XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

א

אורח

אורח
בוקר טוב
שאני נכנס לאתר הרשמי של האקסטרימר והולך להורדות של גירסאות אני לוחץ על להוריד ואז נפתח לי שורה עם זיפ בסוף
אבל אין דרך ללחוץ על הקישור כי זה ממש מוזר תמיד הייתי מוריד כך
מישהו יודע האם שינו משהו באתר
תודה

ע

עופר2011

אורח
ביצעתי את הוראות השיתוף ועדיין מבקש סיסמה

ביצעתי את כל הוראות השיתוף במדויק כמו שפורסמו פה, ועדיין האקסטרימר מבקש סיסמה ל GUEST
אני משאיר ריק וזה לא עוזר.
ביצעתי את ההוראות כאן :
http://www.dtown.co.il/forum/12998-[מדריך]-הגדרת-שיתוף-של-אקסטרימר-מול-ווינדוס-7-a.html

וזה לא עוזר.
אני חייב לציין שלמחשב אחר שעליו יש לי XP , האקסטרימר נכנס בלי בעיות.
מה עושים?

dannygu

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
סטרימר - צפייה בתוכן מחשב‬

שלום,
קראתי רבות על סטרימרים ועל האפשרות בצפייה בקבצי מדיה למיניהם, חלקם אף יכול לגלוש לאתרים ייעודיים כמו יו-טיוב וכדומה
השאלה שלי היא אם ניתן להקרין את תוכן המחשב (אשר מחובר בכבל רשת/אלחוטי) על הטלוויזיה באמצעותו (למשל רוצה לצפות מתוך נענע 10 או קשת וכדומה) או שחייבים לבצע השחלות נוספות של כבלי RCA מכרטיס המסך ל TV?
תודה,
דני

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סטרימר לא נועד להצגת שכפול של המחשב.
בעתיד, אמורים להכניס דפדפן אינטרנט מלא לגלישה חופשית ואז אולי תוכל לקבל מה שאתה מבקש.

C

cgg84

אורח
מקווה שזה המקום הנכון

קיבלתי את הXסטרימר והוא נהדר, גם בשידור בWIRELESS הוא מצליח להסתדר עם קבצי 1080 בלי קטיעות.
רק קיימת בעייה עם מספר קבצי MKV שמשום מה שומעים צליל ורואים את התרגום, אך המסך נשאר חשוך. מישהו נתקל בתופעה ואם כן מה ניתן לעשות?

מה שמוביל אותי לשאלה הבאה, האם ניתן ובכלל מומלץ לבצע עדכון FIRMWIRE כאשר אני לא משתמש בכונן קשיח? יכול להיות שזה מה שיסדר את הבעיה? (כרגע הגירסה היא 2.3.45) בנוסף, האם התמיכה בעברית קיימת גם בגירסאות עדכניות יותר?

תודה מראש ובאמת אחלה מכשיר באחלה מחיר,
חן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
העדכון לא קשור לכונן הקשיח אלא לתיקון באגים, שיפור יכולות והוספת תכונות חדשות, נסה אכן לשדרג לגרסה האחרונה.

cgg84

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התגובה המהירה
השאלה היא האם לא יפגע שום דבר בתהליך? (עברית, הגדרות וכדומה?)
ואם אפשר שוב התייחסות לגבי סרטי MKV ספציפיים שלא מראים תמונה אבל כל המסביב לתמונה (סאונד, כתוביות) כן עובד?

cgg84

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה!
העדכון סידר את הכל!
תודה שוב,

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, עדכונים יכולים לתקן גם בעיות עם קבצים מסויימים, התמיכה בעברית לא אמורה להפגע ולעיתים אף משתפרת (כמו הוספת מצבי RTL או LTR).
שמח שהסתדר לך.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אי אפשר לדעת מהמפרט באתר את הביצועים בפועל של המכשיר, תמיכה בעברית, גישה לאתרי אינטרנט וכו'. צריך לבדוק.

א

אורח

אורח
נתקע בשידור של בלו ריי

כל פעם שאני משדר בלו ריי הסרט נתקע קופא באייזשהו שלב האם זה יכול להיות כשור לכונן שממנו אני משדר

תודה,
הוא מגיע ללא כונן קשיח (קשה לצפות במחיר כזה...).
אם השימוש בו הולך להיות ביתי בלבד (ואתה לא מתכוון להתנייד איתו באופן תכוף), אז עדיף, לדעתי, לרכוש דיסק קשיח חיצוני בנפח של 1TB לפחות, כונני 3.5" זולים יותר מ- 2.5", להבדל המשקל בינהם אין משמעות בשימוש בבית וגם פיזור החום של המכשיר יהיה יעיל יותר.

yacovbb

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כל פעם שאני משדר סרט שהמשקל שלו כבד כגון בלו ריי הסרט נתקע קופא וכל מיני בעיות אחרות האם הבעייה מוכרת לך אשמח לעצתך בנתיים אני לא מצליח להנות מהמכשיר

romarom

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמיכה בפורמט wmv

שלום חברים!

איני מצליח לנגן קבצים בפורמט WMV, האם יש פתרון?

אגב עפ"י המיפרט ה- Xstreamer תומך בפורמט הנ"ל!

בברכה

משה.

א

אורח

אורח
אל תקנו בבאג

מטעים ומוליכים שולל
תמיכה עלובה
סטרימ יר שאינו תומך בעברית
הורדת עדכונים כל שבוע
נדרש הרד דיסק ואת זה הם לא אומרים!!!
פשוט לא ישרים-בלשון המעטה

clubnet

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
היי שאלה לי אליך : liorkoren
אני רוכש את המסך הזה : QN90B האם הסטרימר XTREAMER שיש לו כבר
הרבה זמן ינגן לי סרטים כאלו :
All.Quiet.on.the.Western.Front.2022.GERMAN.2160p.NF.WEBRip.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-TrollUHD

האם הסאונד יתחלף ל-DTS בלבד? אשמח לתשובה..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור