורדוד.
לאחד אתה קורא חמוץ לשני מריר...
חן חן על חוות הדעת הפסיכולוגית.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113

נמאס ממך.
רועי - גם אני לפעמים מתפתה -עזוב - אין טעם

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אתה פופוליסט קטן ורדוד.
לאחד אתה קורא חמוץ לשני מריר...
חן חן על חוות הדעת הפסיכולוגית.
אז לא תהיה כאן התנצלות?:)

אז..בוא ננסה להבין שנייה מה קרה כאן רוזי.

ציטטת פוסט שלי. התרעמת והשתלחת בי שהשתמשתי במילה "שטויות".

ובנית סביב המילה הזאת ניתוח אישיות שלם.

ביקשתי ממך להפנות אותי היכן השתמשתי במילה שטויות....בפוסט שאתה עצמך ציטטת חחח.

ופווףףף, כרגיל, נעלמת.

אז כן רוזי, כפי ששמת לב, בפוסט שאתה עצמך ציטטת, לא נאמרה המילה "שטויות"
אבל המרירות הזאת (מה לעשות, אין הגדרה אחרת לזה) גורמת לך להמציא דברים ולייחס לי מילים שכלל לא נאמרו.

הייתה לך הזדמנות לצאת גדול ולבקש סליחה ולהודות שטעית (גם אני טועה כל יום), אבל בחרת להמשיך ולהשמיץ וזה גם בסדר.

המשך משחקים נעימים בחשמל. שמור על עצמך.

רן

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28

נמאס ממך.
רק 25?
:)
החלטתי להשאר אם זה בסדר מבחינתך
אני רוצה לראות מה עוד יגלו כאן שאני כבר שכחתי

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
גם אני הייתי רוצה את הגודל - אבל ממש לא בפרופורציות שיש לרן מויאל. וכוונתי, החדר שלו איננו מלבני בצורת קופסת נעליים שאלו הן הפרופורציות של חדר ייעודי או סלון משפחתי שכל אודיופיל צריך לשאוף אליהן. לכן, מצויין עשה רן מויאל שהבין כבר לפני כארבע שנים שהטכנולוגיה שבבסיס האקוסטיקה האקטיבית יכולה לעבוד מאוד לטובה בחדר שלו. אחרי ששמעתי חוור ושמעתי השתכנעתי והעתקתי את הפתרון הראשי - קודם לינגדורף ויחד עם רן צללנו שנינו להרפתקאת הטרינוב. הוא השלים את המסע בתוצאות מהממות. אני עדיין לא.

ותודה מעומק הלב לרן מויאל שעדכן אתמול את החוויה שלי עם הטרינוב מרחוק ויצר שיחוק די מוזר - אבל שעובד מעולה ומאוד מאוד קולע לטעמי. לשיחוק הזה קוראים אול צ׳אנל סטריאו - זו הדמייה שנמצאת בכל רסיבר קולנוע ביתי ב-200 דולר אבל לא בפרוססור של לינגדורף וגם לא בפרוססור של טרינוב. אבל העובדה שההדמייה הזו לא קיימת, לא אומר שאי אפשר ליצור אותה. והתוצאה נפלאה. שמעתי אתמול את יהודה פוליקר בהופעה חיה עם ״פחות אבל כואב״ ביו טיוב בביצוע מצויין מ-2019. זה השיר שהכי אהוב עלי ברפרטואר של פוליקר, ואתמול בערב אחרי שרן מויאל ביצע את הקסם, הרגשתי כאילו אני חוזר בזמן ליום חמישי לפני שבועיים, להופעה החיה של פוליקר וגידי גוב בבריכת הסולטן. הסלון שלי נעטף בסאונד ממכר שבקע מ-4 רמקולים. זה היה זה, אבל ממש.
איך מיקמת את הרמקולים?
ניסית לשמוע בקטעים נוספים? הקלטות אולפן?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
רוזי(איציק) היקר שלום
בראשית רציתי לומר לך שהחשמל אצל רן מטופל היטב , אני בעצמי השאלתי לו כבלים סופר מעבר לאלו שיש לו , גם השיכוך אולטימטיבי ,
העניין הוא שהדרמה שיוצרת האקוסטיקה האקטיבית גדולה הרבה יותר ,הרי אתה יודע שאני אלוף העולם בדברים שאתה מדבר עליהם , והוא חבר שלי ויודע וממש הכל , אבל גם לי יש RC שלא חי בלעדיו ורן מושקע וחי את זה הרבה יותר מכולנו , ככה שאינני רואה טעם בהתנצחות , הבן אדם פדנט לאסתטיקה ולא יזרוק בפינות קולט בסים ומעדיף לרסן הבס עם סאב מדהים ביופיו ובמחירו (כן ,לרסן ) בחדר מדהים וגדול מאוד , אני מבטיחך ששומעים אצלו מדהים וגם הוא טיפוס מדהים לא כפי שתמיד בא לידי ביטוי מאחרי המקלדת (גם אני חרא של טיפוס במחשב ) ,
כך שהויכוח מיותר , אצלי גם החשמל (שנאים למיניהם כבלים ופילטרים ) שוקל חצי ממשקל המערכת ובנוסף אקוסטיקה הן אקטיבית והן פסיבית ,אצל רן האקטיביזם ברמת על ועובד נפלא והוא בכלל לא ילד קטן בשאר, אז אבקש מכם בתור גורם הארס מספר אחד ( צין ) להפסיק עם הויכוח המיותר הזה!

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
דן נגר ! עכשיו אפשר למדוד (בתשלום כמובן) ,לא יכול לסבול ההתנדבות שלך :לב: :לב:, סוף סוף יש לי משהו שעובד

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
דורון , תודה על השאלת הגרפיט :לב:

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
איך מיקמת את הרמקולים?
ניסית לשמוע בקטעים נוספים? הקלטות אולפן?
אתמול שמעתי את הדמיית האול צ׳אנל סטריאו בכעשר הקלטות אולפן (ג׳ו עמר, האופרה כרמן בניצוח סיימון ראטל, קונצ׳רטו לכינור של ברהמס עם ג׳אנין יאנסן, אלבום של נעימות לחליל בביצוע אילן סאלם ועוד) ובכולן התוצאות היו מעולות. מכיוון שהמערכת נשלט טרינוב הרמקולים הקדמיים והאחוריים מוקמו בעת הכיול על פי תוצאות המדידות בחדר שנעשה באוקטובר 2019 בידי המכייל האמריקאי אדם פלץ. הדמיית אול צ׳אנל סטריאו שיצר רן מויאל שלשום התבססה על כיול נוסף שהתבסס על הכיול של אדם פלץ, אבל שיפר אותו בנקודות מהותיות. את הכיול המשופר ביצע לבקשתי רן מויאל לפני קצת יותר משנה. בזמנו כתבתי על כך כאן. ותודה גדולה לרן מויאל.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אתמול שמעתי את הדמיית האול צ׳אנל סטריאו בכעשר הקלטות אולפן (ג׳ו עמר, האופרה כרמן בניצוח סיימון ראטל, קונצ׳רטו לכינור של ברהמס עם ג׳אנין יאנסן, אלבום של נעימות לחליל בביצוע אילן סאלם ועוד) ובכולן התוצאות היו מעולות. מכיוון שהמערכת נשלט טרינוב הרמקולים הקדמיים והאחוריים מוקמו בעת הכיול על פי תוצאות המדידות בחדר שנעשה באוקטובר 2019 בידי המכייל האמריקאי אדם פלץ. הדמיית אול צ׳אנל סטריאו שיצר רן מויאל שלשום התבססה על כיול נוסף שהתבסס על הכיול של אדם פלץ, אבל שיפר אותו בנקודות מהותיות. את הכיול המשופר ביצע לבקשתי רן מויאל לפני קצת יותר משנה. בזמנו כתבתי על כך כאן. ותודה גדולה לרן מויאל.
מעניין.
לא רשמת מה המיקום הסופי של הרמקולים.
זה בכלל לא מפתיע אותי שאתה שומע טוב משום ש*עקרונית* ו*לדעתי* ככה אמורים לשחזר מוזיקה.
אני לא מכיר את האול סטריאו, אני מתכוון לפיצוי הגברה פר ערוץ בהתאם למדידות במרחב ולהשגת יותר מסוויט ספוט בודדת.

אגב, אני בכוונה קניתי את כל הרכיבים שלי (רמקולים והגברה) בשביל שזה יותאם לכך, אבל בסוף לא היה לי מיקום טוב (+ לחצים מהאשה) ולא זמן להתעסק בזה ולכן גם לא קניתי טרינוב (בזמנו רציתי להתפשר (?) על דיראק.)

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
בזמנו רציתי לעשות סידרת ניסויים.
להעמיד אותם בשורה. ואז אחד מעל לשני. ואז חצי גורן, כמו שראיתי ברשת שכמה אנשים עשו לפני כ20 שנה, ואז כמובן גם שניים קדימה ושניים אחורה /בניצב לאוזן.
כשלכל אפשרות מיקום לעשות פרמוטציות על הפונקציות המובנות של הקדם-מגבר שיש לי (מרידיאן) כמגבר רב ערוצי.
ואז לצרף לחגיגה גם rc עדכני.
(כאמור, כל זה עבר גניזה)

נערך לאחרונה ב:

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
שוב. מכיוון שכל חדר הוא שונה, והמיקום של הרמקולים נקבע ע״י מדידות שנמשכו כארבע שעות, ואחר כך ע״י האזנה וכיול של הטרינוב (מה שקרוי אצלנו שלב התיקונים) שנמשך עוד שמונה שעות - אז אין שום רלבנטיות לחדר של מישהו אחר. לכל חדר יש ״אישיות״ אקוסטית שונה ונפרדת, והתהליך של מדידות, כיול, תיקונים בעזרת אקוסטיקה אקטיבית נועד להתאים את המערכת לאישיות האקוסטית של החדר. למשל - בסלון ההאזנה שלי - שהוא אקוסטית בעייתי מאוד יש נישה ענקית בצד שמאל של החדר ש״לוקחת״ את הסאונד שמאלה ומעוותת את במת הסאונד. הרמקול השמאלי הקדמי כמובן ממוקם מחוץ לנישה אבל המרחק שלו מהקיר האחורי, שלא קיים כי הרי יש נישה, שונה לחלוטין מהמרחק מהקיר של הרמקול הימני הקדמי שמאחוריו יש פינה וקיר רגילים לגמרי. הלאה - בצד האחורי לרמקולי השמאלי האחורי יש מאחוריו קיר ומצדדיו קיר אבל גם חלון ענק. לעומת זאת לרמקול הימני האחורי יש קיר מאחוריו אך בצד אין קיר, כי זה החלק של הסלון שפתוח למטבח.

בקיצור לכל אחד מארבעת הרמקולים סביבה אקוסטית ייחודית וחד פעמית - ורק כיול אקוסטי אקטיבי יודע לטפל באוסף הבעיות הללו. זו הסיבה שבחרתי בלינגדורף ואחר כך בטרינוב.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113

נמאס ממך.
אם נמאס - למה כולם עונים כול הזמן?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור