תרבות דיון

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
מה שמייחד את הפורום הזה בפרט והאתר הזה בכלל שבזכות יחוד זה הוא גדל בצורה מטאורית עם חברים איכותיים זה חופש הביטוי.

חופש הביטוי אומר שכל אחד רשאי להביע את עמדתו המקצועית , הבנתו כנגד עמדת השני
ולפעמים ויכוחים אודיופילים מגיעים לרמה של התעמתות מקצועית בקטע של : אני מבין יותר ממך. אז מה ?

לא ראיתי כאן קללות, לא ראיתי כאן העלבות אישיות, לא ראיתי כאן איומים ., מה שראיתי כאן
זה אולי התנשאות בקטע של אני יודע יותר ממך עם הסבר התאוריה של המתנשא (שלדעתו הוא לא כזה) אז מה? מה לא בסדר כאן?

העלבות אישיות זה כאשר אדם משמיץ אדם נטו ברמה הגובלת בו אישית.
כאשר מדובר על מרכולתו , כל אחד רשאי להביע את דעתו גם אם זה לא נושא חן בעני מישהוא
כל עוד מביע הדיעה יכתוב בסיגנון תרבותי כלומר אם אני רוצה לומר על מוצר מסויים שהוא
נישמע חרה, או זבל ,(סליחה על הביטוי) אומר זאת בצורה יותר תרבותית לדוגמא : המוצר פשוט נישמע לא טוב , מאד צורמני בגבוהים ,העיצוב לא ניראה ,וכו.....מותר לא?

אך אדם שהחליט לענות , ואני מדגיש מקצועית לדעתו תוך הסבר מפורט לטענתו (גם אם זה ניראה מזלזל),לדעתי , אם ענה בצורה המסבירה את התאוריה או הנסיון שלו , אננו נחשב למעליב אישית, גם אם זה מרגיז ... מצטער ככה אני חושב.

מי שניפגע מכך שאדם המסביר את התאוריה והנסיון שלו כאשר המסביר מתייחס לגופו
של מוצר ולא לגופו של אדם שלא יתערב ולא יתווכח בשירשור. ...

אז אמר מישהוא שלדעתו ומנסיונו המגבר של X נישמע יותר טוב עם רמקול Y , אז מה?
אז אמר והתרברב שהוא יודע יותר ,ושהשני אנו יודע על מה הוא שח, אז אמר, אז מה?

אנו חיים בדמוקרטיה שכל מי שמסתכל על שירשור שכזה יחליט בעצמו האם מדובר במומחה
או בשרלטן, זה הכל, לא צריך לעשות מזה עניין.

אמיר ארמה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היו כאן כמה ויכוחים שעברו מזמן את גבול הטעם הטוב, זה לא "נראה מזלזל" אלא היה מזלזל באופן בוטה כזה שלא מעט חברים הרימו גבה.
אנו מכבדים את כולם, עד לרגע בו מישהו מחליט להפסיק עם זה.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נקודות למחשבה-

מעניין שהעניין הזה חוזר על עצמו כהעתק מדוייק בכל פורומי האודיו (וזה כבר פורום האודיו הרביעי בשנה האחרונה...)- בכל פעם שאותו בעל "סגנון חזק" מנסה לשווק את משנתו :מבולבל:

ומעניין שאותו בעל "סגנון חזק" לא הצליח בעבר לתפוס חזקה באף פורום (הכוונה ל"כחול" ל"לבן" ול"כתום"), להפך ! וחבל שכך.

אני מניח ומקווה שאפשר גם אחרת (ואין הכוונה רק לצד אחד ספציפי במערכה) (ורד)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני גם מקווה, יודע שאפשר אחרת וחוזר ומדגיש כי שום ידע או חוכמה לא מקנים את הזכות לזלזל ולבוז לאדם אחר.

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
I have no problems with this "strong style". Moreover I find it very useful for community. At least other "strong styles" - which don't hear differences between amps,cables,sources and sounds - seem to disappear from the planet and don't send us to execute blind tests. This was really intolerable​

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
נימוסים, עובדות

מכיוון שתשובתו של אילן אלי נמצאת בשרשור נעול, ומכיוון שהנושא עלה, מן הדין להתייחס אליו. עניין זה של דבר אדם לרעהו או ברעהו חשוב הרבה יותר מ"בס הדוק" או "מיד מפורט".
ראשית לאילן: נימוסים הם עניין אחד, עובדות או המצאתן הם עניין אחר - ואין מוציאים את האחד מתוך השני (וההפך). מי שעיוות עובדות, יש להתייחס לכך; עם זאת, עיוות אינו מהווה הצדקה להשתלחות. דעתנות - זה מבורך, רצוי כל עוד היא מנומקת ובעיקר אינה משתלחת באחר, גם אם טעה.
בוודאי ובוודאי אם טענתו אינה באמת מופרכת או נסמכת על ניסיון אמיתי אחר. פסקנות-יתר, היא כמה סנטימטרים מעבר לדעתנות, אבל בהחלט ייתכן כי יש כאן "מעבר גבול" - הן בסגנון והן באמירה עצמה. פגיעה ישירה באנשים בכלל, לעג בוטה וכיו"ב לא ממש שייכים לדיון. כאשר הנמען הוא "עוסק בתחום" - וממילא הוא חשוד לעולם - היחסים לא ממש סימטריים או הוגנים.
לגבי המהות. בעולם בו מספר המשתנים כל-כך גדול ומספר האופציות גדול מהם בסדרי-גודל - ניסיון לקבוע בפסקנות דבר כזה או אחר הוא בעייתי מהיסוד. בעולם בו לכל קביעה הנכונה לגבי רוב המקרים יש כל-כך הרבה יוצאים מהכלל, יש בעיה עם פסקנות האומרת רק ולא כך.
יותר מדי פעמים גיליתי רכיב אחד - לא חשוב מאיזו עדה - שעשה שינוי דרמטי באיכות הצליל. האם בגלל שקדם-מגבר שקניתי הכניס להגברה איכות של "האיש בתוך החדר" הופכת אותו לחשוב ביותר במערכת, או לא, תלויה בהתרשמות המאזין ו"במצב" המערכת. העסק הזה כל-כך תלוי הקשרים - חלקם תלויי מכשירים, סינרגיה, טעם וחלל האזנה - כך שיש בעיה בפסקנות.
אם הייתה דרך אחת, או אפילו כמה מעטות, כולם היו מתכנסים לשם. זה קורה בתחומים אחרים; באודיו זה לא קורה. עובדה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אמיר , אני מכבד מאוד את הדעות והידע של אילן , אבל לי זה צרם מאוד הצורה הזו . ואתה יודע מה אם זה היה על המוצרים שלך בצורה כזו , אני חושב שגם לך זה היה צורם . גם אם הוא צודק (ואני לא בטוח בכך ) , עליו לדעת שכול העוד העוסק המסחרי הוא אדם ישר , פגיעה יותר מידי בסמכותו ובידיעותיו עלולה ליצור מידע שלילי אצל לקוחות פוטנציאלים . וסוף כול סוף כול העוסקים המסחריים , מתעסקים אם אנשים שכותבים בפורומים האלו. אז יש כאן טעם לפגם .
אני גם בטוח שאם אילן היה צריך להביא את לחמו מיבוא של מוצרים ומישהו היה עושה לו את זה הוא היה נפגע מאוד ובצדק.
אני חושב שאתה הראשון שהיית צריך להתקומם נגד הצורה/שפה הזו בתור קוליגה , אבל בוודאי לא לתת רוח גבית לכזה דבר . ורק אוסיף "מי שחי בביית של זכוכית שלא יזרוק אבנים "

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ביחאת דינאק , חיזקי- דבר חלש

קצת אנרגיות ומעט מקרודינאמיקה- לא יגרמו לנזק. הבחור מעט התלהב, מעט התקנא בסוחר כזו או אחר שעוברים תחת ידו אי אילו מכשירים, וכהרגלו נאם את משנתו בכיכר האינטרנט.
לאפטה פה לאפטה שם( יש עובר בחברת החשמל שהיה צריך זצס חשמלי חזק יותר כדי להתאפס) והכל מתאזן על הצד הטוב ביותר.
לי הפריע דבר אחר. יש אדם שמציג את עצמו כאחד שמקשיב למערכות, מפעיל שרותי הובלה כלל עולמיים כדי שיוכל להסיק את מסקנותיו- הכל טוב ויפה , בין אם מסקנות אילו "נכונות" או "מקובלות" או לא.
פתאום מתברר שהוא מספר על חברת רמקולים X והצורך שלה במכשירי הגברה Y ולא Z- ומיזה מפיץ תאוריות אוניברסליות....
הלו? זה רדיו- כולה שמעת דעה מצד שלישי, אם אתה חושב שהיא רלוונטית תביא אינפורמציה מי האדם שלחש לך באוזן ונוכל להעריך את אמיתות העניין.
לבלבל בין ניסיון אישי סוביקטיבי לבין היגדים המבוססים על לחשושים של אנשים לא מזוהים - יש הבדל.
ממליץ לחבר לחזור ולסקר רק את מה שהוא שמע באוזניו. אם הוא רוצה רכילות שילך להיידי ויראה איך קונים מוצרים על פי מה שאנשים אנונימים באינטרנט אומרים.
והכי חשוב- דבר חלש:p

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
ל TrueJoker

אתה יודע מה, אתה צודק . בא תראה מה עושה קולגה למקצוע לחברו( תקרא את השירשורים) :

http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=308
ועוד דוגמא לאיך שמתיחס קולגה לחברו :
http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=296
ועוד אחת :
http://www.hometheater.co.il/module...opic&t=36129&postdays=0&postorder=asc&start=0
ועוד אחת:
http://www.hometheater.co.il/module...pic&t=40429&postdays=0&postorder=asc&start=15

אז לו מותר להיות ציני וארסי? זה לא נסיון לערער לרוכש שמציג את חויותיו את הבטחון כלפי המוצר שרכש
מיבואן אחר? זה לא נסיון לחבלה בפרנסה של קולגה ?

למה אז , כשראית את זה לא הערת? מדוע כתבי האתר , והאחראים על הקטגוריה לא העירו לו?
ולא חסרות עוד דוגמאות , אז בבקשה ממך , במקרה הזה (למרות שבכללי יש משהוא בדבריך) אני
לא רוצה להיות חסיד אומות העולם.

לא רוצה להשמע מתחסד ,אבל מעולם לא ניכנסתי והגבתי בציניות וברמה שלילית על מוצר של קולגה
בשום פוסט , ובמיוחד כאשר הפוסט נכתב עיי רוכש מאושר ששוטח את חויותיו ומצפה לברכת תתחדש
או הערות בונות .....איפא האתיקה והכבוד למקצוע בין סוחר לסוחר?

אז מי שבחר להתנהג בצורה כזו צינית ומזלזלת , שלא יתפלא אם יקבל יחס דומה ושלא יתלונן.

אמיר ארמה

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ודעתו של נשוא השירשור

נתחיל בעובדות

נכון להיום אני כותב בשני פורומים, בהתאם לנושאים (אם יש בהם עניין שלי להוסיף משהו).

אני לא מוכן לכתוב באתר הכחול- ולא פעם ולא פעמיים אני מקבל פניה אולי לשכוח את החרמות וכן לחזור לכתוב.

אתר נוסף 'התפורר' ונעלם ממפת הדיונים כאשר הפסקתי לכתוב בו. גם כתיבתי באתר היא לאור פניה ושכנועים של נמר שאצטרף 'לכותבים' באתר.

אם אני תורם לדיון או לא ישפטו אחרים- לא אני אעריך זאת.

עכשיו לדעות.

אני באמת לא חש שסגנוני הוא יותר מ 'נושך' וענייני- בהתאם לעובדות. וכך אמשיך בעתיד.

ציניות ורטוריקה הם חלק מכלי דיון ממוקד בכתיבה - במיוחד שהצד השני מנסה ספינים ועובדות דימיוניות.

אין דרך אחרת להסיר את הקליפות / ההגנות שעוטפות התבטאויות שחוקות ולעיתים קרובות סותרות את העובדות.

אם למישהו מהסוחרים- שפעיל באתר- מתגלה לו ולקהל לקוחותיו שאין, לדעתי המנומקת, הרבה בסיס מקצועי אחרי דעותיו, זה רע לפורום ? לא ברור לי למה ?

ועוד עולות תגובות כ 'מסכן זה עלול לפגוע במעמדו המקצועי ופרנסתו'- באמת ?

ואיפה היו התגובות הנפגעות שלכם על המילון לרוכש מסך שבו חשף ליאור את חוסר המקצועיות בטענות המכירות שאנחנו נפגשים, הם לא פגעו בפרנסה של מישהו.

ולשמוע את ההגנה שאין אמיתות מוחלטות באדיו- וואו איזה עומק פילוסופי, אז זה אומר שאין אמיתות בכלל ?

או שכל דמיון פעיל של סוחר יתקבל בסלחנות גם אם זה 'צועק' אינטרסים מסחריים
הסותרים כל דבר מקצועי.

ואחרי כל זה- אתם עוד מרגישים נפגעים מסגנוני ? ואתם עוד מרגישים 'נעלבים' 'שנשכתי' בדיון שהעובדות שהוצגו בו התגלו חסרות יסוד. דעתי על כך ברורה מדברי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אמיר.

בוא אני אגיב על הלינקים.

בראשון ובשני אתה צודק.

בשלישי אייל צודק, מגבר טוב לא אמור להתאים לרוב הרמקולים ואין בכך ספק.

ברביעי אייל גם צודק. להתקין זרוע לא אמור לקחת יותר מידי זמן וכמו שאני מכיר את איייל הוא גם לא זקוק להוראות היצרן.

חברים שימו לב!

על הפורום הזה אנו עומלים קשה, אנחנו נותנים כאן חופש ביטוי שאף פורום לא ייתן. אנחנו נותנים כבוד לגולשים ולסוחרים ודורשים הדדיות.

אנחנו ממש לא אוהבים לנעול שירשורים אך אם יעלו ההורמונים על גדותיהם שירשורים ינעלו בלי להניד עפעף.

הפורום הזה אמור להכיל מידע ודיונים {גם סוערים}. אני זוכר בפעם האחרונה שאמרו לי שאני הוזה איך הרגשתי ... הייתי ניכנס ומתווכח עם כל מי שלא מסכים איתי נכון - היום זה שונה, מתבגרים אינטרנטית.

הסיבה היחידה שאני לא הופך להיות יבואן היא מפני שאם מישהו יכתוב לי את מה שניכתב כאן על אייל מיד הייתי לוקח לום ונוסע לבית ה"מלכלך" בלי להניד עפעף. יש דרך לדבר גם באינטרנט, מדובר כאן באנשים והפלטפורמה הזו בעייתית כיוון שהנימה אינה מורגשת כאן. תנו כבוד לאנשים כי כאן דבר אחר לא יתקבל, על זה האתר יעמוד ועל זה הוא ילחם.

אני חושב שאייל הגיב בצורה יוצאת דופן לדבריו של אילן ואמיר ... אני לא בטוח שאתה היית מגיב כך. אני לא מגן על אף אחד. לא מעניין אותי אף יבואן אלה מעניינים אותי כולם כאחד.

הפוסט האחרון שלך אמיר מעמיד אותנו כאילו אנו נותנים כאן עדיפות לאחד כלפי האחר. צא מזה ומהר. לא כאן , לא עכשיו ולא בעתיד. כולם שווים בני שווים. כולם כאן יקבלו את הכבוד המגיע להם בלי יוצא דופן.

עכשיו אחרי הפוסט הזה אני מקווה שכוונתינו הובנה {ואני מדבר בשמי ובשם ליאור וכל ההנהלה} אין בעיה עם דיונים ואפילו סוערים! יש בעיה כאשר לא נותנים כבוד לזולת. הייתי מתעצבן מזה אז ואני מתעצבן מזה גם עכשיו.

בואו נחזיר את הפורום שבוע אחורה ונמשיך משם. מה שהיה כאן בשבוע האחרון מבחינתי לא היה ולא ניברא. דף חדש , לבן וחלק לכולם!

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
נמר ידידי
מה איתך , תקרא שוב.
בפוסט השלישי נאמר הפוך ממה שאתה אומר , ניכתב (ואני מצטט) " רוב המגברים הטובים, מתאימים להרבה רמקולים , לא? זו לדעתי הגדרה של מגבר טוב" והכותב בא לומר בדבריו שהמגבר הנדון שצויין כמתאים
וניבנה לרמקולים של פוקאל , כניראה לא ככ טוב עם רמקולים אחרים מאחר ו רוב המגברים הטובים , מתאימים ללהרבה רמקולים , וזו ההגדרה של מגבר טוב, כלומר YBA שמותאם לרמקולי פוקאל , לא טוב לרמקולים אחרים....

גם בפוסט הרביעי : מנסה הציניקן להראות כמה שהוא מקצוען לעומתי ,וכותב בהתרברבות ובציניות שמה שלוקח לי שעה לכוון לוקח לו דקה(גם אם הוא צודק , למה ללכלך על קולגה ולהתנשא על פניו? זה יפה? )
ומוסיף עוד הערה ארסית כגון : בחודש שעבר הרכבתי 2 זרועות , ושים לב נמר לעקיצה הארסית בסוף : "שלא ניקנו דרך היבואן הרישמי בארץ" ...שזה אני .....ממש כבוד .!

אתה חושב שאין לי מה לומר על הסחורה שהוא מייבא? ושלא בא לי להעיר כשאני רואה דברים מסויימים שלא ניראים לי?
אבל לא...זה לא יפה ולא אתי , ולא מכובד ולא עשיתי זאת מעולם וגם לא אעשה ...אבל עד כאן! נימאס לי להסתכל על כל
ההערות וממש "לכלוכים" דיפלומטיים ולא להגיב!

אתה מפספס כאן את הנקודה נמר והיא שמי שרוצה לקבל כבוד , שיתן כבוד , נקודה!

אני סיימתי בנושא הזה , פשוט החבר True Joker הוציא אותי משלוותי על ה"כבוד ההדדי " שהיה כאן בצורה חד כיוונית
ושהיתי חייב להוציא את אשר על ליבי מאחר ולא אתה ולא ההנהלה הגיבה לנושא

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
מכבסת מלים

אילן ואמיר: קשקוש. אם מתחיל דיון בנושא מסוים, ואדם המגיב באופן ענייני - בלי קשר לאיכות טיעוניו - חשוף להתקפה אישית על פרנסתו בגלל שהוא גם עוסק בתחום, זה רע. אותם טיעונים בדיוק - אם היו באים ממקלדתו של פקיד בנק או סטודנט להנדסת מזון - לא היו זוכים לתגובה כזאת, או אפילו קרובה.
כאשר כתיבה בפורום שבסיסו הוא תחביב הופכת למשהו כזה - זה רע. כאשר סגנון אגרסיבי כלפי אדם הופך ללגיטימי, זה רע מאוד; כאשר פרנסתו במוקד - זה חמור עוד יותר.
אתה, אילן, אינך מסכן דבר כאשר אתה כותב. לא ייתכן שמישהו שמתפרנס מזה יהסס בגלל זה. ודעתך, תתפלא, לא ממש מנומקת תמיד, וגם לא נכונה תמיד - כן, אני יודע, זה בניגוד לחוק השלישי של ניוטון, ובכל זאת.
נכון, אמרו חז"ל: "עשרה קבין של ידע אודיו ירדו לעולם, תשעה נטל אילן", אבל עולה כאילו ונראה לך שקיבלת עשרה. אז זהו, שלא.
ועכשיו לטקסט התשובה - כי רבו בו החטאים

עובדות
"אתר נוסף 'התפורר' ונעלם ממפת הדיונים כאשר הפסקתי לכתוב בו" - זאת לא עובדה, זאת טענה מסוג של הערכה
"אם אני תורם לדיון או לא ישפטו אחרים - לא אני אעריך זאת". זאת לא עובדה, זאת אמירה

עכשיו לדעות
"אני באמת לא חש שסגנוני הוא יותר מ 'נושך' וענייני- בהתאם לעובדות. וכך אמשיך בעתיד" - סגנון אינו עניין של תחושה, גם לא של הכותב. סגנון הוא (גם) עניין של שימוש במלים ובהקשרים. אין קשר בין סגנון ובין עובדות. ענייניות מתייחסת לגופו של דבר.
"ציניות ורטוריקה הם חלק מכלי דיון ממוקד בכתיבה - במיוחד שהצד השני מנסה ספינים ועובדות דמיוניות" - המושג ספין לא רלוונטי לטענות; אין דבר כזה עובדה דמיונית: או שזאת עובדה או שזה דמיון; ציניות היא מהות, רטוריקה היא כלי. לציניות אין ולא כלום עם דיון ממוקד
"אין דרך אחרת להסיר את הקליפות / ההגנות שעוטפות התבטאויות שחוקות ולעיתים קרובות סותרות את העובדות" - מה לקליפות, להגנות ולהתבטאויות שחוקות. לא כל דבר שפלוני טוען כי הוא עובדה, אכן עובדה. עובדה
"אם למישהו מהסוחרים- שפעיל באתר- מתגלה לו ולקהל לקוחותיו שאין, לדעתי המנומקת, הרבה בסיס מקצועי אחרי דעותיו, זה רע לפורום ? לא ברור לי למה- "? הביטוי "פעיל באתר" בהקשר של סוחר, הוא ממין הדמגוגיה. איל ענה כמי שמתעניין, לא כמי שפעיל כסוחר. אמירה המדברת על "דעתי המנומקת" וכוללת טענה על איכות צליל בתערוכה - וזוהי טענתך שלך, ולא ניתן לנמקה בכלים בעלי ערך אובייקטיבי - מערבת יותר מדי מושגים שאינם שייכים לעניין.
"ועוד עולות תגובות כ 'מסכן זה עלול לפגוע במעמדו המקצועי ופרנסתו'- באמת?" - באמת, כאשר אדם מבוזה וכל טיעוון שלו נפסל מתוך כך שהוא "סוחר"
"ואיפה היו התגובות הנפגעות שלכם על המילון לרוכש מסך שבו חשף ליאור את חוסר המקצועיות בטענות המכירות שאנחנו נפגשים, הם לא פגעו בפרנסה של מישהו" - הנה שגיאה במהות: איל לא נתן מכשיר כדי שתיכתב דעה עליו; נושא איל בכלל לא עלה, הנושא היה אחר. מה שקרה שאיל הגיב לנושא, ונפגע במקום אחר.
"ולשמוע את ההגנה שאין אמיתות מוחלטות באדי ו- וואו איזה עומק פילוסופי, אז זה אומר שאין אמיתות בכלל "?- זאת אינה הגנה, זאת טענה. זאת לא פילוסופיה ואין בה עומק. הנושא אינו אמת מוחלטת או לא, ומאידך גם אם יש אמיתות - ויש - לא כל מי שעומד ומכריז בקול גדול כי הוא מחזיק אותן בידיו, אכן כך הדבר. לעניות דעתי, כמה דברים שטענת בפסקנות אלוהית, לא ממש נכונים לכשעצמם או בהקשר כזה או אחר. אז?
"או שכל דמיון פעיל של סוחר יתקבל בסלחנות גם אם זה 'צועק' אינטרסים מסחריים
הסותרים כל דבר מקצועי".
- "דמיון פעיל" - זה ציניות, רטוריקה, אמירה מנומקת, משהו נושך? זאת סתם גסות. זה נראה לך סביר? "צועק אינטרסים מסחריים"? לא התבלבלת? הרי יש עוד אחד או שניים בעולם שחושב כך ולא כמוך, כולל כמה יצרנים זבי חוטם כמו מר ישראל בלומנקרנץ או אחרים (למרות שמעצם עובדה זאת דעתו אינה ראויה).
"ואחרי כל זה- אתם עוד מרגישים נפגעים מסגנוני ? ואתם עוד מרגישים 'נעלבים' 'שנשכתי' בדיון שהעובדות שהוצגו בו התגלו חסרות יסוד." לא נשכת, אילן; העלבת, פגעת, ובוודאי אתה יודע שהיבריס הוא אחד החטאים הגדולים לפי היוונים.
"דעתי על כך ברורה מדברי." לא היית צריך לכתוב את זה, זה ידוע: הסגנון הוא האדם. חבל שדבריך, שרבים מהם ראויים להישמע(Y), עטופים בכל זה. תסיר את זה ולכולם יהיה רק טוב.(ורד)
ומר ארמה: מי שיושב בבית זכוכית, אל יידה אבנים:D

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
רק לשם הבהרה
מר פרלמן , אם תקרא ותראה את הלינקים שצירפתי תראה שמי שזורק אבנים בבית הזכוכית
זה ממש לא היתי אני, נקודה.

אמיר ארמה

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אמיר: זה פלרמן, לא פרלמן. הלינקים אינם ממין העניין. הטענה פשוטה: כאשר במוקד נמצאת בעית התגובה לאיש שעיסוקו בכך מצד אחד אבל זה לא נושא הדיון מצד שני - ממש לא משנה שהנ"ל עשה כדברים האלו, או לא. אם הוא גם - זה תקף לגביו באותה מידה. חוץ מזה: מילא קנאת מתחרים - אבל קטע ירושלמי זה גדול על הפורום הזה (בעצם, על כל פורום בעולם). לא ככה?
בקיצור: "האם מגברים, הספק ורמקולים כך או אחרת" זה עניין שצריך להישאר שם ולא לגלוש למקום אחר

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר ידידי
מה איתך , תקרא שוב.
בפוסט השלישי נאמר הפוך ממה שאתה אומר , ניכתב (ואני מצטט) " רוב המגברים הטובים, מתאימים להרבה רמקולים , לא? זו לדעתי הגדרה של מגבר טוב" והכותב בא לומר בדבריו שהמגבר הנדון שצויין כמתאים
וניבנה לרמקולים של פוקאל , כניראה לא ככ טוב עם רמקולים אחרים מאחר ו רוב המגברים הטובים , מתאימים ללהרבה רמקולים , וזו ההגדרה של מגבר טוב, כלומר YBA שמותאם לרמקולי פוקאל , לא טוב לרמקולים אחרים....

גם בפוסט הרביעי : מנסה הציניקן להראות כמה שהוא מקצוען לעומתי ,וכותב בהתרברבות ובציניות שמה שלוקח לי שעה לכוון לוקח לו דקה(גם אם הוא צודק , למה ללכלך על קולגה ולהתנשא על פניו? זה יפה? )
ומוסיף עוד הערה ארסית כגון : בחודש שעבר הרכבתי 2 זרועות , ושים לב נמר לעקיצה הארסית בסוף : "שלא ניקנו דרך היבואן הרישמי בארץ" ...שזה אני .....ממש כבוד .!

אתה חושב שאין לי מה לומר על הסחורה שהוא מייבא? ושלא בא לי להעיר כשאני רואה דברים מסויימים שלא ניראים לי?
אבל לא...זה לא יפה ולא אתי , ולא מכובד ולא עשיתי זאת מעולם וגם לא אעשה ...אבל עד כאן! נימאס לי להסתכל על כל
ההערות וממש "לכלוכים" דיפלומטיים ולא להגיב!

אתה מפספס כאן את הנקודה נמר והיא שמי שרוצה לקבל כבוד , שיתן כבוד , נקודה!

אני סיימתי בנושא הזה , פשוט החבר True Joker הוציא אותי משלוותי על ה"כבוד ההדדי " שהיה כאן בצורה חד כיוונית
ושהיתי חייב להוציא את אשר על ליבי מאחר ולא אתה ולא ההנהלה הגיבה לנושא

אמיר ארמה
בא נתחיל עם שני גילויים ואח"כ אני אגיב למה שכתבת
1 - אני לקוח בעבר וכנראה גם בעתיד של אייל - זו ההכרות שלי איתו , וההתרשמות שלי שהוא אדם הוגן
2 - לא מכיר אותך אישית (עדיין לא יצא לנו להפגש ואתה התחלת לעבוד כשאני הייתי מחוץ למשחק מהמון סיבות אישיות ) , אין לי שום דבר נגדך ולא שום דבר בעדך . מבחינתי אתה וIL נמצאים אצלי בקטגוריה של "מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחקוך "

לגבי השירשור של מגבר הYBA , אני מצטער מאוד , אבל למזלך ולמזלו של פותח השירשור , אייל שאל את השאלה לפני שראיתי את השירשור . כי אחרת אני הייתי שואל את זה בצורה עוקצנית הרבה יותר
יש לי בטן מלאה מאוד על פוקאל , ולשמוע על מגבר שעובד הכי טוב עם מה שאני קורא לו , (ואני אבקש את סליחת אלו שיפגעו מכך ) זבל פופוליסטי , שאפילו לא יודעים לעשות טוויטר מתכתי כמו שצריך (ולמי שצריך הוכחה יכול לקבל מסיז ניאו ), אז זה בעייתי מאוד , ובלשון המעטה

ולגבי השירשור של הפטיפון , הרשה לי להדביק כאן תגובה של משתמש אחר , שמסכמת את הנושא (ולהזכירך גם רועי אמר את זה ) "
נכתב ע"י slavochk:
נכתב ע"י roeek:
.... אך זה עתה הורכבה עליו זרוע של SME.... מסתבר, שבכדי לכוון זרוע זו, יש צורך במומחיות רבה, הזרוע מכילה אינספור חלקים, היא מגיע עם 7 מפתחות שונים לפחות וספר המזכיר "מדריך לבניית חללית", והכיול שלה מורכב בלפחות 10 אלמנטים שונים ויותר(!), ולמרות ששמענו אותו מעט, החלטתי שלאחר כיול מדוייק של הזרוע (שלכך יידרש יום יום עבודה של מומחה!)...
למי שלא שם לב לסופרלטיבים... שידור חוזר:
נכתב ע"י roeek:
...ספר המזכיר "מדריך לבניית חללית"...
כיול מדוייק של הזרוע שלכך יידרש יום יום עבודה של מומחה!
לאור תיאורים אלו, מהם משתמע כי התקנת הזרוע וכיוונה משול לניתוח השתלת לב-ריאה או לחצי פרס נובל בפיזיקה, הורדתי את מדריך ההתקנה של SME דגם V, והתקנת הזרוע לא נראית מסובכת לכל מתקין בעל חוש טכני בסיסי ביותר, כל זמן שהוא מקפיד להצמד להוראות היצרן.
יתר על כן, SME ממקמים את הראש באופן קבוע ביחס לזרוע, ובמקום קידום הראש וצידודו כבזרועות אחרות, שני כיוונים אלו נעשים ע"י פעולה בודדת של מיקום ציר הזרוע.

לי, כקורא מן השורה, נראה כי הערתו של אילפור בהחלט היתה במקום, לא נגעה לכישוריו האישיים והמקצועיים של איל, אלא התייחסה באופן כללי ומאוזן למלאכת התקנת הזרוע, לאור הצגתה כפעולה השמורה לאנשי מקצוע בלבד.

גלעד

עכשיו . אני עברתי על הקישורים שהבאת , ואישית אני חושב שאייל היה מאוד בסדר באופן יחסי , לעוינות שאתה משדר כלפיו . זה בשביל שתוציא לך מהראש שיש לי משהו נגדך . אבל זה ממש לא מצא חן בעיני , שאחרי ההתקפה הבוטה של IL על אייל , אתה מכול האנשים יצאת להגנתו בתרד' מיוחד

ולIL אני אומר לך מה שאמרתי פעם למישהו בפורום אחר , אתה יכול להיות בעל הידע הכי טוב בעולם , אבל אם לא תדע לכבד את האנשים שאליהם אתה מדבר , אז המשמעות היא שאתה , "עושה לי טובה , שאתה מעניק לי את התובנות שלך" . אז זה לא לעזור , וזה לעיתים (במקרה הספציפי של הבחור בפרום ההוא ) זה גובל בסוציופאטיות . אף אחד לא ירצה להעזר לאורך זמן , באנשים שמתנהגים בבוטות .
אני אישית נותן חבל ארוך מאוד לאנשים , ולא הייתי מעיז לומר לך את זה , אילוליה העובדה שתירצת את דבריך בצורה שתירצת .
אני מעריך מאוד את הידע שלך ,אבל אני חושב שהגיע הזמן , שתחשוב טוב , האם אתה רוצה לעזור , לאודיופילים אחרים או שאתה רוצה להתנשא עליהם .
ולדעתי ברגע שמדובר בעוסק מסחרי שאסור לו מבחינה אתית להגיב כמו מישהו רגיל , עליך לבדוק היטב היטב , איך בדיוק אתה מגיב . קצת חוש אחריות לאחרים לא הזיק לאף אחד , גם לא סובלנות .

אני אבקש מאוד מכול המגיבים שרוצים להגיב להגיב לגופם של דברים , ולא לגופו של האומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
truejoker

ענית יפה - כל הכבוד.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
סלח לי מר True Joker מה בדיוק עובר עליך , אינך קורא בין השורות?
מדוע אינך מתיחס לציטוטים ארסיים וצינים שנאמרו בשירשורים עיי סוחר על מוצרים של סוחרים אחרים?
מה זה משנה אם יש בהם ממש או לא? אם הית סוחר ו היו מפרסמים מוצר שלך הית רוצה שסוחר אחר יבקר אותו בבקורת שלילית? ממתי סוחרים מבקרים בפאן שלילי וציני מוצרים של סוחרים אחרים? זה מקובל עלייך?
מתי ראית או ניתקלת בסוחר אחר שהתערב בשירשור הנוגע למרכותו של אייל פור, מתי???

מה זה משנה אם אתה אוהב את פוקאל או לא? האם זה העניין?
מדוע עליי לרחוש כבוד למי שלא רוחש לי או לעופר שחורי ממאסטרו אודיו (שאחד הלינקים נוגע לו)?
אז עכשיו הוא הקדוש המעונה ואנו הפכנו לאשמים? טוב.....תהיה בריא!

ותעשה לי טובה , אל תכניס את IL לעניין שאני מדבר עליו , הוא לא שותף שלי ולא לקוח שלי ולא חבר שלי!

ולנמר

לא כתבת בפוסט הקודם שאני צודק (גם אם בחלק מן הדברים) מה קרה?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור