תרבות דיון

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אילן-סליחה שאני סוטה מהדיון אבל

:D
לדיז

ברוך הבא למשפחת השופרים- מקווה שתמצא משהו טוב יותר מהצפצפות 'שנפלתי' עליהם.
שתירצה לשמוע SET עם הספק של 75 וואט בנורות 845, תתיקשר.

ותעשה טובה, תביא את המולטי-אלמנט, ניתן להם טיפול בביאמפ. עם מיפלצות שיעסו להם קצת את המגנטים. ואחר כך תחזיר אותם ל 300B לטיפול נקודתי ממוקד.

אי ההדירות בדבריך מעט צורמת לי. (...עוד מעט אתה עלול לבוא ולהגיד שעשית השוואה בין פונו בבניה עצמית לפונו של לין.)
אז נגיד שקצת דיברת חזק על ניסיון חבריך (שכנראה אין כאילו בנמצא)עם הגברת לקואינסינס. ונגיד שלפני פחות משנה כתבת על הגברה שלך אחרת בפורום אחר ופתאום השנה גילית מה זה SET(מה קרה, גילית את האור?) כל אילו זה טוב ויפה אבל...
אתה זוכר שקבעת נחרצות את העלות שיש אצליך לרכיבים שונים.
על פי טענתך הצפצפה מקבלת 35% וההגברה(פרה ופאוור ) 40% ולא אחוז אחד יותר.
ופתאום אתה טוען שאתה מביא הגברה SET ,עם שפופרת שלא יוצרה במקור לאודיו, בעלות של 150,000 שקל . על פי השער כיום מדובר על 37,000$ פלוס ואפילו מינוס.
עכשיו- המחיר של הצפצפה בזמנו היה כ $26,000 לפראיירים שלא יכלו לקבל הנחה.
מדובר כאן על הבדלי מחיר בין ההגברה לצפצפה של מעל ל 40% ולא 5% כפי שציינת שההבדל אמור להיות.
אני מבין שזה עבור הפאוור בלבד. האם אתה לא מחשיב את הפרה שהושאל לך בחינם בתחשיב?אם אני זוכר נכון זה היה איזה סוניק פרונטייר ?

סליחה שאני נכנס לקטנות, אבל מרוב דיבורים פומפוזים שלך, המציאות קצת נעלמה הוא הועלמה.
אחרי שתענה על אילו אתה מוזמן להמשיך לענות לאחרים על סיגנונך הצבעוני.
:D

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזו בקיאות נמר......זה לא נשמע מפיך ,אלא, כאילו משהוא מכתיב לך תשובות....

עדיין אינך מבין על מה המהומה? מה שאני מנסה לומר חזור ואמור (ולעזזאל תסכים איתי ), זה ש :

שיבואן שמכבד את עצמו ואת הקולגות שלו לא מתערב בשום צורה שהיא כאשר
ניכתב פוסט על מוצר של יבואן אחר נקודה!

ועכשיו נמשיך הלאה בצורה חיובית

לילה טוב

אמיר ארמה

האמן לי אמיר שיצא לי לכתוב פוסטים וכתבות קצת יותר מורכבות מזה, וגם אז לא הייתי זקוק לעזרתם של אחרים.

אני מקווה שלא היתכוונת באמת למה שכתבת. וחבל שאתה חושב שאני זקוק לאדם כזה או אחר לשם בקיאות.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
דיז

סעיף, סעיף. עזוב את החברים- קיבלתי שהבנת את המסר.

המתמטיקה שלך גדולה עלי, הרמקול 26K , ההגברה כולל פרה 30K . אני מקווה שפתרתי לך את בעיות חלוקת האחוזים.

(סתם הערה חשבונאית, אם אתה משווה מחירים אמריקאים תישאר באותו מטבע, ואל תוסיף הפרשי מס ומע"מ בישראל ותחלק בשער הדולר)

לפני 3 חודשים הגנתי על SET בפורום הכתום (קרונזילות), ואמרתי שאני מעדיף עם 845 .
אני כבר מכוון לחברה הספציפית קרוב לשנה וחצי- עכשיו נוצרה ההזדמנות.

מאחר ומדובר ב SET קיצוני, ומאוד מעניין. החלטתי ללכת עליו- אבל הוא לא יהיה המגבר היחיד שיגיע. אני כבר זומם על 'אולטראלינאר' לא פחות קיצוני- רוצה שתי הגברות לרמקול.

בשלב הבא- אני זומם חיווט מחדש של הרמקול לבי-אמפ., לאחרונה התחלנו דיבורים על בניית שופר יותר מטורף מגופיטר המתבסס על האלמנטים שלו ואחרים. והנה קיבלת את תוכנית החומש שלי.

והסוניק פרונטיר שהושאל- היה פאוואר.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כל עוד אתה תמשיך לשמור על היחס 35% 40% בין הגברה לרמקולים -יש לך אישור.
ברגע שתחרוג מהיחס תגיש בקשה בעיניין ונשקול את עמדתינו.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדשו ותהנו!
תמונות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור