XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

א

אורח

אורח
חיבור ב - HDMI

אכן מכשיר מגניב ועובד אצלי היטב.
נתקלתי אולם בבעייה קטנה. כאשר אני מנסה לחבר את הסטרימר דרך כבל HDMI רואים בהתחלה למשך שניה את לוגו הפתיחה של התוכנה ואח"כ מתקבל מסך כחול, כאילו אין קבלת אות בטלוויזיה. בחיבור רגיל דרך כבל RCA הכל עובד בסדר. ניסיתי לשחק בהגדרות המכישור (סוג יציאת AV) וזה לא עובד. עדיין - לא מצליח לראות ב - HDMI
יש למישהו רעיון?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזו רזולוציה הגדרת ? באיזה מסך מדובר?

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אורח, שים לב שחובה לחבר לאקסטרימר כבל מסוג HDMI 1.3A לפחות במידה וחיברת כבל ישן שלא תואם זו הסיבה לכך שאתה לא רואה תמונה, חבר כבל מתאים ולחץ מספר פעמים על כפתור ה-tv out בשלט עד לקבלת תמונה מספקת.

א

אורח

אורח
יש באתר של אקסטרימר תוכנה שיש שם ערוצי טלוויה בצפייה באקסטרימר
מישהו ניסה להוריד את התוכנה של הערוצים ואיך האיכות ?

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי אורח,
אני עובד עם התוסף (זו לא תוכנה אלא רק תוסף)
האיכות סבירה מאוד ובהחלט יש שמה תכנים מעניינים שמעשירים את החווית שימוש.
מומלץ בחום!

א

אורח

אורח
XTREAMER וחיבור לאינטרנט??

שלום!
אתמול קיבלתי מכשיר חדש דגם 2010.
שאלה לגבי חיבור לאיטרנט. מחשב ביתי מחובר קוית למודם שסופק ע"י הוט וספק בזק בינלאומי. היתחברות לאינטרנט במחשב דרך חייגן 014 (יש צורך בהקשת שם משתמש וסיסמה).
איך עדיף להיתחבר לאינארנט כדי להשתמש בשירותי רשת הנתנים ע"י XTREAMER?
במידה ואני מחבר מכשיר ישירות למודם או לראוטר שיקנה מה קורה עם תהליך זיהוי שקיים היום ברגה היתחברות במחשב והאם יהיה צורך בזיהוי?
עיקרונית לא מעוניין בגישה אלחוטית למחשב.
או שהכי קל לקנות כרטיס רשת אלחוטית לUSB של המחשב או כרטיס WIFI למחשב ודרכו להתחבר גם לתיקיות של המחשב וגם תיהיה גישה לאינטרנט?
תודה מראש על עזרתכם!

P.S. מישהוא ידעה האם ניתן לרכוש בארץ שלט של XTREAMER?

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום אורח,
לא מכיר את הדגם שאתה מתאר ומוזר לי שלא קיבלת שלט יחד איתו, איך אתה מתכוון לתפעלו ולהדליקו ללא שלט?

בדבר שאלתך הצורה הכי נכונה לחברו לרשת ולהנות גם משיתוף וגם מאינטרנט הינה לחברו לנתב ביתי אשר מחובר למודם או נתב משולב.

אם תחבר אותו לנתב בלי מודם הוא יתן לך רשת פנימית מול המחשבים המחוברים לאותו נתב אבל בלי אינטרנט
אם תחבר רק למודם לא יהיה לך רשת ויהיה אינטרנט (בהתנייה שאתה לא עובד עם חייגן פנימי במודם)
אם תחבר למחשב רק זה ידרוש כרטיס רשת פנוי ותצטרך להקים VPN בין המחשב לנגן, תראה שיתוף רק מאותו מחשב ספציפי ובלי אינטרנט ובלי גישה לשאר המחשבים בבית.

א

אורח

אורח
XTREAMER-כתוביות

שלום,
יש לי את האיקסרימר של באג-מכשיר מצויין ואני עובד איתו עם כונן חיצוני לצפיה בסרטי HD בטלויזיה, רק שיש לי בעיה עם כתוביות.
יש לי סרט בקובץ +כתוביות עם אותו שם בדיוק של הסרט-הורדתי את שניהם לכונן החיצוני. במחשב אני רואה את שני הקבצים שנמצאים בתיקיה אחת- אבל שאני מחבר את הכונן לאקסרימר ומציג את התיקיה על מסך הטלויזיה - אני רואה רק את הקובץ של הסרט. הקובץ של הכתוביות - לא מופיע היכן שהוא אמור להיות.כאילו הסטרימר לא מציג אותו?
היתכן ? למה לא רואים אותו , ובחיבור למחשב אני כן רואה בתיקיה ?
האם צריך לשנות אולי הגדרות הסטרימר?
יש לי סטרימר בגירסה חדשה 2.02.
בתודה מראש,
לוי יורי.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

מ

מור מרחב

אורח
WIFI דרך ה-Xtreamer

ליאור שלום רב,

אני רכשתי את הXtreamer לפני מס' ימים, כולל האנטנת WIFI.

לאחר התעסקות קלה עם הגדרות הרשת בסטרימר עצמו, הצלחתי להתחבר לאינטרנט דרכו (זה היה קל עד כדי גיחוך) אפילו שהראוטר האלחוטי שלי נמצא רחוק בקומה למטה.

אף על פי כן, כאשר ניסיתי להגדיר את שיתוף הקבצים ברשת עם המחשב, התחילו הבעיות.

אני פשוט לא מצליח, למרות כל הפתרונות השונים והמשונים המוצעים ברשת, לגרום לסטרימר לקרוא קבצים מהכונן הקשיח במחשב הנייח שלי למטה.

יש לי Win 7 64-bit , והראוטר שלי הוא D-link 2650U (תקן G).

אולי תוכל להסביר לי איך לבצע את הדבר.

תודה מראש,

מור.

א

אורח

אורח
שלום לכולם
בתפריט רשום שיטת טלוויזיה PAL האם צריך לשנות לHDMI AUTO
וששמים סרט ולוחצים על הסיפרה 9 בשלט יש שם אפשרות לשנות לכל מיני 1080P60HZ ועוד כל מיני
האם כל סרט שרואים צריך לשחק עם הריזולוציה או להשאיר על משהו קבוע בתפריט
תודה לעונים

ca140103

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש לי את האקסטרימר כבר שבוע ימים והוא עובד מצוין,מדובר בתחליף מעולה לוידאו ו-DVD חוץ מצפיה באתרי וידאו כמו יוטיוב,רק שאת כל מה שיש לכם בוידאו תצטרכו קודם כל להמיר ישירות למחשב ואחר כך להעלות לאקסטרימר.
ליאור,מה פירוש "לא תומך GMC?" זה מופיע לי בקבצים מסוימים.

ca140103

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אקסטרימר

יש לי את האקסטרימר כבר שבוע ימים והוא עובד מצוין,מדובר בתחליף מעולה לוידאו ו-DVD חוץ מצפיה באתרי וידאו כמו יוטיוב,רק שאת כל מה שיש לכם בוידאו תצטרכו קודם כל להמיר ישירות למחשב ואחר כך להעלות לאקסטרימר.
progress.gif

ca140103

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1

altaras

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב,

אני מתלבט בין xtreamer ולבין popcorn a-200 האחרון יודע לנגן סרטי full BR האם גם ה xtreamer יודע/ יכול?

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם אתה מדבר על ניגון באופן מלא, כלומר הצגת כל התפריטים וכו', אז דגם C200 יתאים.

sony46

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מה ההבדל בין המוצר הנ''ל XTREAMER לבין APPLETV שהינו גם סטרימר? מה אתם ממליצים? ברשת הביתית יש גם PC וגם MAC.

א

אורח

אורח
שלום לכולם
האם מישהו הוריד כבר את הגירסא החדשה 2.4 בטא 20 RC3
האם היא מתאימה לאקסטרימר שלי?
ומה שונה בה מהגירסאות הישנות?
תודה לעונים

א

אורחraz

אורח
תירגום

יש תירגומים במקום עברית אני רואה ג'בריש ... מה לעשות? תודה...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תגדיר בתפריט הגדרות במכשיר שפת כתוביות עברית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור