Dartzeel CTH-8550 - זהב של מגבר, ביקורת

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
נ.ב.,
לעניין משוב שלילי כולל, ג'והן קרל John Curl וכן צ'רלס הנסון Charles Hanson מחברת אייר Ayre חושבים באופן דומה למה שכתבתי למעלה.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סקירה יפה נמר, יפה שבחרת לציין את עניין המחברים.
במגבר במחיר כזה, אכן אין שום מקום לשום דבר, חוץ מהטוב ביותר.

מה שעוד לא הבנתי זה את האקטיבציה של ה USB ולמה צריך אותה?
כמו כן מעניין שהמגבר נשלט ע"י תוכנה . זה משהו שלא דיברנו עליו.

לפי מה שקראתי בעבר זה יותר מכך.
הלקוח צריך לעשות רישום באינטרנט, להוריד קובץ, לשים אותו על מקל USB, ולחבר למגבר, ורק אז המגבר מופעל.
במידה ולא תעשה זאת, המגבר עובד 15 דקות ונכבה.

ודבר אחרון, על הטרמינלים. אמרת שזה הרתיח אותך. לדעתי זה אמור ללמד.
זה אמור ללמד שיש דברים שאפשר להסיק מהם. יש מדברים זולים וגרועים שמתהדרים במחבר סופר דופר כדוגמא לאיכות הצליל שתכף נקבל.
פה יש לנו מחברים פשוטים. ועדיין אתה מקבל סופרמן. מה זה אומר לנו?
שכנראה ההשפעה של מחברים מרמה מסויימת היא חסרת משמעות :)

ממש... אם לא הייתי יודע אחרת, הייתי חושב שאתה איש שיווק שלהם :)

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
מוכרח לומר שכל הסופרלטיבים שנכתבים כאן על המגבר לא נשמעו כלל בתערוכה!,ההפך הוא הנכון ,נשמע כמו צימוק מיובש,או שההדגמה והתנאים לא התאימו,או שנמר הוא טיפוס "מתעלף" בקלות,
אני יודע שבבית יותר נוח להבין את האיכות,אבל למרות הכל יש קצת תמיהות על גודל ההתלהבות.
זו לא פעם ראשונה לשמוע דרטזיל,תמיד נשמע לי איזה חלשלוש שמתאים לחדר שינה,
תגידו? זה נורא מה שכתבתי?
יש עוד מישהו ששמע אותו כל כך טוב?
בקשר לפידבק, נורא אופנתי הZERO FEEDBACK הזה,אז רק שתדעו שפידבק שמתוכנן נכון הינו דבר מבורך ולא הורס, כאן הוא מתואר כרעל שזורם בעורקים,שטויות.

אם אינני טועה גם Cyrus מתגאה ב Zero Feedback technology .

http://www.cyrusaudio.com/product.asp?ProductID=114&text=indetail

או שאני טועה ?

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מוכרח לומר שכל הסופרלטיבים שנכתבים כאן על המגבר לא נשמעו כלל בתערוכה!,ההפך הוא הנכון ,נשמע כמו צימוק מיובש,או שההדגמה והתנאים לא התאימו,או שנמר הוא טיפוס "מתעלף" בקלות,
אני יודע שבבית יותר נוח להבין את האיכות,אבל למרות הכל יש קצת תמיהות על גודל ההתלהבות.
בקשר לפידבק, נורא אופנתי הZERO FEEDBACK הזה,אז רק שתדעו שפידבק שמתוכנן נכון הינו דבר מבורך ולא הורס, כאן הוא מתואר כרעל שזורם בעורקים,שטויות.

חוויה כמו שנמר מתאר בביתו, היא יותר בכיוון של מה שדמיינתי.
זה די נורא מה שכתבת.
כי זו האמת לאמיתה, לצערי.
בתערוכה זה היה מספיק רע, שאמרתי לעצמי, אני מקווה, שזה פשוט רק אני ... הגיע הזמן לא להאמין למה שאני שומע, והדחקתי את החוויה.
פשוט לא יכולתי לומר לעצמי, שמה ששמעתי שם, נחשב כ"שמעתי דרטזיל" ב20,000$.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם אינני טועה גם Cyrus מתגאה ב Zero Feedback technology .

http://www.cyrusaudio.com/product.asp?ProductID=114&text=indetail

או שאני טועה ?

אינך טועה – והם לא היחידים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני חזרתי וכתבתי כאן שבתערוכה זה היה הסט שהכי הרשים אותי.
ובתגובה הצעת לי ללכת לרופא אוזניים.

מי שהיה איתי בתערוכה חשב גם הוא בדיוק כך, ולכן ביום הראשון חזרנו אל הסט הזה הכי הרבה פעמים.
לא היה שם ה"שוס" ו"החדות" הקראמית של הטידאל, אבל אני בכלל לא בטוח שהייתי יכול לחיות לאורך זמן עם רמת נקיון, חדות וופאנצ'יות כזו. הסט עם הדרטזיל היה זה שנשמע לנו הכי מוזיקלי ומתנגן נעים לאוזן.

אולי זו פשוט שאלה של טעם וריח, ואז הטעם שלך למשל שונה מזה של נמר או שלי או כל מי שאהב את המגבר הזה בתערוכה, או שבאמת לך יש שמיעה "נכונה" וכל האחרים צריכים רופא אוזניים.
רופא אף אוזן וגרון-הם יודעים על הכל ביחד,בניפרד -שום דבר,
אבל לגופו של עניין,גם אני הייתי במקרה עם חברים,שכולם אאודיופילים ותיקים, האם לדעתך נוכל לארגן ביקור קבוצתי אצל הרופא,מה שהיה חסר החדר המדובר הוא אור קטן ונוגה המבליח מבין קורי העכביש ומאיר באור רך את השולחן הישן שעליו פרוסת לחם עבשה וכוס מים ריקה למחצה ,שגם בה פשטה ירוקת,ברקע התנגן צליל עצוב שבקע משני רמקולים שהיו מחוברים לקופסה מוזהבת קטנה,בכל פעם שניפתחה הדלת נמלא החדר אור נגוהות ןקולות עליצות נשמעו ממרחקים , ואז ניגש אייל וסגר את הדלת ,והקולות נדמו.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
רופא אף אוזן וגרון-הם יודעים על הכל ביחד,בניפרד -שום דבר,
אבל לגופו של עניין,גם אני הייתי במקרה עם חברים,שכולם אאודיופילים ותיקים, האם לדעתך נוכל לארגן ביקור קבוצתי אצל הרופא,מה שהיה חסר החדר המדובר הוא אור קטן ונוגה המבליח מבין קורי העכביש ומאיר באור רך את השולחן הישן שעליו פרוסת לחם עבשה וכוס מים ריקה למחצה ,שגם בה פשטה ירוקת,ברקע התנגן צליל עצוב שבקע משני רמקולים שהיו מחוברים לקופסה מוזהבת קטנה,בכל פעם שניפתחה הדלת נמלא החדר אור נגוהות ןקולות עליצות נשמעו ממרחקים , ואז ניגש אייל וסגר את הדלת ,והקולות נדמו.

שכחת עוד כמה פרטים חשובים: ריצפת העץ הישנה, שחרקה תחת נעליכם כשנכנסתם לחורבה המעופשת, כיסאות העץ המתפרקים ליד השולחן הישן, מנורת השמן המבהבת באור צהבהב, ואיל, הסנדלר הזקן והעני, שישב שם, ספון בפינתו, על שרפרף בא בימים, בוש ונכלם הביט בעצב באורחים הספורים שנכנסו לצריפו הדל בטעות וחיפשו דרך להמלט מהעזובה.
בחוץ, מנגד, צחקו האנשים וצהלו. המוזיקה נשמעה במיטבה, הגבוהים היו גבוהים, הנמוכים נמוכים והאמצעים תמיד באמצע. מכל עבר נשפכה לה השמפניה כמו מים, ועלמות חן הסתובבו חשופות חזה וחילקו לכל החוגגים תווי רכישה של מקינטוש.
ומה קרה כשהתעוררת ספוג זיעה?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
יופי של סקירה ( כרגיל ) (ורד)

אני , אם שואלים אותי , מחיר כזה של מוצר בהחלט משפיע על חוות דעתי לגביו.

רוצה לומר , היה מעניין אם לא הייתי יודע מה מחירו - ואז מחליט :rolleyes:
בדיוק מה שאני חשבתי.
בלי לזלזל כמובן במכשיר, שיכול להיות אלוהי, או בבוחן ידידנו.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי את כוונתכם בדבריכם אלו.
האינכם מצפים לעוף במנהרת הזמן, לאיי הנירוונה האודיופילית (shocked)?

ההגדיל האודיופיל ציפיות מעבר לנדרש מכיסו?
הידרוש המגבר אישור מרופא לפני הפעלתו?
ברצינות, מה כוונת המשוררים בפואמות הללו?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מזהים בין השורות

את התלהבות שלך מהמגבר.
חבל רק שזה לא בא לידי ביטוי בתערוכה. (כמובן שזה לא מקום להדגמה ראויה, ולהסקת מסקנות...)

בכל מקרה סקירה מצוינת. (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אלדר.

כפי שאתה בוודאי יודע, תערוכה היא אינה תמיד המקום הנכון לשפוט מוצר. לכן אני חושב שאם היה אומר את זה אדם לא מנוסה, שאינו מכיר את התחום, אינו מכיר את ההבדל בין מוצר בתערוכה ובין תנאים ביתיים על מערכת מוכרת, שאינו יודע שלא ניתן לבודד מגבר בודד בתוך מגבר פונו, פטיפון, תקליט, ראש, זרוע, כבלים, מעמד, חדר, חשמל ורמקולים שהוא אינו מכיר אז כנראה שהייתי אומר לו את כל מה כתבתי כאן.

מכיוון שאני יודע שאתה מנוסה, מכיר את התחום, יודע מהם החסרונות בהצגה בתערוכה, יודע שלא ניתן לבודד את המגבר משאר חלקי המערכת, יודע שבבית יש סיכוי {פיצי אמנם אבל יש} להישמע ניפלא אז אני אקח את דברייך בצחוק.:)

אני סבור ובטוח שהתגובה הזו פתרה את הדילמה שנכנסת אליה בנוגע לסאונד של המגבר הזה.:D

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר, תודה על הביקורת.
20000$ זה הרבה כסף, ובעצם המחיר בישראל הוא 25000$.
מן הסתם, במחיר כזה חובה לצפות לאיכות גבוהה.
בתערוכה, המערכת בחדר של אודיו פידליטי נשמעה "ספציפית", כלומר, כזו שמתאימה לסוג מוגבל של מוזיקה, ובמקרה כאן, מוזיקה אינטימית, איטית ולא מורכבת. אין ספק שתנאי התערוכה היו רחוקים מאידאליים, אבל הם בהחלט מאפשרים לחדי האוזן בינינו להתרשם עם מה יש להם עסק.
אני מוצא שיש פער לא מבוטל בין מה שכתבת על המגבר לבין מה ששמעתי, כי מגבר כמו שאתה מתאר בכתבה חייב איכשהו לחשוף את עורו גם בתנאי תערוכה, וזה לא קרה.
לכן אני די מסכים עם דבריו של שניצל, אם כי אני מסתייג מגישת ה"הפטיש בראש" שלו.
דרך אגב, לגבי ה-ASR המשולב, התרשמתי שמדובר במכשיר בעל צליל יקר ומאוזן, ועם כל התכונות האודיופיליות הטובות, אבל לפחות במערכת שבה הקשבתי כמה פעמים למגבר הזה, כל פעם שעות אחדות ודרך קומפקט ופטפון,
הייתה חסרה לי דינמיקה במידה כזאת, שהרגשתי צורך קבוע ועז להתנמנם.

כאמור, 25000$ זה המון כסף, והאפשרויות בטווח המחיר הזה גדולות ומפתות מאוד.
במחיר הזה הייתי הולך (בהתאמה לרמקולים שלי, כמובן), למשל, על מגבר שפופרתי של CAT (כמו אצל שניצל), או VAC PHI 200, או KR קרונזילה, או המגבר של איינשטיין, ומצמיד להם קדם שפופרתי של VAC או LAMM או איינשטיין (לא שמעתי את הקדם של CAT), או לחילופין, על האנטילאון של גריפון. חגיגה ממש!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אלדר.

כפי שאתה בוודאי יודע, תערוכה היא אינה תמיד המקום הנכון לשפוט מוצר. לכן אני חושב שאם היה אומר את זה אדם לא מנוסה, שאינו מכיר את התחום, אינו מכיר את ההבדל בין מוצר בתערוכה ובין תנאים ביתיים על מערכת מוכרת, שאינו יודע שלא ניתן לבודד מגבר בודד בתוך מגבר פונו, פטיפון, תקליט, ראש, זרוע, כבלים, מעמד, חדר, חשמל ורמקולים שהוא אינו מכיר אז כנראה שהייתי אומר לו את כל מה כתבתי כאן.

מכיוון שאני יודע שאתה מנוסה, מכיר את התחום, יודע מהם החסרונות בהצגה בתערוכה, יודע שלא ניתן לבודד את המגבר משאר חלקי המערכת, יודע שבבית יש סיכוי {פיצי אמנם אבל יש} להישמע ניפלא אז אני אקח את דברייך בצחוק.:)

אני סבור ובטוח שהתגובה הזו פתרה את הדילמה שנכנסת אליה בנוגע לסאונד של המגבר הזה.:D
נמר היקר! אולי הביטויים צבעוניים מידי, אבל כמו שאתה נוכח, גם עופר טי,טריטון,שמעון בוזגלו תמימי דעים שבתערוכה לא היה מוצלח,ולא רק לי עברו המחשבות ,על מה התהילה לעזזאזל?
אני מכיר לפחות עשרה שחושבים כמוני -אז למה קמה הצעקה כשמישהו אומר שהמלך הוא עירום?
אין לי שום דילמה עם המגבר , הדילמה האמיתית היא איתך ,חברי היקר ,שלא כל כך נעים לי לכתוב את דעתי אחרי כתבה כל כך מפרגנת שלך,
אז אולי באמת הפעלת אותו בבית יותר טוב,לא יודע,לא שמעתי ,אבל אני אינני מונע שום עניין לכתוב אחרת ממה ששמעתי, בקשר לטייק אחד, הרי זה עתה סיים בשעה טובה רכישה מוצלחת ביותר,הייתכן שרכישה זו גרמה לו להתיחסות פוזיטיבית כוללנית.
ולעיני הפורום שלנו- לדעתי רצוי שתהיה כאן כתיבה משוחררת ,חילוקי דעות זה מצוין,וכל אחד כבודו במקומו מונח.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמעון.

גם הרמקול שלך והמגבר שלך היה נשמע ככה בחלל שהמערכת הזו ניגנה בו בתערוכה, כמובן בעצם העובדה שאינך מסוגל {לעולם} לבודד מגבר מבין מערכת שלמה שאינך מכיר בתנאים "לחוצים" הומי אדם ורעש סביבתי רב כמו תערוכה.

למען האמת מעט "מאכזב" אותי שאודיופילים מנוסים לא מצליחים להבחין בין הדגמה לא מוצלחת בתערוכה {כי זה מה שהיה שם} ומתוך זה מבודדים את המגבר בלבד משום שהכתבה לא עולה בקנה אחד מול המערכת השלמה ששמעו בתערוכה בחדר של 6 על 14 מטר.

חשוב להפריד בין ביקורת מסודרת, בתנאים סטרילים, בחלל ממוצע ולא אולם ענק, עם רמקול אחר, ללא רעש סביבתי ובמילים אחרות תנאי ביקורת הולמים בחלל ואלקטרוניקה מוכרת תוך כדי שהמשתנה היחידי הוא המגבר הזה.

נראה לי שעצם הסקת המסקנה לאי תאימות בין מה ששמעתם אתם בתנאים ההם בתערוכה ואי היכולת לבודד את המוצר היא מאוד חובבנית ואפילו קצת מבאסת אותי.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר היקר! אולי הביטויים צבעוניים מידי, אבל כמו שאתה נוכח, גם עופר טי,טריטון,שמעון בוזגלו תמימי דעים שבתערוכה לא היה מוצלח,ולא רק לי עברו המחשבות ,על מה התהילה לעזזאזל?
אני מכיר לפחות עשרה שחושבים כמוני -אז למה קמה הצעקה כשמישהו אומר שהמלך הוא עירום?
אין לי שום דילמה עם המגבר , הדילמה האמיתית היא איתך ,חברי היקר ,שלא כל כך נעים לי לכתוב את דעתי אחרי כתבה כל כך מפרגנת שלך,
אז אולי באמת הפעלת אותו בבית יותר טוב,לא יודע,לא שמעתי ,אבל אני אינני מונע שום עניין לכתוב אחרת ממה ששמעתי, בקשר לטייק אחד, הרי זה עתה סיים בשעה טובה רכישה מוצלחת ביותר,הייתכן שרכישה זו גרמה לו להתיחסות פוזיטיבית כוללנית.
ולעיני הפורום שלנו- לדעתי רצוי שתהיה כאן כתיבה משוחררת ,חילוקי דעות זה מצוין,וכל אחד כבודו במקומו מונח.

סלח לי דארי אחי היקר.
זה לא שאני חושב אחרת ממך לגבי התוצאה בתערוכה, גם אני לא נפלתי ממנה וכאחד שמכיר את הסט הזה {שמעתי אותו אצל אייל} ויודע שמדובר בסטאפ מעולה הייתי מאוד מופתע. אגב, זה רק מראה שאני לא מושפע מתוצאות תערוכה ולמרות שידעתי שרבים לא אהבו את התוצאה של המערכת הזו בתערוכה העלתי את הביקורת כאשר ההאזנה היתה בתנאים ביתיים. אגב, הוא נבחן חודשיים לפני התערוכה .

אבל אם כל העשרה שהיו איתך אינם מבינים שממערכת שלמה שהם אינם מכירים לא ניתן לבודד מכשיר אחד ובטח שלא בתנאי תערוכה אז כנראה שהרבה מוצרים טובים הם יפספסו בדרך. או שכבר פיספסו.:)

המלך אינו עירום. הדיאגנוזה שלך אינה אחראית. אינה אחראית בעליל.

במקום לשפוך כאן מלל על גבי מלל אפשר בהחלט לדון על ההבדל שבין האזנה למגבר הזה בתנאי תערוכה על מערכת שאינך מכיר בחלל ענקי {פעמיים הסלון הענק שלך} ששם גם הרמקול שלך זקוק לחיזוק בס {אל תשכח את זה} והרי הסילברבק שניגן שם בגודל של החלק העליון של הרמקול שלך מה שמגביר את הסיכוי להדגמה גרועה.

על מנת שתוכל להבין מה המגבר הזה באמת עושה אני מוכן לעשות משהו שטרם עשיתי. שהמטרה העיקרית היא להשמיע לך כמה שאתה טועה בדיאגנוזה שלך.

אבקש מאייל להעביר לי את המגבר הזה שוב למבחן. הפעם אתה תהיה נוכח. אם הדיאגנוזה שלי אינה נכונה לדעתך אני מוכן להודיע חד משמעית לכל חברי הפורום שאין לי שמץ של מושג מהו אודיו ומהו מוצר איכותי. אם היא נכונה אתה תצטרך להודיע באופן חד משמעי שלא ניתן באמת להתרשם ממוצר בתערוכה ושתמיד יש סיכוי שתנאים ביתיים יכולים להפוך התרשמות מקצה לקצה.

הולך?

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
דרך אגב, לגבי ה-ASR המשולב, התרשמתי שמדובר במכשיר בעל צליל יקר ומאוזן, ועם כל התכונות האודיופיליות הטובות, אבל לפחות במערכת שבה הקשבתי כמה פעמים למגבר הזה, כל פעם שעות אחדות ודרך קומפקט ופטפון,
הייתה חסרה לי דינמיקה במידה כזאת, שהרגשתי צורך קבוע ועז להתנמנם.

האם שמעת באותה הזדמנות את השיר- BISOGNIA MURIRE

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שאלה. באמת שבתום לב חברים, אל תקחו את זה קשה.
יכול להיות שבתערוכה המגבר בעצם חשף את הרמקולים ?
כמו כן ,יכול להיות שבכלל הוא והרמקולים חשפו את המקור?
סתם, הרהור.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי אתה מתכוון לחוסר סינרגיה בין הרכיבים?
או שאתה מתכוון שהוא חשף את הרמקולים והמקור במערומיהם כביכול?

בכל מקרה נקודה מעניינת ששאלתך מעלה, היא באמת האופציה של סינרגיה בין המגבר הזה לרמקולים כמו של נמר, ששונים לחלוטין בתכנון עצמו, וסוג הדרייברים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אם יורשה לי להיכנס קצת בין נמר לאלדר......ביקצרה..

לעניות דעתי הבעיה היא במקום אחר,את ה ASR שמעתי
ביום מסוים לאחר התערוכה עם שני זוגות רמקולים.
מכיון שגם נמר וגם אלדר מסכימים שה-ASR הינו
מגבר טוב ויודע לעשות את העבודה. איתו אין לנו בעיה.
הרמקולים היו ה-Nines וה- silverback של Devor .
משום מה הסאונד שנישמע עם ה-nines אולי היה פחות מפורט למעלה קצת פחות חושפני,
אך מילא את החדר עם נפח ,מישקל,טיבעיות,היה כיף להאזין.
וחשוב לא היה מעייף.לעומתו עם אותה הגברה ה-silverback
נישמע יותר מפורט ,יותר חושפני,תחום המיד ומעלה נישמע מצוין.
אבל הרמקול היה (לעניות דעתי)בתחום התחתון חסר.
בטוח שיהיו כאלה שזה לא יפריע להם כלל והתחום העליון יספק את
הסחורה .ובטוח שישנם כאלה שהתחום התחתון חיב להיות משמעותי יותר.
הרמקול של נמר הוא אחר ,נישמע שונה מה-DEVOR .אני בטוח שהמגבר שבמיבחן שיקף לנמר את הרמקול שלו ולכן כתב את מה ששמע בסקירה.
אלדר ,אני חושב שיהיו גם כאלה שלא יהנו מהתוצאה עם הרמקול של
נמר ויעדיפו את ה DEVOR.
(ורד)(ורד)(ורד) לכולם.

ד"א נמר נהנתי מהסקירה (Y)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
האם שמעת באותה הזדמנות את השיר- BISOGNIA MURIRE

בטח ששמעתי. זאת מנת הבית?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור