חבילה מאיביי הגיעה דרך USHOPS מלאה ב- JUNK

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אי אפשר לדעת. מקרה מוזר.
אני חושב שזה המוכר.
הוא ידע שהוא שולח לכתובת ביניים וידע שתהיה בעיה לאחר מכן לרדוף אחריו

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אכן מקרה סופר משונה ומבאס, אבל אני מעלה אפשרות נוספת, שגם על המוכר עבדו... לא יודע איזה סוג של מוכר זה, חנות מסוג כלשהוא או משהו אחר, אבל לא הייתי פוסל את האפשרות שמי שסיפק לו את המוצר עבד עליו. אגב, זה הגיע כך רק עם הקופסה של דייסון ולא בתוך קופסה נוספת "אנונימית"? כי אם כן, ברור שזה מעלה את הסבירות שמישהו לאורך השרשרת ירצה לארגן לעצמו דייסון בחינם.. בדרך כלל נהוג לארוז בתוך קופסה נוספת או לפחות איזושהי שקית אטומה או אריזת נייר כלשהי שמסתירה את מה שבפנים.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
אולי דווקא כן זה היה במרכז הלוגיסטי? אתה כנראה לא תדע לעולם.
הרי אמרת שלמוכר יש פידבק גבוה אז למה לו לעשות דבר כזה ולהסתכן?
פידבק גבוה עם מאתיים ומשהו עיסקאות, מוכר פרטי לא סוחר עם אלפי פידבקים.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
אכן מקרה סופר משונה ומבאס, אבל אני מעלה אפשרות נוספת, שגם על המוכר עבדו... לא יודע איזה סוג של מוכר זה, חנות מסוג כלשהוא או משהו אחר, אבל לא הייתי פוסל את האפשרות שמי שסיפק לו את המוצר עבד עליו. אגב, זה הגיע כך רק עם הקופסה של דייסון ולא בתוך קופסה נוספת "אנונימית"? כי אם כן, ברור שזה מעלה את הסבירות שמישהו לאורך השרשרת ירצה לארגן לעצמו דייסון בחינם.. בדרך כלל נהוג לארוז בתוך קופסה נוספת או לפחות איזושהי שקית אטומה או אריזת נייר כלשהי שמסתירה את מה שבפנים.
מדובר במוכר פרטי, יש תמונה קטנה של האריזה מהצד וזהו. לא מדובר על דרופשיפינג.
המוצר נשלח באריזה נוספת שמסתירה את האריזה המקורית. מה שכן, קיבלתי את האריזה מעט פתוחה בקצה, אבל קשה לדעת באיזה שלב בדיוק נפתחה.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
ראיתי את המכירה באיביי, ואיך שזה נראה - תמונה אחת עלובה, לא כתב דבר מלבד 2 מלים בתיאור - בהחלט יכול להתיישב עם האפשרות שהעליתי שמישהו עבד עליו, כלומר לא היה לו מושג מה הוא מוכר. ייתכן שהקופסה הגיעה אליו איכשהו כמו שהיא, הוא לא צריך שואב אבק אז ישר הוציא אותו למכירה בלי לפתוח אפילו (כדי שיוכל לתאר את זה כחדש לגמרי). זה אפשרי, אבל כעת מאוחר מדי לעשות משהו בעניין. מקווה שתצליח לקבל משהו מכספך בחזרה.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
ראיתי את המכירה באיביי, ואיך שזה נראה - תמונה אחת עלובה, לא כתב דבר מלבד 2 מלים בתיאור - בהחלט יכול להתיישב עם האפשרות שהעליתי שמישהו עבד עליו, כלומר לא היה לו מושג מה הוא מוכר. ייתכן שהקופסה הגיעה אליו איכשהו כמו שהיא, הוא לא צריך שואב אבק אז ישר הוציא אותו למכירה בלי לפתוח אפילו (כדי שיוכל לתאר את זה כחדש לגמרי). זה אפשרי, אבל כעת מאוחר מדי לעשות משהו בעניין. מקווה שתצליח לקבל משהו מכספך בחזרה.
אני בשלי, עדיין בטוח שהמוכר הוא זה שאירגן את הקומבינה הזאת.

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
עידכון אחרון: פייפאל החליטו להחזיר לי את עלות רכישת המוצר + עלות משלוח פנים. לפני שזיכו אותי דרשו לראות פניה למשטרה/סמכות מקומית, מסתבר שאפשר להוציא דו״ח אונליין. לצערי, הכסף ליושופס ומיסים הלכו לפח (622 ש״ח). טוב, למדנו לקח להבא...

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אני בשלי, עדיין בטוח שהמוכר הוא זה שאירגן את הקומבינה הזאת.
לא ברור איזה מניע יכל להיות לו. הוא לא יודע מי הקונה וודאי לא ידע שזה יגיע דווקא לישראל. בכל מקרה לפחות קיבלת משהו בחזרה.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
עידכון אחרון: פייפאל החליטו להחזיר לי את עלות רכישת המוצר + עלות משלוח פנים. לפני שזיכו אותי דרשו לראות פניה למשטרה/סמכות מקומית, מסתבר שאפשר להוציא דו״ח אונליין. לצערי, הכסף ליושופס ומיסים הלכו לפח (622 ש״ח). טוב, למדנו לקח להבא...
אז בכמה כסף בסה"כ קנית את הדייסון V10 אם רק ל-USHOPS שילמת 622 ש"ח?

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
אז בכמה כסף בסה"כ קנית את הדייסון V10 אם רק ל-USHOPS שילמת 622 ש"ח?
קצת פחות מ- 1700 ש"ח, לא ממש משתלם גם אם היה עובר חלק.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
באמת עיסקה גרועה.
בזמנו קניתי V10 בישראל ב- 1700 ש"ח, ויש אין סוף-דילים ומתחרים לשואבי הציקלון.
שווה שתבדוק דילים מקומיים, על חלקם ניתן לשלם גם בתוי שי.
בהצלחה!

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
מדובר על דגם אבסולוט, אבל עדיין לא ממש משתלם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור