XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

eb73

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הסטרימר אצלי שבוע וחצי ואני לא מפסיק להתפעל ממנו.
בהתחלה חיברתי אותו אלחוטי וסרטי HD קירטעו - אני מניח שזה היה בגלל הרשת G שלי ולא N

לכן העברתי כבל רשת ועכשיו הכל רץ פצצה. תענוג
עוד משהו נוסף שהסטרימר יודע לקרוא קבצי ISO - ומציג אותם כאילו זה מכשיר DVD לכל דבר ועניין כולל תפריטים.
פשוט להמיר את כותרי הDVD ל ISO ולזרוק את מכשיר הDVD לפח. מישהו אמר כמו שMP3 עשה לדיסקים ???

שאלה קצת טכנית - האם אפשר להשכיב את הXTREAMER במקום להעמיד אותו או שהמאוורר וכל יתר השבבים לא תוכננו לעבוד ב"תנוחה" כזאת?:)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין בעיה מבחינת השבבים / חלקים אחרים, אבל אם הכנסת לתוכו דיסק קשיח פנימי, אז עדיף כנראה שהחום ממנו יעלה לכיוון מעלה ולא אל עבר מעבד הוידאו.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
כל הכבוד על ההשקעה !!!
ושאלה לי-
האם המכשיר כבר מגיע עם כונן קשיח ,או
שצריך לרכוש אחד כזה בנפרד?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה,
הוא מגיע ללא כונן קשיח (קשה לצפות במחיר כזה...).
אם השימוש בו הולך להיות ביתי בלבד (ואתה לא מתכוון להתנייד איתו באופן תכוף), אז עדיף, לדעתי, לרכוש דיסק קשיח חיצוני בנפח של 1TB לפחות, כונני 3.5" זולים יותר מ- 2.5", להבדל המשקל בינהם אין משמעות בשימוש בבית וגם פיזור החום של המכשיר יהיה יעיל יותר.

א

אורח

אורח
סקירה מעניינת וממצה

תוכל לפרט מעט על האפשרות לחיבור אלחוטי - איזה התקן זה ובמה זה כרוך?
הייתי רוצה שאוכל לגשת בצורה אלחוטית לקבצים במחשב הראשי דרך הרשת האלחוטית,
ובעזרת ממק ניהול הקבצים "להוריד" אותם אל הכונן הפנימי בסטרימר -
כדי לחסוך את ההתרוצצויות עם כונן נייד או DOK בין המחשב לסטרימר.
רשת קווית בעייתית במקרה שלי מפני שהראוטר מרוחק מהסלון ואין לי חשק לכער את כל הבית בכבל...

תודה!

Roy

חבר משקיען
מעורבות
33
נקודות
28
אישית, לא כ"כ האמנתי עד כה בסטרימרים משום שלא מצאתי שום סיבה לשלם את עלותם כשפשוט אפשר למקם מחשב בסלון שעושה הכל (ממש לא מפריע עם טיפה עין עיצובית).
אבל במחיר כזה? Screw it, שווה אפילו רק בשביל הממשק והשלט. מדהים מה אפשר לקבל כיום במחיר כזה.

ardenm1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה?
האם יש לרכוש בניפרד את השלט והמטען

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין לי מושג... תוכל לברר בפורום של אתר היצרן Xtreamer.

לגבי התקן אלחוטי (למי ששאל מקודם), ניתן לרכוש רכיב WIFI מחברת XTREAMER, הוא מתחבר מאחור, ל- USB ומאפשר להגדיר רשת אלחוטית, דרכה תוכל להעביר קבצים.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
הללויה דן הללויה

תומך עברית מלא . נשמע לפי הביקורת בתור אופציה שתשבור את השוק. מה שנקרא TO GOOD TO BE TRUE . ואיפה ההוא שהתווכח איתי כשהעזתי ברוב חוצפתי להתלונן שבסטרימר של WD אין תמיכה עברית.

אהבתי מאוד את הביקורת והדבר היחידי שבאמת חסר לי הוא התמיכה המלאה בניגון BR ( כולל הכונן ) אבל זה אוטוטוו מגיע לדעתי ואני באופן אישי עדיין מעדיף נגן BR טוב שיהיהי משוחרר אזורים , שיתמוך בכל התכונות הנדרשות בארץ כגון ניגון DIVX ו MKV עם כתוביות בעברית וכמובן יבצע UPSCALING איכותי שחשוב לי מאוד .

tzafrirs

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה סקירה, אבל חסרים לי שני דברים:
  1. תמיכה ב- YJAM.
  2. תמיכה בכתוביות חיצוניות בריפים מלאים של בלו ריי.

E

echerk

אורח
קראתי והזמנתי

כרגע ביצעתי את ההזמנה באתר שלהם.

עכשיו הם גם מצרפים את האנטנה (שעולה עוד 20 יורו) בחינם.

סה"כ יצא 668 ש"ח כולל האנטנה והמשלוח. מעניין עם המכס יחליט לגבות מיסים...

eb73

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לגבי האנטנה ל WIFI - כשאני קניתי - לפני כחודש וחצי - החברה נתנה את זה ב"חינם". לפי מה שאני רואה באתר שלהם זה עדיין כלול ב 99 אירו.
מנסיוני לא כ"כ מועיל בהזרמה של HD . אולי רק לצורך העברה לדיסק פנימי או ברשת בתקן N. על תקן G חבל לנסות.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן HD עדיין לא עובר "כמובן מאליו" דרך האויר, זה תלוי בגורמים רבים כמו איכות הקליטה, העומס ברשת וכו'.

לגבי כתוביות עם בלוריי, זה עובד בהצלחה חלקית, כלומר מציג עברית, אבל עם בעיה בסנכרון (שלא ממש הסתדרה) ובחלק מהמקרים זה לא הצליח.

לגבי YJAM, ניתן להתקין אפליקציית Movie Jukebox, מכאן: http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=45&t=2653

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
מה יש לכם מהשידור האלחוטי ?? לא חסרים מקורות קרינה באוויר שיכולים לגרום סרטן ואתם רוצים עכשיו שידור בתוך הבית של אותות שצריכים להעברי הרבה מידע ( ראו ערך סלולארי דור 3 ). בתור מישהו שהיה בצבא טכנאי RF ומכיר את נושא השידור והקליטה , אני הייתי מעדיף עולם בלי שידור באוויר בכלל או לפחות כמה שפחות . נכון גם לכבלים יש עניין של קרינה אבל אין מה להשות . אני מעדיף תעלות בקיר וחוטים על פני שידור אלחוטי בתוך הבית ..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
דני אתה יכול להסביר איך טכנאי RF יודע מה קורה לרקמות בגוף האנושי מרקינה כזו או אחרת - לא שאני חושב שקרינה לא מסוכנת, אבל אם יש לך מידע בנושא אשמח לשמוע על כך.

א

אורח

אורח
לא לשכוח שיש גם הרבה חבר'ה שלא קיבלו עדיין את המשלוח
אני למשל מחכה יותר מ60 יום והם טוענים שהיתה בעיה במשלוח אבל לא מוכנים לבטל עיסקה או לשלוח מכשיר חדש,
אז מי שמתכוון להזמין שיקח את זה בחשבון!

sofivest

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
ראשית, תודה על הסקירה. הזמנתי לי אחד כזה. יש לי את ה-WDTV שהוא לדעתי כלי נפלא, אולם החסרון הגדול ביותר שלו, חוסר יכולת לחבר אליו כונן DVD חיצוני באופן רשמי ולמרות כל עדכוני הקושחה הלא רשמיים, אצלי לא ניתן לחבר כונן חיצוני עדיין. בעניין הקרינה והשידור האלחוטי, גם אני אשמח לדעת יותר בנושא זה.

ardenm1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה
מה זה YJAM?
ומה השימוש של Movie Jukebox
בתודה מראש
MIKE

itays

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מזרימדיה XTREAMER

יש לי שתי שאלות בנושא המזרימדיה הנ"ל:

1. באתר שלהם הם מציעים איזה מכשיר נוסף שיתלווה למזרימדיה מ 1.11.09 : http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=2&t=2403

הייתי מעוניין לדעת את פונקציונליות המכשיר הנ"ל

2. ליאור,

אחד מחסרונות המכשיר הוא לא "תומך עדיין בפורמטי אודיו HD של קבצי Blu-ray." האם מזרימדיות אחרות כגון ELLION 600 / ISTAR / POPCORN תומכים בפונקציה זו ואם כן, האם עדיף להשקיע יותר כסף עבור תמיכה בפורמט HD זה או לחכות לשחרור גירסת קושחה מעודכנת שתתמוך.

תודה,

איתי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור